Корисні посилання

Архів

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Профілактична робота із засудженими

В рамках співпраці та взаємодії з органом пробації провідним фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» (Відділ) 11 травня з підобліковими Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проведені індивідуальні профілактичні бесіди на тему: «Ненасильницьке спілкування, як профілактика  насильства».

В ході бесіди з засудженими, які перебувають на обліку, було роз’яснено основні аспекти та поняття ненасильницького спілкування, висвітлено норми Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».
Засуджені отримали інформацію про види домашнього насильства, права постраждалої особи, відповідальність за скоєння домашнього насильства. Поінформовано про організації, які надають соціальну, психологічну та правову допомогу постраждалим особам.
Крім основної теми, фахівець Відділу завжди проводить бесіди, спрямовані на формування свідомого ставлення до соціально позитивного способу життя, приводить приклади роботи з особами, які подолали складні життєві обставини. Також представник Відділу та працівники органу пробації в ході профілактичної роботи торкнулися теми патріотичного виховання молоді.   Патріотичне виховання – це суспільна діяльність, яка формує ставлення людини до себе, до свого народу й Батьківщини. Це ставлення виявляється у відповідних почуттях, переконаннях, ідеях. Це повинен пам’ятати кожен громадянин України, особливо в сучасних умовах та в період воєнного стану.

Записів з 1 по 1Всього: 1