Корисні посилання

Архів

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Допомога переселенцям що мешкають в Індустріальному районі

Фахівці Відділу соціальної роботи по індустріальному району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» надали консультації та гуманітарну допомогу за сприяння соціальних партнерів внутрішньо переміщеним особам з деокупованих теріторій Харківської області, які нині мешкають на теріторії нашого району.

Наприкінці вересня поточного року до Відділу соціальної роботи по Індустріальному району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» (Відділ) через соціальні мережі - в месенжері, звернулася сім'я переселенців з деокупованої території Харківської області (Ізюмська Громада), яка на даний час проживає в Індустріальному районі. Родина потребувала  надання  гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни а також допомоги  в  оформленні документів, статусів та виплат, у тому числі: довідки внутрішньо переміщених осіб та відповідної виплати, інших допомог для внутрішньо переміщених осіб тощо.

Фахівцями Відділу одразу було прийнято рішення звернутися до соціальних партнерів щодо допомоги цій родині. Після того, як родина отримала необхідну гуманітарної допомогу від волонтерів, іх було запрошено на прийом громадян  до приміщення Відділу.

Під час прийому членам родини надано консультації стосовно оформлення необхідних документів, отримання статусу та належних виплат. Також проінформовано щодо можливості отримання допомог через мобільні додатки та чат-боти, в тому числі портал Е-допомога, проконсультовано щодо компенсації за пошкоджене та знищене нерухоме майно.

Найближчим часом спеціалістами буде повторно запрошено родину для надання соціальної підтримки, а також сприяння в поліпшенні соціальних та побутових проблем.

Працюємо разом, наближаемо перемогу!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Консультування кандидата у прийомні батьки

Жінці, яка звернулась влітку цього року до Відділу соціальної роботи по Індустріальному району Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» (Відділ) та виявила бажання створити прийомну сім’ю - взяти на виховання двох дітей - сиріт фахівцем вже неодноразово надавались консультації щодо алгоритму створення такої сім’ї.

Наразі жінка вже пройшла навчання для кандидатів у прийомні батьки та надала повний пакет документів до Відділу. Всі документи наразі будуть передані до Служби у справах дітей для включення кандидата до Єдиного електронного банку даних сімей потенційних прийомних батьків.
Сподіваємось, що незабаром знайдуться діти, які потребують родини, та будуть влаштовані у новостворену прийомну сім’ю, а спеціалісти Відділу в подальшому будуть їм надавати соціальні послуги.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Допомога у створенні прийомної родини

Консультування кандидата у прийомні батьки фахівцем із соціальної роботи Відділу соціальної роботи по Індустріальному району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра».

У зв’язку з останніми подіями у нашій державі проблема дитячого сирітства стає актуальною і болючою темою для сучасного українського суспільства. Перевага звичайно ж надається вихованню дітей-сиріт у родині, в тому числі у прийомних сім’ях.

Працівник Відділу соціальної роботи по Індустріальному району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» провів консультацію з кандидатом у прийомні батьки, яка виявила бажання створити прийомну сім’ю та взяти на виховання двох дітей-сиріт, які втратили батьків під час військових дій.

Жінці було надано інформацію щодо алгоритму створення прийомної сім’ї, про підготовку необхідного пакету документів для проходження навчання кандидата у прийомні батьки.

Працівники Відділу у подальшому будуть надавати жінці соціальні послуги та допомагатимуть у створенні прийомної сім’ї.

Записів з 1 по 3Всього: 3