Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Передача досвіду студентам, які в майбутньому стануть соціальними працівниками

     Працюючи в основному із сім`ями та особами, які перебувають у складних життєвих обставинах, працівники Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Основ`янського району м. Харкова за повсякденними обов`язками не забувають і про передачу досвіду наступному поколінню соціальних працівників. Так, 02 березня 2020 року в приміщенні Центру відбулася зустріч із студентами І курсу Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Захід носив дуже позитивний характер та мав гарні результати для становлення майбутніх спеціалістів. Адже поряд з теоретичним вивченням особливостей соціальної роботи, величезне значення має і її практична реалізація.  Студентам розповіли про основні особливості практичної реалізації соціальної роботи, про сімейні форми виховання,  а також відповіли на їхні запитання.

Знайомство із різними видами соціальної діяльності сприяє в подальшому формуванню різнопланового фахівця з широким кругозором та сильними мотиваційними характеристиками.

Спеціалісти Центру сподіваються, що студенти після закінчення навчання стануть гідними фахівцями центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді по всій Україні.

Записів з 1 по 1Всього: 1