Шевченківський (Дзержинський) р-н

Добра справа

Співробітництво з соціальними партнерами дало можливість сприяти у наданні гуманітарної допомоги родинам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" продовжує сприяти у наданні гуманітарної допомоги родинам, які в умовах війни опинилися у складних обставинах і потребують допомоги, що їм є вкрай необхідною у ці складні часи. Завдяки співробітництву з Товариством Червоного Хреста та волонтером Романом Лук'яновим стало можливим надати допомогу харчовими продуктами, гарячими стравами, засобами гігієни, канцелярським приладдям мешканцям нашого району, які найбільше постраждали від обстрілів. Люди були дуже вдячні за допомогу, говорячи про необхідність і важливість нашої роботи у таких непростих обставинах.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Гуманітарна допомога

Складне сьогодення вимагає зосередження уваги на потребах родин та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У цей надзвичайно складний воєнний час спеціалісти Відділу соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" намагаються надавати допомогу особам, які цього потребують, залучаючи соціальних партнерів. Зокрема, співробітництво з підприємством "Салтівський м'ясокомбінат" дало можливість надати гуманітарну допомогу у вигляді наборів продуктів харчування особам похилого віку, яким дуже складно в умовах війни, коли лунають постріли, покидати свої домівки у пошуках продуктів для забезпечення власних найнеобхідніших потреб. Приємно, що є небайдужі люди, готові допомогти тим, хто цього потребує. Висловлюємо щиру подяку нашому соціальному партнеру за можливість зробити життя кращим!

Записів з 1 по 2Всього: 2