"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Протидія домашньому насильству

За сприянням центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Новобаварського району в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» проведено для студентів бесіду «Протидія домашньому насильству». 

Під  час бесіди зі студентами обговорено наступне:

- що таке домашнє насильство згідно діючого законодавства;

- його види;

- причини та наслідки домашнього насильства;

- можливі методи його запобігання;

- кого і за що в такому випадку карає закон.

Під час бесід також було порушено тему булінгу та методів його недопущення.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Поважай та люби себе, жінко!

За сприяння Харківської міської ради та при фінансовій підтримці Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в рамках реалізації проект «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» за участі Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради 21 вересня 2019 року відбулася зустріч соціально активних жінок нашого міста з Марію Єфросініною - Почесним Послом Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Зустріч відбулася на базі Креативного ХАБу «Розвиток». Учасниками були і молоді дівчата, студентки закладів вищої освіти, волонтерки Харківського міського центру для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» так і жінки сім’ї, яких знаходяться на обліку Центру «Довіра».

На початку зустрічі, до присутніх жінок звернулась Марія Єфросініна з проханням, щоб кожна учасниця задумалася над тим, що вона має поважати й любити себе, бути натхненною і щасливою кожного дня. Тільки коли ти впевнена в собі і поважаєш себе і свій вибір, до тебе відносяться з повагою, цінують та поважають оточуючі. Психолог розповіла про ті методики, які допомагають жінці бути сміливою, впевненою, переборювати свої страхи та життєві труднощі.

В ході цього заходу присутні стали учасниками арт-заняття, на якому змогли не тільки краще уявити кожна свою мрію, а й зобразити її фарбами. Арт-заняття це можливість зайнятися собою, подумати над чимось важливим й особистим, знайти правильний шлях в ситуації, подолати внутрішні конфлікти та хвилювання, поділитися власними думками.

Всі зустрічі в житті, за однією із теорій, не випадкові, і мають свою мету для кожного. Найважливіше знайти позитив, натхнення, розібратися як же діяти в майбутньому. Учасниці зустрічі висловлюють щиру подяку всім організаторам за натхнення та мотивацію до саморозвитку, поваги й любові до себе.

Записів з 1 по 2Всього: 2