"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Київський р-н

Спільний внесок у добру справу

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова взяв участь у проведенні місячника «Антинаркотик».

Всі заходи пройшли в рамках Всесвітнього дня боротьби з наркоманією, який щороку у багатьох країнах відзначається 26 червня. Історія становлення цієї дати досить прозаїчна. 26 червня 1839 року біля стін китайського міста Гуанчжоу можновладці та солдати імперії Цин за наказом свого керівництва спалили конфіскований у англійських наркоторговців опіум – більше одного мільйона кілограмів.

Саме з того часу, за рекомендацією «Міжнародної конференції із боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом», цей день було офіційно вибрано для міжнародної співпраці, направленої на створення вільного від наркоманії суспільства і заборону наркоторгівлі. Щороку у всьому світі до цього дня проходять тематичні акції та флешмоби, які популяризують здоровий спосіб життя та свободу від шкідливих звичок.

На жаль, найчастіше у згубну залежність від наркотичних речовин потрапляє активна та працездатна молодь, безповоротно втрачаючи не лише свій дорогоцінний час, а й здоров’я. Останнім часом проблема наркоманії значно «помолодшала», а це тривожний дзвіночок для кожного із нас. Лекції, бесіди, відеоматеріали, спілкування із профільними фахівцями – для боротьби з наркоманією можна використовувати будь-які доступні, зручні та законні методи.

Це вкотре підтвердили і працівники Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова, які активно долучилися до організації та проведення низки тематичних заходів. Серед них варто відзначити групи взаємодопомоги для батьків, діти яких вживають наркотики, акцію-квест із ліквідації наркоадрес «Намалюй життя дітям» та лекцію на тему «Руйнівний вплив наркотиків на людський організм». Всього у заходах прийняло участь більше ста п’ятдесяти осыб, серед яких були діти, студенти, члени громадських організацій, волонтери та просто активні люди, яким небайдуже майбутнє сучасної молоді.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова висловлює щиру вдячність Харківській обласній громадській організації «Майбутнє без наркотиків», Лізі освіченої молоді «ЛОМ», Центру Георгія Побідоносця Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в місті Харкові, Всеукраїнській благодійній організації «Деполь Україна» і всім, хто долучився до проведення заходів, адже це наш спільний внесок у добру справу та гідне майбутнє підростаючого покоління.

Київський р-н

В Київському районі деактивовано більше двохсот наркоадрес

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова долучився до чергової акції-квесту проекту «Намалюй життя дітям» з ліквідації наркоадрес на міських вулицях.

Проблема вживання наркотичних засобів, а особливо серед молоді, останнім часом набула величезних масштабів, тому вона не може залишатися поза увагою суспільства. Одним із ефективних методів боротьби з поширенням наркоманії є зафарбовування вуличних наркоадрес, які розповсюджувачі наркотиків залишають на стінах різних будівель.

Центр Георгія Побідоносця Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в місті Харкові взяв ініціативу в свої руки і протягом останнього року спільно з іншими організаціями міста та просто небайдужими людьми проводить тематичні акції в рамках проекту «Намалюй життя дітям». Головна мета таких заходів – зафарбувати щонайбільше електронних адрес, поступово ліквідуючи вуличну рекламу вільного продажу наркотичних засобів.

Цього разу небайдужа молодь вирішила знищити небезпечні надписи на будівлях, що розташовані на Північній Салтівці. В акції, яка пройшла у суботу, 22 червня, прийняли участь близько сімдесяти чоловік. Серед її учасників були представники Центру, Ліги освіченої молоді «ЛОМ», Центру Георгія Побідоносця Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в місті Харкові, Центру Київського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області.

Спочатку всі учасники розділилися на шість команд, в яких вибрали свого капітана, завідуючого господарством і фотографа, а також отримали все необхідне для роботи: господарчі рукавички, захисні фартухи, спеціальну фарбу та валики для її нанесення. Акція-квест проходила приблизно дві години. За цей час вдалося зафарбувати двісті сорок одну наркоадресу, які знаходилися на стінах житлових будинків та автомобільних гаражів.

Учасники акції знищили небезпечні надписи на вулиці Гвардійців Широнінців, Наталії Ужвій і Метробудівників. Мешканці району, які траплялися на шляху активістів, відкрито висловлювали свою вдячність за таку ініціативу, не шкодуючи щирих слів подяки та підтримки.

По закінченню акції було вибрано переможця – команду, якій вдалося зафарбувати найбільшу кількість адрес – аж шістдесят шість надписів. Переможці отримали кубок, а потім всі учасники заходу посмакували морозиво, яке в таку спеку було дійсно необхідним презентом за добросовісно виконану роботу.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова висловлює щиру вдячність організаторові заходу – Центру Георгія Побідоносця Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в місті Харкові та всім учасникам акції за активну життєву позицію та небайдужість до здоров’я і розвитку підростаючого покоління.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Намалюй життя дітям

У Немишлянському районі міста Харкова пройшла акція по зафарбуванню «нарко-адрес» за участю Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району, Реабілітаційного центру "Planet-A", Харківського міського центру волонтерів та інших.

 

Проблема вживання наркотиків представляє собою величезну загрозу для здоров'я і безпеки людей. Тому Комісія та Управління ООН з наркотиків і злочинності продовжує свою роботу і намагається убезпечити населення від цієї глобальної проблеми. Одним із результатів цього можна назвати свято - Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом (відзначається 26 червня), яке показує, наскільки важливо намагатися убезпечити людей від наркотичної залежності. Адже зараз дістати для вживання наркотичні засоби набагато простіше, ніж раніше.

Записів з 1 по 3Всього: 3