Шевченківський (Дзержинський) р-н

Розірви коло насильства

Спеціалісти і волонтери Центру соціальних служб Шевченківського району м. Харкова взяли участь у соціальній акції "Розірви коло насильства", приуроченій до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками.

Генеральна Асамблея ООН 7 грудня 1999 року оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. З того часу щороку 25 листопада активісти всього світу виступають, щоб покласти край такому ганебному явищу, як насильство над жінкою.

Подолання проблем ґендерного насильства є серйозним викликом для українського суспільства. До цієї теми необхідно звертати увагу всіх верств населення, щоб сформувати у суспільстві непримиренне ставлення до такого явища. Спеціалісти і волонтери Центру соціальних служб Шевченківського району м. Харкова долучилися до цього і взяли участь у соціальній акції «Розірви коло насильства». Під час заходу проводилася роз’яснювальна робота з мешканцями району щодо недопущення насильства у сім’ях. Кожен із нас має сказати «Стоп насильству!» у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному – і маленькій дитині, і дорослому, і особі літнього віку.

Записів з 1 по 1Всього: 1