"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Сеанс лікувальної кінології для маленьких клієнтів

У Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова відбувся сеанс каніістерапії. Спеціалістка Центру в рамках підвищення кваліфікаціх пройшла тренінг для психологів з каністерапії. На цьому тижні було проведено заняття, в якому взяла участь сертифікована собака Олівія, клієнтами були діти, влаштовані до прийомних сімей. 

Вибір тварини залежить від терапевтичних цілей і плану лікування конкретної людини. Таке лікування грунтується на зв'язку між людиною і тваринами, яка існує вже протягом багатьох століть. Взаємодія з доброзичливим домашнім тваринам допомагає впоратися з фізичними та психологічними проблемами, і покращує загальне  здоров'я. Під час каністерапії виділяється велика кількість ендорфінів, які мають заспокійливу дію, що призводить до полегшення болю, зменшення стресу і поліпшенню загального психологічного стану.

Каністерапія може використовуватися для поліпшення цілого ряду станів. Каністерапію можливо здійснювати для досягнення наступних цілей: поліпшення моторики,  рухової здатності, словесної комунікації, підвищення самооцінки, розвиток соціальних навичок та готовності до участі в заходах, поліпшення взаємодії з людьми і тваринами.

Важливою частиною терапії є визначення мети, а також відстеження прогресу, яке необхідне для структурування терапевтичної сесії.

Інші переваги каністерапії: дозволяє людині відчувати себе щасливішою, позбавляючи від депресії і змушуючи позитивно дивитися на світ; позбавляє  почуття самотності та ізоляції, від нудьги або туги, від відчуття стурбованості, допомагає дітям вивчати навички емпатії та виховання.

Навіть за один сеанс стали відчутні зміни в емоційному стані дітей, що взяли участь у занятті. Заплановані наступні сеанси каністерапії для збільшення позитивного впливу. 

Записів з 1 по 1Всього: 1