Корисні посилання

Архів

Харківський міський центр соціальних служб "Довіра"

створено рішенням Харківської міської ради 11 травня 1992 року
 
У структурі Центру:  спеціалізоване формування "Служба соціальної підтримки сім'ї" (працює з 2 грудня 2002 року). Кваліфіковані спеціалісти надають допомогу сім'ям, які перебувають в складних життєвих обставинах, здійснюють соціальну підтримку сімей, де виховуються діти та молодь з функціональними обмеженнями. Для такої молоді працює клуб "Зустрічі друзів", в рамках якого проводяться тематичні вечори, тренінги, ігротеки, разом відзначаються свята та ін. Телефон - 705-61-64.
Спеціалізоване формування "Школа волонтерів" (створена 10 квітня 2002 року) - здійснює залучення волонтерів та їх практичну підготовку до соціально -значущої роботі. Силами волонтерів 4 лютого 2007 створений волонтерський соціальний театр "Дорогою добра", який за свою недовге існування подарував глядачам 4 вистави: казка - мюзикл "Стоптані черевички", драматичне подання платниками податку на "Розмова про любов", театрально - музична постановка "Історія про чарівну футболці" і ляльковий спектак "Дорогою добра". Глядачами волонтерського театру стали сотні вихованців дитячих будинків та дитячих відділень лікарень. Люди різного віку і соціального статусу вчаться і працюють з великим серцем і бажанням допомагати тим, хто цього потребує. Якщо ви хочете стати волонтером - телефонуйте 705-61-64.

"Телефоні довіри" - працює з 12 квітня 2000 року, тут вас вислухають, підтримають і допоможуть вам знайти вихід із складних ситуацій. "Телефон довіри" - анонімна служба. Працює Пн. - Чт. з 9 до 18 годин, Пт з 9 до 16.30 - 705-61-65. Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі (тютюнопаління, алкогольна, наркотична та ін. залежності) - також один із напрямів роботи Центру. Акції, які ми проводимо, стали вже традиційними і привертають увагу десятків тисяч молодих харків'ян - День відмови від тютюну, День боротьби з наркоманією, 1 грудня - Всесвітній день солідарності з ВІЛ - інфікованими людьми. Стати учасником акцій можна, звернувшись за телефоном - 705-61-64.