"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

Флешмоб проти насильства

Спеціалісти та волонтери Харківського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді «Довіра» стали учасниками «Флешмобу проти насильства», який відбувся 23 листопада 2018 року. 

Саме в цей день на Харківщині стартували "16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства в Україні".
Міжнародна кампанія Організації Об'єднаних Націй по боротьбі з насильством щодо жінок (UNiTE) проводиться цикл заходів щорічно - з 25 листопада (Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок) до 10 грудня (Дня прав людини). Кампанія закликає до глобальних дій, спрямованих на підвищення обізнаності та створення можливостей для обговорення проблеми в усьому світі. Протягом 16 днів у всьому світі люди піднімають питання насильства в сім'ях, насильства під час збройних конфліктів, насильства над дітьми та ін.
Цього року флешмоб, що передує старту "16 днів активізму", одночасно проходить в більшості великих міст України. У Харкові учасники акції зібралися біля будівлі Держпрому, яке було підсвічено традиційним кольором акцій UNiTE – помаранчевим.
На заході був присутній заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, який нагадав, що саме Харківщина стала першим регіоном України, в якому був створений притулок, де жертви домашнього насильства можуть знайти прихисток від своїх кривдників.
Записів з 1 по 1Всього: 1