"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Запрошення на концерт

       У парку Залізничників на Основі за адресою: пер. Лиманський, 2, 19 липня 2019 року о 18 годині відбудеться безкоштовний концерт української співачки та композитора, народної артистки України Ірини Білик

Також у концерті візьме участь кавер група «Дебош». Окрім гарної музики в програмі заходу також заплановано дегустацію блюд від ресторану Molto. Для дітлахів будуть працювати аніматори, ростові ляльки, шоу мильних бульбашок, надувні гірки та батути.

       Запрошуємо всіх отримувачів послуг Центрів соціальних служб для сімей, дітей та молоді взяти участь у цьому святі музики та розваг.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

МЕТОДИЧНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЦСССДМ

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району м. Харкова 20 травня 2019 року на базі Харківської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів №10 Харківської міської ради Харківської області взяв участь у проведенні методичної наради “Специфіка роботи спеціалістів центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді  з питань здійснення соціальної профілактики сім’ям, особам, які опинилися у складних життєвих обставинах ”.

З вступними словами до учасників наради звернулись заступник директора Департаменту - начальник управління соціального моніторингу – Кобзар Яна Олександрівна та заступник голови адміністрації Основ’янського району з соціальних та гуманітарних питань – Корнєва Ірина Миколаївна.

В ході заходу розглянуто такі питання:

  • діяльність ЦСССДМ Основ’янського району по роботі з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, взаємодія з органами та установами, які співпрацюють з ЦСССДМ в даній царині.Директор Центру Добрускіна В.В. доповіла про загальні показники соціальної роботи ЦСССДМ Основ’янського району м. Харкова у 2019 році у порівнянні з 2018 роком, про показники роботи фахівців Центру, профілактичну роботу з учасниками АТО та членами їх родин, з сім`ями ВПО, з КНП «Міський клінічний пологовий будинок № 7» тощо.
  • соціальна профілактика в рамках Закону України «Про соціальні послуги». В цій частині доповіді була зосереджена увага на новій класифікації соціальних послуг – базових соціальних послугах.
  • результати надання послуг з соціальної профілактики особам, сім’ям, групам осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах в ЦСССДМ Основ’янського району м. Харкова. В цій доповіді, на прикладі випадків роботи фахівців Центру, розкрито поняття первинної, вторинної та третинної профілактики.

Голова Правління громадської організації «Благовіст 2013» Сергій Мідний презентував діяльність Організації та розповів про досвід співпраці із ЦСССДМ Основ’янського району з питань соціальної профілактики.

Працівники Приймальника-розподільника для дітей Головного управління Національної Поліції в Харківській області надали присутнім інформацію щодо:

  • діяльності Приймальника-розподільника;
  • позитивного досвіду співпраці в рамках надання соціальної профілактики дітям, які перебувають в Приймальнику-розподільнику.

Бочарнікова Оксана Петрівна – капітан ПРД ГУНП в Харківській області висловила подяку за плідну співпрацю фахівців Центру, зокрема психолога, що працює з дітьми, які перебувають в Приймальнику-розподільнику.

З оглядом методичних рекомендацій щодо правил безпеки при роботі з отримувачами послуг для працівників ЦСССДМ м. Харкова виступив спеціаліст ХМЦСССДМ «Довіра».

З заключним словом виступила Щербак Алла Гаврилівна - директор Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра», яка за підсумками наради надала рекомендації щодо проведення подібних заходів.

Записів з 1 по 2Всього: 2