"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

Мандрівник Сімба дарує радість дітям

Волонтери Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» взяли участь у захоплюючому заході для всієї родини "Сніговик".
Громадська організація Ротарі Клуб "Харків Первая Столица" запросила дітей та батьків відвідати цікавий та захоплюючий захід для всієї родини "Сніговик", який відбувся 26.01.2019.
Мета заходу-акції: збір коштів на облаштування внутрішніх стін в дитячих лікарнях м. Харкова в красиві, яскраві, радісні картини в рамках концепції проекту "Мандрівник Сімба дарує радість дітям". Кожна така стіна буде передавати одну з сюжетних ліній цікавих і повчальних пригод Сімби. Завдання цих ілюстрацій - підняти психологічний і емоційний стан у хворих дітей.
Всі присутні мали можливість весело і корисно провести час: зліпити на швидкість сніговика, взяти участь в безпрограшних вікторинах і конкурсах, подивитися на запальні виступи маленьких талантів.
Протягом проведення заходу працював платний фуд-корт з теплими смачними стравами та гарячою кавою.
Волонтери з задоволенням приєдналися до такої важливої мети – підтримати хворих дітей, а також активно проводили безпрограшну лотерею, даруючи і дорослим і дітям не тільки корисні подарунки, а й гарний настрій.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Арт-заняття

На базі Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» волонтери – студенти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» проводять арт-заняття для осіб з інвалідністю молодіжного віку.

Арт-терапія - дослівно означає: зцілення з допомогою малюнка (живопису). Мистецтво саме по собі вже є цілющим, тому що задовольняє потребу людини в самовираженні і саморегуляції. Вважається, що в процесі взаємодії з фарбами, папером, пластиліном і своїми образами, кожен проявляє себе в результатах своєї творчої діяльності, проходить через самопізнання і самовираження. Негативні почуття можуть бути викинуті в прийнятній формі, пережиті і змінені - в результаті людина відчуває полегшення від важкої життєвої ситуації.

Основні особливості арт-терапії:

  • багато конструктивної роботи з почуттями та емоціями;
  • підвищується самооцінка;
  • ефективно впливає на пригнічені емоції;
  • творчість сприяє розвитку особистості;
  • діяльність своїми руками сприяє гармонізації внутрішнього світу;
  • застосовується і для дорослих, і для дітей;
  • немає обмежень за віком.

Молодь матиме можливість спробувати себе в різних арт-терапевтичних техніках, навчатись виражати свої емоції та напрацьовувати навички спілкування в процесі творчої роботи в групі. Також ці заняття спроможні суттєво покращити психоемоційний стан кожного, його навички саморегуляції та соціальної взаємодії. А для волонтерів це можливість попрацювати з цією вразливою категорією населення, краще дізнатися про її потреби та особливості роботи.  

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює щиру вдячність волонтерам Центру за небайдуже ставлення до осіб з інвалідністю та творчий підхід до волонтерства.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Розваги до свята!

Волонтери Харківського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді «Довіра» також святкували День святого Миколая.

Хотілося зазначити, що на протязі вересня-листопада 2018 року волонтери-студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії проводили майстер-класи та ART-заняття для молоді з особливими потребами. Ці зустрічі подарували особам з інвалідністю не тільки можливість поспілкуватися, дізнатися щось нове, розвиватися, а й показати свій погляд на життя волонтерам.

А студенти створили відеоролики, в яких відобразили свій досвід, розуміння того, хто такий волонтер, чому сьогодні це важливо, а також закликають у своїх роботах приєднатися до Волонтерської команди Центру «Довіра», бажаючих поділитися своїми знаннями, вміння, гарним настроєм та позитивом.

Волонтери Харківського міського центру «Довіра» відсвяткували День святого Миколая на ковзанці Торгівельно-розважального центру «Французький бульвар». Святковий настрій підтримували тематична музика, красуня-ялинка та новорічний декор.

Харківський міський центр «Довіра» та волонтери висловлюють подяку адміністрації Торгівельно-розважального центру «Французький бульвар» за можливість безкоштовно покататися на ковзанах активним, відкритим до спілкування і соціальної діяльності молодим людям м. Харкова.

Записів з 1 по 3Всього: 3