Шевченківський (Дзержинський) р-н

Зміни в режимі прийому отримувачів послуг

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді повідомляє, що у зв`язку з впровадженням режиму карантину отримувачі послуг можуть отримати консультації за телефоном 705-30-53 або за електронною адресою dzercsssdm61166@ukr.net.

У зв’язку з введенням карантину на території Харківської області та продовженням його дії до 24 квітня 2020 року Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова повідомляє, що спеціалісти Центру надаватимуть консультації в телефонному режимі за телефоном 705-30-53. Також з Вашим запитанням або описом ситуації можна звернутися на електронну адресу: dzercsssdm61166@ukr.net. Режим роботи: понеділок-четвер 9.00-18.00, п’ятниця 9.00-16.45, перерва 13.00-13.45.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Режим роботи наземного електоротранспорту під час карантину

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова надає можливість ознайомитися зі скоригованим графіком руху наземного електротранспорту в місті у зв'язку зі скасуванням руху метрополітену під час дії карантину.

Як повідомили у прес-службі Харківської міськради, трамваї і тролейбуси будуть працювати до 22.00.

Так, з 18 березня по 03 квітня 2020 року внести наступні зміни в роботі міського наземного електричного транспорту:

Тролейбусні маршрути:

Змінити шлях прямування:

№ 2 частина: - РК «просп. Перемоги» - просп. Перемоги – просп. Людвіга Свободи – вул. Ахсарова – просп. Науки – просп. Незалежності – РК «майдан Свободи»;

частина: - просп. Жуковського – вул. Академіка Проскури – Білгородське шосе – вул. Сумська – майдан Конституції.

№ 24 – РК «602 м/р» – просп. Ювілейний – просп. Льва Ландау – просп. Московський – вул. Броненосця «Потьомкін» - Кінний ринок – майдан Захисників України – вул. Богдана Хмельницького – просп. Московський – майдан Павлівський – вул. Університетська – майдан Конституції (в зворотньому напрямку через пров. Плетнівський – вул. Кооперативна…).

№ 46 – РК «м/р «Горизонт» - бульвар Грицевця – просп. Московський – вул. Броненосця «Потьомкін» - Кінний ринок – вул. Богдана Хмельницького - просп. Московський – майдан Павлівський – вул. Університетська - майдан Конституції (в зворотньому напрямку через пров. Плетнівський – вул. Кооперативна…).

Припинити курсування тролейбусних маршрутів: №№ 7, 17, 20, 36, 42.

№№ 1, 3, 5 ,6, 11, 12, 13, 18, 19, 25, 27, 31, 34, 35, 40, 45, 47 – без змін.

Трамвайні маршрути:

Змінити шлях прямування:

№ 5 – РК «вул. Одеська» - просп. Героїв Сталінграду – вул. Морозова – вул. Плеханівська – вул. Молочна – Кінний ринок – майдан Захисників України – просп. Московський – майдан Конституції – майдан Павлівський – майдан Сергіївський – вул. Полтавський Шлях – РК «Південний вокзал».

Припинити курсування трамвайних маршрутів: №№ 16,16А.

№№ 1, 3, 6, 7, 8, 12, 20, 23, 26, 27 – без змін. 

Визначити час закінчення роботи міського наземного пасажирського транспорту - 22.00 година. 

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Я - Робін Гуд

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова запросив отримувачів послуг провести вікенд у Театрі дітей "Тимур" імені В. Сідіна.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дав можливість маленьким отримувачам послуг Центру з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, долучитись до світу театрального мистецтва, запросивши їх із батьками безкоштовно відвідати спектакль театру дітей «Тимур» ім. В. Сідіна «Я - Робін Гуд», створений на основі старовинної англійської легенди.

Відома історія з неочікуваними поворотами сюжету розповідає про мужність та кохання,  і глядачі під час перегляду встигли і посміятися, і поспівчувати героям. Яскраві костюми епохи Середньовіччя, сценічні бої, які стали особливо цікавими для хлопчиків, а головне – щирість маленьких акторів – усе це зробило відвідування театру тією чудовою і неповторною подією, яку приємно згадувати і куди хочеться знову повернутися.

Приємно відчути, що Театр «Тимур» імені В. Сідіна – наш давній соціальний партнер – надає можливість людям, які самі не в змозі витрачати гроші на щось окрім задоволення базових потреб,  відвідати вистави безкоштовно, розширивши світогляд, і з користю провести вихідний день!

 

 

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Цінність часу

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова запросив отримувачів послуг відвідати спектакль "Момо" у Театрі дітей "Тимур" імені В. Сідіна.

У нашому житті є щось таке, що не можна взяти в руки, до чого не можна доторкнутися, а це «щось» надзвичайно цінне, воно є тим, що не повернеш назад, – це час. Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова запросив отримувачів послуг з родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, подивитись спектакль театру дітей «Тимур» ім. В. Сідіна – «Момо» за однойменною книгою Міхаеля Енде. Як часто ми помічаємо, що час тікає від нас, танучи, ніби сніг у гарячій руці. Як часто ми самі змінюємо свій час на гроші або віддаємо задарма своєму телефону, комп’ютеру. Як часто жалкуємо, що надто мало провели часу з дітьми, а тепер вони вже дорослі. Цей спектакль про найбільш цінний ресурс людства – час. Він нагадує нам, що треба подарувати хоча б годину своїм дітям, своїй родині, і тоді, можливо, щось дуже важливе залишиться назавжди з нами. Крім захоплюючого і повчального сюжету, перегляд спектаклю дозволяє зрозуміти, що немає дітей без таланту і кожен може знайти себе у театральному мистецтві, треба лише докласти певних зусиль, знайти час – і стати актором, несучи добро людям, допомагаючи краще зрозуміти себе і оточуючий світ!

Записів з 1 по 4Всього: 4