"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Осінні пригоди у джунглях та розгадка таємниці корабля-привида

Під час осінніх канікул Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та  молоді Основ`янського району  м. Харкова надав можливість дітям з родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, поринути у світ пригод – взяти участь у квестах

Дітлахи опинились у джунглях Джуманджи та на піратському човні. Та де б вони не перебували, їм було потрібно за годину знайти вихід. Для цього ім знадобились ум, кмітливість, логіка, а ще вміння розв`язувати нестандартні задачі та стати єдиною командою. Це була відмінна можливість не тільки виявити свої розумові здібності, але і відчути себе справжнім мандрівником, дослідником або врятувати світ від страшної катастрофи. Діти швидко упорались з підступними загадками, головоломками та секретами кімнат, завдяки командному духу.

Після відвідування квест кімнат хлопчаків та дівчат переповнювали позитивні емоції та враження.  А для дорослих дитячі посмішки – це головне! 

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Налагоджена співпраця між службами – запорука успіху в роботі

Нещодавно за ініціативи заступника начальника Основ`янського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області майора внутрішньої служби Ганни Мільчевської у приміщенні Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Основ`янського району м. Харкова (далі – ЦСССДМ) проведено робочу зустіч за участю директора ЦСССДМ Основ`янського району м. Харкова Вікторії Добрускіної та старшого інспектора відділу лейтенанта внутрішньої служби Віри Хохонік.

Мета зустрічі - обговорення питання щодо налагодження співробітництва з питань реалізації Закону України «Про пробацію», соціальної роботи із суб`єктами пробації у віці до 35 років.

Учасниками були вирішені такі питання: упровадження елементів пенітенціарної пробації, зокрема соціальної адаптації засуджених під час підготовки їх до звільнення з місць позбавлення волі, сприяння реалізації досудової пробації щодо осіб, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення.

«Налагоджена співпраця між службами – запорука успіху в роботі» - головний підсумок даного заходу.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Фестиваль патріотичних об`єднань і спорту. Посвята в козаки – 2019

Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Основ`янського району м. Харкова організував відвідування 24.09.2019 року дітьми із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, традиційного Фестивалю патріотичних об`єднань і спорту у Харківському національному університеті ім. Г.С. Сковороди.

Всіх учасників урочистого дійства привітав Польовий гетьман Слобідського козацького округу, генерал-отаман українського козацтва, ректор Іван Федорович Прокопенко.

Діти побачили  Присягу до лав Українського козацтва, посвяту в козаки та берегині. 

Хлопчики та дівчата взяли участь у «козацьких розвагах», відвідали виставки та майстер-класи козацьких кошів, а також побачили виступи фехтувальників та борців козацького двобою, матчеву зустріч з футболу серед студентів.

Наприкінці свята всі учасники спробували справжній козацький куліш.

Завдяки таким заходам дітлахи мають зв`язок з історичним минулим, навчаються любові до України та патріотизму.

Записів з 1 по 3Всього: 3