Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Початок нового життя

Соціальна історія сім’ї, яка знаходиться в складних життєвих обставинах.

До Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова у вересні 2019 року звернулась багатодітна жінка на ім’я Наталія (ім’я змінено). Вона є внутрішньо переміщеною особою з Донецької області.

Жінку було вирішено взяти під соціальний супровід з метою сприяння в оформленні соціальних виплат в органах УПСЗН, отримання гуманітарної допомоги одягом, взуттям, харчовими наборами; підвищення виховного потенціалу матері, вирішення соціально-побутових проблем, покращення умов проживання тощо.

Сім’я отримувала допомогу від спеціалістів, але під час оголошеного карантину Наталія та її родина опинилась у скрутному матеріальному становищі. Фахівцями було залучено благодійні організації для надання сім’ї гуманітарної допомоги продуктовими наборами тощо.

Наталія з трьома дітьми 12-ти, 5-ти та 1-го року проживала в приватному будинку біологічного батька дітей, з яким вона не була у зареєстрованому шлюбі. Незважаючи на наявність сумісних малолітніх дітей чоловік у цей же будинок привів свою нову дружину.

Зловживаючи спиртними напоями, цивільний чоловік Наталії почав виганяти її з дітьми з будинку. Жінка звернулася до фахівців Центру з тим, що їй ніде жити з трьома дітьми.

Завдяки тісної співпраці з благодійним фондом «Карітас»,  в умовах карантину представники фонду надали автомобіль і забрали жінку з дітьми у Центр матері та дитини, який знаходиться у Вовчанському районі Харківської області за направленням та проханням центру соціальних служб. Після того, як жінка облаштувалася на новому місці, вона повідомила спеціалістів, що їй сподобалося нове місце проживання та вона, нарешті, може почати нове життя.

Це тільки початок, і проблема, яка виникла, вирішена тимчасово. Сім’я має притулок лише на три місяці. Але і в цьому ми бачимо позитив: діти на період літнього відпочинку ніби побувають у дитячому оздоровчому таборі.

Сім’я продовжує отримувати послугу соціального супроводу. Від наших спільних зусиль буде залежати, чи зможе Наталія подолати складні життєві обставини і чи буде ця історія зі щасливим кінцем.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Допоможемо разом!

Гуманітарна допомога від суб'єктів соціальної роботи під час карантину.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова при роботі з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах постійно взаємодіє зі службою у справах дітей по Індустріальному району м. Харкова та представниками поліції з відділу по зв’язкам з громадськістю (шкільними офіцерами поліції) Управління патрульної поліції Індустріального відділу поліції в Харківській області.

В рамках сумісної роботи фахівці центру соціальних служб, спеціалісти служби у справах дітей та представники поліції взаємодіють не тільки при виходах на адреси сімей з дітьми, де існує загроза життю та здоров’ю дітей. Розуміючи скрутне матеріальне становище сімей, які перебувають на обліку центру соціальних служб та служби у справах дітей, представники поліції надали гуманітарну допомогу у вигляді дитячих речей, взуття, книжок, іграшок тощо.

Ми щиро вдячні представникам Патрульної поліції м. Харкова, що незважаючи на важкі умови праці, особливо в період карантину, вони перш за все залишаються небайдужими до чужих дітей та готові завжди надати допомогу!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Карантин продовжено!

Інформація про отримання соціальних послуг та дотримання елементарних навичок в умовах карантину.

Шановні отримувачі послуг!

Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 11 травня 2020 року.

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19,

КОНСУЛЬТАЦІЇ працівниками ЦСССДМ Індустріального району м. Харкова

надаються ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕЛЕФОННОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ІНТЕРНЕТ - РЕСУРСІВ!!!

Контактний телефон:

(057) 725-33-20,

E–mail: ordcssm@ukr.net

 

Дотримуйтесь самоізоляції! Залишайтеся вдома!

 

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Соціальна допомога

Взаємодія з партнерами під час карантину.

Наша країна, як і весь світ, нажаль, відчуває вплив пандемії, яка спричинила карантин та низку обмежень. Багато сімей з дітьми залишились без роботи та будь-якої фінансової можливості на існування. Частина цих сімей опинились в ситуації не тільки пандемії, а й зіштовхнулася із складною проблемою нестачі продуктів харчування.

Саме тому, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району міста Харкова залучив представників релігійної громади для сприяння в наданні продуктових наборів сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах та гостро потребують допомоги.

Дуже вдячні нашим партнерам за таку плідну співпрацю!

Записів з 1 по 4Всього: 4