"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

День українського добровольця

На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова 14 березня 2019 року було проведено інформаційне заняття для дітей. Тема - День українського добровольця.

Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків. Череда сучасних подій, які підштовхнули офіційні державні структури до створення цього Дня, ще далека від завершення. У цей, один з найскладніших для країни і світу моментів історії, Україні першими на допомогу прийшли саме прості українські добровольці.

"З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості", - Верховна Рада України постановила - "Встановити в Україні День українського добровольця, який відзначати щорічно 14 березня".

З Днем українського добровольця!

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Всесвітній день ювеліра

На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова 1 лютого 2019 року було проведено інформаційне заняття для дітей. Тема - професійне свято ювелірів. На занятті дітлахи познайомились з цікавою, але складною професією ювеліра та виробили прикраси власними руками.

Серед безлічі професійних свят з недавніх пір з’явився і День, коли кожна людина, причетна до практичного втілення ювелірного мистецтва в наше життя, може розслабитися і сміливо заявити - сьогодні моє свято! У силу специфіки даного ремесла рідкісний фахівець ювелірної справи бажає в своїй роботі широкого розголосу. Це не дивно, якщо врахувати той факт, що саме ці майстри і є тією ланкою, яка невід’ємно стоїть на шляху того, що ми називаємо словом «коштовності» і активно атакується з боку всіляких заздрісників і зловмисників. Більше того, саме мистецтво ювелірів і розкриває перед нами всю красу з вигляду непоказного природного матеріалу, який з давніх часів люди стали використовувати для виготовлення всіляких прикрас. Саме вони стали одними з перших ремісників, кому відкрилися секрети справжньої краси, що знаходяться в здавалося б непередаваної гармонії людини і природи. Серед майстрів ювелірної справи є чимало справжніх художників, роботи яких відомі більш, ніж їхні імена. У їх вузькому професійному колі існують свої традиції та манери, є яскрава історія та видатні особистості.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Всесвітній день неквапливості

На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова 26 лютого 2019 року було проведено інформаційне заняття для дітей. Тема - Всесвітній день неквапливості. Творча роботавесняний букет (техніка аплікації).

Вперше про це свято заговорили в Італії в 2007 році і через нетривалий час його «підхопили» в різних країнах світу, від чого воно швидко отримало статус Міжнародного. Сучасні люди постійно змушені кудись поспішати, через що часто не беруть до уваги радісні моменти в житті. Напевно, така ціна прогресу. Але, хоча б іноді потрібно вміти призупинитися, озирнутися навколо, зробити щось не поспішаючи. Всесвітній день неквапливості покликаний нагадати про це. Італійці навіть придумали 14 заповідей. Вони свідчать, що якщо їх дотримуватися, то кожен зможе насолодитися життям і його принадами. Наприклад, одна із заповідей говорить про те, що в разі вимушеного очікування не варто нервувати. Послухайте в цей час улюблену музику або поспілкуйтеся з рідними. Інша ж заповідь стверджує, що необхідно кожен день прокидатися хоча б на 10 хвилин раніше, щоб щось зробити не поспішаючи і з задоволенням - зі смаком поснідати, почитати ранкову газету і т.д. Суть святкування Міжнародного дня неквапливості набагато глибша, ніж можна подумати спочатку. Це не данина ліні або небажання виконувати якусь роботу. Це привід задуматися, що часто ми не робимо того, чого дійсно хочемо і витрачаємо час на турботи, які далеко не завжди приносять нам задоволення. В житті повинно бути місце маленьким і невибагливим радощам, адже не завжди для щастя потрібно багато. День неквапливості не обмежується звичайним лежанням на затишному дивані. Скоріше навпаки.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

День безпеки в Інтернеті

На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова 8 лютого 2019 року було проведено інформаційно-профілактичне заняття для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, щодо безпечного користування Інтернетом. 

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі. Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти. Воно служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого інтернету.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

День спонтанного прояву доброти

19 лютого 2019 року на базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова було проведено інформаційне заняття для дітей. Тема - День спонтанного прояву доброти. Творча роботавиготовлення квітки з гофропаперу.

17 лютого — День спонтанного прояву доброти. Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети — незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності. Святкування Дня спонтанного вияву доброти в Україні поки проводиться практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти по відношенню до всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини — радість інших людей. Дане свято — це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна постаратися кожна людина.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Щоб не потрапити на стежку біди

На базі Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова 25 лютого 2019 року спільно із представниками Немишлянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області для суб’єктів пробації молодіжного віку проведено пізнавально-профілактичний захід, направлений на інформування про наслідки вживання наркотичних засобів та виховання морально-етичних правил поведінки у повсякденному житті.

Психолог Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова Ольга Гриценко розповіла присутнім про види психотропних речовин та ризик для життя і здоров’я людини в разі їх вживання. Під час заходу обговорено історію виникнення наркотиків, фактори, які впливають на початок їх вживання, заходи попередження наркоманії та способи боротьби з руйнуючим людину лихом. Наприкінці зустрічі провідний інспектор Немишлянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Анастасія Кірякова подякувала усім присутнім за участь і зазначила:

«Пам`ятайте, наркотики – це загибель. Якщо раптом у Вас виникне спокуса спробувати їх – пригадайте нашу годину спілкування, щоб не потрапити на стежку біди!».

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Спорт – це життя!

На базі Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова 10.01.2019 року було проведено інформаційне заняття для дітей різних категорій. Тема – здоровий спосіб життя. Дітлахів відвідали професійні спортсмени та поділилися власним досвідом, мотивуючи дітей до заняття спортом та дотримання здорового способу життя.  

Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій. Наприклад, при перемозі улюбленої команди або при досягненні людиною якогось результату в ньому. Ось чому роль спорту в нашому житті настільки велика! І важливо, щоб пропаганда фізичної спорту несходила на нівець, а зростання її в масах тільки збільшувалося.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Доторкнутися до Середньовіччя

За сприянням партнерів Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова 21.12.2019 року діти різних категорій відвідали лекцію – майстер-клас від команди Symbolon (Центр середньовічних та ранньомодерних студій).

Команда Центру середньовічних та ранньомодерних студій продовжує відпрацьовувати дитячу програму, котру розпочали ще весною на Дитячому форумі у Львові.

Мета цієї програми - збільшення багажу знань та залучення більшої кількості людей до пізнання такого таємного, але дуже захопливого часу. Діти писали пером, торкалися пергаменту, розглядали чорнильниці з рогу та дубове листя з горішками галів, з яких у середні віки робили чорнила. Знову були переконані, що дорослим було цікаво не меньше, ніж дітям.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Stop bullying

На базі Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова 17.01.2019 року за сприянням партнерів та представників правоохоронних органів було проведено інформаційно – профілактичне  заняття для дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Для підлітків тема буллінгу особливо актуальна, оскільки саме у підлітковому віці на передній план виходять проблеми статусу дитини у колективі та стосунки з однолітками.

Образливі прізвиська, глузування, піддражнювання, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці – це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування — регулярного, повторюваного день у день знущання. Регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди стало об’єктом уваги науковців і педагогів, починаючи з 70-х років минулого століття, й отримало спеціальну назву – буллінг.

Прикметною ознакою буллінгу є довготривале «відторгнення» дитини її соціальним оточенням.

Найчастіше буллінг відбувається в таких місцях, де контроль з боку дорослих менший або взагалі його нема. Це може бути шкільний двір, сходи, коридори, вбиральні, роздягальні, спортивні майданчики. У деяких випадках дитина може піддаватися знущанням і поза територією школи, кривдники можуть перестріти її на шляху до дому. Навіть удома жертву буллінгу можуть продовжувати цькувати, надсилаючи образливі повідомлення на телефон або через соціальні мережі. 

Записів з 1 по 9Всього: 9