"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Проект для психологів

Спеціаліст Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова взяла участь у проекті з підготовки фахівців для роботи з застосуванням собак (каністерапії).

Бичкова Наталія Сергіївна, психолог за фахом, яка є провідним фахівцем  із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова, взяла участь у проекті за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ» з підготовки фахівців для надання психологічної підтримки та реабілітації з використанням тренованих терапевтичних собак. Учасників заходу спочатку ознайомили з загальними принципами каністерапії, зокрема щодо психології та дресури тварин, особливостей знаходження гармонії між тренером і собакою, між клієнтом і собакою. Після теоретичної частини почалося практичне опанування навичками спільної роботи з підопічними-тваринами. Приємно, що співробітники нашого Центру не зупиняються у своєму професійному розвитку, постійно вдосконалюють свої навички, підвищують рівень знань для надання більш дієвих, ефективних і потрібних соціальних послуг клієнтам.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Участь у Першому Харківському сімейному форумі

Багатодітні та прийомні сім'ї Холодногірського району м. Харкова взяли учать у  заході, що було організовано Департаментом у справах сім', молоді та спорту Харківської міської ради - Першому Харківському сімейному форумі

Метою заходу стала популярізація сімейних традицій та цінностей на принципах взаємоповаги, та партнерства, усвідомленого батьківства, рівного розподілу сімецних обов'язків та відповідальності між жінками та чоловіками, а також залучення потенціалу громади до вирішення соціальних питань сім'ї та підвищення престижу багатодітних сімей.

Батьки мали можливість довідатися про те, як впливає стрес на стосунки в родині, як не загубити дитину в інтернет - просторі, про синдром уразливої дитини, важливітсь безумовної любові у відносинах та формування прив'язності у дитини.

Для гостей форуму була організована виставка організвцій, які працюють у сфері надання послуг сім'ям, дітям, батькам. Для дітей працювали зони активності з бебісіттерами та аніматорами, ігротеки, легостоли, конструктори, майстер-класи.

Записів з 1 по 2Всього: 2