"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Новобаварський (Жовтневий) р-н

«НАМАЛЮЙ ЖИТТЯ»

За підтримки Харківської міської ради, адміністрації району Центр соціальних  служб для сім'ї, дітей та молоді Новобаварського району міста Харкова підтримав акцію-квест «Намалюй життя», спрямовану на боротьбу із поширенням наркотиків.

На сьогодні, на жаль, проблема наркоманії — одна з найактуальніших проблем у світі. Тому, з метою попередження наркоманії, ми повинні посилено працювати, аби спільними зусиллями зробити все, щоб наші діти росли в здоровому суспільстві.

У боротьбі із наркоманією було об'єднано активних та небайдужих мешканців Новобаварського району, громадські організації, благодійні фонди, що переймаються проблемою епідемії наркоманії. Громадська акція полягала у масовій ліквідації реклами інтернет-адресів з продажу наркотичних засобів, що розташовані на будівлях та в публічних місцях.

 В програму заходу, який проводився в парку біля культурно-ділового центру «Нова Баварія» було включено: квест із зафарбування нарко-адрес, проведення конкурсів, музичний виступ артистів. Під гаслом «Намалюй життя» учасники акції озброїлися пензлями та фарбою і вирушили зафарбовувати небезпечну інформацію, звільняючи тим самим від наркотичної пропаганди рідний район та місто.

Дуже добре, що вдалося долучити до проведення заходу якнайбільше учасників. Особливо  важливим вважаємо участь у акції маленьких мешканців району, оскільки дітлахи та підлітки — найбільш вразлива категорія, з якою потрібно проводити профілактичну роботу з попередження наркоманії. Небезпечну ситуацію легше попередити, аніж виправляти.

Записів з 1 по 1Всього: 1