"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Проведення районного заходу з попередження насильства в сім’ї

02.04.2018 центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова проведено широкомасштабну  роз’яснювальну роботу .

Робота проводилася серед різних категорій  населення щодо інформування про основні положення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» № 2229-VІІІ від 07.12.2017, який вступив у дію та скасував Закон України «Про попередження насильства в сім’ї».

А саме: спеціалістами Центру виготовлено буклет «Разом проти домашнього насильства!», в якому зазначено що таке насильство, його види та заходи безпеки у критичній ситуації. Для підтримки та звернень у разі необхідності, вказано телефони національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства  та  Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда — Україна», який допомагає жінкам та дітям в Україні боротися за свої права.

Вказані буклети розповсюджено серед населення у адміністративних зонах Новобаварського району. Що викликало бурхливу реакцію та різні відгуки: як від жінок, які розповідали свій досвід, образи та психологічні травми так і від чоловіків - від підтримки до засудження, або висміювання даного питання. Байдужих не було, що свідчить про актуальність проблеми, яка хвилює громадян. Всього охоплено заходом  -  1500 осіб району.

Для продовження роботи з цього напрямку, Центром заплановано проведення заходів у навчальних закладах Новобаварського району та участь у  «круглих столах», присвячених цій тематиці.

 

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Профілактика вживання наркотичних засобів серед молоді

Центром соціальних служб для сім'ї, дітей  та молоді Новобаварського району м. Харкова спільно з Новобаварським районним сектором Харківського міського відділу з питань пробації із суб’єктами пробації був проведений груповий захід на тему «Профілактика вживання наркотичних засобів».

Бесіда була спрямована на попередження вживання наркотичних речовин та мінімізацію вживання для осіб, які вже мають залежність. Під час бесіди обговорено, що залежність, яка виникає у молоді в наслідок вживання наркотичних речовин - небезпечне захворювання, яке пов’язане з деградацією особистості. питання впливу наркотичних речовин на організм людини та про наслідки скоєння протиправних дій  в наслідок перебування людини у стані наркотичного сп'яніння. Наголошено, що проблема вживання наркотичних засобів та слабоалкогольних напоїв є однією з найбільш актуальних на сьогоднішній день.

 

 

 

Записів з 1 по 2Всього: 2