Корисні посилання

Архів

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Груповий захід

Для родин, що належать до вразливих категорій населення, у відділі соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" було проведено груповий захід.

Спеціалісти відділу соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» провели груповий захід для вразливих категорій населення з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який відзначається 24 березня.

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу. В Україні, згідно з Указом Президента України № 290 від 22 березня 2002 року, також встановлений Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз, який відзначається щорічно теж 24 березня.

Учасників було поінформовано, що туберкульоз – це інфекційне захворювання, яке поширюється повітряно-крапельним шляхом. Туберкульоз викликається бактерією, яка зазвичай вражає легені, але також може вразити й інші органи. Всвесвітня організація охорони здоров’я вважає туберкульоз більш смертоносним інфекційним захворюванням у світі, аніж ВІЛ/СНІД, гепатит та інші інфекційні й паразитарні хвороби разом узяті. Україна посідає друге місце в Європейському регіоні за рівнем захворюваності на туберкульоз.

Спеціалісти Відділу наголосили: своєчасно виявлений туберкульоз – виліковний. Ось чому вкрай важливим виявляється розробка програм інформування та навчання, охоплення громадян, спільнот та громад знаннями про туберкульоз, його профілактику, виявлення та лікування, відповідальне ставлення до особистого та громадського здоров’я.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Сонячна творчість

Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" за сприяння соціального партнера провів майстер клас для родин, які належать до вразливих категорій населення.

Ласкаві промінчики весняного сонечка надихають на творчість, бажання зробити щось уперше в житті, навчитися новому. У відділі соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» для отримувачів послуг з числа вразливих категорій населення відбулося арт-терапевтичне заняття, проведене талановитою майстринею на волонтерських засадах. Учасники навчалися виготовляти солодкі шедеври, якими можна прикрасити торти, тістечка, різдвяні пасочки. Ця навичка стане у пригоді і маленьким, і дорослим, роблячи життя більш яскравим, смачним і приємним.

Усі присутні були настільки захоплені творчістю, що не помітили, як промайнув час заняття, навіть наймолодші учасники були здивовані тим, що вони вже тривалий час, не відволікаючись, творять квіти, пташок, звірів, овочі та фрукти, розфарбовують їх, щоб вони стали максимально схожими на оригінали живої природи.  Чудовий сонячний настрій був супутником теплого спілкування. Присутні зазначили, що приємних вражень від заходу у них залишилося дуже багато, будуть теми для спілкування між членами родин під час прогулянок або за вечірнім чаюванням. І діти, і дорослі з вдячністю зазначили, що з користю провели час, відразу спробувавши не тільки на дотик, а й на смак свої кулінарні шедеври і попросивши, щоб їх і в майбутньому запрошували на такі чудові заняття!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Створення краси

Арт-терапевтичне заняття із створення виробів з кулінарної мастики пройшло у відділі соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра".

Тривожність і невизначеність сьогодення викликають душевну дисгармонію. Однак можна спробувати застосувати наявні засоби для того, щоб покращити емоційний стан. У відділі соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» за сприяння соціальних партнерів для родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, було проведено арт-терапевтичне заняття. Учасниці вчилися виготовляти вироби з кулінарної мастики, зробленої на основі цукрової пудри. Вони були у захваті від процесу, створюючи привабливі різнокольорові візерунки, фігурки різних видів представників флори і фауни. Родини із задоволенням провели час, маючи можливість познайомитися, поспілкуватися, а також оволодіти новими корисними навичками створювати красу, яка не тільки радує око, а ще є і досить смачною. Всі були вдячні за надану можливість завдяки засобам творчості урізноманітними життя, зробити його більш яскравим і приємним.   

Записів з 1 по 3Всього: 3