"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Зимова казка для дітей з інвалідністью

   Адміністрація Основ’янського району в особі Голови Адміністрації Головчанської Г.О. разом з представниками комунального закладу «Харківської гуманітарно-педагогічної академії» Харківської обласної ради та представниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району організували захід для діток прикутих до ліжка.

   На новорічні свята до сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами завітали Святий Миколай та Зимонька. У величезному чарівному мішку були заготовлені подарунки для всієї сім’ї. Батьки з радістю зустрічали гостей,  діти розповідали вірші. Щирі емоції зробили день незабутнім!

   Дякуємо господарям за гостинність! Дітям за щасливі посмішки!

   З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Новорічні забави біля ялинки

    До Дня Святого Миколая 19.12.2017 року за сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району м.Харкова громадська організація «ЕкспертиЗа Реформ» влаштували захід «Новорічні забави біля ялинки» для дітей, які тимчасово перебувають у приймальнику-розподільнику для дітей ГУМВС України в Харківській області.

         Дітям запропонували поринути у світ чарівної української мови, культури і історії, зігравши у навчально-розважальну гру «Важниця».

        «Важниця» - це перша настільна гра, яка навчає українській мові.

         Дітям стали у нагоді не лише знання, але й логіка, ерудиція, почуття гумору. Всі учасники приймали активну участь, проявляли зацікавленість до гри, а після виконання всіх завдань отримали подарунки під ялинкою.

         Посмішки дітей, радість в їх очах та вдячність були чудовим завершенням зустрічі.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»

    Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля».

    В цьому році під гаслом «Зупинимо насилля разом» проведено заходи в освітніх закладах Основ’янського району. Серед них – конкурси малюнків, години спілкування «Школа – територія без насильства», лекції «Попередження домашнього насильства», профілактичні бесіди «Конфлікти та їх розв’язання», тренінги «Я – скульптор свого життя» тощо.

    Підводячи підсумки, хотілось би наголосити на тому, що кожний учасник акції має своє особисте відношення до насилля, але свідомо обирає життя в мирному суспільстві.

   «Ми – це світ навколо! І якщо ми будемо толерантними одне до одного, взаємовічливими і добрими, то і світ навколо перетворюватиметься на територію без насилля!» - висновок учнів старших класів.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Пілотний проект «Рука допомоги»

   Інформація для внутрішньо переміщених осіб/сімей, а також громадян, які мають статус малозабезпеченої сім’ї/особи.
.

   Пілотний проект «Рука допомоги» Всесвітній банк реалізує в трьох регіонах України.

  Мешканцям Харківської, Полтавської та Львівської областей фінустанова сприяє в працевлаштуванні. Брати участь у програмі можуть тимчасово переміщені особи, а також малозабезпечені офіційно безробітні громадяни.

   Їм надають можливість перенавчитися і потім працевлаштуватися, або тимчасово попрацювати на громадських роботах. Також банк надає безпроцентну фінансову допомогу тим, хто хоче відкрити свій бізнес. Мова йде про те, щоб залучити людей, у яких немає роботи, на ринок праці.

   Наше завдання полягає в тому, щоб від новити соціальні зв'язки людини і дати йому стимул повернутися на ринок праці.

   За консультацією звертатися в районні Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

«# Харків_без_насилля»

     Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться Міжнародна акція «16 днів проти насилля» під егідою Організації Об’єднаних Націй під лозунгом: «Від мира в кожному будинку – до миру в усьому світі!».

        29 листопада 2017 року представник Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району брав участь у соціальній акції «#Харьков_без_насилия», яка була організована ХМЦСССДМ «Довіра» на базі Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

                 На поверхах були розміщені платформи для проведення опитування, вираження свого ставлення до проблеми насилля за допомогою фарб, соціальної реклами, зона фотографування.

                 Під час кожної перерви студенти активно проходили через всі платформи, проявляли інтерес до заходу. Всі присутні  отримали нові знання та враження.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

До Міжнародного дня інвалідів

       30 листопада 2017 року на базі Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради     за сприянням Центру  соціальних служб для сім’ї,  дітей  та молоді  Основ’янського району м. Харкова відбувся захід з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

          Батьки дітей з особливими потребами прикутих до ліжка, отримали грошову допомогу від спонсора НПП ”Харків – ДМВ” та солодкі подарунки від Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради.

.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Важниця і інклюзія

      За ініціативою Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району на території відділення Ощадбанку до дня людей з інвалідністю організовано особливий захід.   

     Цими вихідними ми зіграли у Важницю з людьми з обмеженими можливостями і на справі переконались, що це люди з необмеженою волею!

     «Важниця» - це перша в Україні настільна гра, яка навчає українській мові. Цю гру розробили експерти громадської організації ЕкспертиЗА Реформ, маючи за мету сприяти створенню українськомовного середовища на Харківщині.

     За задумом розробників, гра навчає не лише мові, але й допомагає здобути знання щодо української історії, культури, літератури, сучасної музики, видатних українців. Цей продукт має потужну соціальну мету. Вона полягає не лише у популяризації української мови в нашому регіоні, але й, насправді, у трансформації сприйняття усього «українського» як просунутого, значущого, сенсоутворюючого і модного.

     Насичені чотири години пролетіли не помітно. Гра захопила всіх присутніх.

     Після цікавого та веселого ігровогу процесу учасники залюбки ділились незабутніми враженнями.      

     Позитивні емоції і веселий сміх були найкращою нагородою.

     Це був незабутній день у дружній атмосфері!

     На досягнутому - не зупиняємось, а вже плануємо нові заходи.

Записів з 1 по 7Всього: 7