Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Новорічна казка

Під час зимових канікул, за сприянням Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Основ`янського району м. Харкова, хлопчики та дівчатка з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах,  разом  з  батьками  відвідали  Харківський  державний  академічний  театр  ляльок ім. В.А. Афанасьєва й отримали багато нових вражень та  солодкі новорічні подарунки.

На початку Дід Мороз зі Снігуркою привітали із святами маленьких відвідувачів, разом з ними танцювали та веселились прямо у глядацькому залі.  А потім дітлахи поринули у світ казкових зимових пригод разом з персонажами казки Г.Х. Андерсона «Снігова королева». Завдяки новітнім розробкам та технологіям вистава дуже вразила дітей.

Задоволені дорослі та малеча висловили подяку фахівцям Центру та з нетерпінням чекають на нові незабутні зустрічі!!! 

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Святий Миколай в гостях у дітлахів

Фахівці Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Основ`янського району м. Харкова разом з Миколаєм та Зимушкою-Зимою у день великого християнського та улюбленого всенародного свята Дня Святого Миколая відвідали родини, діти в яких мають інвалідність.

Дітлахам цього дня прийнято класти під подушку солодкі подарунки, а для дорослих це свято – хороша можливість задуматися про благородні цінності та добрі справи.

Хлопчики та дівчатка отримали подарунки з ласощами, книгами та канцелярськими товарами. Діти розповіли вірші та заспівали новорічних пісень. Батькам Микола побажав здоров`я, благополуччя та радості, пообіцяв охороняти домівки від зла та нещастя.

Люблять діти Миколая,

Шану кожен віддає.

Хто в мольбах його благає

Всім він поміч подає.

Через нього Божа ласка з неба сходить до людей!

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Традиція добрих справ

Фахівці Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Основ'янського району та керівництво громадської організації "Благовіст 2013" відгукнулись на прохання про допомогу та завітали до комунального закладу соціального захисту для дітей «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» м. Харкова та передали для вихованців продуктові набори.

Продукти першої необхідності стануть у нагоді та підтримають гарний настрій у вихованців закладу.

Дуже добре коли "дитячі питання" є приоритетними, а взаєморозуміння щодо плідної співпраці між посадовцями та установами незалежно від форми власності є необхідною запорукою успіху.

Записів з 1 по 3Всього: 3