"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Наставництво

Багато дітей та підлітків проживають у закладах інституційного догляду, мають дуже низькі шанси потрапити у сім’ю. Ці діти залишаються сам на сам зі своїми проблемами, особливо після виходу із інтернату.

Навчити вирішувати власні проблеми, допомогти у соціалізації та адаптації до самостійного життя допоможуть наставники шляхом розвитку потенціалу дитини, впевненості у власних силах, визначення життєвих цілей, формування людських стосунків, культурних, моральних та духовних цінностей.

Наставництво - це добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у інтернатному закладі, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя. Наставника може мати дитина від 0 до 18 років, яка проживає у закладах інституційного догляду, незалежно від того чи має вона офіційний статус.

Фахівцями Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Новобаварського району міста Харкова проводиться робота для сприяння небайдужим людям, бажаючим допомогти дітям, стати наставниками та знайти дитину, яка потребує підтримки дорослої людини. Після підписання трьохстороннього  договору починається для дитини нове більше цікавіше та різноманітніше спілкування та життя.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Гуманітарна допомога

З нагоди початку нового навчального року Центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Новобаварського району міста Харкова за підтримки соціального партнера - благодійної організації «Деполь Україна» було надано гуманітарну допомогу для вихованців комунального закладу соціального захисту для дітей  «Центр соціально - психологічної реабілітації дітей» міста Харкова».

Шкільні брюки для хлопчиків, взуття для дітей різного віку та ще багато речей та іграшок, які, на наше сподівання, привнесуть багато позитивних емоцій у життя дітей з сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах, так як ці діти потребують більш особливої уваги і порозуміння від усіх дорослих, які спроможні їм допомогти.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

ФІНАЛЬНІ ІГРИ

Фінальна гра з футбольного турніру «Мій старт» відбулася 09.08.2019, яка організована за сприянням Громадської організації «Ротарі клуб «Харків Мрія».

Хлопці - мешканці Новобаврського району об’єдналися в команду з хлопчиками Холодногірського району та вступили в змагання з об’єднаною командою Київського та Московського району міста Харкова. Молодша  команда програла з рахунком 7:1. І хоча довгоочікувана перемога не була виборена, але хлопці доклали максимум зусиль для її здобуття.

Учасники змагань отримали медалі, почесні грамоти та разом відсвяткували перемогу.

Центр соціальних служб Новобаварського району м. Харкова дякує організації «Ротарі клуб «Харків Мрія» за плідну співпрацю,  надану дітям можливість проявити себе на тренуваннях та змаганнях, навчитися грати в команді, чути одне одного, а також  активно й плідно проводити вільний час.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Півфінал

На початку літа цього року розпочав роботу соціальний проект дитячо-юнацького футбольного турніру «Мій старт».

На початку літа цього року розпочав роботу соціальний проект дитячо-юнацького футбольного турніру «Мій старт». Протягом липня на базі ОСК «Металіст» за підтримки  Громадської організації «Ротарі клуб «Харків Мрія» проходили тренування з футболу для дітей, з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Метою проекту є благодійна допомога дітям, соціалізація, адаптація в соціумі, формування цінностей, подолання комунікаційних бар’єрів.

До участі в ньому було залучено хлопчиків та дівчат-мешканців Новобаварського району. В червні-липні наші спортсмени пройшли тренування, а 07.08.2019 прийняли участь у півфінальній грі, де змагалися з командами з інших районів міста.

Матч закінчився з рахунком 7:2. Однак, не дивлячись на поразку нашої команди, можемо впевнено сказати, що потрібно вміти достойно програвати та приймати поразки, аби стати кращими та працювати над своїми вміннями та навичками.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

На фінішній прямій

Добігає кінця соціальний проект «Мій старт», який є спільним заходом Rotary Club «Kharkiv Mriya» та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Харкова.

У проекті «​Мій старт» приймали участь діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Вони мали можливість стати учасниками ознайомчих екскурсій по стадіону «Металіст», де відвідали стадіон, приміщення футболістів та офіційних представників команд, дізнатися про історію стадіону та клубу.

В рамках проекту учасники тренувань та їх батьки безкоштовно відвідали футбольні матчі за участю «Металіст 1925» - «Інгулець», «Шахтар» (Донецьк) - «Карпати» (Львів).  Діти та батьки були в захваті! Щиро дякуємо ГО «Ротарі клуб» за можливість для дітей отримати неймовірні враження, активно та змістовно провести дозвілля!

Очікується проведення півфінальних ігор 07.08.2019 та 09.08.2019, які проводитимуться згідно правил міні-футболу. Бажаємо успіху учасникам змагань та сподіваємося на перемогу нашої команди!

Записів з 1 по 5Всього: 5