Холодногірський (Ленінський) р-н

Альтернативні сімейні форми виховання

В рамках інформаційної кампанії щодо популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Відділом соціальної роботи по Холодногірському району ХМЦСС "Довіра" проводяться інформаційні заходи на тему: «Альтернативні сімейні форми виховання».

Семінари проведені спільно з Харківським міським центром зайнятості - для безробітної молоді.

Присутні учасники заходу дізнаються про існуючі  форми сімейного виховання для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також про нововведення – професійний патронат, комплексну послугу, що передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини в іншій сім’ї до моменту доки батьки не подолають складні життєві обставини. Слухачі отримують інформацію про те, хто може бути патронатним вихователем, що потрібно для створення такої сім’ї, яке грошове забезпечення такої послуги, та до яких державних установ необхідно звертатись для створення альтернативних сімейних форм виховання.

В Україні у цілому і в Харківській області зокрема, реалізується системна політика щодо профілактики соціального сирітства, запобігання виходу дитини з рідної сім’ї. Районні відділи соцальної роботи Центру соціальних служб "Довіра" спільно із службою у справах дітей здійснюють роботу з виявлення родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, не виконують якісно батьківські функції. Таким сім’ям забезпечується допомога у вигляді соціальної адаптації, соціального супроводу,  профілактики і соціальної реабілітації.

Питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків реалізації державної політики. Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для повного і гармонійного розвитку її особи необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Але, на жаль, є діти, які не можуть проживати з рідними батьками, на жаль, в інституційних закладах ще виховується значна кількість дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Саме для таких дітей необхідно розвивати альтернативні форми сімейного виховання. Реформа деінституціалізації спрямована на те, щоб кожна дитина виховувалася у благополучній родині.

Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і соціально - відповідальних людей. Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку.

Сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, патронатна сім’я.

Якщо ви бажаєте дізнатись про форми сімейного влаштування та необхідні дії задля допомоги дітям, зввертайтесь до Відділу соціальної роботи по Холодногірському райну Харківськго міського центру соціальніх служб "Довіра". Ми вам допоможемо! 

Холодногірський (Ленінський) р-н

Дитячий денний табір на безоплатній основі

Інформація для батьків, які мають дітей віком 10-13 років. За сприянням соціального партнеру Відділу соціальної роботи по Холодногірському району Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» #Навчай_для_України, та за фінансової підтримки #Український_культурний_фонд в м. Харкові буде діяти безкоштовний табір.

Табір відбуватиметься з 28 липня по 5 серпня. Вже дуже дуже, дуже скоро! Активності проходитимуть з 9.30 до 14.00 щоденно, окрім вихідних на базі осередку Української академії лідерства за адресою: вул. Танкопія 12 Б, щоденно.

Тому, якщо маєте учнів 5-6 класів, які хочуть класно провести канікули, заповнвюйте форму реєстрації: https://forms.gle/uoyrBDb77HwkPb777

У програмі:

  • проведення наукових ігор
  • мистецькі розваги на свіжому повітрі
  • навчальні заняття з математики, інформатики, англійської, тощо

Також у дітей буде можливість долучитись до багаторівневої програми навчання.

“Навчай для України” – громадська організація, яка є партнером міжнародної мережі Teach For All, що об’єднує 60 країн.

"Навчай для України" - це лідерська стипендія, що дає можливість отримати насправді впливову роботу в житті, диплом змінотворця та доступ до міжнародної спільноти у 60-ти країнах світу.

Учасники "Навчай для України" на 2 роки стають натхненними вчителями для дітей у маленьких населених пунктах, де не тільки викладають один зі шкільних предметів, але й організовують позакласні ініціативи та важливі проекти для громад.

Учасник програми отримує постійну менторську підтримку, щомісячну стипендію та диплом магістра з педагогічних і освітніх наук Університету Грінченка. А також нетворкінг у мережі із 60 країн і унікальний трансформаційний досвід, допомагаючи долати освітню нерівність в Україні.

Батьки, бажаючі влаштувати дитину до безкоштовного денного табору, звертайтесь до Відділу соціальної роботи по Холодногірського району, наша адреса: Полтавський шлях, 46, 5 поверх, тел.: 057 725 3448, або реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/uoyrBDb77HwkPb777.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Успішний кейс роботи завдяки взаємодії із соціальними партнерами

Спеціалістами Відділу соціальної роботи по Холодногірському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра"  проведено успішну роботу по допомозі родини, яка опинилась у складних життєвих обставинах через сімейне насильство.

Соціально-психологічна робота с жінкою, яка звернулась до Відділу соціальної роботи  по Холодногірському району м. Харкова після одноразового випадку фізичного насильства і постійних проявів психологічного та економічного насильства, призвела до кардинальної зміни ситуації. Спеціалістами Відділу соціальної роботи було надано послугу консультування: юридичного та психологічного - консультації психолога та відвідування жіночих груп взаємодопомоги. В результаті жінка самостійно знайшла окреме житло та, незважаючи на наявність новонародженої дитини, знайшла можливість працювати (віддалено). Розлучившись із чоловіком-кривдником та звернувшись до суду, отримала аліменти; старший син також отримав допомогу дитячого психолога (перенаправлення до соціальних партнерів), а також був залучений до спортивних занять та підліткової групи. Проблему насильства було вирішено, наслідки насильства мінімізовано. Рівень соціалізації родини поліпшився.

Дякуємо нашим соціальним партнерам: Харківському Фонду психологічних досліджень і арт-центру "Фрагменти". Сподіваємось на подальше плідне співробітництво!

Якщо ви стикнулись із проблемою насильства, звертайтесь до Відділу соціальної роботи по Холодногірському району Харківського міського центру соціальних служб «Довіра». Ми вам допоможемо!

Наша адреса: Полтавський шлях, 46, 5 поверх. 

Телефон 057 725 34 48

Холодногірський (Ленінський) р-н

Групи підтримки для залежних осіб

На базі Відділу соціальної роботи по Холодногірському району м. Харкова Харківського міського  центру соціальних служб "Довіра" постійно діють групи підтримки для алко- та нарко- залежних людей та  членів їх родин

Нині проблема алкогольної та наркотичної залежності в суспільстві стоїть особливо гостро. Формування залежності відбувається поступово. Спочатку -  можливість зняти стрес, заспокоїти нерви, відійти від реальності, забути проблеми. Втім, неконтрольоване і регулярне вживання грає злий жарт. Адже «речовина» знищує нервові клітини, розбалансує систему роботи організму і призводить до безсоння, роздратованості, депресії, пригнічення сили волі. На більш серйозних стадіях залежності у залежних можуть спостерігатися різноманітні види психозів. Людина стає залежною і байдужою до всього, окрім речовини. Таке собі замкнене коло, вийти з якого допомогти можуть спеціалісти, а ще, як це часто буває, – родина, яка бачить проблему збоку і готова стати частиною шляху одужання.

Усвідомлення своєї залежності – найперший крок до видужання. Часто такий найперший крок буває найтяжчим.  Нерідко на той момент, коли залежний чесно зізнається собі у тому, що не може контролювати свою звичку, хвороба вже міцно осідає в організмі, руйнує характер та внутрішні органи. Одним із симптомів захворювання є втрата ситуативного конт­ролю. Тобто коли людина п’є навіть у тих ситуаціях, в яких це зовсім недоцільно. Наприклад, на роботі або перед нею. Стовідсотковою ознакою залежності є наявність абстинентного синдрому - якщо після кількох днів після вживання речовини у людини є прискорене серцебиття, тремор рук, пітливість, безсоння, тривога, страх, епілептичні напади.

Самостійно призупинити потяг до спиртного практично нереально, кажуть лікарі. Тому на базі Відділу соціальної роботи по Холодногірському району відбуваються зустрічі людей, які відмовились від залежності та потребують підтримки «рівний - рівному», також проводяться зустрічі для родин залежних людей.

Наші зустрічі проходять у формі вільних бесід-розповідей членів співдружності про свій власний досвід подолання тяги до алкоголю — розповідей про те, як вдається вирішувати труднощі, що виникають з оточуючими, долати прикрощі на роботі і вдома. Чоловіки та жінки навчаються тверезому життю. Знаходять в собі сили змінити своє ставлення до алкоголю. І це працює! На групу може прийти будь-хто, лікар, поліцейський, депутат, водій таксі, двірник, вчитель, - перед хворобою усі рівні.

Зустрічі відбуваються кожного тижня, за адресою: Полтавський шлях, 46, 4 поверх, щопонеділка, о 19.00 - група для жінок, 

кожного вівторка - о 18.00 - група для співзалежних членів родини,

щосереди та щоп’ятниці, змішана група – о 19 годині, та щосуботи об 11 годині. Телефон для довідок 066 035 1796

Якщо Вас не обійшла стороною проблема залежності – приєднуйтесь!

Холодногірський (Ленінський) р-н

Поради психолога. Що потрібно сказати дитині про насильство

Отримувачі послуг Відділу соціальної роботи по Холодногірському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" запитують: «Що зробити, щоб моя дитина не потрапила у ситуацію насильства?". Дізнайтесь декілька порад, які допоможуть запобігти потраплянню у складну ситуацію у майбутньому.

Поради психолога.

Ми живемо в країні, де все ускладнюється тим, що всі ми, всі без винятку, до певної міри толерантні до насильства. Інакше ми б тут просто не вижили. Ми фільтруємо і не помічаємо деяку кількість агресії і хамства на свою адресу. Це нормальна адаптивна реакція - інакше ми б щодня відчували приниження, біль і гнів. 

Створити сім'ю, у якій будуть діяти зовсім інші правила, важко. І як би нам не хотілося мати чарівну вакцину, яка захистить саме нашу дитину, її немає. Про це страшно думати. Коли-небудь всі діти роблять крок з відносин з батьками, у стосунки з кимось іншим, і там, у цих відносинах, їх безпека вже не буде залежати від батьків. Нічого. І поки вони ще поруч з батьками, можна подумки скласти для них поради, які допоможуть уникати випадків насильства та правильно реагувати у певних ситуацій. Коли діти ще трохи підростають, говоріть їм:

1. Якщо тебе вдарили - негайно збирай речі. Поводься, як ніби стався землетрус - хапай документи, дітей, з рештою розберешся пізніше. Не приймай вибачень і покаянь, не вступай у переговори. Будь-яке «пробач мене» завтра обов'язково перетвориться у «ти мене довела». У це болото дуже легко впасти, і дуже важко вилізти. Не сумнівайся, біжи.

2. Запам'ятай, що будь-яке «ти сама винна» і «ти мене доводиш» - брехня. Насправді це означає: «Я знаю, що можу вдарити тебе, образити, принизити і мені за це нічого не буде, тому не бачу сенсу себе контролювати».

3. Ти завжди можеш прийти до мене. Завжди. У будь-якому стані і положенні. У сльозах і босоніж. З відчуттям самого моторошного провалу у життя. І я не буду звинувачувати тебе. Навіть якщо мені захочеться сказати: «Я ж попереджала» - я замкнуся в туалеті і скажу ці слова перед дзеркалом, сама собі, пошепки. Тому що вони не втішають, а тільки встромляють голки в відкриту рану.

4. Якщо мене не буде - хіба мало, батьки смертні - нехай у тебе будуть друзі настільки близькі, щоб у них можна було попросити допомоги. Якщо таких не завелася - шукай допомогу, будь-яку і не соромся її приймати. Скаржся, кричи, розповідай всім, хто готовий слухати. Нехай у тебе будуть свідки, тому що зло діється в мовчанні.

5. Відносини ніколи не починаються з побоїв. Перші ластівки виглядають як «ну ти і дура», «чого ти втручаєшся», «та що ти розумієш», «я сказав, значить, ти йдеш». Спочатку прохання перетворюється в наказ. Потім дрібні приниження стають нормою. Хамство видається за близькість. Нікому не дозволяй принижувати тебе і спеціально завдавати болю. Ніколи не думай «я розумна, зі мною такого точно не відбудеться». В цю пастку провалювалися жінки і розумніше нас з тобою.

6. Твій ворог - відчуття «ну начебто здалося». Сьогодні людина поводиться абсолютно адекватно, а завтра на неї щось находить, і вона перетворюється в роздратованого садиста. А післязавтра визирає сонечко, і все настільки в порядку, що ти полегшено видихаєте: «Здалося». Якщо таке відбувається часто - насторожися. Це відчуття - головний симптом, на який можна спиратися. У відносинах з такою людиною не заходь занадто далеко, не май з ним спільних дітей, загального бізнесу і спільного майна.

7. Нехай у тебе завжди будуть власні гроші. Свої джерела заробітку. Якщо ти сидиш з дітьми, нехай у тебе буде свій рахунок, фінансова подушка про всяк випадок. Обговори це з партнером до того, як опинишся у декреті. Це дуже важливо. Коли діти маленькі, ми максимально залежимо від партнера і уразливі, як ніколи.

8. Не дозволяй, щоб відносини стали єдиним, що є важливого в твоєму житті. Це небезпечна конструкція. Друзі, робота, спорт, захоплення - нехай все це обов'язково буде. Заробляй. Вчися. Якщо відносини коли-небудь припиняться - а це трапляється частіше, ніж хотілося б - буде боляче. Але краще, коли руйнується одна вежа, ніж весь замок.

9. Стеж за своїм здоров'ям, дбай про себе, щоб вистачало сил жити.

10. Уникай пастки «всі так живуть». Це не правда. І я зроблю все, щоб ти бачила сім'ї, у яких немає насильства і хамства, у яких люди розмовляють один з одним шанобливо, навіть коли дуже зляться. І сама постараюся бути для тебе не гіршим прикладом.

11. Уникай пастки «таке тільки у мене, яка ж я дурна, як соромно». Це теж неправда. Невелика біда - опинитися у ситуації насильства. Біда - застрягти у ній надовго, на роки. Тобі не потрібна сім'я за всяку ціну. Чи не потрібна ідеальна сім'я для суперобкладинки. Тобі потрібно місце, де буде добре, де тебе зможуть підтримати і подбати. Воно може виглядати дуже по-різному (це взагалі необов'язково сім'я).

12. Люди можуть змінюватися. Більш того, вони постійно це роблять. Нас змінюють вік і досвід. Те, що в юності здається безневинним дивацтвом, з роками може виявитися психічною хворобою або просто свинство. Іноді люди поводяться дуже негарно, якщо розуміють, що інша людина від них залежить. Якщо з тобою таке сталося, не лай себе, що «не розгледіла негідника раніше». Є багато речей, які ми не можемо розглядати, поки вони заховані глибоко під землею. Дій, дивись пункт 1.

13. Експериментуй, пробуй нове. Нові роботи, нові стрижки, нові види спорту. Нові страви, нові правила в сім'ї. Чим більше нового ти можеш впустити в своє життя, тим впевненіше відчуватимеш себе у стосунках.

14. Поділися цими правилами. Перекажи їх друз'ям та подругам. Не залишайся байдужим, якщо когось кривдять і над ким-то знущаються на твоїх очах. Пам'ятай, іноді людям немислимо боляче і соромно просити допомоги. Але вона їм потрібна. Може бути, що ти опинишся єдиною, хто помітить чужий біль, і тоді - Ти не пройдеш повз.

Якщо у Вас з'явились питання щодо виховання підлітків, або питання - як уникнути в родині домашнього насильства, звертайтесь по допомогу до Віддлу соціальної роботи по Холодногірському раойну Харківського міського центру соціальних служб "Довіра". Наш телефон (057( 725 34 48. Ми Вам допоможемо!

Холодногірський (Ленінський) р-н

Робота з кандидатами у наставники

Начальником Відділу соціальної роботи по Холодногірському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» проведено зустріч із представниками релігійних організацій з метою формування інформаційної мережі для залучення кандидатів до наставницької роботи.

Наставництво - добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя, шляхом розвитку її фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу, впевненості у власних силах , формування культурних та моральних цінностей.

Більшість дітей в інтернатах не мають у кого запитати поради, не мають поруч дорослого, якому вони довіряють, не відчувають такої необхідної підтримки. Тому їм дуже складно адаптуватися до реальності, яка чекає їх після інтернату. Як свідчить статистика, 90% випускників не готові до самостійного життя. Якщо ви хочете допомогти дитині з інтернату – станьте для неї наставником! Наставники дають можливість дитині відчути себе особистістю, визначити інтереси й здібності, обрати професію. Вони вчать дитину не лише вирішувати повсякденні проблеми, а й комунікувати з оточенням.


Наставництво є реальною, ефективною допомогою дітям з інтернатних закладів у соціалізації та адаптації до самостійного життя. Сьогодні понад 100000 дітей знаходяться в українських інституціях. З них лише 8% мають статус для всиновлення або опікунства – влаштування у сім’ю. Всі інші вихованці – батьківські діти, які не можуть бути всиновлені або влаштовані до сім’ї. Саме тому наставництво актуальне для дітей, які потрапили у систему інтернатів, та не будуть виведені з неї довгий час. Завдяки державі та спонсорам незахищені діти мають продукти, одяг і дах над головою. Але у них немає того, що не купиш за гроші – близької людини, яка могла б навчити елементарним навичкам життя. Приготувати їжу, заощадити кошти, оформити документи, влаштуватися на роботу – це очевидні речі для нас і невідомі для дітей.


Наставники допомагають дітям відчути себе особистістю, визначити інтереси та здібності, визначитися з професією, вибудовують моральні цінності, вчать робити вибір, вирішувати повсякденні проблеми та спілкуватися з людьми. Завдяки наставнику дитина отримує шанс на нову, щасливу долю.
Кожен наставник обов’язково проходить навчання і підписує Договір про наставництво, тому Наставником дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, може бути повнолітня дієздатна особа, яка пройшла курс підготовки з питань виховання і соціальної адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за відповідною програмою та уклала Договір про наставництво. Наставництво – це впорядковане професійне волонтерство.

Кандидат у наставники подає до Відділу соціальної роботи по Холодногірсьому раойну м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб " Довіра" такі документи:
– заяву;
– копію паспорта громадянина України;
– висновок про стан здоров’я;
– довідку про наявність чи відсутність судимості.
Також умовою для кандидатів у наставники є проходження навчання в Харківському обласному центрі соціальних служб.
Відділ соціальної роботи Холодногірського району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" запрошує бажаючих стати наставником для дитини-сироти.

За детальної інформацією просимо звертатись за адресою:

вул. Полтавський шлях, 46, 5 поверх,

наші номери телефонів : 057725 34 48, 063 524 9145,

або пишіть повідомлення у  фейсбуці, наша сторінка:

https://www.facebook.com/CsssdmHolgor 

Холодногірський (Ленінський) р-н

Профілактичний захід для підлітків «Профілактика залежної поведінки»

Напередодні літніх канікул завдання профілактики є мінімізація втягування молоді до залежностей постає вкрай важливо. У трамках проведення місячника «Антинаркотик» на базі Харківського професійного ліцею залізничного транспорту працівниками Відділу соціальної роботи по Холодногірському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" спільно із волонтерами Відділу було проведено профілактичний тренінг на тему «Профілактика залежної поведінки».

Метою заходу було підвищення рівня інформованості учнів щодо проблем, які пов'язані із вживанням наркотиків. Відпрацювання навичок, які попереджають вживання психоактивних речовин, розвиток негативного ставлення до цих шкідливих звичок, формування стійкого негативного ставлення до наркотиків.

На прикладі наркозалежності було пояснено загальний механізм формування будь-якого виду залежної поведінки. Окремо було акцентовано увагу на ігровій та інтернет залежностях, які широко розповсюджені сьогодні серед молоді. Вони поширюються з небувалою швидкістю, тож впевнено можуть вважатися новітніми соціальними хворобами. Особливість їх полягає у тому, що етапи їх розвитку складно помітити, а коли наслідки стають очевидними, то вже важко щось змінити на краще, тому цю проблему краще попередити.

Протягом занять підлітки мали можливість сформувати уявлення про те, що таке адиктивна = залежна поведінка, яка природа цього явища, які бувають види та чинники формування залежностей серед підлітків. Також була надана інформація про те, як через ці згубні звички відбувається порушення психічної та фізіологічної рівноваги, до яких психофізіологічних та соціальних наслідків це призводить. Наприкінці заняття учні мали змогу отримати відповіді на власні питання з цієї проблеми.

Щиро дякуємо волонтерам - студентам Харківського національного університету ім. Г.С. Сковороди та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Холодногірський (Ленінський) р-н

Лекція для батьків

Саме від батьківської компетенції залежить благополуччя дітей. Тому до Всесвітьного дня захисту дітей було приурочено лекцію для батьків, з інформацією про емоційний інтелект, засоби успішної комунікації та ненасильницького спілкування.

Не секрет, що виховання - складна справа, що відбувається кожен день, результат якої буде тільки через деякий час. Тому для інформування про важливе, на що варто звернути увагу батькам для отримання кращого результату виховання було проведено лекцію за допомогою волонтерів - практикуючого психолога та педагога, членів Благодійної організації "Благодійний фонд "Лада".

Батьки отримали інформацію щодо провідної вікової діяльності у кожній віковій категорії дітей, а також продуктивних засобів спілкування з дитиною задля попередження зануреності у гаджети. Протягом місяця планується проведення ще декількох просвітницьких заходів для батьків.

Долучайтеся, батьки, та повідомляйте зацікавленим про можливість участі!

Бажаючі  дізнатись більше інформації про заходи можуть телефонувати: 

063 524 91 45

 

Холодногірський (Ленінський) р-н

Дитяче свято  до Дня захисту дітей

З початком шкільних канікул за ініціативою Відділу соціальної роботи по Холодногірському району Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» та підтримкою Холодногірського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проведено дитяче свято «Світлішає на світі, коли радіють діти!» - групова соціальна послуга для дітей з сімей, що знаходяться у складних життєвих обставинах. Захід проведено у співробітництві із соціальним партнером – Благодійним фондом «Ель-Наче».

До цього свята працівниками Відділу соціальної роботи по Холодногірському району були організовані розважально-просвітницькі заходи для дітей та їх батьків.

Діти із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із прийомних сімей були запрошені на дитяче свято розваг, яке відбулось у приміщенні Відділу, де малюки мали можливість взяти участь в іграх та майстер-класах, а батьки - прослухати лекцію про засоби ефективної комунікації з дітьми.

Волонтери Благодійного фонду «Лада» провели відео-розваги, розмови про дружбу,  навчили діточок новим активним та інтелектуальним іграм, якими можна розважитися у будь-який момент. Діти отримали задоволення від розваг, батьки були раді можливості отримати цінні поради та відповіді на питання  від дитячого психолога.

Наприкінці заходу учасники отримали у подарунок олівці, альбоми, кольоровий папір від Холодногірського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, та набори для творчості та іграшки, що були надані спонсорами заходу БФ «Єль-Наче».

Також до організації та проведення заходу були залучені представники Холодногірського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, що підготували рухливі активності для діточок..

Висловлюємо щиру подяку за співробітництво та небайдужість Холодногірському відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, Благодійному фонду «Єль-Наче» та волонтерам Благодійного фонду «Лада», сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Долучаймося до мистецтва кіно

За сприянням Відділу соціальної роботи по Холодногірськоу району м. Харкова сім'ї  району, що перебувають у складних життєвих обставинах, долучились до участі у Восьмому фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

Восьмий фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбувся з 28 травня по 6 червня 2021 року у понад 20 містах України. 

Саме сім'ї з дітьми, які ніколи у житті не відвідували кінотеатр, побачили кращі всесвітні зразки кінофільмів  для дітей та підлітків цього року. 

Дякуємо Харківському міському центру соціальних служб "Довіра", за ініціативу долучення дітей до кіномистецтва. Відвідання кінотеатру стало новим приємні досвідом для дітей із сімей у складних життєвих обставинах, а також діти отримали неабиякі  враження від перегляду кращих світових дитячих кінофільмів. 

Записів з 1 по 10Всього: 11