"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Групи підтримки для залежних та членів їх сімей

На базі Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова постійно працюють групи підтримки для осіб, що мають проблеми залежностей, та членів їх сімей.

Відомо, що проблема наркоманії та алкоголізму широко розповсюджена та стосується майже всіх верств населення. Також відомо, що залишити залежність в минулому дуже складно і для цього необхідно задіювати всі можливі ресурси. Тому на базі Центру постійно діє група психологічної підтримки для тих людей, кого торкнулось це питання. Кожного понеділка, середи та недылы групи збираються в різному складі, приходять як особи, що в минулому були залежні, так і члени сімей залежних. Люди отримують підтримку у вигляді порад щодо спілкування та необхідних знань стосовно механізмів, що призводять до залежної поведінки та способів виходу із подібних кризових ситуацій. В ході занять учасники відпрацьовують навички, необхідні для здорової взаємодії між членами родини.

Запрошуємо до відвідування всіх бажаючих отримати допомогу та нові знання стосовно залежної поведінки. Зустрічі відбуваються за адресою: Полтавський шлях, 46, 4 поверх, щопонеділка та середи, початок - о 19 годині, щонеділі (група для созалежних) -  о 12.00. 

Записів з 1 по 1Всього: 1