"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Семінар для майбутніх матерів

На базі Комунального закладу охорони здоров’я «Харківскій обласний клінічний перинатальний центр» спеціалістами Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району проведено семінар щодо відповідального батьківства для майбутніх матерів.

Спільно з психологом благодійного фонду "Лада", в рамках проведення семінарів по відповідальному батьківству, було проведено заняття на тему: «Грудне годування - основа життя». Окрім консультації щодо підтримки важливості  годування дитини грудним молоком,  під час лекції було роз’яснено яку відповідальність несуть батьки за дитину та яку соціальну допомогу зможуть отримати сім’ї з дітьми. Також були висвітілені нові можливості щодо форм сімейного виховання, а саме - створення патронатних родин.  В основу заходу було положено психологічний компонент, спрямований на формування відповідального материнства, прийняття жіночого призначення бути матір'ю та підтримки емоційного стану жінок, що невдовзі стануть мамами. Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері, фахівці та учасниці в неформальній обстановці з інтересом спілкувалися на актуальні теми. 

Холодногірський (Ленінський) р-н

Тренінг комунікативних здібностей для учнів

На базі ЗОШ I ступеня №171 працівниками та волонтерами Центру соціальних служб для сям'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова було проведено профілактичний захід, направленией на розвиток комунікативних здібностей, на тему «Дружити справа нелегка, але дружити треба вміти» із учнями четвертих класів.

Метою заходу було розширити та поглибити знання учнів про взаємовідносини людей, про дружбу і товаришування, навчити розрізняти справжню дружбу і товаришування, слідкувати за культурою міжособистісного спілкування, розвивати в учнів загальнолюдські чесноти, виховувати звичку уважно ставитися до товаришів, вміння бачити помилки у своїй поведінці й виправляти їх.

Під час заходу волонтерами було використані інноваційні методи та інтерактивні форми роботи для покращення результативності діяльності. Учні отримали більш деталізовані знання про почуття значимості друга в житті людини,чесність, вірність, щирість, чемне ставлення учнів одне до одного, повагу до гідності інших людей. По закінченню заходу учні класу отримали пам’ятки  від соціального центру.

Найближчим часом плануємо подальшу взаємодію ЦСССДМ Холодногірського рйону зі школою та педагогічним колективом.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Заняття з арт - терапії для дітей

На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова спеціалістами та волонтерами Центру було проведено творче заняття для дітей із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.

 

В зустрічі брали участь діти із сімей учасників АТО та прийомних сімей. Психологи та волонтери діагностували психоемоційний стан дітей, працювали над подоланням тривожності, напруженості, страхів, покращенням дитячого емоційного стану та оптимізації мікроклімату в сім’ї. Заняття з арт терапії завжди корисні для дітей, вони дозволяють дістатися до прихованих емоційних проблем, стимулють творчість та усвідомлення почуттів, допомагають досліджувати рольові взаємини в групі і вплив членів групи на індивідуальний досвід. 

Наприкінці зустрічі обговорювали враження, смакуючи чай із солодощами.

Зустрічі планується проводити на постійній основі.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Квест для підлітків

В рамках  проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення», спільно з БФ «Благо», фондом «AIDS Foundation East West» та Холодногірським відділом поліції Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова було взято участь у проведенні щорічного профілактичного заходу «Наркотики? Не  моя тема!».

Метою заходу була профілактика шкідливих звичок у підлітків, завданнями квесту - сприяння вихованню негативного ставлення до наркоманії та спонукання підлітків до опору шкідливим звичкам, навчання протистоянню тиску однолітків, роз'яснення негативного впливу наркоманії на здоров'я молодих людей, розвиток критичного мислення та виховання активної життєвої позиції у підлітків.

 

Записів з 1 по 4Всього: 4