Корисні посилання

Архів

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Захід спрямований на залучення школярів до відвідування занять

Працівниками Відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" протягом поточного тижня було проведено заходи спрямовані на профілактику пропусків занять дітьми-школярами без поважних причин.

Фахівці відвідали сім'ї школярів та перевірили як саме діти підготувалися до занять: чи наявні книжки, зошити, концелярське приладдя, а також як саме діти виходять на зв'язок з вчителями і роблять домашні завдання.

З батьками проведено бесіди стосовно виконання ними своїх обов'язків та наголошено на необхідності створення належних умов для навчання дітей.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Сприяння в наданні гуманітарної допомоги маленьким мешканцям району

На поточному тижні за сприяння Адміністрації Індустріального району м. Харкова, та громадської організації "Я врятований" сім'ї з дітьми до трьох років з числа отримувачів послуг Відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" було запрошено на видачу допомоги у вигляді предметів гігієни та харчових наборів.

Фахівці Відділу спільно з партнерами долучилися до сприяння в отримані гуманітарної допомоги маленьким мешканцям нашого району та їх мамам.
Дякуємо вам за співпрацю!!!❤️

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

День Державного Прапору

Щорічно 23 серпня українці відзначають День Державного Прапора України. Сьогодні наш прапор майорить над вільними містами України. Він наша гордість і найвідоміший символ нації.

До Дня Державного Прапору України фахівцями із соціальної роботи по Індустріальному району міста Харкова ХМЦСС "Довіра" було проведено пізнавальний захід для дітей з багатодітних сімей з історії виникнення державного символу.

Діти з кольорових стрічок зробили квітки та виклали з них прапор України.

Державний Прапор - це символ щасливого майбутнього нас та наших дітей!!!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Захід з засудженними на тему

У рамках співпраці та взаємодії з органом пробації провідним фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» (далі Відділ) напередодні Дня Незалежності України з підобліковими Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проведено захід на тему: «Формування української громадянської ідентичності».

В ході бесіди фахівець Відділу обговорила з учасниками такі поняття, як «Батьківщина»; «національна гідність»; «патріотизм» . Кожен це розуміє по - своєму. Для багатьох це любов до свого міста, району, знання історії свого роду тощо. Особливо це актуально в цьому році, коли наша країна виборює свою незалежність.
Під час заходу для засуджених та працівників пробації фахівцем Відділу проведено майстер–клас з виготовлення патріотичних браслетів.

Жовто-синій колір – це колір нашої свободи та незалежності!

Записів з 1 по 4Всього: 4