ХМЦСС «Довіра»
Шановні отримувачі послуг та партнери, звертаємо вашу увагу, що Харківський міський центр соціальних служб «Довіра» продовжує надавати соціальні послуги та здійснює прийом громадян безпосередньо у відділах соціальної роботи по районам м. Харкова. Детальна інформація та контакти далі.
У зв’язку з дією в Україні воєнного стану та небезпекою через можливі обстріли м. Харкова прийом громадян здійснюється за попереднім записом.
Контактні дані:
✔️Відділ соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова
вул. Біблика, 20/8, 093 385 79 12;
✔️Відділ соціальної роботи по Київському району м. Харкова
вул. Алчевських, 5, 098 711 55 08;
✔️Відділ соціальної роботи по Немишлянському району м. Харкова
вул. Л. Каденюка, 11/1, 096 518 04 61;
✔️Відділ соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова
вул. Полтавський Шлях, 11, 068 066 21 88;
✔️Відділ соціальної роботи по Основ'янському району м. Харкова
вул. Богдана Хмельницького, 8, 067 195 31 41;
✔️Відділ соціальної роботи по Салтівському району м. Харкова
вул. Руслана Плоходька, 3, 063 465 88 03;
✔️Відділ соціальної роботи по Слобідському району м. Харкова
вул. Г. Тарасенка, 42, 091 615 09 98;
✔️Відділ соціальної роботи по Холодногірському району м. Харкова
вул. Полтавський Шлях, 46, 066 707 53 10;
✔️Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова
м-н Свободи, 5, 6 під’їзд, 8 поверх, 066 194 24 19
Київський р-н
Відділ соціальної роботи по Київському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» продовжує надавати соціальні послуги найменш захищеним категоріям населення.
На базі Відділу мешканці Київського району міста, які перебувають в складних життєвих обставинах, можуть отримати наступні соціальні послуги: консультування, соціальний супровід сімей/осіб, екстрене та кризове втручання.
Фахівці Відділу проводять роботи з найменш захищеними категоріями населення, а саме:
Фахівці Відділу здійснюють перенаправлення до організацій-партнерів, де всі потребуючі мають змогу отримати безкоштовну психологічну чи правничу допомогу. Найчастіше мешканці району звертаються до Відділу з наступних питань:
Фахівці Відділу регулярно виїжджають у родини, які мешкають на території Київського району міста Харкова і перебувають у складних життєвих обставинах. Під час відвідувань сімей вони складають необхідні документи установленої форми, надають консультації, проводять бесіди, здійснюють інформування із нагальних питань.
Також фахівці на постійній основі проводять різноманітні навчальні, розвивальні і профілактичні заходи на базі Відділу. Так, нещодавно для внутрішньо переміщених осіб була організована групова профілактична бесіда з протидії домашньому насильству і дитячому булінгу. До заходу долучилися батьки з дітьми різного віку, які переїхали до міста Харкова з територій, де проходять активні бойові дії.
Відділ соціальної роботи по Київському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» на постійній основі проводить комплексну соціальну роботу з сім’ями та особами, що перебувають у складних життєвих обставинах. Таким чином до співпраці залучаються всі найменш захищені категорії населення, які потребують допомоги і підтримки суспільства у скрутний час.
Наші контакти:
м. Харків, вул. Алчевських, 5
тел.: 098-711-55-08; 725-19-37 (38, 39)
сайт: http://dovira.kh.ua/
facebook: https://www.facebook.com/viddil.kievskiy
instagram: www.instagram.com/css.kievrajon
Авторка: Юр’єва Ірина Сергіївна, провідний фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Київському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра»
ХМЦСС «Довіра»
Вже більш ніж 22 місяців функціонує лінія психологічної підтримки для чоловіків.
З моменту запуску Лінії наші психологи й психологині допомогли вже понад 7 000 чоловіків знайти шлях до емоційного відновлення.
ТОП-5 проблем чоловіків, які звертаються: тривожні розлади; депресивні стани; проблеми у родині, конфлікти з близькими та рідними; втрата доходу та роботи; алкогольна залежність.
Гаряча лінія функціонує за номером 2345. Як і онлайн-чат, вона безкоштовна, анонімна та працює з 8:00 до 00:00.
Онлайн-чат можна знайти в Telegram за посиланням >>> https://bit.ly/3ukQmzY
Київський р-н
Ще зовсім недавно оформити субсидію на сплату комунальних послуг в онлайн-режимі можна було лише через електронний портал Дія. Відтепер зробити це можна і через онлайн-кабінет або мобільний застосунок Пенсійного фонду України.
Якщо ви вирішили подати звернення через канали Пенсійного фонду України (ПФУ), потрібно буде заздалегідь підготувати скан-копії необхідних документів.
Для подання заявки на отримання субсидії необхідно виконати наступні дії:
Стежити за ходом розгляду заяви можна в особистому кабінеті в розділі «Мої звернення» – «Статус звернення».
Наші контакти:
м. Харків, вул. Алчевських, 5
тел.: 098-711-55-08; 725-19-37 (38, 39)
сайт: http://dovira.kh.ua/
facebook: https://www.facebook.com/viddil.kievskiy
instagram: www.instagram.com/css.kievrajon
Авторка: Юр’єва Ірина Сергіївна, провідний фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Київському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра»
Київський р-н
Родини, що перебувають у складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори, до складу яких увійшли продукти харчування першої необхідності.
Всі сім’ї, яким була надана благодійна допомога, знаходяться на обліку Відділу соціальної роботи по Київському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра», як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах. Отримання продуктів харчування першої необхідності стало можливим завдяки багаторічній співпраці Відділу та Харківського обласного благодійного фонду «Соціальна служба допомоги».
Благодійну допомогу отримали найбільш вразливі верстви населення: внутрішньо переміщені особи, малозабезпечені родини, особи та діти з інвалідністю, опікунські родини, одинокі батьки і матері та ін.
Надання благодійної допомоги сім’ям з дітьми стало доброю традицією для обох організацій – Відділу соціальної роботи по Київському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» та Харківського обласного благодійного фонду «Соціальна служба допомоги». Спільна робота на благо родин, які потребують постійної турботи, вже вкотре принесла бажані результати. Батьки і діти щиро радіють отриманій допомозі і з вдячністю діляться своїми емоціями.
«Ми переїхали до Харкова з Вовчанська, коли була оголошена примусова евакуація. Зараз проживаємо всією родиною у гуртожитку – розповідає Наталія, одна із отримувачок благодійної допомоги, родина якої знаходиться на обліку Відділу як така, що перебуває у складних життєвих обставинах. – Нас шість осіб – я, чоловік, троє дітей і новонароджений онук. Дуже важко прожити з дітьми, коли немає власного будинку і господарства, а ціни в магазинах постійно зростають. Ми дуже вдячні за допомогу продуктами харчування, адже їсти хочеться всім і щодня, а коштів інколи не вистачає на саме необхідне. Дай Боже здоров’я і всього найкращого тим людям, які не залишають нас, вимушених переселенців у біді, допомагають і словом, і ділом».
Також в рамках реалізації проекту родинам були надані професійні консультації психолога та соціальних працівників.
Відділ соціальної роботи по Київському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» висловлює щиру вдячність Харківському обласному благодійному фонду «Соціальна служба допомоги» та всім спонсорам, причетним до надання благодійної допомоги, а також за проявлену увагу і постійну підтримку сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.
Наші контакти:
м. Харків, вул. Алчевських, 5
тел.: 098-711-55-08; 725-19-37 (38, 39)
сайт: http://dovira.kh.ua/
facebook: https://www.facebook.com/viddil.kievskiy
instagram: www.instagram.com/css.kievrajon
Авторка: Юр’єва Ірина Сергіївна, провідний фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Київському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра»
Основ’янський (Червонозаводський) р-н
Одним із головних завдань фахівців із соціальної роботи є професійна допомога отримувачам послуг у визначенні причин власних проблем і подальший спільний пошук можливостей для їхнього вирішення шляхом надання комплексу соціальних послуг (соціального супроводу, представництва інтересів, психологічних, юридичних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних тощо).
Для забезпечення комплексної допомоги сім’ям та особам, які перебувають в складних життєвих обставинах, відпрацьовано механізм співпраці фахівців із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Основ`янському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» (далі – Відділ) зі Службою у справах дітей по Основ’янському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради, сектору ювенальної превенції відділу поліції Харківського районного управління поліції № 1 в Харківській області, управлінням соціального захисту населення адмністрації Основ'янського району Харківської міської ради.
З метою проведення ґрунтовної роботи ведеться облік сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, інформація до якого надходить як із державних установ (служби у справах дітей, медичних та навчальних закладів, управління соціального захисту населення тощо), недержавних організацій, а також особисто від громадян. Проблеми цієї категорії громадян розглядаються під час соціальних відвідувань та проведення консультування, що сприяє попередженню складних життєвих обставин, обмеженню та зупиненню негативних соціальних і особистісних (поведінкових) явищ та їх наслідків у соціальному середовищі та створенню сприятливих соціально-побутових умов для подальшого самостійного розв`язання проблем, що виникають
ХМЦСС «Довіра»
В Україні 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який покликаний вчергове нагадати актуальність і небезпеку цього явища.
Торгівля людьми — протизаконна торгівля в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці - сучасна форма рабства.
Торгівля людьми може відбуватись у різних формах:
Тому сьогодні кожному важливо знати, якщо щодо людини вчинялися наступні дії, - це ознаки торгівлі людьми:
Постраждалим від торгівлі людьми може стати будь-хто, будь-яка людина, незалежно від статі, віку, соціального статусу, рівня освіти тощо. Однак, у першу чергу, до групи ризику можуть потрапити такі категорії, як:
Новобаварський (Жовтневий) р-н
Працівниками Відділу спільно з працівниками Служби у справах дітей по Новобаварському району Департаментом служб у справах дітей Харківської міської ради здійснено відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
ХМЦСС «Довіра»
Харківський міський центр соціальних служб інформує про старт серії правопросвітницьких онлайн-заходів для підвищення обізнаності ВПО, організованих Офісом Омбудсмана.
О котрій? З 10:00 до 11:30.
На вас чекають виступи представників міністерств та громадських організацій про практичні можливості у різних сферах. Також ви матимете змогу поставити запитання. На них відповідатимуть працівники Офісу Омбудсмана.
Зареєструватися можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJKrw-Jnh-XNxElalywemNdceekkySKa6QiIfDkOesFtjoaw/viewform
Перед початком заходу на Вашу електронну адресу відправлять детальну програму та посилання для підключення через Zoom.
Ініціатива реалізована за підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та Агентства ООН у справах біженців в Україні.
Якщо Ви маєте додаткові питання, зверніться на електронну пошту: polnikovaoksana79@gmail.com.
ХМЦСС «Довіра»
Народження дитини – це найщасливіша подія в житті кожної сім’ї, однак реєстрація народження - це важливий формальний крок як для батьків так і для дитини.
Державна реєстрація народження дитини проводиться за письмовою або усною заявою батьків чи одного з них за місцем її народження або за місцем проживання батьків або за заявою, поданою в електронній формі.
Батьки зобов’язані звернутись до Державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) для проведення державної реєстрації народження дитини не пізніше одного місяця з дня народження малюка.
У разі неможливості батьків з тих чи інших причин зареєструвати народження дитини, реєстрація проводиться за заявою родичів, інших осіб, уповноваженого представника закладу охорони здоров'я, в якому народилася дитина або в якому на цей час вона перебуває.
Разом із заявою про державну реєстрацію народження подаються оригінали чи копії наступних документів до державного органу реєстрації актів цивільного стану:
Підставою для державної реєстрації народження дитини є один із наступних документів:
При відсутності підстав для державної реєстрації народження, визначених у цьому переліку, державна реєстрація народження проводиться на підставі рішення суду про встановлення факту народження.
Так, для отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на ТОТ, необхідно подати до будь-якого суду заяву про встановлення факту народження на тимчасово окупованій території України, а разом з нею належні докази. Судовий збір за подання таких заяв до суду не стягується.
Заява подається батьками дитини чи іншими заінтересованими особами. Для отримання свідоцтва про народження заявник подає до будь-якого відділу ДРАЦС копію рішення суду про встановлення відповідного факту та паспорт.
Для проведення державної реєстрації народження дитини документи подаються до:
Також подати заяву можливо онлайн на сайті: https://diia.gov.ua.
Підставами відмови у державній реєстрації народження дитини можуть бути:
Пам’ятайте! Несвоєчасна без поважної причини державна реєстрація батьками народження дитини в органах державної реєстрації актів цивільного стану тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 17 до 53 грн (стаття 2121 Кодексу України про адміністративні правопорушення).