"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Розпочато тренування футбольної команди

Для дітей із сімей Холодногірського району, що опинились у складних життєвих обставинах, організовані тренування команди по футболу, які проводитимуться протягом двох літніх місяців під керівництвом професійних тренерів на  футбольному майданчику стадіону «Металіст».

Подарувати дітям захоплююче, незабутнє літо стало можливим за допомогою організатора – «Ротари клуб Харьків» та Харківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра».

Тренування з футболу проходять у двох вікових групах і саме від віку учасників залежить складність тренувань. Діти відпрацьовують техніку володіння м'ячем, розвивають загальну фізичну форму за допомогою вправ на розтяжку, координацію, гнучкість; розбирають методики і способи ведення гри, а також значення різних футбольних амплуа та поведінку гравців на полі. Це не просто спортивна секція по футболу – планується екскурсія на головну арену "Металіст" та тренінгові заняття. 

Ми бажаємо добре виховувати наших дітей, дбати про їх безпеку, розвиток та фізичне здоров'я і, можливо, готувати до вступу в професійні футбольні клуби. Приємно, що у період дитячих канікул юні футболісти і футболістки отримують заряд позитивних емоцій, навчаються новому виду діяльності, а також, що сьогодні на футбольних майданчиках лунає дитячий сміх.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Відвідування дитячого спектаклю «Кай та Герда» у ХНАТОБ

У дні дитячих канікул для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, було організовано безкоштовне відвідування Харківського Національного Академічного Театру опери ти балету ім.  Н.В. Лисенка.

Відвідування театру – це подія, яка запам’ятається надовго. Усі ми чудово знаємо вислів: «Казка – вигадка, та у ній завжди є натяк». У казках з давніх-давен втілюються принципи людського життя. Дитячий спектакль  «Кай і Герда» - це розповідь про про дружбу, взаємодопомогу, вірність, перше кохання, про перемогу добра над злом, людяності та любові над ненавистю та холодом.   За сюжетом казки Кай, зачарований Сніговою королевою, складав слово «вічність», і якби хлопчикові вдалося це зробити, він став би володарем усього світу та назавжди б залишився у палаці крижаної володарки. Але чарівна троянда Герди розбила закляття повелительки холоду, нагадала про близькі стосунки, у яких можна отримати цінність, визнання та безпеку, і Кая було звільнено з полону. У чому сила Герди? «Її сила у її серці…» – так написано у казці. Маленька дівчинка перемогла могутню Снігову королеву силою свого доброго серця. Не слід боятися говорити дітям складні речі, адже ми їх маємо вчити. Етичні принципи засвоються ненав’язливо, і приклади добрих справ діти мають бачити всюди. Спадають на думку мудрі слова автора казки, Андерсена: «Світ прекрасний! Радійте життю! Будьте оптимістами! Боріться за людину, серце якої скуте кригою! Будьте терплячими у досягненні мети! Не шкодуйте часу і сил, щоб виховати в собі людяність, чуйність і доброту!».

Від вистави та величного оздоблення театру діти отримали багато незабутніх емоцій, вражень та внутрішнього ресурсу, слід цієї події залишиться у душі кожної дитини! Дякуємо колективу ХНАТОБ та організато рузаходу - Харківському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра».

Холодногірський (Ленінський) р-н

«Світ починається з дитинства»

Діти із сімей Холодногірського району м. Харкова, що перебувають у складних життєвих обставинах долучились до участі у заході  «Світ починається з дитинства», який було організовано міським Центром соціальних служб «Довіра».

На території великого «Парку машинобудівників» був проведений захід до Дня захисту дітей, де діти  брали участь у естафетах. Також були організовані ігрові зони та майстер-класи, волонтери розважали учасників боді-артом. Запропоновані активності наповнюють дітей не лише позитивними емоціями, а й допомагають їм пізнавати світ і контролювати себе, навчають позитивній взаємодії, створюють ситуацію успіху та допомагають почуватись більш впевнено у соціальному середовищі. Всі учасники отримали приємний досвід участі у спільних сімейних заходах та задоволення від розваг. Наприкінці всі учасники отримали подарунки та смаколики.

Дякуємо органцзатору заходу - Харківському міському центру соціальних служб "Довіра".

Холодногірський (Ленінський) р-н

Спектакль до Дня захисту дітей

Дитяче свято розваг та спектакль "Жив був пес" - за ініціативою Центра соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова проведені заходи до Міжнародного Дня захисту дітей.

В перший день літа в Україні та більше ніж в 60 країнах світу традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей або Міжнародний день дітей (International Children's Day). Офіційним символом Міжнародного дня захисту дітей є спеціальний прапор. На зеленому тлі, який символізує гармонію і родючість, навколо Земної кулі зображені 5 фігурок людей. Ці фігурки символізують єдність всіх рас і народів, а зображення Землі - символ спільного дому.

До цього свята спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району були організовані розважально-просвітницькі заходи. Діти із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із прийомних сімей були запрошені на виставу «Жив був пес», що відбулась у Харківському будинку офіцерів, а також до активного відпочинку у Ленпарку, де учасники мали можливість взяти участь у спортивних змаганнях та спільних з батьками іграх. Волонтери провели майстер класи з малювання та навчили діточок новим іграм, якими можна розважитися  в будь якій момент. Діти отримали задоволення від класного спектаклю та розваг на свіжому повітрі, батьки були раді можливості отримати цінні поради та відповіді на питання  від дитячого психолога.

Висловлюємо щиру подяку за співробітництво та небайдужість адміністрації Харківського будинку офіцерів та волонтерам БФ «Лада», сподіваємось на подальшу співпрацю.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Інформаційно-профілактична акція «Міфи про ВІЛ» до Всесвітнього дня пам’яті померлих від СНІДу

У Холодногірському районі міста Харкова відбулася інформаційно-профілактична акція «Міфи про ВІЛ». Захід було присвячено Всесвітньому дню пам’яті померлих від СНІДу, що відзначається кожну третю неділю травня.

Мета заходу — популяризація серед молоді безпечного та активного способу життя, інформування щодо міфів про ВІЛ/СНІД, профілактика ВІЛ-інфекції серед молоді, мотивація до тестування на ВІЛ, пропагування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

За даними Європейського центру з контролю та профілактики захворюваності та Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я, Україна залишається однією з країн, де продовжує зростати кількість нових випадків інфікування ВІЛ та смертей від СНІДу. На початок 2019 року Україна посідає одне з перших місць серед країн Європи за кількістю людей, які живуть з ВІЛ, налічуючи: за оціночними даними – 237 000 осіб на початок 2019 року, більш ніж 40% з яких не знають про свій ВІЛ-статус.

Соціальні працівники та волонтери ЦСССДМ Холодногірського району активно надавали інформаційні матеріали, консультували. Під час заходу всі бажаючі могли отримати достовірну та правдиву інформацію про поширення, лікування та діагностику ВІЛ/СНІДу, взяти участь у вікторині «Міф чи правда?»

Записів з 1 по 5Всього: 5