"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Методична нарада з питань роботи з родинами учасників бойових дій

На базі Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова було проведено нараду для працівників Центрів для сімей, дітей та молоді м. Харкова з питань роботи з родинами учасників бойових дій Операції об'єднаних сил (ООС).

Участь у нараді взяли директорка Харківського міського Центру соціальних служб «Довіра», директори та спеціалісти міського та районних Центрів соціальних служб м. Харкова. Директоркою Холодногірського Центру соціальних служб був представлений аналіз діяльності Центру по роботі з сім’ями, з дітьми та особами, які перебувають у складних життєвих обставинах, за 2018 рік. Також були висвітлені питання законодавства України щодо правового захисту учасників бойових дій та членів їх сімей, інвалідів війни та родин загиблих в зоні ООС; організації надання соціальних послуг учасникам бойових дій та членам їх сімей, особам з інвалідністю внаслідок війни та родинам загиблих в зоні ООС.  Представлена  одна з методик практичної роботи сім’ями УБД  «Форум-театр» – інноваційна технологія групової психологічної допомоги в кризових ситуаціях. Представник Центру "Довіра" надано методичні рекомендації щодо роботи з учасниками бойових дій та їх сім’ями.

Обмін досвідом спеціалістів Центрів – необхідна частина професійної діяльності. Накопичення знань, розвиток навичок, збільшення інформації щодо методів і форм надання соціальних послуг спеціалістів покращують ефективність діяльності Центру вцілому. Висловлюємо подяку керівництву та всім учасникам наради за участь та обговорення теми наради.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Сеанс лікувальної кінології для маленьких клієнтів

У Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова відбувся сеанс каніістерапії. Спеціалістка Центру в рамках підвищення кваліфікаціх пройшла тренінг для психологів з каністерапії. На цьому тижні було проведено заняття, в якому взяла участь сертифікована собака Олівія, клієнтами були діти, влаштовані до прийомних сімей. 

Вибір тварини залежить від терапевтичних цілей і плану лікування конкретної людини. Таке лікування грунтується на зв'язку між людиною і тваринами, яка існує вже протягом багатьох століть. Взаємодія з доброзичливим домашнім тваринам допомагає впоратися з фізичними та психологічними проблемами, і покращує загальне  здоров'я. Під час каністерапії виділяється велика кількість ендорфінів, які мають заспокійливу дію, що призводить до полегшення болю, зменшення стресу і поліпшенню загального психологічного стану.

Каністерапія може використовуватися для поліпшення цілого ряду станів. Каністерапію можливо здійснювати для досягнення наступних цілей: поліпшення моторики,  рухової здатності, словесної комунікації, підвищення самооцінки, розвиток соціальних навичок та готовності до участі в заходах, поліпшення взаємодії з людьми і тваринами.

Важливою частиною терапії є визначення мети, а також відстеження прогресу, яке необхідне для структурування терапевтичної сесії.

Інші переваги каністерапії: дозволяє людині відчувати себе щасливішою, позбавляючи від депресії і змушуючи позитивно дивитися на світ; позбавляє  почуття самотності та ізоляції, від нудьги або туги, від відчуття стурбованості, допомагає дітям вивчати навички емпатії та виховання.

Навіть за один сеанс стали відчутні зміни в емоційному стані дітей, що взяли участь у занятті. Заплановані наступні сеанси каністерапії для збільшення позитивного впливу. 

Холодногірський (Ленінський) р-н

Різдвяні привітання від казкових персонажів у Палаці офіцерів

Новорічні свята – це зимова казка, яку чекають усі, але особливо бажана вона  для дітей, які вірять в дива та мріють про їх здійснення. Тому саме у дні святкування Різдва Христового Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова спільно з адміністрацією  Холодногірського  районну проведено благодійний захід для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Мабуть, у кожного з нас є теплі спогади з дитинства про зимові святкування. Творчим колективом було організовано веселе святкове дійство та яскраву концертну програму. Новорічні дива, які відбувалися біля святкової ялинки, перенесли дітей у яскраву країну мрій та краси. Справжнє свято дітям зуміли подарувати щирі Дід Мороз та Снігуронька, які привітали усіх присутніх та побажали, щоб прийдешній рік виправдав усі добрі надії та прагнення, приніс у кожну домівку добробут і взаєморозуміння.

Свята вийшли яскравими та веселими, а радісні посмішки дітей були нагородою для усіх присутніх.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Акція "Подаруй дітям казку"

Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова у рамках проведення акції "Подаруй дітям казку" було влаштовано відвідування сім'ями, що опинились у складних життєвих обставинах, двох дитячих новорічних вистав у Театрі Музичної комедії.

З нагоди новорічно-різдвяних свят Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з Благодійниою організацією  "Благодійний фонд «Лада», було запропоновано театрам району приєднатись до акції "Подаруй дітя казку". За сприянням Харківського Академічного Театру Музичної комедії, на захід було запрошено  70 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Діти та батьки мали нагоду відвідати дві вистави "Чарівний ліс" та "Пітер Пен". Висловлюємо щиру подяку керівництву Теату Музичної Комедії за подаровані дітям хвилинки радості.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Новорічні солодкі подарунки дітям

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району  сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах отримали новорічні подарунки, що були надані  ООО «Тайфун-2000».

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят, з проханням про надання гуманітарної допомоги у вигляді святкових харчових наборів для сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, ЦСССДМ Холодногірського району звернувся до підприємств району. На запит відгукнувся виробничний концерн ООО «Тайфун - 2000». Підприємством були надані сотні закусок та солодких десертів, що були розподілені серед найвразливіших клієнтів. Діти та їх батьки отримали задоволення від солодощів та несподівану радість від уваги до себе.

Всі сім'ї та працівники Центру висловлюють щиру подяку керівництву ООО "Тайфун - 2000" та сподіваються на подальшу плідну співпрацю щодо соціальної підтримки сімей з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Дитяча вистава у Театрі юного глядача

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова, діти із сімей, які перебувавють у складних життєвих обставинах, відвідали Харківський театр юного глядача.

Діти разом із батьками відвідали виставу, задоволення отримали і маленькі глядачі, так і дорослі. Ця ініціатива мала на меті зробити театральне мистецтво доступнішим для однієї з найбільш соціально незахищених категорій населення. Саме в дітях - продовження людського роду та здійснення мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти росли здоровими та радісними. Проте, не всі діти зростають у належних умовах. Більшість дітей із незахищених категорій населення позбавлені духу новорічного свята саме через брак батьківської опіки або скрутного матеріального становища. Вони не мають можливості відвідати новорічні театральні вистави, розважальні шоу. Тому нами був влаштований цей святковий захід. Діти раділи, сміялись, танцювали, грались – це означає, що нам вдалося подарувати дітям незабутні враження та занурити дітей в казкову атмосферу зимових святі.


 

Записів з 1 по 6Всього: 6