"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Споглядання

До інформаційно-виставкового центру "Бузок" на виставку фотографій Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова запросив сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Фотографія – це мистецтво, що розвивається майже два століття. Удосконалюється техніка, дозволяючи робити більш довершені знімки, накопичується досвід людей, які стали майстрами своєї справи. А інколи трапляється так, що фотографування може не стати професією, а лише хобі, але таким, яке принесе радість і творцю, і тим, хто буде дивитися результати роботи, виконаної з любов’ю. Саме для того, аби насолодитися фотороботами харківського митця Анатолія Верясова, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова запросив родини, які перебувають у складних життєвих обставинах, до Інформаційно-виставкового центру «Бузок» на виставку під назвою «Споглядання». Роботи показують красу рідної Харківщини – селище Рогань поблизу Харкова, природу Вовчанського району. Пейзажі, які є звичними для нашого краю, викликають захоплення, милують неповторністю різних сезонів. Такі фотографії дають можливість зрозуміти: наша чудова Земля є прекрасною, і щоб відчути та побачити її красу, унікальність кожного куточка планети, необов’язково їхати в далекі краї, іноді достатньо вийти за межі міста і озирнутися довкола!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Напрями взаємодії в ході реалізації пенітенціарної пробації

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова спільно із соціальним партнером провели просвітницький захід на базі Державної установи "Олексіївська виправна колонія № 25".

Спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова та соціального партнера – Шевченківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківської області – провели просвітницький захід на базі Державної установи «Олексіївська виправна колонія № 25» для засуджених, які відбувають покарання в установі. З метою налагодження взаємодії між установами виконання покарань та державними службами задля плідної взаємодії в ході ресоціалізації засуджених були обговорені питання можливості побутового  та трудового влаштування засуджених. У ході проведення заходу засудженим  були роз’яснені особливості напрямів роботи державних  установ та соціальних служб  у сфері допомоги особам, які звільнились з установ виконання покарань. Водночас були обговорені актуальні питання щодо можливості отримання соціальних послуг та соціального патронажу  для молоді, яка звільнились з установ виконання покарань. Наостанок засуджені отримали інформативні буклети, які вони можуть використати з метою організації свого побутового влаштування після звільнення з колонії.

Записів з 1 по 2Всього: 2