"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Робота гуртку «Деполька»

За сприянням центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова на базі дитячої бібліотеки продовжує роботу гурток «Деполька» для дітей з числа сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

 Заняття проводять спеціалісти благодійної організації «Деполь Україна».

Гурток проводиться двічі на тиждень, до проведення занять залучено 15 дітей.

До уваги дітей запропонована арт-терапія, розвиваючі ігри,  під час яких діти мають можливість підвищити свої комунікативні навички, самооцінку, загальний настрій, навчитися допомагати одне одному та покращити дисципліну. За сприятливих погодних умов заняття проводяться і на свіжому повітрі з природним матеріалом.

Під час заняття проводяться конкурси та вікторини, за участь у яких діти мають можливість отримати бонусні бали та подарунки. Діти, які отримують більшу кількість балів у якості заоохочення безкоштовно відвідають театр, цирк або кінотеатр.

Під час проведення заняття передбачена перерва, протягом якої діти мають можливість попити чаю із ласощами та бутербродами.

В програмі гуртку також передбачена робота з батьками, тому 11 грудня 2017 року відбулися чергові батьківськи збори, під час яких батькам надано педагогічні та психологічні поради щодо ефективної комунікації з дітьми, родинам надано гуманітарну допомогу у вигляді харчових наборів.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Тиждень права.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова проведено заходи з правової тематики.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова проведено заходи з правової тематики.

Так, у Новобаварському РС з питань пробації проведено групову бесіду на тему «Права людини», під час якої розглянуто найбільш актуальні питання чинного законодавства України.

Для студентівдержавного професійно-технічного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» проведено лекцію на тему «Права людини», під час якої студентам роз’яснено дію чинного законодавства України, надано відповіді на найбільш актуальні питання, продемонстровано відеоролик з правової тематики.

На базі Центру у рамках Тижня права також проведено  комплекс заходів, спрямованих на правове інформування населення. Для членів сімей, які опинилася у складних життєвих обставинах проведені безкоштовні юридичні консультації з питань  оформлень документів, нарахування соціальних виплат, виконання батьківських обов’язків та інші, показано відеолекторій з питань прав людини.

Записів з 1 по 2Всього: 2