"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Тренінг за толерантності для учнів

На базі ХСШ № 18 працівниками та волонтерами Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова було проведено профілактичний захід на тему «Толерантність у сучасному світі» із учнями 4-х класів.

Метою заходу було познайомити школярів з поняттям «толерантність» та з  основними рисами толерантної та інтолерантної особистості, виховувати здатність бачити та розуміти відмінність іншої людини від себе, навчити встановлювати відкриті стосунки та вирішувати конфлікти.

Під час заходу волонтерами були використані інноваційні методи та інтерактивні форми роботи для покращення результативності діяльності. Учні отримали більш деталізовані знання про толерантність, навчилися оцінювати ступінь своєї толерантності, усвідомили шанобливого ставлення до всіх вразливих категорій населення. По закінченню заходу учні класу отримали пам’ятки.

Сподіваємось на подальшу взаємодію ЦСССДМ зі школою та педагогічним колективом найближчим часом. 

Московський р-н

Взаємодії між суб`єктами соціальної роботи

Семінар за темою: "Актуальні питання взаємодії Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова", служб у справах дітей  м. Харкова, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді м. Харкова та національної поліції" відбувся 26.10.2018 року . 

Метою заходу було обговорення деяких питань взаємодії між суб`єктами соціальної роботи для покращення взаємообміну інформацією для підвищення ефективності роботи в інтересах дітей. Були обговорені питання щодо нововведень у процедурі подання документів для поселення дитини у заклад, узгоджено та врегульовано питання ведення ділової переписки між суб`єктами та закладом, зосереджено увагу на необхідності підвищення  ефективності роботі з батьками, діти яких знаходяться в Центрі соціально-психологічної реабілітації. Наприкінці зустрічі, представники вищезазначеного центру за допомогою відео та фото ознайомили нас із життям своїх вихованців, розповіли нам про плани на майбутнє. Виражаємо подяку директору центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова Черкашиній Тетяні Володимирівні за організацію зустрічі та за особливу відзнаку директора центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова Нещеретного Віталія Анатолійовича, який зі своєю командою фахівців при  підтримці БФ «Милосердя» та «Наша спадщина» допомагає дітям соціально-психологічного центру не тільки продуктами харчування, а й увагою і турботою. 

Московський р-н

Протягни руку допомоги!

Спеціалісти центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова 30.10.2018 року  відвідали Харківську міську поліклініку № 18.

Кожна дитина заслуговує на гідне та щасливе життя. Але, на жаль, не завжди все йде так, як ми цього хочемо. Історії життя  деяких дітей вражають настільки, що ми часто задаємо собі питання: «За що їм це? Чому саме з ними батьки обійшлися так жорстоко, чому саме їх забули, покинули напризволяще, зрадили?» В такі моменти хочеться  кожній дитині віддати тепло своїй душі, допомогти та підтримати, адже добре розумієш, що цим маленьким янголяткам так не вистачає любові та уваги дорослих. Центр соціальних  служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова, як завжди, не може пройти осторонь  дитячої біди, і тому, сумісними зусиллями із благодійним фондом «Милосердя», 30.10.2018 року відвідали дітей, які з різних обставин залишились  без батьківського піклування і перебувають на лікуванні у Харківській міській клінічній лікарні №18. Діти отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування. Спеціалісти кожному приділили максимум уваги, поспілкувались та вселили віру у світле майбутнє. Діти дуже задоволені увагою спеціалістів та чекає на нову зустріч, яка обов`язково відбудеться знов! 

Холодногірський (Ленінський) р-н

Участь у ІІ міжнародній конференції

Директором Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району було взято участь у ІІ міжнародній конференції "Актуальні питання сучасної церкви". Тема виступу "Соціально - психологічна допомога сім'ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах".

В сучасному українському суспільстві сім’я, як соціальний інститут потерпає від багатьох негативних факторів:зниження кількості зареєстрованих шлюбів, збільшення кількості розлучень, масової бездітності , однодітності молодих сімей, погіршення матеріального становища родин, впливу таких негативних явищ, як алкоголізм, наркоманія, проституція, злочинність та інших на стійкість сімейних стосунків тощо.

Зазначені проблеми призводять до зменшення кількості благополучних сімей та, відповідно, збільшення кількості сімей соціального ризику – соціально незахищених сімей, що неспроможні самостійно подолати проблеми, які виникають у процесі їх життєдіяльності. Такі тенденції розвитку сучасних українських сімей обумовили потребу в їх соціальній підтримці та супроводі.

Соціальна робота із сім’ями з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах здійснюється шляхом проведення бесід, консультувань; надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних, соціально-побутових, юридичних послуг; проведення інформаційно-просвітницьких, навчальних та реабілітаційних заходів екстреного втручання; соціального супроводу з метою попередження та профілактики складних життєвих обставин.

 

Записів з 1 по 4Всього: 4