"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Профілактика наркоманії та алкоголізму серед військовослужбовців

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова у Харківській окремій авіаційній ескадрильї 27.06.2018р. було проведено відеолекторій на тему: «Пияцтво та наркоманія- крок до злочину»

Статистичні дані свідчать про все нові випадки наркоманії в середовищі військових колективів. На сьогоднішній день вона поки далека від свого критичного рівня, але недооцінювати її небезпеку не можна. Вже сьогодні зростає судимість військовослужбовців за правопорушення, пов'язані з обігом наркотиків. Поширенню серед військовослужбовців вживання наркотиків сприяє пропагування наркоманами «особливого» їх впливу на душевний стан, можливість «відволіктися» від служби, «зняти нервову напругу». Разом з тим багато хто недооцінює соціальної небезпеки наркоманії, її негативного впливу на бойову готовність, стан правопорядку та військової дисципліни, безпеку особи, життя і здоров'я військовослужбовців.

Профілактика наркоманії та алкогоголізму забезпечується системою організаційних заходів, спрямованих на:

  • попередження їх розповсюдження серед особового складу;
  • активне виявлення осіб, які вживають наркотичні препарати та алкоголь, застосування до них заходів виховного, правового, дисциплінарного і медичного характеру;
  • проведення просвітницької роботи щодо соціальних і медичних наслідків наркоманії та алкоголізму.

Ці завдання можуть бути вирішенні тільки при повсякденній узгодженості командирів, офіцерів вихователів, юристів, медичних працівників. Профілактичні заходи повинні проводитися у тісному і нерозривному зв’язку з виховною роботою щодо формування навичок ведення здорового способу життя, боротьбою за статутний порядок, проти пияцтва і алкоголізму.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Квест "Намалюй життя"

Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова було взято участь у загальноміській акції - квесті "Намалюй життя" - заході по боротьбі з розповсюдженням наркотиків. Метою акції було об'єднання зусиль громади щодо створення безпечного міського візуального середовища.

На сьогоднішній день проблема наркоманії загалом, та особливо серед молоді стає дедалі гострішою. Причиною цьому є сучасний спосіб розповсюдження наркотиків через інтернет-сайти. Всім відомо, що на всіх нас мають вплив ті речі, що нас оточують, і особливо схильні до різноманітного впливу діти та підлітки. Для більшості городян не є секретом те, що двори і стіни будинків нашого міста наповнені інформацією про місця, де можна придбати наркотики. Тому було вирішено спільними зусиллями хоч на деякий час змінити цю ситуацію, замінивши небезпечні написи позитивними та життєстверджуючими.

До участі долучились діти та підлітки з сімей, в яких є проблеми с вживанням психо-активних речовин (ПАР). Діти с задоволенням та азартом прийняли участь у акції, мали змогу отримати нові знайомства та позитивний досвід спілкування, що базується на здоровому способі життя.

Записів з 1 по 2Всього: 2