Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Художній майстер - клас

Проведення заходу, направленого на сприяння творчого розвитку дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За сприяння Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова та релігійної громади Церкви Адвентистів сьомого дня відбувся майстер-клас із живопису для дітей, сім’ї яких потрапили у складні життєві обставини.

Близько 20 дітей завітали в гості на захід. Тематика навчання – професія митця, художника, майстра живопису. Саме з цією творчою професією їх ознайомили художники.

Юні учасники заходу прослухали розповіді про те, чим займаються художники, в яких жанрах працюють, якими користуються інструментами, матеріалами і фарбами. Також вони змогли й самі спробувати стати на час справжніми художниками, прийняти участь у створенні колективної роботи. Діти із захопленням малювали, в залі було весело, гамірно, всюди панувала захоплююча, творча атмосфера.

Такий захід – це чудова можливість малечі дізнатися і навчитися чомусь новому та просто отримати живе спілкування і масу позитивних емоцій.

Дякуємо всім учасникам заходу за позитивні емоції та приємне спілкування!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Свято весни та мами

Проведення заходу напередодні Міжнародного жіночого дня.

Міжнародний жіночий день 8 березня – міжнародне свято, яке щорічно відзначається Організацією Об’єднаних Націй як міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир. Спочатку було встановлено як день солідарності жінок усього світу в боротьбі за економічне, соціальне і політичне рівноправ’я. Рішення про щорічне його відзначення було прийнято в 1910 році. Пізніше цей день втратив політичне забарвлення і перетворився на свято всіх жінок.

Так у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова було проведено чергове заняття з дітьми із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Але напередодні свята діти були запрошені разом з матерями.

Ціллю заняття було прищеплення любові та поваги до жінки – матері, бабусі, сестрички, подруги.

З присутніми була проведена бесіда, що безмежна любов до дитини властива кожній людині, а особливо жінкам. Саме жінкам притаманна потреба мати біля себе маленьку найдорожчу істоту і віддавати їй всю щедрість своєї души.

Діти приймали активну участь у створенні подарунків для своїх мам та старанно виготовляли свої поробки. Усі були задоволенні заняттям та отримали невеличкі подаруночки у вигляді альбомів для малювання та іграшки.

Традиційно зустріч завершилась чаюванням зі смаколиками.

 

 

Записів з 1 по 2Всього: 2