Корисні посилання

Архів

Холодногірський (Ленінський) р-н

Робоча зустріч з соціальними партнерами

Цими днями фахівці відділу соціальної роботи по Холодногірському району м. Харкова Харківського міського центру «Довіра» провели робочу зустріч з представниками Служби в справах дітей по Холодногірському району м. Харкова. Тема зустрічі - організація соціального захисту сімей з дітьми.

Під час зустрічі розглянуто такі питання, як: аналіз проведеної профілактичної роботи з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, з родинами в яких вчинялось насильство щодо дітей, а також розроблення плану здійснення спільних виходів в сім’ї даних категорій.

Організація превентивної діяльності Відділу соціальної роботи по Холодногірському району включає плідну співпрацю з іншими соціальними партнерами, а саме: Служба в справах дітей по Холодногірського району, Комітетом у справах сім’ї, молоді та спорту по Холодногірському району, Адміністрацією Холодногірському району м. Харкова, Сектором ювенальної превенції.

Головне завдання Відділу в цій цій міжсекторіальній співпраці – виявлення сімей, які мають ризик потрапляння у складні життєві обставини та надання їм своєчасної допомоги та підтримки.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Співпраця з соціальними партнерами

Завдяки тісній та плідній співпраці з Благодійним фондом «Благо» - Харків фахівці відділу соціальної роботи по Холодногірському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» мали змогу надати сприяння в отриманні багатоцільової грошової допомоги для домогосподарств сім’ям вразливих категорій, а саме: одиноким матерям або татусям, багатодітним родинам, внутрішньо переміщеним особам, малозабезпеченим родинам, родинам опікунів, для вирішення своїх соціальних питань та подолання життєвих труднощів.

Дякуємо нашим соціальним партнерам за сприяння в наданні допомоги родинам, які гостро її потребують.

Ми завжди раді допомогти тим, хто потрапив у скруту. Наші фахівці надають консультативну допомогу сім’ям з дітьми та особам, сприяють у вирішенні різноманітних життєвих ситуацій.

Чекаємо за адресою: м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 46, 5 поверх, контактний телефон: 725-34-48.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Відкрито набір в міні – садок у Харкові.

Відділ соціальної роботи по Холодногірському району м. Харкова Харківського міського центру «Довіра» надає інформацію, що Благодійний фонд “Жовта Допомога” відкриває набір у дитячий міні-садочок у Харкові. 

Шановні батьки, записуйте свою малечу вже зараз, адже у міні – садочку Вашим діткам буде неймовірно цікаво весело та пізнавально. Міні - садок пропонує: підготовку до школи, активне дозвілля, заняття з логопедом, творчі та розвивальні заняття, арт-терапевтичні активності, заняття з малювання. А також запрошуються діти віком 6+ на такі заняття: акторська майстерність, малювання 3Д ручками, арт-терапія, малювання, шахи, марафон створення іграшок, англійська мова, заняття з IT-напрямів.

Адреса розташування міні – садочків у м. Харкові:

1) вул. Полтавський Шлях, 133,

2) Проспект Перемоги, 71;

3) вул. Героїв праці, 38-А

4) вул. Громадянська, 17

Звертаємо Вашу увагу, що міні – садочки працюють у дві зміни:

З 9.00 – 14.00

З 14.00 – 18.00

Записатись до міні – садочка можна у телеграм каналі:: t.me/kb_kate_boyko, або за  телефонами: 067 474 71 71, 095 658 71 71, 063 303 55 05

Записів з 1 по 3Всього: 3