"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Допомога

Надання допомоги багатодітній матері, яка самостійно виховує трьох малолітніх дітей.

     До Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова у вересні 2017 року звернулась жінка, яка виховує трьох малолітніх дітей. Вона розповіла, що мешкала разом із чоловіком та дітьми у Харківській області, але спільне життя їх не склалося. Жінка була вимушена разом з дітьми повернутися до місця реєстрації та на даний час вона проживає зі своєю матір’ю, сестрою, яка виховує також трьох дітей та братом в одній кімнаті гуртожитку. Життям та розвитком дітей батько не цікавиться, не допомагає сім’ї також матеріально. Мати потребує допомоги навіть у речах для дітей.

     Родину було взято під соціальний супровід з метою вирішення соціально-побутових проблем, покращення умов проживання, сприяння в у стягненні аліментів з батька дітей, надання юридичних консультацій, гуманітарної допомоги одягом, взуттям тощо.

     На даний час в сім’ї вирішується питання стосовно оформлення аліментів, фахівцями Центру надано коляску для молодшої дитини та гуманітарну допомогу одягом. Також запропоновано у подальшому брати участь у заходах для дітей, які будуть проводитись у районі та місті.

Записів з 1 по 1Всього: 1