"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

Поважай та люби себе, жінко!

За сприяння Харківської міської ради та при фінансовій підтримці Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в рамках реалізації проект «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» за участі Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради 21 вересня 2019 року відбулася зустріч соціально активних жінок нашого міста з Марію Єфросініною - Почесним Послом Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Зустріч відбулася на базі Креативного ХАБу «Розвиток». Учасниками були і молоді дівчата, студентки закладів вищої освіти, волонтерки Харківського міського центру для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» так і жінки сім’ї, яких знаходяться на обліку Центру «Довіра».

На початку зустрічі, до присутніх жінок звернулась Марія Єфросініна з проханням, щоб кожна учасниця задумалася над тим, що вона має поважати й любити себе, бути натхненною і щасливою кожного дня. Тільки коли ти впевнена в собі і поважаєш себе і свій вибір, до тебе відносяться з повагою, цінують та поважають оточуючі. Психолог розповіла про ті методики, які допомагають жінці бути сміливою, впевненою, переборювати свої страхи та життєві труднощі.

В ході цього заходу присутні стали учасниками арт-заняття, на якому змогли не тільки краще уявити кожна свою мрію, а й зобразити її фарбами. Арт-заняття це можливість зайнятися собою, подумати над чимось важливим й особистим, знайти правильний шлях в ситуації, подолати внутрішні конфлікти та хвилювання, поділитися власними думками.

Всі зустрічі в житті, за однією із теорій, не випадкові, і мають свою мету для кожного. Найважливіше знайти позитив, натхнення, розібратися як же діяти в майбутньому. Учасниці зустрічі висловлюють щиру подяку всім організаторам за натхнення та мотивацію до саморозвитку, поваги й любові до себе.

Записів з 1 по 1Всього: 1