Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Профілактика розповсюдження наркоманії серед учнівської молоді

У житті сучасного суспільства особливо гостро постала проблема, пов`язана із вжиттям наркотиків молодим поколінням. Проблема наркотизації сучасної молоді настільки гостра, що вживання неповнолітніми наркотичних речовин стає небезпечним соціальним явищем.

Тому головна мета профілактичної роботи спеціалістів Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ`янського району м. Харкова – вберегти молодь від необдуманих рішень, які можуть зламати здоров`я та життя, застерегти від першої спроби вживання наркотиків, а найголовніше – навчити підростаюче покоління впевнено говорити наркотикам – НІ!

Фахівці Центру проводять профілактичні заходи за темами: «Стоп наркотик» та «Протидія залежності». Метою даних заходів є формування у дітей критичного погляду на наркоманію, допомога зробити вибір на користь здорового способу життя та донесення розуміння негативного впливу наркотичних речовин на людський організм. А також під час їх проведення йде мова про проблему вживання наркотиків. Про те, що однією із особливостей наркоманії є те, що вона як патологічний стан значною мірою незворотна, і ті негативні зміни, які відбулися в організмі та в душі людини в результаті зловживання наркотиками, залишаються з ним назавжди. Фахівці центру проводять заходи у цікавій для слухачів ігровій формі з використанням вправ та роздаткових матеріалів, виготовлених на базі Центру.

Проведення подібних заходів підвищує рівень обізнаності осіб молодіжного віку, які є споживачами наркотичних речовин щодо питань ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, вірусного гепатиту С; шляхів подолання наркозалежності, шляхів, методів і можливостей щодо працевлаштування, навчання, ризиків повторного вчинення злочинів; формування цінності здоров`я та навичок безпечної поведінки, що значно знизить рівень ризикованої поведінки, а головне – зробить наше життя безпечнішим.

Записів з 1 по 1Всього: 1