Корисні посилання

Архів

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Надання соціальних послуг мешканцям району

Працівники відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» надають соціальні послуги різним категоріям отримувачів послуг – внутрішньо переміщеним особам, особам з інвалідністю, багатодітним та іншим.

Кожний з отримувачів послуг приходить до Відділу зі своєю історією, зі своїм болем  та запитом, часто розгублені, вважаючи, що втратили контроль над ситуацією та своїм життям, вважаючи себе заручниками обставин. Під час звернення до Відділу кожний має можливість отримати кваліфіковану консультацію та допомогу, спільно з працівниками знайти вихід з ситуації, що склалася, визначитися у своїх потребах. За потребою сім’ї направляються до соціальних партнерів Відділу для отримання допомоги в межах компетенції організації.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Робота з отримувачами послуг

Працівники відділу соціальної роботи по Новобарському району ХМЦСС "Довіра" спільно із соціальними партнерами продовжуть надання соціальних послуг отримувачам послуг за місцем їх проживання.

Під час відвідування обговорюються нагальні соціальні питання родин, проводяться бесіди, направлені на профілактику насильства в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми, на збереження ментального здоров'я, недопущення порушення права дітей на здобуття загальної середньої освіти,особливості оформлення статусу "дитина війни", щодо сприяння у отриманні благодійної допомоги. У рахі наявності соціальних питань, ви маєте можливість звернутися до Відділу зателефонувавши за телефоном 0680662188 або безпосередньо звернувшись до Відділу за адресою: м. Харків, вул. Полтавський шлях, буд. 11.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Сприяння у отриманні благодійної допомоги

Завдяки плідній співпраці з нашими соціальними партнерами, а саме із БФ "Мирне небо", працівники Відділу надали сприяння отримувачам послуг у отриманні продуктових наборів.
Працівниками Відділу охоплені отримувачі послуг з числа вразливих категорій - одинокі матері, внутрішньо переміщені особи, багатодітні сім'ї. Саме таким чином ми в змозі підтримати тих, хто з тих чи інших обставин опинився у скрутному становищі, подарувати надію на краще, підтримати добрим словом. У разі виникнення соціальних питань Ви маєте можливість звернутися за адресою: м. Харків, вул. Полтавський шлях, буд. 11, попередньо зателефонувавши за номером 0680662188

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Робочі зустрічі з соціальними партнерами

На поточному тижні фахівці відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" провели робочі зустрічі з працівниками Громадської організації "Право на захист" та Гуманітарної місії "Проліска".

З працівниками організацій було обговорено нагальні питання взаємодпомоги та продовження подальшої співпраці в інтересах отримувачів послуг. Саме спільними зусиллями ми зможемо надати максимально ефективну допомогу мешканцям району.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Групова робота з отримувачами послуг

Працівниками відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" проводиться групова робота з отримувачами послуг.

Цього разу працівники Відділу звернули увагу мешканців району на збереженні ментального здоров'я та оптимізму під час войни, обговорено питання збереження здатності отримувати задоволення від життя як основної риси ментально здорової людини; найефективніші способи виявлення туберкульозу у дітей та дорослих; обговорено алгоритм поводження у випадку домашнього та/або насильства за ознакою статі, наголошено на тому, що звертатися за допомогою - не соромно, для цього надано отримувачам послуг  номери телефонів "гарячих ліній" та телефонів довіри. Також розглянуто соціальні питання родин.

Будьте здорові та перебувайте у безпеці!

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Робота з отримувачами послуг

Відділ соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" проводить консультації з отримувачами послуг в приміщенні Відділу та за місцем їх проживання.

Отримувачам послуг надаються консультування з різних соціальних питань, щодо покращення емоційного стану членів сім’ї, проводиться соціально-профілактична робота, спрямована на: запобігання потраплянню у складні життєві обставини, підтримання сімейного благополуччя, профілактику домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми відповідно до законодавства. Проводяться бесіди, направлені на формування навичок відповідального батьківства, тримання на контролі стану здоров’я дітей та їх навчального процесу.

Також працівники Відділу надають консультації щодо: отримання благодійної допомоги, оформлення необхідних документів, статусу «дитина війни», розглядаються різні соціальні питання, які наразі є важливими для наших відвідувачів.
До Відділу можна звернутися за адресою: м. Харків, вул. Полтавський шлях, буд. 11, щоденно, з понеділка по п'ятницю з 9 до 15, попередній запис за номером телефону: 0680662188.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Благодійна допомога родинам

Основним напрямком роботи відділу соціальної роботи по Нвобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" є сприяння у наданні родинам, які є отримувачами послуг Відділу, благодійної допомоги.

Завдяки плідній співпраці із соціальними партнерами працівники Відділу мали змогу забезпечити отримувачів послуг необхідними засобами особистої гігієни. Також під час вручення наборів з родинами було обговорено нагальні соціальні питання, проведено бесіди з питань оформлення статусу "дитина війни", розглянуто ефективні методи виховання, профілактики насильства в сім'ї, неприпустимості фізичних методів виховання дітей, надано юридичні та психологічні поради.
 
Бережіть себе та своїх близьких! ????????
Записів з 1 по 7Всього: 7