Шевченківський (Дзержинський) р-н

Екскурсія на авіазавод

З нагоди Дня сім'ї члени родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, відвідали Харківський авіаційний завод.

День сім’ї щорічно відзначається 8 липня, і з нагоди цього свята Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» у співпраці з соціальним партнером – громадською організацією «Харківська обласна організація ветеранів України (об’єднана)» – надали можливість членам родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, відвідати музей Харківського авіаційного заводу, а також пройтися територією підприємства і ознайомитися з крилатими машинами різних часів, представленими там. Екскурсія складалася з двох частин. Перша частина – відвідання музею, експозиція якого знайомить відвідувачів з історією заводу, що починається в 1926 році. У музеї багато макетів літаків, оборонної продукції, зразків товарів народного вжитку, що вироблялися на авіазаводі. Все це розповідає про багату спадщину людського розуму, відданості улюбленій справі, творчого таланту і натхнення співробітників підприємства. Цікаво, що екскурсію проводив колишній інженер авіазаводу, який працює там з далекого 1955 року.

Друга частина екскурсії – прогулянка територією підприємства. Відвідувачі змогли ознайомитися з різними видами цехів, у яких відбувався надзвичайно складний і тривалий процес, результатом чого стала поява крилатих красенів, здатних за короткий час долати значні відстані. Своєрідним окремим музеєм під відкритим небом є колекція літаків, що різного часу виготовлялися на заводі.

Екскурсія збагатила враження присутніх, дала можливість отримати нову та цікаву інформацію – всі були задоволені і наповнені позитивними емоціями!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Робоча зустріч

Спеціалісти Відділу соціальної роботи по Шевченківському району Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" взяли участь у спільній робочій нараді з поліцейськими Харківського районного управління поліції № 3.

Спеціалісти, волонтери Відділу соціальної роботи по Шевченківському району Харківського міського центру соціальних служб «Довіра" взяли участь у спільній робочій зустрічі з керівництвом Харківського районного управління поліції №3 з питань дотримання прав затриманих осіб і впровадження системи «Інформаційна підсистема «Custody Records».

На заході зазначалося, що використання цієї інформаційно-телекомунікаційної системи надає змогу захистити затриманих від неправомірних дій поліцейських, а поліцейським, у свою чергу, уникнути безпідставних звинувачень, пов’язаних із затриманням та перебуванням людини у поліції. Система починає фіксувати людину та всі дії з нею з моменту її фактичного затримання, доставляння у підрозділ поліції, ізолятор тимчасового тримання та перебування там до конвоювання до слідчого ізолятора.

Було наголошено, що триває підготовка до впровадження автоматизованої системи обліку всіх дій щодо затриманих, яка забезпечить гарантії дотримання прав людини, а також повідомлено громадськість про нововведення у порядку проведення слідчих дій, зокрема тих, у яких беруть участь малолітні та неповнолітні особи.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Співпраця з сектором протидії домашньому насильству

Триває спільна робота Відділу соціальної роботи по Шевченківському району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" та  сектору протидії домашньому насильству Харківського районного управління поліції № 3 Головного управління Національної поліції в Харківській області в рамках проведення заходів із запобігання та протидії домашньому насильству.

Працівники Відділу соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» в рамках співпраці з сектором протидії домашньому насильству Харківського районного управління поліції № 3 Головного управління Національної поліції в Харківській області проводять спільні превентивні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству в родинах, де мають місце такі випадки. Члени родин попереджаються, що  за вчинення домашнього насильства передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою штраф, громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин або адміністративний арешт на строк до семи діб та кримінальна відповідальність відповідно до статті 126-1 Кримінального кодексу України – карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років. Також отримувачів послуг було поінформовано про можливість у разі необхідності особі, що постраждала від домашнього насильства, звернутися до Центру надання допомоги постраждалим від домашнього насильства для отримання відповідної допомоги, зазначивши, що Центр має три відділення, у яких можна отримати консультативну допомогу або знайти тимчасовий притулок для вирішення своїх проблем. Враховуючи, що сектор розпочав діяльність у Шевченківському районі міста Харкова навесні цього року, сподіваємося на плідну і тривалу співпрацю для підтримки інституту сім’ї у нашій державі.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Дружба - велика сила!

Цього чудового літнього дня Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" нагадує, що 9 червня відзначається чудове і приємне свято – Міжнародний день дружби.

Наші людські взаємини, які ми характеризуємо цим прекрасним словом, настільки унікальні, що ніяке інше слово просто не підійшло б. Дружба – це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу, не буде байдужим. Він або вона сповнені відвертості, але немає більш надійної людини, щоб зберегти якусь важливу таємницю. Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Вона цінувалася завжди і в усі часи.

На дружбі й довірі, які йдуть рука об руку, побудовано практично все у нашому світі, і хоч такого роду взаємини можуть здатися у деяких випадках досить незначними, вони все ж є нічим не замінними і бажаними більшістю з нас.

Дружба між людьми буває самою різною і зовсім не обов’язково підтримувати щоденний контакт, це і не потрібно. Потрібна звичайна увага, якою ми, навіть без шкоди для себе, можемо з легкістю поділитися.

Не забудьте привітати ваших друзів! Бажаємо Вам усіх благ, і нехай Ваша дружба ніколи не зникне! Зі святом вас, друзі!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Два рази на рік літа не буває!

Із настанням літніх канікул і появою у дітей значної кількості вільного часу Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" вважає доцільним нагадати дорослим і дітям правила безпечної поведінки.

У школярів розпочалася чудова пора – літні канікули! З’явилося багато вільного часу. Кожен планує по-різному провести літній відпочинок. Екскурсії, розваги, веселі і радісні друзі... Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова бажає всім дітям гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок! Водночас закликаємо дітей та батьків завжди пам’ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

 • Пам’ятайте і виконуйте правила дорожнього руху.
 • Не грайтесь поблизу доріг.
 • На зупинці не стійте близько біля дороги.
 • Дотримуйтесь відповідних правил поведінки у громадських місцях в переіод карантину.
 • Перебуваючи на відпочинку у лісі або парковій зоні, пам’ятайте про правила безпечної поведінки.
 • Будьте особливо уважні біля водоймищ. Знайте: з водою не жартують!
 • Не беріть у руки вибухонебезпечні предмети, у випадку їх виявлення повідомте дорослих.
 • Не використовуйте піротехнічні засоби – це небезпечно!
 • Не підходьте до ліній електромереж, якщо провід обірваний, повідомте дорослих.
 • Не розпалюйте вогнища.
 • Обережно користуйтесь побутовими газовими та електричними приладами.
 • Не впускайте в квартиру/дім незнайомих людей.
 • Не грайтеся з бродячими тваринами.
 • Мийте руки після ігор та перед їжею.
 • Для прогулянки вдягайся зручно, а коли прохолодно – тепло, щоб не застудитися.

Бережіть  себе та будьте здорові!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Діточки - що ясні зірочки!

Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соцальних служб "Довіра" завдяки співробітництву із соціальним партнером мав змогу привітати дітей з їхнім святом.

День захисту дітей – чудове свято! Уже досить тепло і приємно, можна провести час на свіжому повітрі, особливо живучи у величезному мегаполісі, де в різних частинах міста підготовлено багато цікавого, щоб діти могли порадіти, беручи участь у міських заходах. Також це привід дорослим привітали діток приємними подарунками! Відділ соціальної роботи по Шевченківському районум. Харкова ХМЦСС "Довіра" завдяки співробітництву із соціальним партнером – Благодійним фондом «Майбутність і надія» – отримав можливість принести радість маленьким отримувачам послуг, привітавши діток з Днем захисту дітей і подарувавши яскраві та корисні подарунки, які допоможуть їм приємно провести дозвілля!

Записів з 1 по 6Всього: 6