"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

Візит волонтерів до Центру ресоціалізації «Твоя Перемога»

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» 8 листопада 2017 року волонтери Центру «Довіра» відвідали Центр ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя Перемога».

М‎етою візиту волонтерів було інформування клієнтів Центру «Твоя Перемога» про волонтерську діяльність та залучення до неї безпосередньо клієнтів Центру ресоціалізації.   

Гостей зустріли працівники Центру, дівчата ознайомились з програмами реабілітації, принципами та правилами Центру ресоціалізації.

Під час спілкування з підопічними Центру, добровольці розповіли про досвід волонтерської діяльності у різних закладах.  В свою чергу реабілітанти також поділилися з дівчатами своїми нелегкими історіями життя та подальшими планами.Волонтерів вразило те, що у закладі працюють люди, які раніше мали залежність, а тепер на власному прикладі показують реабілітантам, що можна позбавитися від своєї залежності та вести успішне й повноцінне життя.Також волонтерам дуже сподобався один із способів зняття психологічної напруги у Центрі. Реабілітантам допомагає «чотирилапий психолог» – кіт на ім’я Анатолій.

Дівчата отримали багато позитивних емоцій та приємних вражень від Центру «Твоя Перемога». Волонтери з радістю відвідають Центр ресоціалізації ще не один раз. Сподіваємось, що всі клієнти Центру «Твоя Перемога» зможуть перемогти свою залежність, натхнені прикладом співробітників.  

Записів з 1 по 1Всього: 1