Новобаварський (Жовтневий) р-н

Продовження свят

Діточки найбільш за  всіх люблять новорічні клопоти та новорічні подарунки. Вони  дуже чекають свят і сподіваються, що вони триватимуть якнайдовше!

Найбільше задоволення — бачити радісні, усміхнені дитячі обличчя. Тому в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова відбулося поздоровлення дітей з новорічними та різдвяними святами. Діткам з числа сімей, які перебувають на обліку в Центрі, разом з добрими побажаннями було вручено солодкі подарунки, отримані за сприянням керівництва Харківської міської ради. Сподіваємося, що діточок чекає дуже насичений рік, сповнений успіхів і нових досягнень.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Підтримка родин

В скрутні часи завжди потрібна допомога близьких.

Своєю допомогою кожен може показати не тільки доброту свого серця, але ще й покращити життя інших. Бо якщо людина просить допомоги — значить має певні труднощі на життєвому шляху. 

В Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова триває видача гуманітарної допомоги, отриманої за сприянням небайдужих мешканців Новобаварського району та БО БФ «Станція Харків».

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Захід у Центрі дитячої та юнацької творчості

В Новобаварському районі розпочалися новорічні заходи для малечі.  

Діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, відвідали святкову виставу в Центрі дитячої та юнацької творчості № 2.

До уваги дітей та їх батьків творчими колективами було представлено безліч цікавих номерів: пісні, танці, виступ ростових ляльок.

 Бажаємо дітям міцного здоров’я, усмішок, здійснення усіх мрій!

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Захід у Державній установі «Холодногірська виправна колонія (№18)"

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району спільно із Новобаварським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проведено захід у Державній установі «Холодногірська виправна колонія (№18)"

Спеціалісти зустрілися із засудженими, які готуються до звільнення.

Під час зустрічі спеціалісти розповіли присутнім про напрямки діяльності Центру, про заходи соціальної адаптації, сприяння засудженим, які готуються до звільнення, у отриманні соціальних послуг. Також було наголошено на тому, що лише у випадку надання ефективної соціальної підтримки особам, які звільняються з місць позбавлення волі, можливий ефективний процес ресоціалізації таких осіб після звільнення.

 

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Просвітницький захід у філії Державної установи «Центр пробації»

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району у філії Державної установи «Центр пробації» проведено профілактичну бесіду  щодо недопущення вживання наркотичних речовин та про їх шкідливий вплив на організм людини.

До проведення бесіди залучено  волонтера Громадської організації «Фонд рятування дітей та підлітків України від наркотиків» Андрія Шмаривоза. З учасниками заходу було проведено профілактично-інформаційну бесіду з метою боротьби з наркоманією для суб’єктів пробації, які схильні до вживання наркотичних речовин.
Метою проведення заходу було інформування про наркотичні речовини і речовини, прирівняні до них, показати їх згубну дію на організм людини.

Учасники заходу обговорили небезпечність вживання наркотичних засобів, причини залежності від наркотиків та методи лікування від наркотичної залежності.

За допомогою таких заходів особи, що страждають на наркотичну залежність, мають можливість осмислити негативні наслідки наркоманії як на здоров’я, так і на спосіб життя в цілому.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Захід для дітей

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова на базі Центральної дитячої бібліотеки ім. І.Я. Франко проведено святкову виставу.

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова на базі Центральної дитячої бібліотеки ім. І.Я. Франко проведено святкову виставу, присвячену дню Святого Миколая для дітей із сімей, що перебувають  у складних життєвих обставинах. До проведення заходу залучено фахівців благодійного фонду «Деполь Україна» та співробітників бібліотеки.

Під час вистави проведено конкурси, вікторіни, розгадували цікаві загадки, також діти дивилися тематичний мультфільм. Наприкінці заходу дітям вручено солодкі подарунки та настільні ігри. Після закінчення свята діти  розійшлися дуже задоволені проведеним часом з очікуванням нових новорічних несподіванок.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Захід у філії Державної установи «Центр пробації»

З 1 січня 2020 року набуває чинності нова редакція Закону України «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова у філії Державної установи «Центр пробації» було організовано та проведено навчальний захід для персоналу відділу з питань аналізу положень вказаного закону.

Під час навчального заходу було обговорено та проаналізовано коло питань щодо соціальних послуг, види та порядок їх отримання.
У процесі діалогу особливу увагу учасників було акцентовано на тому, що у Законі України «Про соціальні послуги» міститься чимало нововведень, а саме: нові терміни, класифікація соціальних послуг, новий підхід до оцінювання потреб особи у соціальних послугах, запроваджується реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг.

Учасники навчального заняття відмітили, що дійсно життя не стоїть на місці, відбуваються зміни у різних сферах, які потребують удосконалення та відповідних реформ, практика надання соціальних послуг не стала виключенням.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Тиждень права

Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини.

Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Україна ратифікувала Загальну декларацію прав людини відповідно до частини першої статті 9 Конституції України та стаття 19 Закону України “Про міжнародні договори” та визнала Декларацію частиною національного законодавства.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова проводяться тематичні заходи, мета яких — підвищення обізнаності громадян щодо прав людини, механізмів їх реалізації та захисту.

На базі Центру проведено групову бесіду на правову тематику для членів сімей, якиі опинилася у складних життєвих обставинах, засідання клубу прийомних батьків на тему: «Я маю право», проведено флешмоб «Я маю право» для підлітків та батьків.  Під час заходів були розповсюджені тематичні листівки та буклети.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Світ очима дітей

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова організовано виставку дитячих творчих робіт «Світ очима дітей» для дітей, з числа сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та є отримувачами послуг  Центру.

Роботи для участі конкурсній програмі виконувалися у художньому жанрі.

До проведення заходу залучено 20 талановитих робіт.

Членам комісії було дуже непросто зробити вибір переможця між оригінальними роботами і тому було вирішено розподілити учасників на вікові категорії: старшу — від 8 до 10 років та молодшу — від 5 до 7 років. Переможці отримали грамоти та призи. Хоча призові місця були обмежені, жодна дитина не залишилася без подарунка.

Після закінчення виставки конкурсанти та члени комісії розійшлися дуже задоволені проведеним часом і пообіцяли з нетерпінням чекати наступного заходу, який розкриває таланти і подарує безліч позитивних емоцій.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Гуманітарна допомога триває

Передаємо гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття та іграшок для вихованців комунального закладу соціального захисту для дітей  «Центр соціально - психологічної реабілітації дітей» міста Харкова».

Фахівці центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Новобаварського району міста Харкова за підтримки соціального партнера - благодійної організації «Деполь Україна» та небайдужих громадян продовжують передавати гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття та іграшок для вихованців комунального закладу соціального захисту для дітей  «Центр соціально - психологічної реабілітації дітей» міста Харкова».

Одяг та взуття, іграшки на наше сподівання, підтримають гарний настрій та допоможуть дітям, так як вони потребують більш особливої уваги і порозуміння від усіх дорослих, які спроможні їм допомогти.

Записів з 1 по 10Всього: 16