"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

День захисника України

До Дня захисника України Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова була проведена зустріч групи взаємодопомоги та взаємопідтримки учасників операції об’єднаних сил на сході України. 

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Свято встановлене указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

“Сила нескорених” – саме під таким гаслом 11.10.2019 року на базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району міста Харкова була проведена зустріч групи взаємодопомоги та взаємопідтримки учасників операції об’єднаних сил на сході України.

Учасники заходу ділилися спогадами, життєвим досвідом, надавали поради один одному, обговорювали насущні проблеми.

Варто зауважити, що на території нашої країни споконвіку відбувалася величезна кількість воєн і збройних конфліктів. За всю історію не було ще жодного покоління українців, на чию б долю не кинула своєї зловісної тіні війна. Втім, одвічно справжніми і непідробними залишаються військова честь і гідність воїнів – захисників Вітчизни.

Слава Україні! Слава Нації! Героям слава!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

День усиновлення

На базі Центра соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова було проведено круглий стіл до Дня усиновлення із залученням суб'єктів соціальної роботи. 

Щорічно восени, 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення – національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, які прийняли в свої сім’ї дітей, які втратили з різних обставин рідні сім’ї.

Дата завжди припадає у день великого православного свята — Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Віра, Надія і Любов, які уособлюють головні християнські чесноти, втілюють ідеали мудрості й відкритого серця, безсумнівно, стали добрими покровителями цього свята.

В Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова з нагоди цього свята спеціалістами був проведений круглий стіл за участі спеціалістів служби у справах дітей, комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Індустріальному району Харківської міської ради.

В ході роботи були розглянуті питання щодо популяризації сімейних форм влаштування та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Обговорювались шляхи створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, патронатних сімей.

Сподіваємось на те, що все більше дітей в Україні знайдуть своїх батьків.

Хочеться побажати батькам і діткам, перш за все, міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

День миру

Заходи до Дня Миру за підтримки районної адміністрації та Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Індустріального району міста Харкова.

Національне свято – День миру в Україні відзначається в другій декаді вересня. З моменту здобуття суверенітету, мир для України, як найприродніше явище суспільного стану, був нормою життя. Над мирними громадянами не літали бомби та снаряди. Поля засівалися й оралися переважно тільки сільськогосподарською технікою. Люди масово не гинули і не отримували каліцтв під шквалом осколків і кулеметних черг. Вони жили, будували плани і були зайняті своїми звичайними справами. В Україні завжди поважали мир. Мирне життя українського суспільства завжди було просякнуто надіями і прагненнями добробуту.

Згідно з Указом Президента України №100/2002 від 5 лютого 2002 року, в країні було засновано національне державне свято – День миру, яке щорічно відзначається 21 вересня. У цей день так само відзначається Міжнародний день миру, заснований ООН.

З 2014 року жоден із днів в Україні не був "Днем миру". Мільйони людей, з окупованих агресором територій, стали біженцями, вимушеними переселенцями. Але мир обов’язково повернеться. Українське суспільство працює над цим кожен день.

 Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району 20 вересня відбулася чергова зустріч групи взаємодопомоги та взаємопідтримки демобілізованих військовослужбовців, яка була приурочена до Дня миру.

Крім того, 21 вересня у парку "Зелений Гай" відбулося свято, на яке були запрошені діти з сімей , які перебувають в складних життєвих обставинах, члени сімей учасників  операції об’єднаних сил на сході України.

Протягом вечора на території парку працювали аніматори, дитячий паровозик, атракціони. Також бажаючі брали участь в роботі творчої майстерні з виготовлення патріотичних сувенірів "Україна – це я, Україна – це ти", у конкурсі малюнку на асфальті "Різнокольоровий світ" з призовим фондом. Відбулася презентація роботи загонів Юних Миротворців Індустріального району щодо реалізації Всеукраїнських проектів "Юний Миротворець" і "Школа Миру", проводилася акція-виставка "Бережи кожну мить", працював інтерактивний майданчик "Діти знають як зробити світ кращим", де виступали спортивні секції "Самбо" та "Тхеквондо". Запальний флешмоб "Один мир – одна мрія" плавно перейшов у святковий концерт за участю творчих колективів Індустріального району "Діти Харкова за мир", який завершився святковим феєрверком. Діти отримали свято й подарунки, дорослі – позитивні емоції, а всі разом мали змогу провести пізнавально та активно дозвілля всією родиною!

«Хочеш миру – готуй його, готуй, не шкодуючи своїх сил,

кожен день твого життя, кожну годину твоїх днів!»

 Стефан Цвейг

Записів з 1 по 3Всього: 3