"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Ізіотерапія

На базі Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова було проведено цікаве заняття для дітей із використанням методів ізотерапії.   

Підсвідомість людини ховає її страхи, мрії та сподівання, і малювання може «проявити» приховане. Коли дитина малює, навіть неохайно і хаотично, на картинці відбивається її внутрішній стан. Отже, арт-терапія – це чудова можливість «викричати» свої проблеми. І якщо спершу мистецтво буде для дитини терапією, то згодом воно може перерости у захоплення.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Правила футболу, які застосовуються у житті

Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Немишлянського району м.Харкова 09.09.2019 за підтримки благодійних організацій була проведена зустріч з представниками бразильської громадської організації "За чотирма лініями".

В цій організації працюють професійні спортсмени та тренери. В рамках заходу була проведена бесіда за темою: «Правила футболу, які застосовуються в житті». Особливу увагу звернули на виховання поваги до оточуючих.  Коли ми поважаємо когось, це означає, що ми цінуємо його та добрі до нього. Коли ми цінуємо своїх друзів, ми люб'язні з ними. Коли ми цінуємо своїх сусідів, ми не розкидаємо сміття у дворі. Також відбувся майстер-клас та товариська гра.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/ СНІДу

Психолог Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району Ольга Гриценко  спільно з працівниками Немишлянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області а суб’єктами пробації, які перебувають на обліку, провели лекцію-семінар виховного характеру на тему: «Основи здорового способу життя. Профілактика ВІЛ».

Мета заходу - підвищення рівня індивідуальної захищеності молоді в умовах епідемії ВІЛ/СНІДу та формування толерантного ставлення до людей, які живуть із ВІЛ.
Учасники заходу почули історію виникнення і поширення ВІЛ/СНІДу у світі; особливості зараження та прояву цієї хвороби. Особливу увагу психолог Центру Ольга Гриценко зосередила на питаннях профілактики ВІЛ/СНІДу, формування навичок безпечної поведінки та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих осіб. Клієнти пробації поновили свої знання щодо особливостей цього захворювання та активно ставили уточнюючі запитання щодо прояву небезпечної інфекції. 
Підводячи підсумки, старший інспектор Ірина Братчикова подякувала присутнім за участь і наголосила: «Здоров`я – це одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров`я – це соціальне та духовне благополуччя. Тож давайте берегти те, що є найважливішим для кожного з нас».

Записів з 1 по 3Всього: 3