Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Важливість вакцинації в умовах пандемії

У рамках співпраці Відділу соціальної роботи по Основ’янському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» з Основ’янським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області 19.10.2021 року проведено груповий захід «Важливість вакцинації в умовах пандемії».

Під час проведення заходу проінформавано учасників про вакцинацію як найбільш ефективний інструмент захисту від коронавірусної інфекції  та важливу умову збереження національної безпеки країни.

Під час профілактичної бесіди було наголошено, що низьке охоплення вакцинацією в Україні призводить до високих ризиків поширення захворювань на COVID-19 та створює критичну загрозу для загального стану здоров’я населення країни.

Лише спільними зусиллями громадськості, медиків, соціальних працівників та представників влади Україна може досягти змін на краще.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Співпраця з «Центром пробації»

У рамках співпраці Відділу соціальної роботи по Основ’янському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» з Основ’янським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області 30.09.2021 року проведено груповий захід «Вирішення криміногенних потреб засуджених осіб, що перебувають на обліку».

У ході проведення заходу проінформавано учасників заходу щодо послуг, які надає Відділ соціальних служб по Основ’янському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» та надано алгоритм дій для вирішення соціальних питань, таких як працевлаштування, отримання освіти, отримання гуманітарної допомоги. Проведено бесіду щодо профілактики повторної злочинності серед колишніх засуджених.

Діяльність Відділу соціальної роботи по Основ`янському району м. Харкова та Центру пробації спрямована на сприяння соціальної підтримки засуджених осіб, що є головним кроком упередження можливості виникнення нових правопорушень. По завершенню зустрічі сторони домовилися про подальшу плідну співпрацю.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

У гостях у юних авіаконструкторів

Фахівці Відділу соціальної роботи по Основ'янському району  м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» разом з представниками громадської організації "Благовіст 2013" відвідали Комунальний заклад соціального захисту для дітей «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» м. Харкова.

Вихованці реабілітаційного центру взяли участь у майстер-класі та виготовленні вільнолетючих моделей літаків. Мета заходу полягала в ознайомлені дітлахів з принципами авіабудування, сприянні їх професійному самовизначенню, прищепленні любові до праці. Кожний учасник мав нагоду виявити свої здібності, уміння та навички, а також проявити свій творчий потенціал. Також не обійшлось без солодких подарунків для дітей. А для дорослих дитяча зацікавленість та усміхнені обличчя – це головне!

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Відвідування зоопарку – яскраві емоції та нові знання

За сприянням Відділу соціальної роботи по Основ`янському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» організовано роботу волонтерів у Харківському міському зоопарку, відновленому після реконструкції.

Волонтери розповідають відвідувачам зоопарку про його історію, допомагають екскурсоводам в організації груп, навчають дітлахів поважному ставленню та любові до тварин, показують різні локації.

Зокрема під час відвідування зони «Тропа тигру» можна подивитися на ведмедів, тигрів, вовків, японських макак, оленів. «Африканська саванна» подарує зустріч в максимально природних умовах  з жирафами, бегемотами, слонами, мавпами.

Волонтери та маленькі й дорослі відвідувачі зоопарку разом радіють спілкуванню, цікаво проведеному часу та дозвіллю.

Після відвідування. діти сповнені яскравими враженнями та спогадами, дорослі – позитивними емоціями.

Записів з 1 по 4Всього: 4