Корисні посилання

Архів

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Допомога сім’ям, у яких люди пенсійного віку є опікунами неповнолітніх дітей

Підтримка сімей завжди була пріоритетною для держави. В існуючих нині умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги, яка надається державними та громадськими організаціями.

Відділ соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» у цей непростий для нашої країни час надає допомону дітям з опікунських  сімей: здійснює відвідування родин за місцем проживання та надає допомогу у вирішенні соціальних питань родинам, у яких проживають діти, що тимчасово залишили своє постійне місце проживання у Донецькій, Луганській та інших областях, де ведуться бойові дії. Дорослі та діти мають можливість отримати допомогу у вирішенні соціальних питань, юридичних консультацій, психологічної підтримки, а також сприння в отриманні гуманітарної допомоги у вигляді одягу, взуття та речей першої необхідності, які передають для них небайдужі мешканці Новобаварського району міста Харкова.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Допомога домашнім улюбленцям у період війни

Працівники Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» надають сприяння в отриманні благодійної допомоги чотирилапим мешканцям Новобаварського району м. Харкова, а також допомагають вирішувати соціальні питання  їх господарям.

Під час війни домашні улюбленці, які повністю залежать від нас, потребують допомоги так само, як і люди.

Однією з таких є пані Тетяна Миколаївна, яка завжди співчувала «друзям людини» і, як могла, допомагала хвостатим. На даний час у сім’ї пані Тетяни проживають двоє чотирилапих улюбленця, господиня разом зі своїми хвостатими вихованцями підтримують один одного.

Пані Тетяна розповідає: «Після початку війни я почала дуже хвилюватися під час пересування вулицями міста, остерігаюсь обстрілів, які можуть виникнути у будь-яку мить, тому дуже рідко виходжу до магазину за продуктами харчування, а також за кормом для домашніх улюбленців, який їм дуже необхідний». За підтримки працівників Відділу жінка неодноразово отримувала допомогу у вирішенні соціальних питань, а також і підтримку у вигляді адресної допомоги речами першої необхідності.

Зі слів пані Тетяни цього разу вона звернулась до Відділу з питання отримання допомоги її вихованцям та отримала допомогу у вигляді корму для тварин, якого вистачить її домашнім улюбленцям на тривалий час. Жінка подякувала фахівцям із соціальної роботи Відділу.

 

 

 

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Щодо надання послуг

Фахівці Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" продовжують надання соціальних послуг та допомагати тим, хто цього потребує.

Під час роботи з отримувачами послуг проводиться профілактика різних видів залежностей та розповсюдження соціально небезпечних хвороб. Надається допомога у аналізі та вирішенні життєвої ситуації, профілактика потрапляння у складні життєві обставини, розглядаються соціальні питання: оформлення документів, статусів, державних соціальних допомог, здійснюється юридична та психологічна підтримка.
Звертаємо увагу мешканців Новобаварського району, що отримати соціальну допомогу ви можете у Відділі соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра". Отримати соціальні послуги можете не лише дистанційно, але й безпосередньо у приміщенні Відділу за адресою: м. Харків, вул. Полтавський шлях, буд. 11, попередній запис на прийом за телефоном: 0680662188.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Соціальна адаптація

Соціальна робота з особами, які звільнились з місць позбавлення волі, залишається  актуальною, оскільки процес адаптації осіб у громаді відбувається у продовж тривалого часу.

Основними проблемами, які потребують вирішення є: відновлення документів, що посвідчують особу, працевлаштування, пошук житла придатного для проживання та ризик скоєння повторного кримінального правопорушення.

Працівниками Відділу соціальної роботи по Новобаварському району ХМЦСС "Довіра" продовжується робота з отримувачами послуг, які відбули покарання, однією з таких є історія пані Ольга (ім’я змінено), жінка, яка звільнилась з місць позбавлення волі та намагається адаптуватися до звичайного життя.

На початку 2022 Ольга повернулась додому та мала намір розпочати нове життя, але після початку війни все змінилося. Знайти роботу стало складніше, рідних, які б могли надати підтримку, жінка не має, а старі знайомі також мають кримінальне минуле, до якого Ольга повертатися не бажає. Житло, у якому проживала жінка, майже не придатне для проживання, оскільки знайомі, яким жінка дозволила тимчасово проживати у помешканні, на згадку про себе залишили безлад, вибиті вікна та борги за комунальні послуги. Відповідно і квартиру було відключено від мережі електропостачання.

Для мінімізації складних життєвих обставин з Ольгою з’ясовані соціальні питання, розпочато процес їх вирішення для подальшої адаптації до звичайного життя, проведено профілактику негативних явищ, а саме вживання алкгольних та наркотичних речовин, роз'яснено можливість звернення до Харківського міського центру зайнятості з питань працевлаштування, запропоновано звернутися до КП "Харківблагоустрій" м. Харкова" щодо можливого працевлаштування, роз'яснено механізм реструктуризації боргів за житлово-комунальні послуги, проведено юридичне та психологічне консультування, надано поради щодо налагодження стосунків з оточенням. Робота триває.

 

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Відвідування родин

Фахівці Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" продовжують надання соціальних послуг за місцем проживання отримувачів послуг.

Здійснюється роз'яснення чинного законодавства, проводиться профілактична робота, направлена на запобігання проявам насильства у сім'ї, належному виконанню батьківських обов'язків, надається психологічна та юридична підтримка, роз'яснення особливостей оформлення документів та статусів, державних допомог та інше.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Допомога особам похилого віку

За сприяння Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" надано допомогу літній жінці.

Їй вкрай був необхідний електричний чайник, тому заходами фахівців Відділу їй була передана необхідна річ. Також під час візиту фахівців жінці було надано психологічну підтримку, юридичні роз'яснення, обговорено соціальні питання та визначено потребу у подальшому наданні гуманітарної допомоги. Бажаємо міцного здоров'я та довголіття!

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Надання соціальних послуг для жителів Новобаварського району м. Харкова

Працівники Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м.Харкова ХМЦСС "Довіра" продовжуть надавати послуги, здійснюючи відвідування за адресами проживання отримувачів послуг.

Під час відвідувань обговорюються соціальні питання родин, визначаються потреби у наданні соціальних послуг, розглядаються особливості оформлення документів, статусів, державних допомог, проводиться консультування з юридичних та психологічних питань,  профілактичні бесіди з питань різних видів залежностей та належного виконання батьківських обов'язків, надаються поради щодо уникнення конфліктів між членами родин та профілактика насильства у сім'ї, розглядаються шляхи уникнення потрапляння родин в складні життєві обставини.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Прийом отримувачів послуг у приміщенні Відділу

Працівники Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" продовжують прийом отримувачів послуг у приміщенні Відділу.

Під час прийому надаються: консультації з різних соціальних питань, інформація з питань соціального захисту населення, надається допомога в аналізі життєвої ситуації, налагодженні та зміцненні родинних зв'язків, проводиться робота по профілактиці потрапляння у складні життєві обставини, визначається потреба в отриманні інших соціальних послуг, профілактика негативних явищ та інше. А за необхідності фахівці Відділу допоможуть опанувати гаджети, застосунки та платформи, за допомогою яких можна отримати державні послуги або отримати благодійну допомогу.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Сприяння у наданні благодійної допомоги

Працівники Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" взяли участі у видачі благодійної допомоги мешканцям приватного сектору у Новобаварському районі.

Отримувачам послуг було видано харчові набори за сприянням Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста. Допомогою охоплено осіб пенсійного віку, переселенців та інших. Під час видачі допомоги з отримувачами послуг розглянуто соціальні питання, надано послуги консультування з різних соціальних питань, також розглянуто шляхи врегулювання конфліктних ситуацій у сім'ях. Сподіваємося на подальшу плідну працю з нашими соціальними партнерами.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Допомога особам похилого віку

Фахівцем Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" надано допомогу літній жінці. Сьогодні зранку, прямуючи на работу, фахівцем Відділу було помічено літню жінку, яка потребувала допомоги.

Їй необхідно було допомогти з пересуванням, оскільки жінка почувалася слабкою. Вона повідомила, що перебуває на стаціонарному лікуванні у лікарні та прямує додому, аби прийняти душ та взяти одяг. По дорозі їй стало зрозуміло, що самостійно дістатися додому вона не зможе. Жінці запропоновано викликати швидку, але вона відмовилася, пояснюючи це тим, що самопочуття у неї стабільне. Фахівцем негайно вжито заходів для надання допомоги жінці, у телефонному режимі здійсно контакт із її сином, який терміново повернувся з роботи та жінку було передано рідним. Наразі її життю та здоров'ю нічого не загрожує. З рідними розглянуто соціальні питання, шляхи  врегулювання конфліктних ситуацій, проведено бесіду щодо недопущення насильства в сім'ї.

Записів з 1 по 10Всього: 18