Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Сприяння в оформленні документів

Видача паспорту (ID - картки) багатодітній родині за сприянням Відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра".

Одним з найцікавіших і найбільш складних етапів життя людини є перехід з дитинства до дорослого життя.

Саме на цьому етапі дитина отримує паспорт і стає повноцінним громадянином нашої держави, тобто відтоді вона має не тільки забезпечені державою і суспільством права, але й також отримує набір обов’язків дорослої людини і несе відповідальність за власні вчинки.

Відділ соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» у рамках співпраці з Індустріальним районним відділом м. Харкова Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області було проведено роботу з видачі паспортів (ID - картки) двом дітям з багатодітної сім'ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах. Хлопець та дівчина досягли 14-ти років, але не мали можливості самостійно отримати документ.

В ході роботи з родиною за сприянням фахівця Відділу було зібрано відповідний пакет документів та 02.07.2021 року в приміщенні Індустріального районного відділу м. Харкова Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області відбулося урочисте вручення паспортів та подарунків дітям з побажанням йти по життю дотримуючись курсу щастя і удачі, прагнути до заповітної мрії, вірити в себе та відповідально  ставитися до законів нашої держави, знати власні права і обов’язки.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Підтримка сімей з дітьми.

Відділом соціальної роботи по Ігндустріальному району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» 27.06.2021 року було проведено урочисте відкриття проєкту «Підтримки сімей з дітьми ГнєZдо» по Індустріальному району.

Вже довгий час Відділ соціальної роботи по Індустріальному району співпрацює з Благодійним фондом «Майбутність і надія», яка займається соціально важливими проєктами, що тим чи іншим чином пов’язані з сім’ями і дітьми, яким потрібна підтримка та допомога. Заходами благодійного фонду охоплені різні категорії отримувачів послуг  в районі, а саме: сироти, діти без батьківської опіки, сім’ї з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах, та не можуть подолати скруту без сторонньої допомоги.

Ці сім’ї з дітьми отримували допомогу за місцем проживання, крім того 27.06.2021 року організацією було проведено урочисте відкриття проєкту «Підтримки сімей з дітьми ГнєZдо» по Індустріальному району. На свято було запрошено сім’ї з пільгових категорій Відділу соціальної роботи Харківського міського центру соціальних служб «Довіра».

Дітлахи мали змогу долучитися до культурної програми, прийняти учать у конкурсах, потанцювати під жваву музику, отримати подарунки та посмакувати за святковим столом. Також в залі були облаштовані сімейні фотозони, для того аби кожна родина могла зробити знімок на пам’ять.

Мета данного спільного сімейного заходу полягає у зміцненні сімейних відносин, спрянні у налагодженні стосунків між батьками і дітьми, формуванні навичок відповідального батьківства та в організації сімейного дозвілля.

Маленькі друзі з Індустріального району та іх батьки дуже добре провели час, гадаємо кожна усмішка цього дня стане нам у нагоді для подальшої співпраці з БФ « Майбутність і надія» і сприяння у проведенні нових проєктів.

 

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Профілактична робота спрямована на подолання алкогольної залежності сімей

На базі Відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова Харківького міського центру соціальних служб «Довіра» було проведено зустріч з представниками організації анонімних алкоголіків м. Харкова.

Скрізь говорять про шкоду алкоголю, але багато хто все одно продовжує пити. Дуже часто це призводить не тільки до розпаду особистості людини, але і до розпаду іі родини.

Анонімні алкоголіки – це спільнота чоловіків і жінок, які діляться один з одним своїм досвідом, силою і надією, для того щоб подолати власну залежність та допомогти іншим вилікуватись від алкоголізму.

Працівники Відділу соціальної роботи навели приклади з власного досвіду, де проблема залежності призвела не тільки до розпаду сім’ї, а й до насильства і соціального сирітства.

Наприкінці зустрічі представники організації надали візитівки та буклети, з метою розповсюдження серед сімей, у яких існує така проблема для здійснення спільних заходів, спрямованих на запобігання сімейному неблагополуччю.

Сподіваємося, що наша співпраця буде продуктивною і, навіть, якщо одна людина подолає залежність – це стане для нас великою перемогою!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Захистимо дитинство разом!

Відділ соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» провів захід до Міжнародного дня захисту дітей за сприянням Благодійного фонду "Можливості".

Щороку 1 червня в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний День захисту дітей. На базі Відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» фахівцями Відділу два дні поспіль за сприяння благодійних організацій проводилися розважальні заходи для дітей з сімей отримувачів соціальних послуг, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Зокрема, активну участь взяли діти – сироти та діти позбавлені батьківського піклування.

Волонтери Благодійного фонду «Можливості» за допомогою музичних інструментів створили справжній казковий концерт, що було приємною несподіванкою. Діти сміялися, підспівували та аплодували ведучому та учасникам заходу.

По завершенню святкування кожна дитина отримала багато подарунків від спонсорів: солодощі, книги, іграшки, канцелярське приладдя тощо.

Відділ соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» щиро дякує соціальним партнерам, завдяки яким ми мали можливість привітати зі святом найменших отримувачів соціальних послуг!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Профілактична робота із засудженими в Центрі пробації

Проведення у рамках співпраці планового заходу із залученням представниками Громадської організації «Фонд рятування дітей та підлітків від наркотиків» та фахівцем із соціальної роботи Відділу соціальної роботи по Індустріальному району Харківського міського центру соціальних служб «Довіра».

В Індустріальному районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області у рамках співпраці, фахівцем із соціальної роботи Відділу соціальної роботи по Індустріальному району Харківського міського центру соціальних служб «Довіра», для молоді яка засуджена до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, був проведений плановий захід із залученням громадської організації «Фонд рятування дітей та підлітків від наркотиків».

Волонтер – лектор громадської організації провів індивідуальні бесіди з молоддю на теми: «Як виникає наркотична залежність» та «Основи моралі».

Ці теми є дуже актуальними саме для цієї категорії молоді.

Працівник Відділу соціальної роботи по Індустріальному району також долучився до розмови, надала засудженим інформацію про соціальні послуги, які вони можуть отримати у Відділі, привела приклади з практики роботи з громадянами, які мають залежності.

Наприкінці зустрічі кожному засудженому були роздані інформаційні буклети.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Країна дитинства – подорож до мрії

На базі Відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» працівниками Відділу було проведено розважальний захід «Подорож до мрії», присвячений відзначенню Міжнародного дня захисту дітей.

До участі у заході було запрошено дітей з категорій сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Хлопці і дівчата малювали літо, мрію, тварин; відгадували загадки, грали в інтерактивні ігри.

Потім діти розповіли про свою маленьку дитячу мрію та долучились до складання карти «Країна дитинства». У центрі її дітлахи розмістили будинок, який символізує затишок і цілісність родини.

Наприкінці заходу маленькі учасники за сприяння Благодійної організації "Благодійний фонд «Майбутність та надія» отримали корисні пам’ятні подарунки: м’які іграшки, пазли, дитячі набори для творчості та малювання.

У захопливому настрої діти дружньо згуртувалися і побажали всім діткам на світі

тепла, добра, радості, і що так важливо – щасливої родини!!!

Ось така вона маленька дитяча мрія!

Записів з 1 по 6Всього: 6