"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Взаємодія між батьками та підлітками

Спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова прийняли участь у батьківських зборах

Спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова прийняли участь у батьківських зборах у  Харківському вищому професійному училищі швейного виробництва та побуту Української інженерно-педагогічної академії. До участі у зборах  було залучено також і спеціаліста  ГО «Фонду рятування дітей та підлітків від наркотиків».

Під час зборів з батьками обговорено актуальні питання взаємовідносин батьків та дітей, необхідності взаємопідтримки та взаємодопомоги між близькими,  щодо сприяння у налагодженні стосунків. Також наголошено на необхідності проведення роботи з молоддю щодо профілактики негативних явищ.

В ході заходу спеціаліст Центру розповів про напрямки та роботу ЦСССДМ Новобаварського району м. Харкова. Також було надано інформацію щодо популяризації створення патронатних сімей.

Наприкінці проведено дискусію та обговорювалися  зазначені теми. В ході заходу було  розповсюджено буклети, листівки та інший наочний матеріал. 

Новобаварський (Жовтневий) р-н

«Готуємося до школи»

Щороку в Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова проходить акція із забезпечення дітей з малозабезпечених сімей, які знаходяться  на «Обліку сімей, дітей та молоді, які перебувають у СЖО» Центру,  канцелярським приладдям, зошитами, альбомами та іншим шкільним оснащенням.

Під час проведення акції проводилася робота також і з батьками дітей, а саме:  проводилися профілактичні бесіди, надавалися  консультації з приводу чинного законодавства та відповідальності батьків за отримання дітьми освіти.

Декілька років Центр співпрацює з ТОВ РПА «Бріск», який  виділяє канцелярське приладдя  дітям, які найбільш цього потребують. Планується і надалі подальша спільна діяльність з нашими партнерами при проведенні таких заходів.

 

 

Записів з 1 по 2Всього: 2