Корисні посилання

Архів

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Робота з родинами

Під час виховання дітей у батьків виникає багато різних запитань, щодо догляду за дитиною, розвитку, виховного процесу, як навчити дитину комунікації.

Також в такі непрості часи батькам необхідно не тільки забезпечити першочергові потреби дитини, але й особливо турбуватися про її безепеку. Всі ці питання, безумовно, лежать на плечах саме батьків, які досить часто губляться від такого різноманіття дитячих потреб. І це добре, коли по допомогу приходять близькі люди або фахівці профільних служб.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Робота з отримувачами послуг

В житті, нажаль, часто настають моменти, коли конфлікт поколінь, особливо між батьками та дорослою дитиною, досягає свого піку. В таких випадках члени родини розуміють, що їм особливо потрібна допомога.

Часто батьки не можуть сприйняти той факт, що дитина - вже доросла людина, яка будує своє самостійне життя. Погляди, цінності, світосприйняття, потреби та пріоритети батьків та дітей не співпадають. Тому відносини, колись близькі та дружні, починають загострюватися. Кожна причина проблеми може приизвести як до незначних протиріч, так і тяжих наслідків. Тому в такій ситуації дуже важливо прислухатися один до одного, дорослим згадати, що вони й самі колись були дітьми, і що дитина - це дитина, це особистість, яка ще не має "дорослого досвіду".

Працівники відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМСС "Довіра" завжди раді допомогти порозумітися і надати допомогу в межах компетенції.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Вулична акція

Працівники відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" провели вуличну акцію з профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом.

Мешканцям району наголошено: на можливі шляхи зараження, необхідність уникнення безладних статевих зв'язків і використання під час сексу контрацепції, важливість проходження огляду у лікарів (гінеколога, уролога).

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Захід до Міжнародного дня захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей мешканці Новобаварського району з числа отримувачів послуг відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" прийняли участь у заході.

Дітки разом з матерями та татусями вчилися виготовляти сімейні оберіги — ляльки-мотанки. Це сімейне дозвілля дає можливість присвятити час одне одному, за спільною справою уважніше придивитися до своїх дітей, обговорити сімейні питання. Наприкінці заходу родини отримали благодійну допомогу.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Благодійна допомога родинам з числа вразливих категорій

Працівниками відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" надали сприяння отримувачам послуг у отриманні благодійної допомоги у вигляді харчових наборів.

Одним з напрямків роботи Відділу є активна співпраця із соціальними партнерами, а саме з громадськими організаціями, благодійними організаціями, фондами. Таким чином працівники Відділу мають можливість посприяти у забезпеченні першочергових потреб сімей з числа вразливих категорій, які отримують послуги у Відділі, а саме потребу у благодійній допомозі продуктами харчування, засобами гігієни та іншим.

Записів з 1 по 5Всього: 5