Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Святий Миколай в гостях у юних основ`янців

За багаторічною традицією, фахівці Відділу соціальної роботи по Основ`янському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра», за підтримки Адміністрації Основ`янського району, разом зі Святим Миколаєм та Зимушкою-Зимою, напередодні улюбленого всенародного свята Дня Святого Миколая, завітали до 17 діточок, прикутих до ліжка. 

Метою цього заходу є надання благодійної допомоги дітям із інвалідністю, а також розвиток доброзичливості, щирості, небайдужості до проблем хворих дітей. Хлопчики та дівчата отримали солодкі подарунки та гарний настрій. А батьки від Миколая одержали побажання здоров`я, щастя, радості та благополуччя у наступному році. Разом дорослі створили у серцях діточок відчуття свята, казки, теплоти, значущості та підтримки.

Люблять діти Миколая,

Шану кожен віддає.

Хто в мольбах його благає

Всім він поміч подає.

Через нього Божа ласка з неба сходить до людей!

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Без добрих справ не буде і доброго імені

Дорослі та діти рахують дні до святкування Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят. Хлопчики та дівчата, що належать до соціально вразливих категорій, також бажають отримати святкові подарунки. Тому фахівці Відділу соціальної роботи по Основ`янському району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» запросили долучитися до благодійної акції «Без добрих справ не буде і доброго імені» заклади освіти Основ`янського району, щоб з усіма небайдужими влаштувати незабутні святкові дні для них.

Метою акції є надання благодійної допомоги дітям з соціально вразливих категорій, а також розвиток доброзичливості, щирості, небайдужості до проблем дітей, що перебувають у скрутних життєвих обставинах, гуманного ставлення один до одного, пропаганди загальнолюдських цінностей і національних традицій. Акція проводиться з метою надання подарунків для привітання школярів, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, з новорічними та Різдвяними святами, створення в їх серцях відчуття теплоти, значущості та підтримки.

Допомагаючи сьогодні нужденним дітям, ми робимо свій внесок для світлого майбутнього всієї України, якою в подальшому керуватимуть освічені та небайдужі до чужої біди люди.

Записів з 1 по 2Всього: 2