Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Людство зобов’язане дати дитині найкраще

Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, оголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році. Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі, до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищена і вразлива верства населення.

Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку від дорослого. Дорослі (батьки, вихователі, вчителі) не повинні відмовляти дітям у всьому цьому, особливо враховуючи ті реалії, які вперто супроводжують нас у нашому непростому світі.

Кожного року на честь цієї знаменної дати в більшості країн проходить велика кількість благодійних акцій та заходів, спрямованих захистити права дітей і підвищити рівень їхнього добробуту. Завдяки постійним загальним зусиллям і заходам, що вживаються, йде успішне сприяння підвищенню активності у вирішенні безлічі з існуючих і виникаючих проблем нашого підростаючого покоління.

У Всесвітній день дитини фахівці Центру соціальних служб Основ`янського району вітають всіх дітлахів! Вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в дитячому середовищі!

Записів з 1 по 1Всього: 1