"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Засідання Координаційної ради

Чергове засідання Координаційної ради з питань соціального захисту дітей, попередження та протидії жорстокому поводженню з дітьми у Новобаварському районі м. Харкова відбулося 21.11.2018 року.

 У засіданні прийняли участь спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова, служби у справах дітей по Новобаварському району, Управління освіти Адміністрації Новобаварського району та Новобаварського відділу поліції.

Під час засідання обговорювалися нагальні питання розвитку сімейних форм виховання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення прийомних сімей, створення патронатних сімей, профілактичної роботи з питань попередження злочинності, бродяжництва та негативних проявів у дитячому середовищі, у навчальних закладах Новобаварського району, роботи з дітьми, які перебувають на обліку, як такі, що потребують посиленої педагогічної уваги, а також щодо роботи з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

РОБОТА КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ ПРИ ЖІНОЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району продовжує активну співпрацю з жіночою консультацією при комунальному некомерційному підприємстві «Міська лікарня № 3».

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району продовжує активну співпрацю з жіночою консультацією при комунальному некомерційному підприємстві «Міська лікарня № 3». Спеціалістами Центру регулярно проводяться зустрічі, профілактичні та консультативні бесіди з вагітними жінками, а саме: з питань раннього соціального сирітства, оформлення необхідних документів та державних соціальних допомог на дітей (розміри і умови виплат грошової допомоги). Також жінкам надається інформація з питань прав вагітної жінки в сфері працевлаштування, навчання, пільги, тривалість відпустки, а також, при необхідності, надання сприяння в наданні тимчасового притулку (в організаціях, створених громадськими та благодійними об'єднаннями).

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Взаємодія між батьками та підлітками

Спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова прийняли участь у батьківських зборах

Спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова прийняли участь у батьківських зборах у  Харківському вищому професійному училищі швейного виробництва та побуту Української інженерно-педагогічної академії. До участі у зборах  було залучено також і спеціаліста  ГО «Фонду рятування дітей та підлітків від наркотиків».

Під час зборів з батьками обговорено актуальні питання взаємовідносин батьків та дітей, необхідності взаємопідтримки та взаємодопомоги між близькими,  щодо сприяння у налагодженні стосунків. Також наголошено на необхідності проведення роботи з молоддю щодо профілактики негативних явищ.

В ході заходу спеціаліст Центру розповів про напрямки та роботу ЦСССДМ Новобаварського району м. Харкова. Також було надано інформацію щодо популяризації створення патронатних сімей.

Наприкінці проведено дискусію та обговорювалися  зазначені теми. В ході заходу було  розповсюджено буклети, листівки та інший наочний матеріал. 

Записів з 1 по 3Всього: 3