Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Профілактика залежностей

Взаємодія з органами пробації щодо профілактичної роботи з засудженими.

У рамках співпраці в приміщенні Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області 11 лютого 2021 року фахівцем Центру соціальних служб Індустріального району м. Харкова для молоді, яка засуджена до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, було проведено черговий профілактичний захід на тему «Профілактика залежностей».

Тема заходу була вибрана невипадково, бо зараз в нашому місті та взагалі в суспільстві активно ведеться боротьба з такою залежністю, як наркоманія.

У ході групової роботи було висвітлено поняття «залежність», її види та вплив будь-яких залежностей на людину. Особливу увагу було приділено взаємозв’язку залежностей та вчинення правопорушень.

Також спеціалістом ЦСС Індустріального району по закінченню заходу надавались індивідуальні соціальні послуги, а саме, консультації з питань чинного законодавства, послуга соціальної профілактики особам, які перебувають на обліку в Індустріальному районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області.

Усі засуджені отримали буклети на тему «Ні наркотикам!».

Записів з 1 по 1Всього: 1