Корисні посилання

Архів

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Природа - джерело наснаги!

У спекотні літні дні варто згадати про те, що природа є невичерпним джерелом натхнення, покращення емоційного стану, приємних емоцій та вражень, нових знань.

Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» нагадує, що в нелегкі часи сьогодення вкрай необхідно знаходити шляхи подолання стресу. Зокрема, одним із них може бути спілкування з природою. У спекотні літні дні так приємно відвідати якусь водойму, яких у Харкові достатньо в будь-якій його частині, тому дорога до найближчої річки або озера не займе багато часу. Навіть за умови нинішньої заборони купатися можна знайти на березі насолоду в чомусь іншому. Наприклад, спостереження за мешканцями водойми. Це доставляє величезне задоволення і дорослим, і дітям. Можна таке дозвілля присвятити спілкуванню членів родин, а можна, навпаки, розглянути як спосіб усамітнення, роздумів, релаксації. Чудово проведений час і позитивні емоції гарантовані! Зараз, у середині літа, уже обзавелися дитинчатами і качечки, і нутрії, які не проти спілкування з людьми і навіть із задоволенням позують для фото. Наша чарівна нутрія на світлині – мешканка однієї з річок Харкова. Вона не самітня – у неї є чоловік і п’ятеро не менш чарівних дитинчат. Вони мешкають разом з качечками, які також уже обзавелися пернатими дітлахами. Причому всі живуть разом, несвідомо подаючи людям приклад мирного співіснування.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Робота з кандидатами в прийомні батьки

Надання соціальних послуг кандидатам у прийомні батьки, батьки-вихователі є одним із напрямів роботи відділу соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра".

Зокрема, Відділ приймає звернення від кандидатів, допомагає кандидатам у підготовці необхідних документів, направляє до Харківського обласного Центру соціальних служб подання про проходження навчання кандидатами у прийомні батьки, батьки-вихователі. Необхідною умовою здійснення роботи є отримання згоди на обробку персональних даних, збереження конфіденційності інформації. Важливий етап – проведення бесід з членами родини, під час яких наголошується на необхідності згоди всіх членів сім’ї на взяття на виховання дитини-сироти та прийняття спільного для всіх членів родини рішення. Також обговорюються наявні можливості та ресурси для забезпечення нормального розвитку та соціалізації такої дитини. Члени сім’ї попереджаються про можливі ризики у процесі створення прийомної родини, наголошується на надзвичайній важливості прийняття остаточного рішення як для дитини-сироти, так і для членів майбутньої прийомної сім’ї.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Допомога мешканцям

За сприяння соціального партнера родини з числа вразливих категорій населення, яким надаються соціальні послуги відділом соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра", отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Отримувачі послуг Відділу, які належать до вразливих категорій населення, змогли отримати гуманітарну допомогу за сприяння соціального партнера – Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я».

Крім вкрай необхідної допомоги, родини відчули піклування, додавши їм упевненості в тому, що є організації, які не забувають про мешканців, опікуються ними, піклуються про їхнє ментальне та фізичне здоров’я. Спеціалістам Відділу було дуже приємно отримувати слова подяки від родин, за небайдуже ставлення та професіоналізм, що допомагають людям у такий складний час війни.

Записів з 1 по 3Всього: 3