"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Рейд

Протягом вересня у загальноосвітніх навчальних закладах нашого району проводиться рейд "Урок", спрямований на виховання відповідального ставлення до навчання та учнівської дисципліни.

 Спільна комісія у складі співробітників ЦСССДМ Шевченківського району м. Харкова, Служби у справах дітей, Міністерства внутрішніх справ і прокуратури бере участь у проведенні рейду “Урок” у загальноосвітніх навчальних закладах нашого району. Рейд триватиме протягом вересня. Проводяться групові профілактичні заходи із запобігання дитячому та підлітковому бродяжництву, вживання тютюнових та алкогольних виробів. Індивідуальні консультації з учнями, які без поважних причин пропускають навчальні заняття, передбачають проведення з ними бесід з метою недопущення в подальшому порушень навчальної дисципліни.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Літній дитячий відпочинок

Протягом літніх місяців діти з сімей внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції мали змогу безкоштовно оздоровлюватися в таборах різних областей України.

Ось і закінчилося літо — час дитячих шкільних канікул. Можна підвести певні підсумки щодо соціальної роботи з такими категоріями наших клієнтів, як діти та підлітки із сімей внутрішньо переміщених осіб і родин учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції. За три літні місяці завдяки спільній роботі нашого Центру з соціальними партнерами — Комітетом у справах сім’ї, молоді та спорту по Шевченківському району, а також громадськими організаціями — вдалося надати можливість більш ніж 150 дітям безкоштовно оздоровитися та відпочити у дитячих таборах, розташованих як у нашій області, так і на узбережжі Чорного та Азовського морів, а також у Карпатах.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Марафон "Визволення"

Наші клієнти взяли участь у марафоні "Визволення", приуроченому до Дня міста і Дня Незалежності України.

До Дня міста Харкова та Дня Незалежності України був приурочений марафон “Визволення”, який нещодавно проходив у Харкові. За сприяння Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова у ньому брали участь і наші клієнти — діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також діти з обмеженнями здоров’я. Варто зазначити, що пробігти дистанцію в 10 км підлітку, який має порушення опорно-рухового апарату — це величезна напруга, витримка сили волі. Приємно знати, що такі люди існують, переборюючи власну хворобу, вірячи у свої сили і кінцевий позитивний результат. Для заохочення Харківська міська рада по закінченні змагань вручала пам’ятні і корисні подарунки всім учасникам, особливо відзначивши спортивні сім’ї, людей з обмеженими можливостями здоров’я, найстарших і наймолодших учасників.

Записів з 1 по 3Всього: 3