"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Активний відпочинок для дітей, що залишились без батьківського піклування

Команда Холодногірського району взяла участь у квесті "Крокуємо у самостійне життя", який був організований Харківськім міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» для дітей, що залишились без батьківського піклування.

Метою заходу було  поліпшення соціалізації осіб з числа дітей – сиріт та дітей, що залишились без батьківського піклування. Також корисним позитивним досвідом стала можливість отримувати задоволення від активного відпочинку. 

Наша команда складалася з учнів професійних ліцеїв Холодногірського району. Капітаном було обрано спеціаліста Центру. Завдання квесту було складено таким чином, що учасникам довелося докласти серйозних зусиль, щоб досягти фінішу. Знадобились фізичні, інтелектуальні  і комунікативні здібності. Команди повертались на завершальний пункт з задоволенням та натхненням. Фінальним приємним акордом було отримання усіма учасниками призів та морозива.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Квест

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 08.06.2018 року у Парку Машинобудівників провів квест «Крокуємо у самостійне життя» для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа - випускників навчальних закладів.

Квест (від англ. quest - пошук, пошуки пригод) - спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є виконання заздалегідь підготовлених завдань командами. Учасники перед проходженням квесту були розділені по командам, які складалися з представників кожного району м. Харкова, вони мали можливість обрати назву, капітанами були обрані працівники центрів соціальних служб, а членами команд стали діти.

Під час гри команди вирішували логічні завдання, здійснювали пошук на місцевості, будували оптимальні маршрути переміщення, шукали оригінальні рішення і підказки. Після виконаного завдання команда, отримавши фрагмент карти,  переходила до наступної точки. Перемогу здобули ті команди, які швидше за всіх виконали завдання, зібрали всі фрагменти карти і на фінішному етапі правильно її склеїли.

Різного роду завдання дали змогу кожному проявити себе в інтелектуальному, фізичному та творчому напрямах, розвинути вміння працювати однією  командою, логічно мислити, приймати правильні рішення при нестандартних обставинах. Квест пройшов у дружній атмосфері. По закінченні заходу всі учасники отримали подарунки та поласували морозивом.

До проведення загальноміського заходу були залучені партнери -  Комунальне підприємство «Об'єднання парків культури і відпочинку в м. Харкові», адміністрація парку «Машинобудівник», мотузкове містечко «S-park» на Московському проспекті, товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОКОМ», «Хладик», «Лотос», парфюмерно-косметична фабрика «АРОМАТ», торгова марка «Ahmad Tea», Харківський обласний реабілітаційний центр «Твоя перемога», Харківський благодійний фонд «БЛАГО» і волонтери центру «Довіра».

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради за підтримку в проведені заходів соціальної спрямованості  та всім партнерам, які долучилися до організації  квесту і порадували учасників цінними подарунками.

ХМЦСССДМ «Довіра»

«Подаруй плаття»

Харківській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 31 травня 2018 року взяв участь в акції «Подаруй плаття» для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Напередодні випускних балів організатори акції  хочуть підтримати дітей, подарувавши  їм вечірнє вбрання. Дівчата мали змогу обрати вечірні сукні, а хлопці костюми. Діти із захватом приміряли різноманітні вбрання та мали можливість серед усіх варіантів підібрати найкращий на свій смак. 

   Харківській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Олені Бугло за небайдужість та соціальну активність.

Записів з 1 по 3Всього: 3