"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Міжнародний день сім’ї

В Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова 15 травня 2019 року було проведено інформаційне заняття для дітей. Тема – Міжнародний день сім’ї. Творча робота – Щаслива родина (аплікація).

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Метою цього дня є звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх. Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу! У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві, судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави - необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Намалюй життя дітям

У Немишлянському районі міста Харкова пройшла акція по зафарбуванню «нарко-адрес» за участю Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району, Реабілітаційного центру "Planet-A", Харківського міського центру волонтерів та інших.

 

Проблема вживання наркотиків представляє собою величезну загрозу для здоров'я і безпеки людей. Тому Комісія та Управління ООН з наркотиків і злочинності продовжує свою роботу і намагається убезпечити населення від цієї глобальної проблеми. Одним із результатів цього можна назвати свято - Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом (відзначається 26 червня), яке показує, наскільки важливо намагатися убезпечити людей від наркотичної залежності. Адже зараз дістати для вживання наркотичні засоби набагато простіше, ніж раніше.

Записів з 1 по 2Всього: 2