Корисні посилання

Архів

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Проведення робочої зустрічі в ДУ Центр пробації

У рамках співпраці та взаємодії з органом пробації 1 лютого 2023 року відбувся круглий стіл за участю провідного фахівця із соціальної роботи Відділу соціальної роботи по Індустріальному району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" (далі - Відділ) та співробітників Індустріального районного відділу філії  Державної установи "Центр пробації" в Харківській області.

У ході круглого столу було підведено підсумки співпраці у 2022 році, обговорювались завдання на 2023 рік, були виділені основні аспекти взаємодії з метою поглиблення співпраці з громадою для підвищення безпеки суспільства. В ході заходу також обговорювалися норми Закону України "Про соціальні послуги". Фахівець розповіла про те, які категорії осіб мають право на отримання соціальних послуг, хто є надавачами тих чи інших соціальних послуг та про надавачів соціальних послуг, які можуть належати до державного, комунального та недержавного секторів.

Особлива увага приділялася визначенню соціальних послуг спрямованих на соціальну профілактику, підтримку суб’єктів пробації та членів їх сімей, які знаходяться на обліку .

Наприкінці зустрічі було вирішено, що спільними зусиллями ми зможемо сформувати негативне ставлення до протиправних дій , виховати правову свідомість та запобігти вчиненню  повторних правопорушень.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Міжнародна партнерська допомога

Наприкінці січня 2023 року до відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» навідались представники волонтерського руху зі Словаччини.

Дівчата волонтери власноруч зібрали гуманітарну допомогу у вигляді теплого одягу, взуття, білизни, іграшок, дитячих речей тощо. Вони привезли все це за тисячі кілометрів нашим мешканцям, які зараз проживають не найкращі часи.

Фахівці розповіли гостям про насущні проблеми різних категорій населення, що звертаються за допомогою до Відділу. Основний акцент було зроблено на родини внутрішньо переміщених осіб, що вимушені були змінити місце перебування та оселилися в тому числі на території району, не маючи для користування достатнього набору речей.

«Словаччина с першого для агресії послідовно підтримує боротьбу України за незалежність. Ми віримо в вашу незламність, взаємну підтримку і перемогу», -зазначили наші нові соціальні партнери.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Допомога за сприяння соціальних партнерів

В умовах військового стану вкрай необхідним стало надання гуманітарної допомоги сім'ям внутрішньо переміщених осіб, а також родинам вразливих категорій населення Індустріального району.

В черговий раз на поточному тижні за сприяння хлопців з ГО "Єдина нація" фахівці огранізували видачу харчових наборів на базі приміщення Відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС "Довіра".
Висловлюємо велику вдячність ГО "Єдина нація" за постійну підтримку та співпрацю в такий складний для наших мешканців час!
Об'єднуємось з вірою в перемогу!!!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Профілактика повторних правопорушень в ДУ Центр пробації

У рамках взаємодіі фахівцем відділу соціальноі роботи по Індустріальному району Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» 5 січня 2023 року в Індустріальному районному відділі філіі Державноі установи Центр пробаціі в Харківській області з особами, які перебувають на обліку та до яких застосовуються заходи пробаціі проведена профілактична бесіда на тему «Дотримання соціальних та правових норм, як запорука невчинення повторних правопорушень».

Фахівцем в ході бесіди обговорювались шляхи попередження та подолання проблеми девіантної поведінки та вибір альтернативних шляхів виходу, аніж вчинення правопорушень. Учасникам було запропоновано звертатись до фахівців та не замовчувати свої проблеми. Наприкінці зустрічі всім учасникам надавалась іміджева реклама Відділу, а також контакти благодійних та громадських організацій в залежності від потреб засуджених.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Надання соціальних послуг прийомній родині

Надання соціальних послуг новоствореній прийомній родині фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Індустріальному району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра».

Влітку поточного року до відділу соціальної роботи по Індустріальному району Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» звернулася жінка та виявила бажання створити прийомну сім’ю - взяти на виховання двох дітей - сиріт.
З того часу фахівцем неодноразово надавались консультації та роз'яснення щодо створення цієї сім'ї.
Нещодавно сім'я в повному складі почала функціонівати і отримувачка послуг разом із дітьми знов відвідали наш Відділ.
До родини було влаштовано двоє дітей - сиріт, які є братом та сестрою.
А спеціалісти Відділу продовжують надавати соціальні послуги. Родині було надано консультації щодо оформлення необхідних документів, соціальних допомог в тому числі і як внутрішньо переміщеним особам, надано гуманітарну допомогу за сприяння партнерів...Робота з родиною триває.
Сподіваємось, що діти знайшли справжнє родинне тепло!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Робоча зустріч з представником Червоного Хреста

Проведення робочої зустрічі фахівцями відділу соціальної роботи по Індустріальному району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" з представником районного управління Червоного Хреста України, метою якої стало сприяння в отриманні допомоги сімьям з дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб мешканців району.

З метою налагодження співпраці фахівці Відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" відвідали районний відділ Товариства Червоного Хреста в міста Харкова.

В ході зустрічі спеціалістами були обговорені питання допомоги сімьям з дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб,що є отримувачами послуг Відділу.

Представники Червоного Хреста надали інформацію про наявну допомогу таким сімьям. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Працюємо задля перемоги! Допомаємо одне одному!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Проведення офлайн зустрічей з попередження насильства

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" на поточному тижні фахівцями відділу соціальної роботи по Індустріальному району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" було проведено бесіду із членами сімей отримувачів послуг на тему: "Попередження домашнього насильства".

В ході офлайн зустрічі фахівецем із соціальної роботи було надано консультації про соціальні послуги, які можна отримати у Відділі, приведено приклади з практики роботи з сім’ями, в яких існує насильство.

В ході бесіди кожен учасник отримав інформаційні буклети за даною тематикою.

Записів з 1 по 7Всього: 7