Корисні посилання

Архів

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Допомога родинам від Української академії лідерства

Українська академія лідерства спільно з мережею магазинів «Аврора» реалізують гуманітарний проєкт в 7 містах України у вигляді надання відділами соціальної роботи по районам м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» вразливим групам населення ваучерів для безкоштовного отримання побутових товарів та продуктів харчування.

Тому працівниками відділу соціальної роботи по Новобаварському району Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" було охоплено сім'ї, які є отримувачами послуг Відділу та потребують сторонньої допомоги. Під час проведення заходу з родинами обговорювалися соціальні питання та потреби сімей, проводилися профілактичні бесіди та правова підтримка, надавалися поради щодо виховання дітей.
Раді бачити посмішки та чути від родин слова вдячності за вчасно надану допомогу!

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Допомога родинам

За сприянням Адміністрації Новобаварського району та Комітету у справах сім'ї, молоді та спорту отримувачам послуг Відлділу надано допомогу у вигляді ліків та одягу.

Завдяки плідній співпраці з соціальними партнерами отримувачі послуг Відділу отримали таку необхідну допомогу. Під час проведення заходу  з кожною сім'єю було оговорено її потреби, надано відповіді на актуальні соціальні питання, розглянуто ефективні методи виховання дітей та комунікації між членами сімей.

Разом ми можемо змінити життя людей на краще!

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Долучення до соціальної активності

Фахівці Відділу соціальної роботи по Новобаварському району. м. Харкова ХМЦСС "Довіра" підтримали соціальну активність та долучилися до плетіння захисних маскувальних сітках для військових ЗСУ.

Загалом турботливими рукам небайдужих працівників різних структур Новобаварського району на маскувальних сітках загальною площею 72 кв.м. було зроблено понад 33 тис. вузликів з тканини.
Спільними зусиллями наближаємо перемогу! Віримо в ЗСУ!

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Робоча зустріч з соціальними партнерами

Фахівці відділу соціальної роботи по Новобаварському району Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" взяли участь у робочій зустрічі з Комітетом у справах сім'ї, молоді та спорту по Новобаварському району.

Було обговорено нагальні питання багатодітних сімей, в тому числі які є отримувачами послуг Відділу. Також обговорено  питання проведення профілактичних заходів щодо потрапляння в складні життєві обставини, уникнення конфліктів в сім'ях, недопущення фізичних методів виховання дітей, щодо надання родинам психологічної та благодійної допомоги, сприяння у наданні їм благодійної допомоги.
Дякуємо за плідну співпрацю.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Допомога родинам

На поточному тижні фахівці відділу соціальної роботи по Новобаварському району Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" долучилися до видачі Комітетом у справах сім'ї, молоді та спорту по Новобаварському району благодійної допомоги багатодітним сім'ям району, у тому числі які є отримувачами послуг Відділу.

Під час проведення заходу з родинами обговорено нагальні питання, проведено консультування з соціальних питань, надано психологічні та правові консультації, обговорено питання особливостей виховання дітей підліткового віку, з дітьми шкільного віку обговорено особливості поведінки в інтернеті, ефективні методи комунікації з однолітками та батьками.

Записів з 1 по 5Всього: 5