"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

"Літні уроки безпеки"

В рамках міського проекту «Сімейні цінності» в Індустріальному районі м. Харкова було проведено захід для дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

    У липні 2018 року за участі патрульної поліції, представників Червоного Хреста, рятувальників ДСНС України, КП «Центр поводження з тваринами», соціальних служб та адміністрації Індустріального району на території скверу Маяковського відбувся захід для дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

    Метою заходу було навчити дітей в ігровій формі правилам дорожнього руху, правилам поводження з небезпечними знахідками, поводження з тваринами, поведінки у великому натовпі тощо.

    Захід розпочали патрульні поліцейські, які провели з дітьми веселу спортивну розминку, яка допомогла дітям налаштуватися на співробітництво з представниками різних служб. Наприклад, кінолог Центру поводження з тваринами разом з двома службовими собаками навів малечі правила поводження з тваринами. Також під час практичних занять дітям запропонували відчути себе офіцерами поліції, які повинні відреагувати на правопорушення та прийняти вірні рішення, посидіти за кермом патрульної машини. Були проведені теоретичні заняття з питань взаємодії працівників Національної поліції та ДСНС при ліквідації наслідків дорожньо – транспортних пригод. Представники Червоного Хреста наочно продемонстрували способи та методи зупинення артеріальної і венозної кровотечі, фіксації з іммобілізацією верхніх та нижніх кінцівок при переломах та вивихах. Також за допомогою манекенів та спеціального медичного і рятувального обладнання усі присутні практично відпрацьовували методику серцево–дихальної реанімації.

     Наприкінці заходу організатори пригостили маленьких гостей польовою кашою та солодощами.

 

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Індивідуальні консультації

Взаємодія Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова з Індустріальним районним сектором Харківського міського відділу з питань пробації. 

    У червні 2018 року фахівець ЦСССДМ Індустріального району м. Харкова на базі Індустріального районного сектору Харківського міського відділу з питань пробації проводив індивідуальні консультації та надавав соціальні послуги особам, які засудженні до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

    Основним видом соціальної послуги, яка надається данній категорії клієнтів – є послуга соціальної профілактики, а також профілактика вчинення повторних злочинів.

    Крім того, метою сумісної роботи Центру з Індустріальним районним сектором Харківського міського відділу з питань пробації є розповсюдження іміджевої реклами, надання інформації про можливість отримання соціальних послуг особами, які перебувають на обліку та членами їх сімей. 

    В ході надання соціальних послуг з засудженими проводились бесіди з профілактики вживання наркотичних речовин, надавались консультації з питань чиного законодавства тощо.

    Також всім засудженим були роздані буклети на тему «Ні наркотикам!»

 

 

Записів з 1 по 2Всього: 2