"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Вистава у театрі Музичної комедії

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова, батьки із прийомних сімей та батьки із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, відвідали Театр музичної комедії.

 

Ця ініціатива мала на меті зробити театральне мистецтво доступнішим для однієї з найбільш соціально незахищених категорій населення.

Музична комедія створена за мотивами «Донських оповідань» лауреата Нобелівської премії з літератури Михайла Шолохова. Одного разу в хуторі, на березі Дону, баби збунтувалися і вимагають рівноправ'я! 

Сприйняття жінки, як "рівної" у партнерстві, маючої право на свої бажання та пріоритети досить актуальна у сучасному суспільстві. Тому дорослі глядачі отримали поряд с задоволенням ще й теми для обговорення та роздумів.

Дякуємо щиро співробітникам Харківського Театру музичної комедії та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

День усиновлення

На базі Центра соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова було проведено круглий стіл до Дня усиновлення із залученням суб'єктів соціальної роботи. 

Щорічно восени, 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення – національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, які прийняли в свої сім’ї дітей, які втратили з різних обставин рідні сім’ї.

Дата завжди припадає у день великого православного свята — Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Віра, Надія і Любов, які уособлюють головні християнські чесноти, втілюють ідеали мудрості й відкритого серця, безсумнівно, стали добрими покровителями цього свята.

В Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова з нагоди цього свята спеціалістами був проведений круглий стіл за участі спеціалістів служби у справах дітей, комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Індустріальному району Харківської міської ради.

В ході роботи були розглянуті питання щодо популяризації сімейних форм влаштування та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Обговорювались шляхи створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, патронатних сімей.

Сподіваємось на те, що все більше дітей в Україні знайдуть своїх батьків.

Хочеться побажати батькам і діткам, перш за все, міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові!

Записів з 1 по 2Всього: 2