Корисні посилання

Архів

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Співпраця з органом пробації

Спеціалісти відділу соціальної роботи по Шевченківському району Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" надають передбачені чинним законодавством послуги особам, які перебувають на обліку в органі пробації.

Одним із напрямів діяльності Відділу соціальної роботи по Шевченківському району Харківського міського центру соціальної служби «Довіра» є надання соціальних послуг особам, які перебувають на обліку в Шевченківському районному відділі філії Державної Установи «Центр пробації» в Харківській області.

Під час прийому такої категорії отримувачів послуг проводиться робота з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги, здійснюється профілактична робота з метою попередження правопорушень, вживаються заходи, спрямовані на формування навичок та моделей правослухняної поведінки. Також надаються послуги для формування відповідального та усвідомленого батьківства, попередження раннього соціального сирітства, адже це є однією з найголовніших проблем, яка впливає на майбутню протиправну поведінку особи, яка зазнала раннього соціального сирітства.

Через тривалу взаємодію Відділу соціальної роботи по Шевченківському району ХМЦСС «Довіра» та уповноваженого органу з питань пробації та у працівників зазначених органів вже склалась напрацьована практика в розумінні гострих питань, які притаманні клієнтам пробації, та шляхи їх вирішення. Співпраця соціальних партнерів дозволяє вміло знаходити підходи до суб’єктів пробації, визначати проблемні місця в формуванні життєвої позиції, яка впливає на протиправну поведінку осіб, та попередньо її усувати.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Спогади про літо

Влітку діти з родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, мали можливість насолодитися грою в боулінг за сприяння соціального партнера відділу соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра".

Закінчилося літо, дітлахи знову почали навчання, але залишилися приємні літні спогади. Влітку діти з родин вразливих категорій за сприяння відділу соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» мали можливість безкоштовно відвідувати боулінг-клуб «Магніт», за що ми щиро вдячні нашому соціальному партнеру.

Осінь принесла з собою початок шкільних занять, тому групова гра в боулінг на благодійній основі стане можливою лише через два місяці під час осінніх канікул. Груповий відпочинок дав змогу батькам і дітям налагодити спілкування, покращити соціальні зв'язки, що є особливо цінним для сьогодення, коли і дорослі, і діти обмежені в комунікації через воєнні дії, а також через пандемію коронавірусу, яка була раніше. Діти та їхні батьки дуже вдячні працівникам Відділу і нашим соціальним партнерам, з нетерпінням чекають настання канікул і сподіваються, що наше співробітництво з боулінг-клубом «Магніт» триватиме, що надасть їм можливість насолодитися грою в боулінг.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Приємні моменти життя

За сприяння Відділу соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" отримувачам послуг була надана гуманітарна допомога.

Останні літні дні принесли чудову новину: родини, члени яких мають статус внутрішньо переміщених осіб, за сприяння Відділу соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова змогли отримати від соціальних партнерів гуманітарну допомогу у вигляді продуктових, гігієнічних наборів та медичних аптечок. Все це стане в нагоді сім’ям у їхньому побуті. Допитливі дітки відразу почали досліджувати вміст пакунків і з радістю знайшли там серед інших корисних речей яскраві іграшки, що викликало у них щире захоплення. Дорослі члени родин змогли оцінити користь гуманітарної допомоги та її доцільність саме в час підготовки до початку нового навчального року. Дорослі та діти були вдячні спеціалістам Відділу і соціальним партнерам за отримані набори. Приємно дарувати людям радість, надаючи допомогу, що стане в нагоді у щоденному житті родин.   

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Корисне дозвілля

Співпраця відділу соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" з соціальним партнером надала можливість дітям із родин вразливих категорій оволодіти азами гри в боулінг.

З нагоди Дня міста Харкова відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" завдяки співробітництву з боулінг-клубом «Магніт» надав можливість дітям вразливих категорій населення на безоплатній основі відвідати цей заклад і насолодитися грою в боулінг. Приємно було бачити захоплення в дитячих очах, щасливий сміх, чути слова подяки від діток та їхніх батьків за цікаво та яскраво проведений час, тому що більшість учасників заходу відвідала боулінг-клуб уперше в житті, це для них були нові приємні враження й навички. Окрасою заходу стала можливість поспілкуватися з песиком Патроном. Хоч він і був значно більшого розміру за свого пухнастого побратима, але такий же веселий і м’якенький, що своїми дотепними жартами надавав грі ще більшої яскравості. Відділ дуже вдячний соціальному партнеру – боулінг-клубу «Магніт» – за чудовий захід, що сприяв соціалізації дітей та їхньому приємному дозвіллю!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Робота з представниками ромської національної меншини

Сім'ї та особи, що належать до ромської національної меншини, отримують соціальні послуги відповідно до потреб у Відділі соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра".

Одним із напрямів роботи Відділу соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» є надання соціальних послуг представникам ромської національної меншини. На території Шевченківського району Харкова є місця компактного проживання ромів, і вони потребують консультування стосовно оформлення документів. Родинам та особам наголошується на необхідності обов’язкового отримання дітьми середньої освіти, підтримки належних санітарних умов житла. Варто зазначити, що з початку російської збройної агресії збільшилася кількість внутрішньо переміщених осіб, що належать до цієї меншини. Вони потребують відновлення документів для отримання можливості оформлення виплат, пошуку прихистку. Працівники Відділу надають їм послуги відповідно до потреб, зокрема, оформлюють клопотання до Комунального закладу «Харківський міський центр реінтеграції бездомних громадян», щоб члени родин та особи змогли отримати у цьому закладі тимчасову реєстрацію. Робота з ромами – важлива, необхідна і корисна складова діяльності Відділу, що сприяє соціалізації членів родин, надає їм можливість оформлювати документи та отримувати передбачені чинним законодавством виплати.

Записів з 1 по 5Всього: 5