"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Відкриття районного сектору пробації

    В Основ'янському районі міста Харкова відкрили районний сектор з питань пробації.

     18 жовтня 2017 року в Основ'янському районі міста Харкова відкрили районний сектор з питань пробації. Він працюватиме з тими громадянами, які звільнилися з місць позбавлення волі або ж звільнені від відбування покарання з випробуванням. 
     У відкритті органу пробації взяли участь керівництво управління пробації Ірина Яковець, Андрій Мовчан та Сергій Ляшенко, представники Основ'янського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Основ'янського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області. 
    Як наголосила Ірина Яковець: «Закон України «Про пробацію» чітко окреслює цілі, завдання та мету пробації, а також всі, хто перебуватиме на обліку в уповноваженому органі з питань пробації це «клієнти», тому, що ми певною мірою надаємо послуги людині. Сьогодні нашим завданням є не покарання, а нагляд та допомога у вирішенні складних ситуацій, що сприятиме виправленню таких осіб».

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Круглий стіл на тему „Попередження насилля в сім’ї – взаємодія суб’єктів ”.

    17 жовтня 2017 року на базі Адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради відбулося засідання круглого столу на тему „Попередження насилля в сім’ї – взаємодія суб’єктів ”. 

   Участь у засіданні взяли керівники адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради, директора центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді, начальник служби у справах дітей Основ'янського району, начальник управління освіти Основ'янського району, начальник комітету у справах сім'ї, молоді та спорту по Основ'янському району, начальник  Основ’янського відділу поліції, начальник районного управління праці та соціального захисту населення Основ'янського, головний лікар комунального закладу охорони здоров’я     “Харківська   міська дитяча  клінічна   лікарня No24”, оперуповноважені відділу ювінальної поліції, дільничні інспектори відділу внутрішніх справ, улічкоми.

   Розглянуто наступні питання: кримінальне законодавство, щодо порушення прав дітей та вчинення відносно них насильницьких дій з боку батьків, наслідок руйнівного впливу будь-яких фізичних покарань на психіку та подальшу долю дитини, взаємодія відповідних служб та установ у сфері попередження насильства в сім’ї на місцевому рівні та шляхи ефективної допомоги сім’ям Основ'янського району в такій ситуації, посилення профілактики у напрямку протидії насиллю та більш тісній співпраці правоохоронців, державних установ і громадських організацій Основ'янського району в цій роботі.

   По закінченню «круглого» столу була прийнята резолюція щодо підтримки механізму взаємодії суб’єктів соціальної роботи, які працюють у сфері попередження насильства в сім’ї, відповідно до чинного законодавства України.

   Підводячи підсумки зустрічі, учасники заходу акцентували увагу на посиленні профілактики у напрямку протидії насиллю та більш тісній співпраці правоохоронців, державних установ і громадських організацій в цій роботі.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

«Капелюх Надії»

          Вже не один рік Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району взаємодіє з Ротарі клубами м. Харкова, діяльність яких активна та доречна.           

          Ротарі клуб «Харків Надія»  спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району 26.09.2017 року організували  та провели захід «Капелюх Надії», в якому брали участь сім'ї  в складних життєвих обставинах та багатодітні родини. Під час  заходу діти спілкувалися, малювали, весело грали з кольоровими кульками.

             В рамках проекту «Капелюх Надії» дітям подаровано 100 теплих шапок та сюрпризів у вигляді надувних іграшок. Всі присутні  отримали позитивні емоції та враження. Вдячність батьків, щирі посмішки дітей були чудовим завершенням заходу.

         На даний час проект триває. З нетерпінням очікуємо нових зустрічей.

Записів з 1 по 3Всього: 3