"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Превенція злочинності

     За даними Державної служби статистики в Україні невпинно зростає рівень злочинності. Вагому часту в якій посідає рецидив та повторність злочинів.

        Спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району м. Харкова разом з працівниками Основ’янського районного сектору органу пробації 15.09.2017 року проведено семінар серед осіб засуджених до відбування покарань не пов’язаних з позбавленням волі спрямований на профілактику вчинення нових правопорушень.

     Осіб, залучених до семінару було ознайомлено з основними положеннями норм Кримінально-виконавчого та Кримінального кодексів України. Роз’яснено права, законні інтереси та заходи заохочення, що застосовуються до осіб які належним чином виконують покладені на них обов’язки.

          Повідомлено про негативні наслідки вчинення нового правопорушення чи злочину та наведено цікаві приклади з судової практики.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Акція «Подаруй дитині посмішку»

   18 вересня 2017 року за сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району група підприємців відвідала Центр соціально-психологічної реабілітації дітей міста Харкова.

        Перше відділення Центру соціально-психологічної реабілітації дітей міста Харкова відкрито 19 грудня 2013 року. Спеціалісти центру працюють з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, потребують в соціально-правовій допомозі, реабілітації та психологічній підтримці. Вони вимушені тимчасово перебувати в цьому закладі, адже їх батьки не виконують свої обов’язки. Кожна дитина отримує індивідуальний план реабілітації, складений психологом разом із соціальними працівниками та вихователями, відвідує школу. В  цей час працівники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району проводять роботу з сім’єю для повернення дитини до біологічних батьків.

        Група підприємців спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району організували  та провели найвеселіші рухливі ігри, конкурси, естафети в рамках акції «Подаруй дитині посмішку». Окрім вправ на гнучкість та спритність, увійшли інтелектуальні завдання. Всі діти приймали активну участь, проявляли зацікавленість до заходу.

       Оскільки вже осінь, наступають морози, а у дітей немає теплого взуття, то група підприємців вирішила цю проблему. Всі діти отримали необхідну спонсорську допомогу.

        Маленькі учасники та організатори зустрічі отримали багато позитивних емоцій та приємних вражень. 

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Футбольне свято для дітей з зони АТО присвячене Дню знань

     01 вересня 2017 року напередодні матчу відбору до ЧС-2018 з футболу Україна-Туреччина для сотні дітей, що постраждали від збройного конфлікту на Донбасі, а зараз мешкають на Харківщині, в рамках соціального проекту «1000 дитячих посмішок», який реалізується ВГО «Українська мрія» під егідою Міністерства молоді та спорту України за підтримки Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України» відбулося справжнє футбольне свято.

     За сприянням  громадської організації «Благовіст 2013» Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району організував участь у заході дітей з родин ВПО. Хлопці та дівчата змагалися у футбольній вікторині, переглянули відеопривітання від гравців Національної збірної України з футболу, отримали футбольну атрибутику та квитки на матч Україна-Туреччина, який вони мали змогу відвідати разом із своїми сім’ями.

     Захід сприяє популяризації футболу серед дітей соціально уразливих категорій, організації змістовного сімейного дозвілля.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Бесіда з дітьми приймальника-розподільника на тему: «Розвиток сімейних ціннісних орієнтацій, профілактика емоційного неблагополуччя, актуалізація внутрішніх ресурсів і розвиток позитивних моральних якостей особистості»

          На базі приймальника-розподільника 28. 08. 2017 року проведена бесіда психолога Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району з неповнолітніми дітьми, які тимчасово там перебувають.

 

        Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району багато років співпрацює з приймальником-розподільником для дітей ГУМВС України в Харківській області.

        На базі приймальника-розподільника проведена бесіда психолога Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району з неповнолітніми дітьми, які тимчасово там перебувають. Тема бесіди: «Розвиток сімейних ціннісних орієнтацій, профілактика емоційного неблагополуччя, актуалізація внутрішніх ресурсів і розвиток позитивних моральних якостей особистості».

           Діти відверто розповідали  як смачно готують,  показали як гарно вміють вишивати. А головне, що у складних життєвих обставинах чекають змін на краще та вірять у власні сили.

           Під час консультування психологу Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району вдалося покращити емоційний стан дітей завдяки використанню психологічних технік, навчити методам психічної саморегуляції, провести бесіду спрямовану на виявлення життєвих перспектив та побудову планів на майбутнє.

         Вдячні слова дитини, посмішка та бажання спілкування надалі були чудовим завершенням зустрічі.

 

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Майстер - класи для дітей з археології та Петриківського розпису

9 серпня 2017 року центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді Основянського району м.Харкова за сприяння Ротарі клубу «Kharkiv Multinational» організовано екскурсію для дітей з сімей, члени яких є учасниками бойових дій в зоні проведення АТО, вимушено - переміщеними особами, опинилися у складних життєвих обставинах, до краєзнавчого та художньо-меморіального музею І. Ю. Рєпіна м.Чугуєва.

   Краєзнавчий музей міста Чугуєва – дивовижне місце, де можна зануритися в історію краю і повною мірою відчути усі віхи розвитку місць, де виріс художник І. Ю. Рєпін. В ході екскурсії занурюючись у століття екскурсанти побували в крепості Аланського часу (VIII - X ст.), промчалися на конях в складі військ київського князя у поход і на половців, а також з казаками в небезпечних умовах поставили стіни Чугуївського острога. І головне - кожен відвідувач незалежно від віку зміг на 20 хвилин стати археологом протягом проведення майстер класу з археології.

   Художньо-меморіальний музей І. Ю. Рєпіна розташований в маленькому будинку часів військових поселень, де з жовтня 1876 до вересня 1877 року жив Ілля Юхимович Рєпін з сім'єю. Основна увага в експозиції меморіального музею надана чугуївському періоду в житті і творчості І.Ю.Рєпіна, а також тісним зв'язкам художника з Україною, які не уривалися впродовж всього життя.

   На базі музею для екскурсантів проведено майстер-клас з Петриківського розпису.

   Для дітей Основ’янського району це був цікавий досвід проведення змістовного дозвілля.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Сімейний відпочинок в екопарку

   31 липня 2017 року центром соціальных служб для сім’ї, дітей та молоді Основянского району м. Харкова організована екскурсія до Регіонального ландшафтного парку Feldman Ecopark сімей з дітьми, члени яких є учасниками бойових дій в зоні проведення АТО та внутрішньо- переміщеними особами.

 

   Для сімей з дітьми проведено цікаву екскурсію по Екопарку, де зібрано понад 2000 тварин. Юні відвідувачі та їх батьки з цікавістю слухали екскурсовода, роздивлялися тварин. Діти відвідали контактні площадки з різноманітними тваринами, де мали змогу погодувати, побавитись та погладити вихованців (козочок, овечок, осликів, поні, кроликів та інших).

   Після екскурії дітей пригощали попкорном, а потім, вони відвідали аттракціони.

   Дітям та батькам дуже сподобалася поїздка. Вони отримали багато позитивних емоцій та гарного настрою.    Ця екскурсія надовго запам’ятається як цікавий приклад проведення сімейного дозвілля, що в майбутньому допоможе вихованню морально і фізично здорового покоління.

Записів з 1 по 6Всього: 6