"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Кай та Герда

За сприяння Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова та наших соціальних партнерів члени сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, змогли безкоштовно відвідати балет "Кай та Герда" у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка.

Інколи приємне приходить звідти, звідки його і не чекаєш, і до того ж удвічі більше. Так сталося і з безкоштовним відвідуванням балету «Кай та Герда» у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка, який став можливим, по-перше, за сприяння Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра», а по-друге, завдяки запрошенню пані Мільяченко Людмили Юріївни, багатодітної матусі, дружини учасника бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, яка також запропонувала запросити на балет наших отримувачів послуг. Завдяки цьому майже 100 осіб з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, змогли його відвідати. У постановці взяли участь вихованці та викладачі Харківської хореографічної школи. Приємно, що кожна дитина-учасник була представлена глядачам особисто. Тема казки Ганса Християна Андерсена трохи видозмінена, хоча вона не може не зачіпати будь-кого – це бажання бути щасливим і шляхи його досягнення. Але найголовніше, що розумієш після перегляду балету – якщо хочеш бути щасливим, зроби це власними силами. Неймовірно красива і повчальна постановка нікого не залишила байдужим, глядачі покидали зал, не приховуючи задоволення. І ми почули багато приємних слів подяки.

Також хочемо подякувати за надану чудову можливість Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» і пані Мільяченко.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Мистецтво життя

У художній галереї "Бузок" завдяки сприянню Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова члени сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, відвідали виставку "Art de vie".

Представлені твори різних жанрів (портрети, пейзажі, натюрморти) показують красу і багатогранність людської особистості, природи і взагалі життя – не дарма назва з французької мови перекладається як «Мистецтво життя», ніби кажучи кожному відвідувачу, що в житті треба радіти кожній миті, адже вона неповторна, і бачити радість буття в усьому – в прекрасній квітці, неповторній черепашці, приємному спілкуванні і навіть у смачній їжі. Відвідувачам ця світла і приємна виставка прийшлась до вподоби, свідченням чого була велика кількість схвальних відгуків у візитаційній книзі. Наша група також не залишилась осторонь і висловила подяку майстрам, які представили свої роботи і дозволили приємно провести в галереї час.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Добре працювати, ще й досягати успіху в спорті

Співробітники Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова вміють не тільки ефективно працювати, але й змістовно та цікаво відпочивати.

На початку червня відбулося урочисте нагородження учасників соціального спортивного проекту «Я зможу». Психолог Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова Котенко Світлана посіла перше місце в секції «Дзюдо» категорії «Бойові мистецтва».

Проект «Я зможу», що проходив цього року вже сьомий раз, за підтримки спортивних організацій Харкова, надає можливість жителям міста долучитися до спорту, отримати нові навички та покращити стан здоров’я завдяки фізичній активності. Кожен бажаючий може на безоплатній основі відвідувати спортивні заняття протягом трьох місяців. Дзюдо (з японської «дзю» – «м’який, гнучкий» та «до»  – шлях) — східний вид бойових мистецтв, заснований на принципах взаємної поваги, адаптації, максимального використання енергії та взаємодопомоги. Варто зазначити, що Світлана – цьогорічна випускниця факультету психології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, причому не дивно, що дівчина – переможець у спорті. Навчалася вона також відмінно, складаючи іспити виключно з найвищими балами, закономірним результатом чого стало отримання диплома з відзнакою. Хоча Світлана працює в нашому Центрі не так давно, але вже встигла себе зарекомендувати як обізнаний спеціаліст своєї справи, який з готовністю приходить на допомогу людям і до кожного отримувача послуг вміє знайти індивідуальний підхід.

Бажаємо нашій колезі підкорення вершин і нових досягнень!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Подорож дитячою залізницею

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова для дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, організував безкоштовне відвідування Малої Південної залізниці.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району за сприяння Адміністрації Шевченківського району м. Харкова, його голови Володимира Котковського та народного депутата Володимира Писаренка організував для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, безкоштовну поїздку Малою Південною залізницею. Малеча змогла насолодитися чудовим краєвидом за вікном, зручними м’якими сидіннями, плавним ходом поїзда, яким керовали школярі-машиністи. Поїзд відвіз їх до кінцевої станції «Лісопарк», а потім повіз маленьких пасажирів у зворотньому напрямку. В кінці зустрічі діти змогли пригоститися смачним морозивом, яке так приємно охолоджує у спекотний літній день!

Активне та інформативне дозвілля допомагає дітям із сімей, які потребують підтримки, краще впізнати навколишній світ, самого себе, соціалізуватися та зняти психологічне напруження.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Турнір з шахів

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова запросив узяти участь у турнірі з шахів дітей батьків, які є учасниками бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

Діти батьків, які є учасниками бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції та отримують соціальні послуги в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова, взяли участь у шаховому турнірі. Школярі демонстрували свою майстерність у цій давній грі, яка розвиває логічне мислення, розумові здібності, увагу, пам’ять та інтелект. Переможці отримали грамоти і сертифікати на безкоштовне відвідування атракціонів у парку імені Горького, мотузковому парку, на перегляд новинок мультиплікації в мережі кінотеатрів «Кіноленд». Це змагання стало чудовою можливістю поспілкуватися батькам під час гри дітей, а школярам – показати, що можна досягти майстерності, незважаючи на свій юний вік.

Учасники були вдячні Центру та його соціальному партнеру – Адміністрації Шевченківського району міста Харкова – за надану можливість позмагатися і отримати призи, які дозволять приємно провести вільний час, і водночас, стануть стимулом для подальшого розвитку і підвищення рівня гри в шахи.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Навчальна практика

Студенти Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" пройшли навчальну практику в Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова.

У Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова пройшли практику студентки – майбутні психологи, які навчаються в Національному аерокосмічному університеті імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Протягом двох тижнів студентки знайомилися з чинним законодавством, яким Центр керується у своїй роботі, передбаченими формами документації, з тими отримувачами послуг, яким надаються соціальні послуги. Також вони опановували практичні навички спілкування з можливими відвідувачами та тими проблемами, які необхідно конструктивно вирішувати. Насамкінець студенткам було запропоновано провести зі співробітниками Центру практичне заняття з попередження професійного вигоряння, яке пройшло захоплююче і змістовно, причому задоволення від нього отримали обидві сторони заходу. Всі практикантки показали досить високий рівень підготовки, що в подальшому дозволить їм стати професіоналами високого рівня.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Спільний захід з Центром пробації

З особами, засудженими до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі, Центром соціальних служб для для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова було проведено спільний захід разом з Державною установою "Центр пробації".

Співробітниками Шевченківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області спільно з представниками Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова 20 червня 2019 року з метою  попередження рецидивної злочинності шляхом вдосконалення виховання осіб була проведена  просвітницька зустріч з клієнтами пробації, які  мають досвід вчинення кримінальних правопорушень, відбували покарання у місцях позбавлення волі та перебувають у групі ризику вчинення повторних кримінальних правопорушень. 
         Із підобліковими особами проведена просвітницька, правороз’яснювальна робота, направлена на  руйнування кримінальної субкультури, пропагування здорового способу життя, необхідності працевлаштування, відновлення документів, відновлення соціально корисних зв’язків.           
        На теперішній час між уповноваженим органом з питань пробації та Центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді налагоджена плідна співпраця, направлена на профілактику злочинності в цілому, значна увага приділяється молоді та сім’ям підоблікових, які виховують неповнолітніх дітей, які в силу не сформованої особистості, легко піддаються негативному впливу оточуючого середовища.
        Під час зустрічі також були обговорені проблемні питання взаємодії ЦСССДМ та уповноваженого органу з питань пробації на шляху до зниження криміногенних потреб засуджених. 

Підводячи підсумки, учасники заходу дійшли до єдиної думки, що рецидив має переважно пенітенціарну природу. Чим раніше людина вчинить злочин та потрапить у місця позбавлення волі, тим імовірніше, що вона знову вчинить злочин. Тому першочерговим завданням є виховання у молоді правослухняної поведінки. 

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Конкурс малюнка на асфальті

Діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, за сприяння Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району, взяли участь у конкурсі малюнка на асфальті.

З нагоди святкування Дня захисту дітей Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова запросив дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, взяти участь у конкурсі малюнків на асфальті, який проходив біля пам’ятнику Воїну-визволителю. Діти за допомогою кольорової крейди зобразили своє бачення краси, миру і гармонії. Переможці отримали пам’ятні подарунки. Таке дозвілля на свіжому повітрі дозволило дітям розширити коло спілкування, показати свої здібності і насолодитися чудовою літньою погодою!  

Записів з 1 по 8Всього: 8