"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Свята тривають!

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова продовжує вітати дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та стоять на обліку в Центрі,  із Новим роком та Різдвом!

Хто ж більше всіх любить новорічні клопоти? І хто ж найбільше радіє новорічному подарунку? Звичайно, мова йде про дітей, які дуже чекають свят і сподіваються, що вони триватимуть якнайдовше! Тому, в центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова тривають поздоровлення дітей з новорічними та різдвяними святами. Діткам з числа сімей, які перебувають на обліку в Центрі, разом з добрими побажаннями продовжують вручатися солодкі подарунки, отримані за сприянням керівництва Харківської міської ради. Сподіваємося, що діточок чекає дуже насичений рік, сповнений успіхів і нових досягнень.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Поздоровлення дітей з Новим Роком

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова на базі центральної дитячої бібліотеки ім. І.Я. Франко проведено святкову виставу із залученням фахівців благодійного фонду «Деполь Україна» для дітей із сімей, що перебувають  у складних життєвих обставинах.

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова на базі центральної дитячої бібліотеки ім. І.Я. Франко проведено святкову виставу із залученням фахівців благодійного фонду «Деполь Україна» для дітей із сімей, що перебувають  у складних життєвих обставинах. Під час вистави проведено конкурси, вікторіни та інші цікаві змагання. Наприкінці заходу дітям вручено солодкі подарунки. Після закінчення свята діти  розійшлися дуже задоволені проведеним часом з очікуванням нових новорічних несподіванок.

 

Записів з 1 по 2Всього: 2