"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Акція «Подаруй дитині посмішку»

   18 вересня 2017 року за сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району група підприємців відвідала Центр соціально-психологічної реабілітації дітей міста Харкова.

        Перше відділення Центру соціально-психологічної реабілітації дітей міста Харкова відкрито 19 грудня 2013 року. Спеціалісти центру працюють з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, потребують в соціально-правовій допомозі, реабілітації та психологічній підтримці. Вони вимушені тимчасово перебувати в цьому закладі, адже їх батьки не виконують свої обов’язки. Кожна дитина отримує індивідуальний план реабілітації, складений психологом разом із соціальними працівниками та вихователями, відвідує школу. В  цей час працівники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району проводять роботу з сім’єю для повернення дитини до біологічних батьків.

        Група підприємців спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району організували  та провели найвеселіші рухливі ігри, конкурси, естафети в рамках акції «Подаруй дитині посмішку». Окрім вправ на гнучкість та спритність, увійшли інтелектуальні завдання. Всі діти приймали активну участь, проявляли зацікавленість до заходу.

       Оскільки вже осінь, наступають морози, а у дітей немає теплого взуття, то група підприємців вирішила цю проблему. Всі діти отримали необхідну спонсорську допомогу.

        Маленькі учасники та організатори зустрічі отримали багато позитивних емоцій та приємних вражень. 

Записів з 1 по 1Всього: 1