Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Зупинимо насильство!

Центр соціальних служб також приєднався до проведення щорічної Міжнародної акції "16 днів проти насильства". З метою збільшення розуміння та обізнаності мешканців району фахівці активізують свої зусилля та залучають за потреби громадські організації, створюючи соціальний простір, вільний від насильства.

В Україні розпочалась Міжнародна акція «16 днів проти насильства». Ця акція створена для того, щоб привернути увагу суспільства до проблеми насильства над жінками. Міжнародна кампанія має підтримку України з 2001 року. Починається акція напередодні Міжнародного дня боротьби з ліквідацією насильства щодо жінок – 25 листопада і триватиме до 10 грудня.

Першочергово працівниками Центру було проведено вуличну акцію. Під час проведення акції працівники надавали контакти установ, які надають всебічну допомогу та інформували мешканців району про те, які дії необхідно здійснити у випадках домашнього насильства або його загрози.

Таким чином, планується проведення низки заходів, які висвітлюють дану тематику та направлені на профілактику та попередження насильства.

Акція триває!

З метою оперативного реагування та надання допомоги особам, які постраждали від насильства надаємо корисні номери телефонів та «гарячих ліній»:

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 0 800 500 335, 116 123 (безкоштовно з моб. тел)

Екстрений номер виклику поліції цілодобово: 102

Служба екстреної допомоги: 112

Індустріальний відділ поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області (тел. чергової частини): (0572) 93-50-64

Центр надання допомоги постраждалим від насильства: (093) 303-03-53

Центр соціальних служб Індустріального району: м. Харків, вул. Біблика, 20/8. Тел. (057) 725-33-20

Служба у справах дітей по Індустріальному району: м. Харків, пр.-т Архітектора Альошина, буд. 11. Тел. (057) 94-36-74

Харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд, 3 поверх, ліве крило. Тел. (057) 341-65-71, (057) 341-65-72

Єдиний телефонний номер системи правової допомоги 0 800 213 103.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Соціальна допомога в умовах карантину

Взаємодія з соціальними партнерами - складова щодо запобігання складних життєвих обставин у сім'ях.

В умовах карантину фахівці із соціальної роботи працюють у посиленому режимі. Кожен з них піклується про людей із числа вразливих верств населення та дбають про те, аби жодна людина не залишилась без допомоги.

В умовах карантинних заходів надання консультацій та інших соціальних послуг здійснюється за попереднім записом за допомогою телефонного зв’язку та Інтернет-ресурсів. У разі термінових питань допомога надається без попереднього запису у робочі години.

Серед отримувачів послуг Центру соціальних служб Індустріального району є така категорія населення, як одинокі матері. Деякі жінки не встигли вчасно переоформити соціальні виплати і на певний час залишаються без коштів, продуктів, засобів гігієни тощо.

Фахівці Центру залучають до співпраці представників благодійних фондів. Завдяки цьому матері за потребою отримують дитячі підгузники, продуктові набори, одяг та взуття, іграшки для дітей тощо.

Дуже велика подяка нашим соціальним партнерам, які небайдужі до потребуючих!

 

Записів з 1 по 2Всього: 2