Корисні посилання

Архів

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Сприяння у отриманні благодійної допомоги

Відділом соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра " надано сприяння отримувачам послуг Відділу з числа вразливих категорій у отриманні благодійної допомоги.

Отримувачі послуг вразливих категорій отримали адресну допомогу від організації "Червоний хрест". Завдяки плідній співпраці із соціальними партнерами маємо можливість підтримувати  мешканців району, надати своєчасну допомогу та підтримку.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Надання соціальних послуг мешканцям району

Працівники відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" продовжуть надання соціальних послуг мешканцям району.

За запитом родин розглядаються різні соціальні питання: отримання родиною благодійної допомоги, профілактика негативних явищ, жорстокого поводження з дітьми та інші. Також, у такі непрості часи проводяться бесіди з членами родин щодо дотримання правил техніки безпеки під час користування електроприладами, а саме опалювальними приладами, генераторами, дровяними пічками, також родини інформуються про адреси пунктів незламності по району. Будьте обачними, бережіть себе та близьких.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Надання соціальних послуг мешканцям району

Працівники відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" продовжуть надання соціальних послуг мешканцям району.

Особлива увага приділяється запобіганню домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми. З батьками проводяться профілактичні бесіди, направлені на: неприпустимість застосування фізичних методів виховання по відношенню до дітей, ефективні методи вуиховання малечі, недопущення виникнення та провокування конфліктів між дорослими членами сім'ї. Також під час бесід увага приділяється й іншим соціальним питанням, які виникають у родин.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Профілактична робота з родинами

Одним з напрямків роботи відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» є робота, направлена на профілактику: потрапляння у складні життєві обставини, їх мінімізацію, здійснення правопорушень, насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми.

З метою недопущення впливу на життя родини вказаних обставин працівниками Відділу проводяться групові бесіди з родинами, направлені на визначення пріоритетних методів спілкування та виховання, недопущення проявів  негативних обставин, на підвищення обізнаності щодо наслідків неправомірної поведінки.

У разі наявності соціальних питань, ви маєте можливість звернутися до Відділу зателефонувавши за телефоном 0680662188 або безпосередньо звернувшись до Відділу за адресою: м. Харків, вул. Полтавський шлях, буд. 11.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Надання соціальних послуг мешканцям району

Працівники відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» надають соціальні послуги різним категоріям отримувачів послуг – внутрішньо переміщеним особам, особам з інвалідністю, багатодітним та іншим.

Кожний з отримувачів послуг приходить до Відділу зі своєю історією, зі своїм болем  та запитом, часто розгублені, вважаючи, що втратили контроль над ситуацією та своїм життям, вважаючи себе заручниками обставин. Під час звернення до Відділу кожний має можливість отримати кваліфіковану консультацію та допомогу, спільно з працівниками знайти вихід з ситуації, що склалася, визначитися у своїх потребах. За потребою сім’ї направляються до соціальних партнерів Відділу для отримання допомоги в межах компетенції організації.

Записів з 1 по 5Всього: 5