"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Фестиваль гігантських китайських ліхтарів

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району запрошує СЬОГОДНІ БЕЗКОШТОВНО 24 ЖОВТНЯ відвідати фестиваль гігантських китайських ліхтарів у Літопарку дітей пільгових категорій

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова запрошує сьогодні, 24 жовтня 2019 року, відвідати безкоштовно фестиваль гігантських китайських ліхтарів всіх дітей з соціально незахищених категорій (діти з інвалідністю, діти-сироти, діти з багатодітних сімей та інших пільгових категорій). Вони зможуть побачити понад 30 казкових світлових інсталяцій у вигляді панд, оленів, райських птахів, яскраві фігури фламінго, слонів і 40-метрову інсталяцію вогнедишного дракона. Крім того, для дітей підготували розважальну програму.

Місце проведення - Літопарк (Центральний парк культури і відпочинку імені Горького, вул. Сумська, 81).

Час роботи - з 18:00 до 23:00.

На вході потрібно буде показати посвідчення дитини

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Проблема насильства над дитиною

Батьки з родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, були запрошені Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова для участі у вебінарі "Насильство над дитиною"

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова запросив членів родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, взяти участь у вебінарі «Насильство над дитиною», що проводився з метою поширення знань з даної теми і підвищення обізнаності вразливих категорій населення про визначення чинним законодавством таких понять, як домашнє насильство, види насильства, запобігання домашньому насильству. Зокрема, були розглянуті питання щодо сфери дії чинного законодавства, суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству стосовно дітей, повноважень таких суб’єктів. Отримана інформація стане корисною для учасників у випадках, якщо доведеться зіткнутися з випадками насильства над дитиною, що, на жаль, зустрічаються непоодиноко в сучасному суспільстві.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Cпівробітництво з соціальним партнером

У рамках соціального співробітництва відбулася робоча нарада спеціалістів Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова та керівництва Благодійної організації "Благодійний фонд "Дон Калабрія"".

В Україні на сьогоднішній день працює чимало міжнародних благодійних організацій, витоки утворення яких ідуть у давнину. Однією з таких є Благодійна організація «Благодійний фонд «Дон Калабрія Україна». Джованні Калабрія народився в Італії в другій половині 19 століття. На початку 20-го, відчувши потребу допомагати тим, хто її потребує, він заснував благодійний рух, який з часом став надавати руку допомоги нужденним у більш ніж 30 країнах світу, однією з яких стала Україна. У рамках співробітництва із соціальними партнерами відбулась робоча нарада спеціалістів Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова та цієї благодійної організації. Під час зустрічі обговорювалися питання надання допомоги членам родин з уразливих категорій населення нашого району. Зокрема, клієнти можуть отримати консультації психолога, у тому числі дитячі та сімейні консультації, проводиться соціально-педагогічна та психологічна робота з підлітками, здійснюються консультації з соціальних та юридичних питань, проводяться творчі майстер-класи, різноманітні тренінги, акції, квести, воркшопи. Було наголошено, що ті отримувачі почлуг Центру, які вже зверталися за допомогою до благодійного фонду, залишили тільки позитивні відгуки щодо проведеної з ними роботи і отриманих послуг. Сподіваємося на подальшу плідну й тривалу співпрацю!  

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Вистава в театрально-концертному центрі

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова запросив на спектакль до Харківського театрально-концертного центру сім'ї, члени яких є учасниками бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

Давні соціальні партнери Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова – Харківський театрально-концертний центр і Театр "SaXaLin UA" – гостинно запросили членів родин учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції на перегляд одного з найкращих спектаклів харківських театрів за результатами театрального сезону 2018-2019 років, яка має іронічну назву «Пики». Була змога насолодитися чудовою й майстерною грою акторів, незвичайним сюжетом, ніби складеним із елементів мозаїки, злободенністю питань, піднятих у виставі. Глядачі з щирою вдячністю нагородили оплесками виконавців і музикантів, задіяних у постановці! Всі були в захваті від перегляду спектаклю, який залишив незабутні теплі враження від осіннього прохолодного вечора і побаченої постановки!  

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Послуга патронату над дитиною

Для батьків у загальноосвітніх навчальних закладах Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова було проведено лекцію щодо запровадження послуги патронату над дитиною.

Спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова провели в середніх загальноосвітніх навчальних закладах освіти лекції для батьків щодо створення та функціонування патронатних сімей. Зокрема, було наголошено, що в Харкові рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 09 жовтня 2019 року було запроваджено послугу з патронату над дитиною. Роз’яснено положення чинного законодавства про порядок створення і діяльність сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в такій сім’ї, розмір грошового забезпечення та соціальної допомоги на кожну дитину. Також зроблено акцент, що, за словами Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, до кінця поточного року планується збільшення кількості патронатних сімей. До співпраці було запрошено небайдужих батьків, готових поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Осіння розкіш

Члени родин осіб, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, були запрошені на бал хризантем, що проходить у Фельдман Екопарку і є його окрасою.

Всі люди різні, тому і подобається найбільше комусь весна, а комусь – осінь, коли листя дерев і кущів буяє різними кольорами, даруючи насолоду зору від споглядання цього дива! А якщо додати яскраву палітру хризантем, бал яких уже вкотре влаштовується в Фельдман Екопарку, то створюється щось неймовірне! Цього року Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова запросив родини, члени яких мають статус внутрішньо переміщених осіб, на яскраве свято чудових квітів, які в поєднанні з чарівними мешканцями Екопарку зі світу фауни нашої планети створюють незабутню приємну гармонію. Чудовим бонусом для такої екскурсії стала тепла сонячна погода, яка так радує в другій половині осені. Відвідувачі були в захваті від кольорів та сортів квітів, з яких створено різноманітні інсталяції, а разом із спостереженням за тваринами це стало гарантією чудового настрою і незабутніх вражень!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Традиція чаювання

Чайна фабрика "Ахмад" гостинно запросила членів родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, за сприяння Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова на цікаву екскурсію.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова знайомив членів родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, з унікальним підприємством міста.

Чай торгівельної марки «Ahmad Tea» знайомий багатьом із нас. У той самий час мало хто знає, що  одна з семи фабрик цієї компанії знаходиться в нашому місті.

Спільне українсько-британське підприємство «Українська чайна фабрика Ahmad Tea», окрім комерційної співпраці та спільних благодійних заходів по всій Україні, проводить екскурсії на виробництві.

Екскурсія поділяється на дві частини.

Спочатку відвідувачі познайомились зі світовою історією розповсюдження напою, технологічними етапами виробництва, тонкощами заварювання чаю в затишній кімнаті, обстановка якої сприяє конструктивному пізнавальному діалогу учасників та приємному чаюванню.

Друга частина екскурсії проходила саме у виробничих приміщеннях. Харківська фабрика є виключно фасувальною. Відвідувачі наочно познайомились з величезною кількістю етапів контролю якості сировини та готової продукції. Окрім цехів, бачили найпотаємнішу кімнату — лабораторію чайної фабрики.

По закінченні екскурсії відвідувачів переповнювала вдячність за гостинність та щиро подану інформацію.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Спосіб життя

До галереї імені Генріха Семирадського на виставку "Спосіб життя" Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району були запрошені члени сімей учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міст Харкова запросив членів сімей учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції до галереї імені Генріха Семирадського на виставку робіт фотохудожника Олександра Примака. Експозиція представлена в оригінальній чорно-білій кольоровій гамі, що відображає щоденне життя сільських мешканців північного регіону України. Тут є роботи, які ілюструють відзначення свят, виховання дітей, догляд за худобою, пейзажні замальовки. Не дарма виставка має назву «Спосіб життя», бо відображає те, що торкається кожної людини. Є ще один аспект експозиції: автор хотів привернути увагу до проблеми зникнення в Україні величезної кількості сільських населених пунктів за останні три десятиліття. Статистичні дані стверджують, шо таких сіл, селищ, хуторів більше шестисот. А за цими сухими числами стоять людські долі, драми життя. Виставка примушує замислитись над унікальністю людини, над тим, що треба радіти кожній миті життя, адже вона ніколи не повториться! 

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Літній дитячий відпочинок

Діти з сімей внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції за сприяння Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району мали можливість оздоровитися у літніх дитячих таборах.

Ось і закінчилося літо — час дитячих шкільних канікул. Можна підвести певні підсумки щодо соціальної роботи з такими категоріями наших отримувачів послуг, як діти та підлітки із сімей внутрішньо переміщених осіб і родин учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції. За три літні місяці завдяки спільній роботі нашого Центру з соціальними партнерами — Комітетом у справах сім’ї, молоді та спорту по Шевченківському району, а також громадськими організаціями — вдалося надати можливість більш ніж 150 дітям безкоштовно оздоровитися та відпочити у дитячих таборах, розташованих як у нашій області, так і на узбережжях Чорного та Азовського морів, а також у Карпатах.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Рейд

Спеціалісти Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова взяли участь у проведенні в загальноосвітніх навчальних закладах району рейду "Урок", що традиційно проводится на початку навчального року.

Спільна комісія у складі співробітників Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова, Служби у справах дітей по Шевченківському району, Міністерства внутрішніх справ і прокуратури взяла участь у проведенні рейду “Урок” у загальноосвітніх навчальних закладах нашого району. Були проведені групові профілактичні заходи із запобігання дитячому та підлітковому бродяжництву, вживання тютюнових та алкогольних виробів. Індивідуальні консультації з учнями, які без поважних причин пропускали навчальні заняття, передбачали проведення з ними бесід з метою недопущення в подальшому порушень навчальної дисципліни.

Записів з 1 по 10Всього: 14