Новобаварський (Жовтневий) р-н

Вшануймо пам’ять героїв.

Війна - це найстрашніша трагедія людства. Повість про неї зберігає людська пам’ять, яка стукає в наші серця обелісками та братськими могилами. І саме пам’яттю живих, не стихаючими болями серця подвиг воїна-визволителя закарбований у хвилюючих піснях, полотнах живописців, монументах скульпторів.

Фахівці Центру соціальних служб Новобаварського району разом з мешканцями району з нагоди 77-ї річниці визволення м. Харкова від нацистських загарбників у Другій світовій війні поклали квіти до братського поховання по вулиці Тімірязєва.

Адміністрація району, депутати обласної та міської рад, представники ветеранських організацій, воїни АТО, керівники підприємств, установ, організацій, мешканці міста схилили свої голови у хвилині мовчання в пам’ять про загиблих.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Харків перемістили в жовту зону карантину. Що буде заборонено?

В рамках проведення профілактичної роботи з отримувачами соціальних послуг Центр соціальних служб Новобаварського району звертає Вашу увагу на введення змін в епідемічному зонуванні. 

Позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  відбулося 13 серпня. Там було винесено рішення про те, що з 17 серпня в Україні почне діяти нове епідемічне зонування. Зокрема, до "жовтої зоні" епідеміологічної небезпеки з понеділка будуть відноситися: місто Харків, Богодухівський, Валківський, Золочівський, Краснокутський, Нововодолазький, Первомайський і Чугуївський райони Харківської області. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів. 

За відомостями Міністерства охорони здоров'я, для населених пунктів, що знаходяться в "жовтій зоні" епідеміологічної небезпеки, забороняється:

Перебування в громадських будівлях і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту;

Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;

Самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

Перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства без наявності поліса страхування;

Перетин контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки, Севастополя і виїзду з них іноземцям та особам без громадянства без наявності поліса страхування;

Відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають послуги кризово;

Діяльність хостелів;

Робота після 24:00 і до 7:00 розважальних закладів (нічних клубів), підприємств громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів і т.д.), крім діяльності з надання послуг громадського харчування з адресної доставки замовлень і замовлень на винос;

Проведення масових заходів всередині закладів громадського харчування для 20 і більше осіб.

 

Бережіть себе та близьких!

Пам'ятайте, що дотримання карантинних правил —

запорука Вашої безпеки!

Записів з 1 по 2Всього: 2