Корисні посилання

Архів

Слобідський (Комінтернівський) р-н

День соціальних послуг у Відділі Пробації

Фахівці Відділу соціальної роботи по Слобідському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» 27.02.2024 року продовжили практику надання соціальних послуг в ДУ «Центр Пробації», проведено консультування під облікових осіб мешканців Слобідського району з питань попередження повторного скоєння правопорушень, домашнього насильства, безпечного поводження у побуті, профілактику зловживання алкоголем, можливості отримання психологічної та соціальної підтримки.

Звертаємо вашу увагу, що соціальні послуги Ви можете отримати не тільки дистанційно, але й безпосередньо у Відділі соціальної роботи по Слобідському району м.Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра», попередньо зателефонувавши за номером телефону 0916150998.

Бережіть себе та не нехтуйте сигналами повітряної тривоги, спускайтесь в укриття.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Профілактична робота із засудженими

В рамках співпраці та взаємодії з органом пробації провідним фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» на поточному з підобліковими Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проведені індивідуальні та групові профілактичні бесіди на тему: «Дотримання соціальних та правових норм, як запорука невчинення повторних правопорушень».

С початку бесіди, в рамках патріотичного виховання молоді, засудженим було запропоновано вшанувати пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та завжди пам’ятати якою ціною виборюється незалежність нашої країни.
В ході бесіди учасників було націлено на те, що життєві труднощі необхідно долати, а скоєння правопорушень, це шлях в нікуди.
 Фізичне та психологічне здоров’я людини також залежить від соціального оточення, а вживання алкоголю або наркотичних речовин може сприяти вчиненню повторних злочинів.
Також була надана інформація щодо напрямів діяльності відділу соціальної роботи по Індустріальному  району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра", де засуджені можуть отримати соціальні послуги відповідно до потреб. 
Така профілактична робота націлена на  мінімізацію ризиків скоєння рецидивів, попередження проявів агресії.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Робоча зустріч щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх

Правопорушення, здійснені неповнолітніми - це небезпечне соціальне явище, оскільки, по-перше, негативно впливають на формування особистості; по-друге, завдають значної шкоди суспільству через втрату трудових ресурсів (лише третина покараних повертаються до повноцінного суспільного життя); по-третє, відіграють значну роль у формуванні рецидивної злочинності (дві третини рецидивістів розпочинають свій злочинний шлях ще неповнолітніми).

Одним із напрямів у боротьбі зі злочинністю взагалі та злочинністю неповнолітніх, зокрема, є профілактична діяльність. Налагоджена співпраця між різними суб'єктами сприяє профілактиці правопорушень серед неповнолітніх, тому на поточному тижні відбулась робоча зустріч фахівців із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Основ`янському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» (Відділ) та представниками державної установи «Центр пробації» філії установи «Центр пробації» Харківської області сектору ювенальної пробації м. Харкова. Метою зустрічі є налагодження ефективної взаємодії, забезпечення контролю за поведінкою неповнолітніх правопорушників, а також підписання плану спільних дій на поточний рік. Діяльність Відділу та Центру пробації спрямована на сприяння соціальної підтримки засуджених осіб та профілактиці злочинності серед неповнолітніх, що є головним кроком упередження можливості виникнення нових правопорушень.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Соціальна робота в Центрі пробації

Фахівці відділу соціальної роботи по Слобідському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" в приміщенні Слобідського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" в Харківській області продовжили практику надання соціальних послуг.

Провідним фахівцем із соціальної роботи було проведено консультування підоблікових осіб мешканців Слобідського району з питань попередження повторного скоєння правопорушень, домашнього насильства, безпечного поводження у побуті, профілактику зловживання алкоголем, популяризації здорового способу життя, відмови від алко та тютюнопаління, можливості отримання психологічної та соціальної підтримки.

Звертаємо вашу увагу що соціальні послуги Ви можете отримати не тільки дистанційно, але й безпосередньо у Відділі соціальної роботи по Слобідському району м.Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра", попередньо зателефонувавши за номером телефону: +38 (091) 61 50 998.

Бережіть себе та не нехтуйте сигналами повітряної тривоги,спускайтесь в укриття!

Холодногірський (Ленінський) р-н

Доступна правова допомога для неповнолітніх

В Холодногірському районі м. Харкова налагоджена співпраця відділу соціальної роботи по Холодногірському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» та Державної установи «Центр пробації». Робота спрямована на правопросвітницьку діяльність, взаємодію в межах пілотного проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення».

Цими днями відбулась зустріч юрисконсульта відділу соціальної роботи по Холодногірському району з працівниками Холодногірського відділу філії Державної установи «Центр пробації». Під час зустрічі обговорювались питання щодо попередження рецидивної злочинності серед осіб, які перебувають в конфлікті з законом.

Завдяки проведеній роботі стало можливим долучення відповідної категорії громадян до ініціатив, спрямованих на запобігання повторного скоєння злочинів. Результатом плідного партнерства стає доступність безоплатної правової допомоги.

 

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Співпраця з уповноваженим органом з питань пробації

Відповідальний фахівець відділу соціальної роботи по Основ`янському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» (Відділ) 30.11.2023 року провів робочу зустріч з представником Основ`янського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області. Метою заходу було підведення підсумків взаємодії за 2023 рік щодо роботи із суб’єктами, що перебувають на обліку та обговорення спільної співпраці у подальшому.

У ході робочої зустрічі  переглянули проблеми, які виникають під час роботи з особами, що потребують надання їм відповідних соціальних послуг.

Налагодження ефективної взаємодії із організаціями-партнерами у роботі із отримувачами послуг даної категорії є запорукою їх успішної ресоціалізації.

Діяльність Відділу та Центру пробації спрямована на сприяння соціальної підтримки засуджених осіб, що є головним кроком упередження можливості виникнення нових правопорушень.

 

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Взаємодія з органами пробації

В рамках співпраці та взаємодії з органами пробації на поточному тижні відбувся круглий стіл за участю провідного фахівця із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» (далі Відділ),  представників Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, співробітників сектору ювенальної пробації м. Харкова та інших партнерських організацій для розгляду актуальних питань співпраці та взаємодії.

В ході  круглого столу обговорювались також завдання на 2024 рік, були виділені основні аспекти співпраці.

В завершення зустрічі було вирішено, що спільними зусиллями ми зможемо сформувати  негативне ставлення до протиправних діянь,   виховати правову свідомість та запобігти вчиненню повторних правопорушень

Також фахівцем Відділу з підобліковими Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проведені індивідуальні профілактичні бесіди на тему: «Дотримання соціальних норм, як запорука невчинення повторних правопорушень».

Засудженим була надана інформація щодо напрямів діяльності відділу соціальної роботи по Індустріальному  району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра", де вони зможуть отримати соціальні послуги відповідно до потреб. 

Фахівцем Відділу в ході проведення бесід наголошувалось, щодо доказів шкідливого впливу на фізичне та психологічне здоров’я людини соціального оточення, а також те, що вживання алкоголю або наркотичних засобів може сприяти вчиненню повторних злочинів.

Така профілактична робота націлена на  мінімізацію ризиків скоєння рецидивів та, сподіваємось, буде утримувати від вчинення протиправних дій.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

День соціальних послуг в підрозділі Пробації

Фахівець відділу соціальної роботи по Слобідському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» 07.11.2023 року провела День соціальних послуг в підрозділі  Центру Пробації, підобліковим особам були надані соціальні послуги. 

Відвідувачі, а саме мешканці Слобідського району отримали консультації з питань попередження повторного скоєння правопорушень, профілактику домашнього насильства, безпечного поводження у побуті, профілактику зловживання алкоголем, можливості отримання психологічної та соціальної підтримки, тощо.

Звертаємо вашу увагу, що соціальні послуги Ви можете отримати не тільки дистанційно, а й безпосередньо у Відділі соціальної роботи по Слобідському району м.Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра», попередньо зателефонувавши за номером +38 (091) 61 50 998.

Бережіть себе та не нехтуйте сигналами повітряної тривоги, спускайтесь в укриття.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Співпраця з органом пробації

Спеціалісти відділу соціальної роботи по Шевченківському району Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" надають передбачені чинним законодавством послуги особам, які перебувають на обліку в органі пробації.

Одним із напрямів діяльності Відділу соціальної роботи по Шевченківському району Харківського міського центру соціальної служби «Довіра» є надання соціальних послуг особам, які перебувають на обліку в Шевченківському районному відділі філії Державної Установи «Центр пробації» в Харківській області.

Під час прийому такої категорії отримувачів послуг проводиться робота з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги, здійснюється профілактична робота з метою попередження правопорушень, вживаються заходи, спрямовані на формування навичок та моделей правослухняної поведінки. Також надаються послуги для формування відповідального та усвідомленого батьківства, попередження раннього соціального сирітства, адже це є однією з найголовніших проблем, яка впливає на майбутню протиправну поведінку особи, яка зазнала раннього соціального сирітства.

Через тривалу взаємодію Відділу соціальної роботи по Шевченківському району ХМЦСС «Довіра» та уповноваженого органу з питань пробації та у працівників зазначених органів вже склалась напрацьована практика в розумінні гострих питань, які притаманні клієнтам пробації, та шляхи їх вирішення. Співпраця соціальних партнерів дозволяє вміло знаходити підходи до суб’єктів пробації, визначати проблемні місця в формуванні життєвої позиції, яка впливає на протиправну поведінку осіб, та попередньо її усувати.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Захід з засудженними на тему

У рамках співпраці та взаємодії з органом пробації провідним фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» (далі Відділ) напередодні Дня Незалежності України з підобліковими Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проведено захід на тему: «Формування української громадянської ідентичності».

В ході бесіди фахівець Відділу обговорила з учасниками такі поняття, як «Батьківщина»; «національна гідність»; «патріотизм» . Кожен це розуміє по - своєму. Для багатьох це любов до свого міста, району, знання історії свого роду тощо. Особливо це актуально в цьому році, коли наша країна виборює свою незалежність.
Під час заходу для засуджених та працівників пробації фахівцем Відділу проведено майстер–клас з виготовлення патріотичних браслетів.

Жовто-синій колір – це колір нашої свободи та незалежності!

Записів з 1 по 10Всього: 125