"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Неймовірні проекти для дітей з ЦСССДМ Немишлянського району з приводу нового навчального року.

Різноманітні подарунки, поїздки та екскурсії, які були організовані для школярів не закінчилися і тільки продовжуються!  Нові знайомства, живі веселі розмови, а також можливість розповісти як кожний провів  своє тепле літо та багато чого іншого кожен школяр може знайти для себе у ЦСССДМ Немишлянського району.

До початку шкільного року за підтримки благодійників дітям з ЦСССДМ Немишлянського р-ну були видані канцтовари та інше шкільне приладдя. Також Олег Вікторович  особисто проводить заняття і бесіди на морально-етичну тематику. На шкільні канікули також заплановані цікаві екскурсії.

 В свою чергу  благодійна всеукраїнська організація  «ДеПоль Україна» знову розпочала свої заняття . До дітей, які були постійними гостями таких заходів приєдналися нові друзі, і поповнили дружню компанію. Зі смачними ласощами та чаєм діти з великим задоволенням ділилися своїми емоціями та враженнями та обговорювали актуальні теми нового навчального року.

Також незабаром діти які на початку літа приймали участь у проекті «Кіношкола» зможуть побачити змонтований фільм з іх участю у ролі юних акторів та режисерів.

 

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Сила звички – змінити життя.

 21 вересня за підтримки благодійників було проведено ще одне пізнавальне заняття для хлопців та дівчат з ЦСССДМ Немишлянського району на тему « Звички та їх контроль ».

Чи задумувалися ви коли-небудь наскільки звички впливають на те, як ми живемо? Наші звички і щоденні ритуали мають прямий вплив на наше життя, життя наших близьких, на самопочуття і здоров’я, на успішність і рівень задоволення життям та щастя.. Саме на цю тематику велася щира розмова з конкурсами та подарунками.  Ці бесіди дозволили підліткам задуматися чи всі їхні звички мають позитивний зміст і позитивно впливають на життя та поведінку, на мікроклімат у сім`ях. І мабуть, кожний з присутніх зробить все можливе щоб його звички були корисні.

У одного хлопця цього дня було день народження, на честь цього весь дружній колектив подарував Кирилу смачні подарунки.

 

 

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Екскурсія до Харківського Свято - Покровського монастиря.

19 серпня відбулася екскурсія у Харківському Свято-Покровському чоловічому монастирі,яку відвідали 30 дітей ЦСССДМ Немишлянського району м. Харкова.

Хлопці та дівчата відвідали , музей при монастирі, дзвіницю та з цікавістю слухали історію Покровського  монастиря. Наприкінці отримали презенти і подарунки у виді солодощів та канцелярського приладдя до дня знань від партнерів центру – благодійної  організації та Харківської Єпархії.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Чудовий відпочинок дітей з Харкова у дружній Польші.

         Перед початком нового навчального року діти з сімей внутрішньо переміщених осіб Немишлянського району м. Харкова відпочивали у квітучих Сорквітах.

Під час відпочинку хлопці та дівчата дружньо проводили час, відвідували багато  цікавих місць: це і музей Пряника в м.Торунь, туристичний комплекс, який розташований в  лісі  Герлиц,  8 км від Кентшина (Растенбурга), також здійснили  похід на байдарках по Мазурським озерам.

         На запрошення місцевого пастора, діти побували у стародавньому соборі, якому 361 рік,  співали пісні про Україну.

         Поляки дуже люблять український народ і співчувають мешканцям сходу, які страждають від війни. Після поїздки діти, які пройшли крізь жахіття війни відтаяли, почали посміхатися, стали більш розкутими, повернулися до дитячих розваг, також з'явилося бажання вивчати іноземні мови і отримати европейську освіту, щоб побудувати мирну квітучу Україну.

         Усі з любов’ю та радістю будуть згадувати дні проведені в Польщі.

         Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова спільно з батьками дітей щиро подякував за співпрацю Дияконії  України та Польщі і особисто  Павлу Шварцу та його родині за організацію такої поїздки. В рамках спільних проектів з такими небайдужими людьми робота продовжиться і в подальшому.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

11 дітей з ЦСССДМ Немишлянського району були оздоровлені

                За підтримки Аборнева Олега Вікторовича було направлено на відпочинок і  оздоровлено одинадцять дітей, які є отримувачами послуг у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова. Відпочинок відбувся у  «Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ» Львівської області. Діти отримали масу задоволення від походів у гори, походів через гірські річки, відвідали пам’ятні місця де у вересні 1914 року відбулися перші бої відроджених збройних сил України – Січових стрільців.

 

               

Записів з 1 по 5Всього: 5