"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

День вишиванки

В 2018 році День вишиванки припадає на 17 травня.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського народного костюма XVIII-XIX століть.

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

Саме сьогодні в центрі соціальних служб дітям за підтримки іноземних благодійників також відзначався цей захід. Після цікавих бесід та вікторини та тематику вишиванок, діти були нагороджені подарунками.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Свято 3 травня - День сонця

3 травня 2018 року в Центрі соціальних служб Немишлянського району м. Харкова відболося занятті з арт-терапії до Дня  Сонця.  В цей день по всій Європі організовуються заходи різного роду, які спрямовані на демонстрацію можливостей сонячної енергії.

Європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії (МОСЕ) в 1994 році вирішило створити це свято. Це було зроблено з метою привернення уваги суспільства до можливостей використання поновлюваних джерел енергії.

Дуже важливо, що, забираючи частину сонячної енергії, ми не принесли серйозних змін в енергетичний баланс планети. Останнім часом використання сонячної енергії стає все більш популярним. Це пов'язано з подорожчанням інших видів енергії. Сьогодні виробляється велика кількість різних товарів, що працюють на сонячних батареях. Адже цей вид енергії є дешевим і екологічним, дозволяє уникнути видобутку і спалювання отруйної палива.

В Центрі соціальних служб для сім`ї дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова діти також відзначили цей день та своїми руками на занятті з арт-терапії зробили кольорові сонечка для своїх близькіх та друзів.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Дитячі фобії

В Центрі соціальних служб Немишлянського району м. Харкова за підтримки благодійників провели пізнавальне заняття для дітлахів.

 Кожна дитина чогось боїться: злочинців,  які можуть увірватися в квартиру, собаки, води, не хоче спати без світла у своїй кімнаті. Її можуть тривожити різні «побутові звуки». Такі реакції нормальні. Якщо дитина здорова, більшість з цих страхів із часом минають. Саме таку тему 19.04.2018 дітлахи обговорювали на базі Центру. Також подивилися мультики і були залучені до ігор та вікторини. 

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Всесвітній день Матері-Землі

Заняття з арт-терапії для дітлахів "Деполька".

Матінка-Земля. Це виразя ми не рідко чуємо в нашому повсякденному житті і використовуємо його в нашому спілкуванні. Що воно означає і що ми в нього вкладаємо, - буквально зображено в самому формулюванні і формі подібної фрази. Земля - наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності. Вона віддає нам себе цілком. Беззаперечно дарує свою любов. Не зважаючи навіть деколи на абсолютно блюзнірське ставлення з нашого боку. Як любляча мати живить, одягає і виховує своїх нетямущих дітей. Чим ми їй віддячуємо?

Вже здавна в різних країнах світу це питання набуло нагальну актуальність. Людство нарешті, звернувши увагу на свою позицію і роль в екосистемах нашої Землі, задумалося. Невже ми почали переростати чисто споживчий період свого власного розвитку? Надія є. З’явилися і прагнення.
Так, офіційно, починаючи з 2010-го року в наших календарях на міжнародному рівні з’явився знаковий День - Всесвітній день Матері-Землі, який відзначається 22-го квітня.
Сьогодні дітлахи святкували цей день та малювали малюнки.

 

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Великдень

В Центрі соціальних служб для сім`ї дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова дітлахи отримали подарунки до Великодня.

Великдень — це одне із найвеличніших християнських свят у році. Цього року він припадає на 8 квітня. Ще з давніх часів підготовка до Великодня була дуже тривалою. Близько двох місяців люди дотримувалися посту і, оскільки він вважався одним із найсуворіших протягом року, намагалися не порушувати його. Цього року Великий піст почався 19 лютого.  

У ніч Христового Воскресіння у церквах і соборах проводиться нічна літургія. Наприкінці служби священик обходить тричі навколо церкви і кропить парафіян святою водою. Зазвичай люди стоять зі своїми кошиками, наповненими різними продуктами — від писанок до м’яса, — в очікуванні освячення. 

За традицією, відразу ж після цього дійства всі члени сім’ї мають поснідати освяченою паскою та крашанками. І тільки після цього рекомендовано їсти м’ясні та рибні делікатеси.  

Саме до цього дня дітлахи отримали дуже багато подарунків за підтримки благодійників. Такі приємні речі роблять кожну дитину трошки щасливіше, а тим хто їх дарує, дає можливість віддати трошки доброти від свого серця.

 

Записів з 1 по 5Всього: 5