"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

«Цікаве про здоров’я»

У Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова наприкінці листопада за підтримки волонтера Центру – Аборнєва Олега, який проводить заняття з профілактики здорового способу життя з дітьми – підлітками, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах, було проведено чергове заняття із залученням студентів Харківського національного медичного університету.

Ціллю заняття було донести до дітей інформацію, що здоров’я – це стан повного фізичного, психологічного та соціального благополуччя на реальних прикладах з життя та практики студентів медичного університету.

Діти приймали активну участь у бесіді з гостями Центру, уважно слухали, задавали питання та відповідали на поставленні їм питання, створювали малюнки як вони для себе розуміють, що таке духовне, емоційне, інтелектуальне, фізичне та соціальне благополуччя.

Традиційно зустріч завершилась чаюванням зі смачною піцою. Діти отримали у подарунок зошити та набір фломастерів кожний.

Усі були задоволенні заняттям та знайомству з новими людьми, які у майбутньому будуть нести відповідальність за життя та здоров’я людей.

Записів з 1 по 1Всього: 1