"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Коти і люди як втилення стосунків

Клієнти центру були запрошені у Театр 19 на виставу "Кися"

Світ театру багатогранний і різноманітний. 20 березня театр “SaXaLin UA” запросив сім'ї учасників бойових дій в зоні проведення АТО і ВПО, за підтримки Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району, на незвичайний спектакль “Кися”.

Для нас отримати запрошення на постановку Сафонова Євгенія - це дуже велика радість. Вистава “Кися” — прекрасна історія про навколишній світ очима Кисі. Незвичайний ракурс, який дає багатий ґрунт для роздумів про особливості взаємини котів і господарів. Скільки разів господарі говорили про те, що тварини можуть розуміти краще, ніж деякі люди. Можливо, для когось цей добрий спектакль стане приводом переглянути своє ставлення до котів.

Після вистави приємно було почути відгуки, що спектакль дуже яскравий, є відчуття свята. Звичайно, це заслуга прекрасної спільної роботи режисера і акторів. У театрі "SaXaLin UA" це все є. Велика подяка за можливість відвідати настільки цікавий і яскравий спектакль!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Надихаюча історія

Клієнтів центру біло запрошено на виставу театру 19 "Почати спочатку"

Натхнення для життя можна черпати з різних джерел, але ми впевнені, що театр — це одне з найкращих. 20 березня Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району  запросив  сім'ї учасників бойових дій у зоні проведення АТО і ВПО на виставу “Почати спочатку”, поставлену харківською трупою “Театр 19”.

Цей колектив відомий прихильникам театру в нашому місті тим, що кожна вистава — це занурення в життєву історію. І глядачі можуть пережити ці історії, побачити нові шляхи, знайти натхнення у своєму житті, іноді навіть подивитися під іншим кутом зору на ту чи іншу ситуацію. Це стосується і вистави “Почати спочатку” — скільки разів у дорослих людей буває таке, коли треба перевертати нову сторінку життя.

Співпереживаючи героям вистави, вдавалося відключитися від повсякденних проблем, подумати про високе, про себе, згадати про свої важливі моменти в житті. Запрошені Центром сім’ї були душевно вдячні “Театру 19” за їх велику роботу, натхненну гру і відкриті двері.

 

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Прогулянки з динозаврами

Відвідання сім’ями клієнтів центру виставки "Живі динозаври" на Арт-заводі "Механіка"

Світ динозаврів зник дуже давно і раптово. Коли почали знаходити залишки, людство було вражене розмірами цих істот і різноманіттям видів. Час іде, але так само цікаво і зараз дізнатися, якими ж були ці древні гіганти. Щоб не тільки на власні очі побачити, а навіть доторкнутися до динозаврів, 17 березня сім'ї учасників бойових дій в зоні проведення АТО і ВПО за підтримки Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району відвідали виставку "Living Dinosaurs".

Виставка проходила в одному з павільйонів Арт-заводу “Механіка”, в якому навіть довгошиїм бронтозаврам та величному тіранозавру вистачило місця. Для дітей було відкриттям побачити розміри стародавніх тварин, сфотографуватися з ними, а ще вони рухались і розмовляли, можна було навіть покататися на деяких із них. Дорослі насолоджувалися моментом спілкування з дітьми, захоплення дітей передавалося й батькам.

Глядачі були дуже вдячні організаторам виставки і нашому Центру за можливість безкоштовно відвідати цей захід, наповнити такий холодний день теплом сімейних відносин.

Записів з 1 по 3Всього: 3