"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Піратський квест на ХТЗ

За підтримки Харківської обласної громадської організації «МИР» центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова до Дня захисту дітей було проведено розважальний захід. 

   До Дня захисту дітей Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова 03.06.2018 у сквері поруч з ДК «ХТЗ» за підтримки Харківської обласної громадської організації «МИР» було проведено розважальний захід під назвою «Піратський квест», у якому брали участь діти, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах.

   Діти стали насправді учасниками захоплюючої піратської пригоди, вони шукали компас, монети, шляхи до скарбу, завдяки підказкам, які знаходили в кущах та під деревами.

   Насамперед діти отримали позитивні емоції, радість, перевірили на практиці своє логічне мислення та потоваришували з іншими дітьми.   

 На згадку про свято усіх бажаючих аніматори розмалювали розписами на обличчі аквагримом. По закінчені заходу усі діти отримали цікаві подарунки.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Будуємо майбутнє разом!

Залучення до співпраці Харківської обласної громадської організації «МИР» для профілактичної роботи з дітьми-підлітками групи ризику.

     На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова навесні 2018 року за підтримки Харківської обласної громадської організації «МИР» розпочата робота з дітьми, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах.

     Громадська організація «МИР» проводить роботу у молодіжному середовищі з метою формування активної громадської позиції молодих мешканців району, використовуючи різні заходи щодо формування здорового способу життя, залучення до спорту, змістовного проведення вільного часу, дозвілля.

   Метою спільної роботи є підвищення поінформованості і прищеплення навичок свідомого ставлення до власного здоров’я, профілактики і безпечної поведінки та фізичної активності серед дітей та молоді.

 

Записів з 1 по 2Всього: 2