"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Новобаварський (Жовтневий) р-н

РОБОТА З ВАГІТНИМИ ЖІНКАМИ

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району продовжує активну співпрацю з жіночою консультацією при комунальному некомерційному підприємстві «Міська лікарня № 3».

Спеціалістами Центру регулярно проводяться зустрічі, профілактичні та консультативні бесіди з вагітними жінками, а саме: з питань раннього соціального сирітства, оформлення необхідних документів та державних соціальних допомог на дітей (розміри і умови виплат грошової допомоги), щодо діяльності благодійних організацій, надається комплекс індивідуальних соціальних послуг, спрямованих на збереження родинних стосунків між дитиною і матір’ю (сім’єю). Також на зустрічах жінкам надається інформація стосовно видів соціальних послуг, які можна отримати у Центрі.

Також жінкам надається інформація з питань прав вагітної жінки в сфері працевлаштування, навчання, пільги, тривалість відпустки, а також, при необхідності, надання сприяння в наданні тимчасового притулку (в організаціях, створених громадськими та благодійними об'єднаннями). Присутнім на зустрічах жінкам надаються інформаційні листівки, буклети, брошури.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Робота гуртку

Запрошуємо творчо провести час!

На базі дитячої бібліотеки за адресою: м. Харків, вул. Конєва, 13, проводяться творчі заняття гуртку «Деполька» для дітей віком від 6 до 14 років.

До уваги батьків! Для дітей запропонована арт-терапія, розвиваючі ігри,  під час яких діти мають можливість підвищити свої комунікативні навички, самооцінку, загальний настрій, навчитися допомагати одне одному та покращити дисципліну. За сприятливих погодних умов проводяться заняття і на свіжому повітрі з природним матеріалом.

Під час заняття проводяться конкурси та вікторини, за участь у яких діти мають змогу отримати бонусні бали та подарунки. Діти, які отримують більшу кількість балів у якості заоохочення безкоштовно відвідають театр, цирк або кінотеатр.

Під час проведення заняття передбачена перерва, протягом якої діти мають можливість попити чаю із ласощами та бутербродами.

Заняття проводяться на безкоштовній основі кожен понеділок та четвер з 15.00 до 17.00

Будемо раді Вас бачити!

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Протидія домашньому насильству

За сприянням центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Новобаварського району в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» проведено для студентів бесіду «Протидія домашньому насильству». 

Під  час бесіди зі студентами обговорено наступне:

- що таке домашнє насильство згідно діючого законодавства;

- його види;

- причини та наслідки домашнього насильства;

- можливі методи його запобігання;

- кого і за що в такому випадку карає закон.

Під час бесід також було порушено тему булінгу та методів його недопущення.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

СКАЖЕМО «НІ» ДИТЯЧІЙ САМОТНОСТІ

Питання соціального сирітства є одним з найболючіших у сучасній Україні.

Питання соціального сирітства є одним з найболючіших у сучасній Україні. Існуюча мережа інтернатних закладів не в змозі нині забезпечити ефективну соціалізацію дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, їхню підготовку до самостійного та сімейного життя. Одним з найпріоритетніших завдань держави є влаштування таких дітей на виховання до дитячих будинків сімейного типу, опікунських та прийомних сімей, а також запровадження інституту патронату та наставництва.

Тому Центром проводиться популяризація сімейних форм виховання шляхом розповсюдження буклетів серед мешканців району, відвідування навчальних закладів, спілкування з батьками учнів та інше. Такі заходи проводяться з метою залучення небайдужих дорослих до «швидкої сімейної допомоги» дітям, які цього потребують. Отримуючи знання про інститути патронату та наставництва, можливо хтось знайде своє покликання у житті — виховання дітей.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Допоможемо родині

Нещодавно до Центру завітали Галина та маленький Павло (імена змінено), яким терміново потрібна була допомога.

Родину нещодавно покинув батько, який утримував родину, тому виникла потреба у підшуканні роботи для матері, яка б дозволила поєднувати виховання маленького хлопчика та забезпечення маленької родини, гуманітарна допомога у вигляді осіннього та зимнього одягу та взуття для дитини.

Заходами Центру матері вдалося підшукати роботу, вирішити питання влаштування дитини до дошкільного навчального закладу, надати гуманітарну допомогу.

Сподіваємося, що життя Галі та Павла налагодиться. У разі потреби ми завжди прийдемо на допомогу.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Взаємодія з навчальними закладами

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова плідно співпрацює з навчальними закладами району з метою проведення в цих закладах профілактичної та просвітницької роботи учнями та їх батьками.

Робота в вищевказаному напрямі проводиться протягом навчального року з різної тематики: профілактика різних видів залежностей, насильства, булінгу, популяризація сімейних форм виховання, щодо взаємодії батьків та дітей, іміджева реклама Центру та інше. До профілактичної роботи залучаються соціальні партнери.

Центром було з’ясовано, що в Харківській загальноосвітній школі № 127 працює новий соціальний педагог, яка тільки місяць як почала виконувати свої обов’язки та дуже потребує професійної підтримки. Тому спеціалісти Центру передали до школи для оновлення  та використання в роботі поліграфічну продукцію з різних тематик, яка буде розміщена на стендах школи, а також використана на батьківських зборах.

Спеціалістами Центру заплановано взяти участь у найближчих батьківських зборах вказаної школи для проведення роботи з батьками учнів, обміну досвідом з вчителями, можливим виявленням сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах та надання їм необхідної допомоги.

Записів з 1 по 6Всього: 6