"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Київський р-н

Підтримка дітей і батьків в альтернативних формах сімейного виховання

В Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова відбулася чергова зустріч групи самопомочі «Успішний я – успішна моя дитина», в якій прийняли участь батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, а також потенційні батьки-вихователі, які хочуть створити Дитячий будинок сімейного типу.

Головною темою для обговорення цього разу стало створення системи підтримки дітей і батьків в альтернативних формах сімейного виховання. Під час зустрічі присутні обговорили цілу низку актуальних питань, які стосуються навчання, виховання та всебічного розвитку дітей, а саме:

  1. Шкідливі звички дитини: як запобігти та своєчасно відреагувати? Послуги благодійних фондів та організацій.
  2. Зовнішнє незалежне оцінювання 2019: вимоги, виклики та рекомендації.
  3. Як виховати соціально-активну та соціально-відповідальну дитину?
  4. Участь батьків та дітей-вихованців у соціальних проектах.
  5. Розвиток творчих здібностей та талантів дітей, відвідування гуртків та секцій у позашкільних закладах.
  6. Участь дітей-вихованців в обласному конкурсі «Охорона праці очима дітей».

Також учасники заходу ознайомилися з підготовкою річного звіту про умови утримання та виховання дітей в альтернативних формах сімейного виховання згідно вимог чинного законодавства України.

Представники благодійного фонду «Благо» поділилися з присутніми практичним досвідом щодо проведення профілактичної допомоги з попередження вживання наркотичних речовин та захисту прав дітей.

Обговорення нових літературних творів, присвячених дітям – одна із улюблених традицій групи самопомочі. І остання зустріч її учасників не стала виключенням. Цього разу вони обговорили книгу Анни Гавальда «35 кіло надії», в якій досить наглядно висвітлюються проблеми вибору життєвого шляху, взаємовідносин у родині, почуття кохання та ін. Одним із ключових питань даної книги є проблема навчання в школі дітей з особливими потребами, обговоренню якої присутні також присвятили достатньо уваги.

В роботі групи самопомочі взяли участь і студенти Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, майбутні соціальні працівники, які на даний час проходять практику на базі Харківського обласного благодійного фонду «Соціальна служба допомога».

Група самопомочі «Успішний я – успішна моя дитина» працює в рамках проекту DARE (Мріяти. Досягати. Усвідомлювати. Виражати) на базі ХОБФ «Соціальна служба допомоги», в якому приймають участь три країни – Україна, Румунія та Молдова.

Зустрічі групи самопомочі в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова проходять кожного щомісяця, на які запрошуються учасники з усіх районів Харківської області.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Талановиті фахівці – талановиті діти!

У центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова наполегливо працюють фахівці з високим рівнем професіоналізму, які завжди викладаються на всі 100%. Але, не дивлячись на важку роботу, вони знаходять час для виховання дітей та розвитку їх талантів та здібностей. А діти, в свою чергу, віддячують своїм батькам високими досягненнями, призовими місцями, медалями та кубками. 

Донька директора Центру Коваль Олени Олександрівни – Коваль Ганна, учениця 6 класу Харківської спеціалізованої школи № 114  професійно займається плаванням і неодноразово займала призові місця на змаганнях. У 2018 році виборола перше місце у змаганнях з зимової першості з плавання на призи Єгора Долініна, також займається англійською мовою та математикою.

Донька провідного юрисконсульта Куциної Наталії Анатоліївни - Степаненко Дар`я, учениця 9 класу Харківського ліцею №141.  Успіхи в цьому році: переможець другого регіонального турніру з фінансової грамотності на Кубок Голови Харківської обласної державної администрації, переможець Всеукраїнського турніру юних економістів (м. Луцьк), переможець У Всеукраїнського турніру юних знавців курсу "Фінансова грамотність" (м. Київ). Відмінниця у навчанні і просто красуня.

Син фахівця із соціальної роботи Андрієвської Юлії Миколаївни - Андрієвський Павло Андрійович, 9 років, учень 4-А класу ХЗОШ 1-3 ступенів № 60. Займається 4 роки в хореографічному ансамблі "Еліденс", має нагороди:

- учасник Міжнародного фестивалю танцю "SOUL FEST -2", диплом срібний лауреат номінація - сучасний естрадний танець вікова категорія до 7 років, що проходило 21.02.2016 року у місті Харкові.

- диплом срібний лауреат міжнародного фестивалю ідейного танцю, що проходило 10.04.2016 року в місті Харкрві за підтримки Департаменту спортивних іміджевих проектів і маркетингу Харківської міської ради

- учасник Всеукраїнського фестивалю танцю FLAME DANCE FEST-3, диплом срібний лауреат номінація - естрадний танець за номер "На палубе матросы", що проходило 14.05.2017 року у місті Харкові

- бронзовий призер конкурсу дитячого естрадного танцю, що проходило в ККЗ Україна, 15.01.2018 року, з номером "Відмінниця".

Донька фахівця із соціальної роботи Власенко Ірини Олександрівни – маленька Власенко Єлизавета у свої 4 рочки є моделлю, та увійшла до списку 100 найгарніших дітей України за версією журнала Lola Kids, знялася для реклами сімейної студії краси «Sakura» та подає великі надії у модельному бізнесі.

Діти – наше майбутнє, тому ми і надалі будемо наполегливо працювати над досягненнями наших дітей та їх розвитком у майбутньому.

Записів з 1 по 2Всього: 2