Корисні посилання

Архів

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Робота з отримувачами послуг

В житті, нажаль, часто настають моменти, коли конфлікт поколінь, особливо між батьками та дорослою дитиною, досягає свого піку. В таких випадках члени родини розуміють, що їм особливо потрібна допомога.

Часто батьки не можуть сприйняти той факт, що дитина - вже доросла людина, яка будує своє самостійне життя. Погляди, цінності, світосприйняття, потреби та пріоритети батьків та дітей не співпадають. Тому відносини, колись близькі та дружні, починають загострюватися. Кожна причина проблеми може приизвести як до незначних протиріч, так і тяжих наслідків. Тому в такій ситуації дуже важливо прислухатися один до одного, дорослим згадати, що вони й самі колись були дітьми, і що дитина - це дитина, це особистість, яка ще не має "дорослого досвіду".

Працівники відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМСС "Довіра" завжди раді допомогти порозумітися і надати допомогу в межах компетенції.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Вулична акція

Працівники відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" провели вуличну акцію з профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом.

Мешканцям району наголошено: на можливі шляхи зараження, необхідність уникнення безладних статевих зв'язків і використання під час сексу контрацепції, важливість проходження огляду у лікарів (гінеколога, уролога).

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Захід до Міжнародного дня захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей мешканці Новобаварського району з числа отримувачів послуг відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" прийняли участь у заході.

Дітки разом з матерями та татусями вчилися виготовляти сімейні оберіги — ляльки-мотанки. Це сімейне дозвілля дає можливість присвятити час одне одному, за спільною справою уважніше придивитися до своїх дітей, обговорити сімейні питання. Наприкінці заходу родини отримали благодійну допомогу.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Благодійна допомога родинам з числа вразливих категорій

Працівниками відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" надали сприяння отримувачам послуг у отриманні благодійної допомоги у вигляді харчових наборів.

Одним з напрямків роботи Відділу є активна співпраця із соціальними партнерами, а саме з громадськими організаціями, благодійними організаціями, фондами. Таким чином працівники Відділу мають можливість посприяти у забезпеченні першочергових потреб сімей з числа вразливих категорій, які отримують послуги у Відділі, а саме потребу у благодійній допомозі продуктами харчування, засобами гігієни та іншим.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Благодійна допомога

На сьгодні досить актуальним є питання підтримання зв'язку з рідними, можливість не втратити його за будь яких обставин, навіть на значній відстані.

Адже дарувати тепло та заботу, підтримувати соціальні та родинні зв'язки, нагадувати про те, як ми любимо одне одного, підтримувати дружні стосунки можна, навіть за допомогою телефонного зв'язку. Тому, за сприяння працівників Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» та представників компанії «Vodafone» отримувачі послуг Відділу отримали благодійну допомогу у вигляді стартових пакетів. Бажаємо приємного спілкування. Бережіть себе!

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Профілактичні бесіди з підобліковими Новобаварського районного відділу Філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області.

Працівники відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» проведені індивідуальні профілактичні бесіди з підобліковими Новобаварського районного відділу Філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області.

В ході бесіди з особами, які перебувають на обліку, надано інформацію про діяльність та послуги Відділу, обговорено наявні соціальні питання, було розглянуто питання домашнього насильства, основні його прояви та відповідальність за  вчинення домашнього насильства, обговорено норми Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Крім цього розглянуто питання  шляхів налагодження взаємодії з оточенням, проведено профілактичну бесіду, направлену на упередження вчинення нових або повторних правопорушень.

 

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Робоча зустріч

Фахівцями відділу соціальної роботи по Новобаварському  району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» проведено робочу зустріч із представниками  Новобаварського районного відділу Філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області.

Основною метою зустріч була активізація спільної роботи та надання всебічної допомоги суб’єктам, що перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації,  обговорення дієвої системи соціальних та профілактичних заходів, направлених на упередження  вчиння нових або повторних правопорушень. Під час робочої зустрічі було обговорено подальші кроки ефективної співпраці та особливості роботи з підобліковими особами установи.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Групові бесіди з отримувачами послуг

Відділ соціальної роботи ипо Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" продовжує проводити групові бесіди з отримувачами послуг.

Особливого характеру набули сімейні групові бесіди, які дозволяють розглянути різнопланові соціальні питання усієї родини, підвищити авторітет батьків у дітей, допомагають дітям бути почутими, звернути увагу на актуальні питання сьогодення, а саме: різновиди залежностей, запобігти проявам домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, запобігти дітячій бездоглядності, надати родинам інформацію про оформлення різних видів державних допомог, статусів та інше. Бережіть себе та своїх близьких.
 

Записів з 1 по 8Всього: 8