Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Профорієнтаційні заходи

Отримувачі послуг Відділу соціальної роботи по Основ`янському району  м. Харкова ХМЦСС «Довіра», перед якими постало питання вибору закладу освіти після закінчення 9, 11 класів взяли участь у заході «PROFI Вектор».

Захід проходив у декілька етапів, у ході яких підлітки ознайомились з освітньо-професійними програмами декількох закладів освіти професійної та професійно-технічної освіти відповідного спрямування, за якими здійснюється підготовка студентів: умовами прийому, навчання, проживання, матеріально-технічною базою закладу  освіти та дозвіллям учнів.

Цікаво та змістовно відбувалось знайомство майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, за якими ведеться підготовка у закладах.

Викладачі професійної та професійно-технічної освіти якнайкраще презентували свої спеціальності для того, щоб зацікавити нею учнів шкіл, які завітали на захід. Діти дізналися як користуватися електромонтажними та будівельними приладами, як виготовляються кондитерські вироби та ще багато важливої та повнішої інформації щодо можливостей свого подальшого навчання.

Дуже цікавою була екскурсія до музею археології, що існує при Харківському національному університеті імені В. Н. Каразина, в якому зібрана одна з найкрупніших у державі та за її межами колекція предметів бронзового століття, скіфської епохи, античного часу, черняховської та салтівської культур.

Сподіваємось, що отримана у ході профорієнтаційних заходів інформація допоможе майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір у майбутньому.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Відвідування картинг клубу «RiderKart»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, отримувачі послуг відділу соціальної роботи по Основ`янському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» взяли участь у гонках на картах. Захід відбувся  на сучасному картодромі Арт-заводу «Механіка».

Дітлахи мали змогу втілити у життя свої мрії про великі швидкості, про славу гонщиків Формули-1. Спочатку вони дізналися про правила змагань з картингу та навчились водити карти. А потім були захоплюючі гонки. Діти зрозуміли, що картинг – це серйозний вид спорту, який вимагає від юних спортсменів витривалості, цілеспрямованості, сміливості й впевненості у собі. Всі учасники заїзду були дуже задоволені, сповненні захоплюючих емоцій та яскравих спогадів. А для дорослих дитячі посмішки та задоволення – це головне!

Записів з 1 по 2Всього: 2