Корисні посилання

Архів

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Всесвітній день вишиванки

В рамках співпраці та взаємодії з органом пробації провідним фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Індустріальному району     м. Харкова ХМЦСС «Довіра» у Всесвітній день вишиванки та з нагоди Міжнародного дня сім’ї з підобліковими Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проведені індивідуальні та групові профілактичні бесіди на тему: «Дотримання соціальних та правових норм, як запорука невчинення повторних правопорушень».

Під час бесіди засудженим було наголошено щодо доказів шкідливого впливу на фізичне та психологічне здоров’я людини соціального оточення, а також те, що вживання психоактивних речовин може сприяти вчиненню повторних злочинів.
В ході спілкування була надана інформація щодо напрямів діяльності Відділу а також роздані буклети «Як допомогти собі у стресовій ситуації».
Така сумісна профілактична робота націлена на  мінімізацію ризиків скоєння рецидивів, попередження проявів агресії  та,  можливо, буде утримувати від вчинення протиправних дій. 
Вважаємо, що тільки спільними зусиллями ми зможемо сформувати  негативне ставлення до протиправних діянь,   виховати правову свідомість та запобігти вчиненню повторних правопорушень.

Записів з 1 по 1Всього: 1