"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Зайнятість дисциплінує - чим менше часу, тим продуктивніше його використовуєш

19 жовтня за підтримки благодійників було проведено заняття для хлопців та дівчат з ЦСССДМ Немишлянського району на тему «Лінь та самодисципліна»

Самодисципліна - навик, який піддається тренуванню. Про те, як тренувати свою здатність до самоконтролю і не опускати руки після невдач, розповідали сьогодні у ЦСССДМ Немишлянського району. Маленькі хлопчики та дівчата слухали та міркували про великі цілі, які вимагають самодисципліни і сили волі. Дітлахи як завжди отримали безліч емоцій і тепер знають, що незалежно від того, як ви спланували своє майбутнє і впевнені в правильності наміченої схеми дій, завжди є місце для людського фактора. Ми істоти емоційні, і випадкова подія може послабити наш дух, відкинувши назад, в світ сумнівів і тривог, але ніколи не можна опускати руки.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Неймовірні проекти для дітей з ЦСССДМ Немишлянського району з приводу нового навчального року.

Різноманітні подарунки, поїздки та екскурсії, які були організовані для школярів не закінчилися і тільки продовжуються!  Нові знайомства, живі веселі розмови, а також можливість розповісти як кожний провів  своє тепле літо та багато чого іншого кожен школяр може знайти для себе у ЦСССДМ Немишлянського району.

До початку шкільного року за підтримки благодійників дітям з ЦСССДМ Немишлянського р-ну були видані канцтовари та інше шкільне приладдя. Також Олег Вікторович  особисто проводить заняття і бесіди на морально-етичну тематику. На шкільні канікули також заплановані цікаві екскурсії.

 В свою чергу  благодійна всеукраїнська організація  «ДеПоль Україна» знову розпочала свої заняття . До дітей, які були постійними гостями таких заходів приєдналися нові друзі, і поповнили дружню компанію. Зі смачними ласощами та чаєм діти з великим задоволенням ділилися своїми емоціями та враженнями та обговорювали актуальні теми нового навчального року.

Також незабаром діти які на початку літа приймали участь у проекті «Кіношкола» зможуть побачити змонтований фільм з іх участю у ролі юних акторів та режисерів.

 

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Сила звички – змінити життя.

 21 вересня за підтримки благодійників було проведено ще одне пізнавальне заняття для хлопців та дівчат з ЦСССДМ Немишлянського району на тему « Звички та їх контроль ».

Чи задумувалися ви коли-небудь наскільки звички впливають на те, як ми живемо? Наші звички і щоденні ритуали мають прямий вплив на наше життя, життя наших близьких, на самопочуття і здоров’я, на успішність і рівень задоволення життям та щастя.. Саме на цю тематику велася щира розмова з конкурсами та подарунками.  Ці бесіди дозволили підліткам задуматися чи всі їхні звички мають позитивний зміст і позитивно впливають на життя та поведінку, на мікроклімат у сім`ях. І мабуть, кожний з присутніх зробить все можливе щоб його звички були корисні.

У одного хлопця цього дня було день народження, на честь цього весь дружній колектив подарував Кирилу смачні подарунки.

 

 

Записів з 1 по 3Всього: 3