ХМЦСС «Довіра»
Шановні отримувачі послуг та партнери, звертаємо вашу увагу, що Харківський міський центр соціальних служб «Довіра» продовжує надавати соціальні послуги та здійснює прийом громадян безпосередньо у відділах соціальної роботи по районам м. Харкова. Детальна інформація та контакти далі.
У зв’язку з дією в Україні воєнного стану та небезпекою через можливі обстріли м. Харкова прийом громадян здійснюється за попереднім записом.
Контактні дані:
✔️Відділ соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова
вул. Біблика, 20/8, тел.: 093 385 79 12, e-mail: industrialnyydovira@city.kharkiv.ua;
✔️Відділ соціальної роботи по Київському району м. Харкова
вул. Алчевських, 5, тел.: 098 711 55 08, e-mail: kyyivskyydovira@city.kharkiv.ua;
✔️Відділ соціальної роботи по Немишлянському району м. Харкова
вул. Л. Каденюка, 11/1, тел.: 096 518 04 61, e-mail: nemyshlyanskyydovira@city.kharkiv.ua;
✔️Відділ соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова
вул. Полтавський Шлях, 11, тел.: 068 066 21 88, e-mail: novobavarskyydovira@city.kharkiv.ua;
✔️Відділ соціальної роботи по Основ'янському району м. Харкова
вул. Богдана Хмельницького, 8, тел.: 067 195 31 41, e-mail: osnovyanskyydovira@city.kharkiv.ua;
✔️Відділ соціальної роботи по Салтівському району м. Харкова
вул. Руслана Плоходька, 3, тел.: 063 465 88 03, e-mail: saltivskyydovira@city.kharkiv.ua;
✔️Відділ соціальної роботи по Слобідському району м. Харкова
вул. Г. Тарасенка, 42, тел.: 091 615 09 98, e-mail: slobidskyydovira@city.kharkiv.ua;
✔️Відділ соціальної роботи по Холодногірському району м. Харкова
вул. Полтавський Шлях, 46, тел.: 066 707 53 10, e-mail: kholodnohirskyydovira@city.kharkiv.ua;
✔️Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова
м-н Свободи, 5, 6 під’їзд, 8 поверх, тел.: 066 194 24 19, e-mail: shevchenkivskyydovira@city.kharkiv.ua
ХМЦСС «Довіра»
Під патронатом Департаменту соціальної політики Харківським міським центром соціальних служб «Довіра» разом з партнерами - Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України були організовані та проводяться серія безпекових інтерактивів для дітей та батьків, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Нині Україна є країною з найбільшим забрудненням території мінами та вибухонебезпечними предметами у світі. Через це різко зросла небезпека травмування і загибелі дорослих та дітей внаслідок неправильного поводження з боєприпасами та вибухонебезпечними предметами на територіях проведення бойових дій. Тому інформування та навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, набуває все більшої актуальності.
У ході інформаційній сесії діти та батьки дізналися про:
- види сучасних боєприпасів та типи мінування;
- алгоритм дій у разі виявлення підозрілих чи незнайомих предметів;
- дії у разі потрапляння під обстріл.
На практичній частині заходу діти мали змогу приміряти справжній бронезахист та скористатися міношукачем, навчитися керувати БПЛА та закріпити здобуті знання за допомогою тематичних карток, розмальовок і завдань з наліпками.
У нашому сьогоденні дуже важливо дбати про свою безпеку та своїх близьких. Щиро вдячні партнерам за організацію соціально значущих заходів!
Індустріальний р-н
Фахівці відділу із соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» провели профілактичний захід під назвою «Не все те золото!», спрямований на підвищення обізнаності громадян щодо ризиків, пов’язаних із торгівлею людьми. Захід відбувся в рамках реалізації державної та регіональної програми із запобігання експлуатації та захисту прав людини.
Учасниками стали отримувачі послуг Відділу. Метою заходу було не лише надати теоретичну інформацію про проблему торгівлі людьми, але й сформувати практичні навички розпізнавання небезпеки та захисту себе в потенційно ризикованих ситуаціях.
Основні теми, що розглядалися під час заходу:
Під час заходу було використано роздаткові інформаційні буклети, а також організовано інтерактивні обговорення. Особливу увагу було приділено тому, як не потрапити в тенета експлуататорів, що часто маскуються під легальне працевлаштування або навчання.
Наприкінці зустрічі всі учасники отримали пам’ятки з контактами організацій, куди можна звернутися у разі небезпеки або для отримання консультації.
Проведення таких заходів є надзвичайно важливим кроком у запобіганні торгівлі людьми, оскільки інформований громадянин — це захищений громадянин.
ХМЦСС «Довіра»
Немає бар’єрів, коли є ціль! Цей момент — доказ того, що сила духу сильніша за будь-які обмеження. Інвалідність — не вирок, а виклик. І сьогодні на футбольному полі ми бачимо, як мрії стають реальністю. Борись, мрій, дій — і світ відкриється перед тобою!
Амп-футбол — це не лише спорт, а вираження сили духу. Гравці, незважаючи ні на що, демонструють надзвичайну витривалість і жагу до перемоги. Цей вид спорту вчить нас цінувати кожен момент, прагнути до мети і підтримувати один одного. Давайте разом надихатись та розвивати амп-футбол!
Колектив Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» пишається колегою Набоковим Дмитром, фахівцем із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб, який у складі команди ФК «Незламні» (Харків) став срібним призером турніру з ампфутболу «Мій матч за Героїв 2.0» у Києві!
Немишлянський р-н
Захід з профілактики негативних явищ відбувся у відділі соціальної роботи по Немишлянському району м. Харкова. Учасникам була надана інформація щодо інфекції які передаються статевим шляхом.
Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), або захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ). Це інфекційні захворювання, які в основному передаються від людини до людини під час сексуального контакту. Ці інфекції можуть бути викликані бактеріями, вірусами, грибками або паразитами.
Яка хвороба передається статевим шляхом?
Бактеріальні інфекції: сифіліс, гонорея, м'який шанкр, пахова гранульома- венерична лімфогранульома, хламідійна лімфогранульома, хламідіоз, урогенітальний мікоплазмоз, уреаплазмоз; протозойні інфекції: трихомоніаз; грибкові інфекції: кандидоз- молочниця; паразитарні захворювання: педикульоз, короста.
Запідозрити наявність статевої інфекції можна по низці симптомів:
Як перевіритись на статеві хвороби?
Інфекції в ділянці статевих органів можна визначити на першому-другому тижні після зараження. Їх виявляють за аналізом сечі чи мазком зі статевих органів. Якщо був незахищений статевий контакт, рекомендовано впродовж місяця звернутися до сімейного лікаря.
Основ’янський р-н
Шановні отримувачі послуг та партнери, звертаємо вашу увагу, що фахівці відділу соціальної роботи по Основ`янському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» (далі - Відділ) продовжують надавати соціальні послуги та здійснювати прийом громадян задля допомоги в комплексному вирішенні проблем сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах чи мають ризик потрапляння в такі обставини.
Чекаємо Вас за адресою: м. Харків, вул. Б. Хмельницького, б. 8, к. 7, 9, за попереднім записом: +38 067-195-31-41, +38 067-562-36-23, (057) 732-44-80. також ми відвідуємо отримувачів послуг за адресами їх фактичного проживання. Співробітники Відділу завжди готові прийти на допомогу всім, хто її потребує, та співпрацювати з різними установами та організаціями всіх форм власності, заради благополуччя та добробуту сімей Основ`янського району м. Харкова.
Новобаварський р-н
Горювання — це природна й дуже складна частина життя. Після втрати важливої людини ми поступово вчимося жити у світі, який без неї вже ніколи не буде таким, як раніше.
Це важко: хаос у думках, забудькуватість, злійсть, буйдужість і ніби все одразу. Тут немає правилних чи неправильних способів або втзначеної тривалості. Але є важкі етапи, які допомгають краще зрозуміти себе та інших.
1. Заперечення та ізоляція. На першому етапі людині ще важко усвідомити втрату. Заперечення — це захисна реакція психіки, щоб не зламатися від болю. Хтось вдає, що нічого не змінилося, хтось уникає теми втрати. Кожен проживає цей етап по своєму.
2. Гнів — це теж реакція на біль. Він може бути спрямований на себе, інших, або на світ загалом.Іноді він виникає навіть на померлу людину і це нормально.
3. Компроміс (торг) — це спроба повернути контроль над ситуацією.
4. Глибокий сум — цей етап настає після ього, як людина вже частково усвідомила втрату чи її незворотність. Тут зникає заперечення, агресія і спроби "домовитись з реальністю. З'являється бажання усамітнення, глибокий смуток, розгубоеність, апатія.
5. Прийняття. Цей етап не про "відпустити та забути". Це про визнання втрати та поступове відновлення життя в новій реальності. Тут з'являється трохи більше ясності й сил, щоб рухатися далі.
Горювання — не про те, щоб прожити його якнайшвидше, це про любов, яка шує нову форму. дай собі час. І не бійся просити про підтримку, уоли це потрібно.
Новобаварський р-н
Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) — це цифровий код, необхідний кожній людині. Для чого потрібен, з чого складається та як отримати — розповідаємо нижче.
Реєстраційний номер обілкової картки платника податків знадобиться у багатьох життєвих ситуаціях:
1. Влаштування на роботу;
2. Відкритя рахунку в банку;
3. Купівлі/продажу автомобілів, нерухомості;
4. Оформленні соціальних виплат;
5. Інших фінансових операціях, пов'язаних зі сплатою податків.
Реєстраційний номер обілкової картки платника податків складається з 10 цифр:
Перші 5 цифр — порядковий номер реєстрації дня народження людини;
Ще 4 цифри — порядковий номер облікової картки;
остання цифра — контрольний разряд.
Як оримати?
1. Звернутися до Державної подткової служби за місцем проживання;
2. Заповнити форму № 1 ДР;
3. Надати документ, що посвідчує особу. Після реєстрації видадуть картку платника податків.
Особливості отримання РНОКПП для дітей та підлітків.
Для дітей. За бажанням батьків — під час реєстрації народження. Номер внесуть до свідоцтва про народження.
Для підлітків 14-18 років.
Одночасно з оформленнм першої ID-картки. Номер внесуть до паспорта. Окремо звертатися до Державної податкової служби не потрібно — дані передаються автоматично.
А якщо Вам потрібна консультація юриста — звертайтеся до системи надання БПД.
Телефонуйте безкоштовно 0 800 213 103 або
напишіть юристам у Telegram @LegalAidUkraineBot.
Новобаварський р-н
Горювання не має чітких етапів, не потребує гучних слів, і точно не існує єдиного «правильного» способу його переживати.
Але є способи, як бути поруч, щоб підтримати тих, хто у складному моменті.
Смерть близької людини — це надзвичайно сильне емоційне потрясіння, при якому добре мати підтримку сім'ї та друзів.
Якщо ти поруч із людиною, яка нещодавно втратила близького: Будь поруч. Уважно слухай та не примушуй її говорити. Запитай м'яко про те, чого вона потребує або що її непокоїть, допоможи задовільнити базові потреби, отримати доступ до необхідних послуг, за потреби — зв'яжість з родиною та соціальними службами. У розмові спробуй м'яко пояснити людині, що різна реакція на втрату - це нормально.
Щоб допомогти людині пройти шлях скорботи та прийняття нової реальності:
1. Запитай, чи є можливість провести церемонії, ритуали прощання з людиною, традиційні для її родини. Якщо для цього є якісь перешкоди, допоможи їх подолати, якщо це можливо;
2. Заохочуй людину повертатися до звичного життя (у школі, на роботі, вдома або в соціальному житті), у своєму темпі, наскільки це можливо.
Більше про втрату та взаємодію зі старшими людьми і дітьми читай на платформі «Ти як?»
ХМЦСС «Довіра»
Харківській міській центр соціальних служб «Довіра» під патронатом Департаменту соціальної політики Харківської міської ради організував та провів творче заняття з психоемоційного розвантаження для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Психоемоційне розвантаження за допомогою творчості – це метод, який використовують для покращення психічного, емоційного та соціального благополуччя. Воно може бути корисним для людей будь-якого віку, але особливо підходить для дітей, які можуть мати труднощі з вираженням своїх почуттів словами. Вважається що таке розвантаження є безпечним та дуже корисним у подоланні наслідків стресу та загального покращення самопочуття.
Заняття творчістю приносять безліч позитивних емоційних переживань, вони дуже подобаються дітям - це основна відмінність від інших методик, принаймні їхньої більшості, це дуже важливий аспект дитячої психології.
Цікаво, що незалежно від того, яка мета стоїть перед психоемоційним розвантаженням за допомогою творчості, завжди будуть присутні й інші позитивні моменти, наприклад:
нормалізація у дитини соціальної адаптації;
підвищення у неї впевненості у собі;
розвиток навичок вирішувати проблеми самостійно та інше
При цьому варто враховувати, що дитяча психологія відрізняється від дорослої, а тому при роботі з дитиною варто враховувати її вік та інтереси, бути терплячим.
На заході, за допомогою ігри, малювання та спілкування, діти вчилися бачити красу у всьому, навіть у дрібницях.