"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Бути здоровим - модно!

Пропаганда здорового способу життя для дітей - підлітків, які опинилися у складних життєвих обставинах.

На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова восени 2017 року за підтримки Аборнєва Олега Вікторовича – активного мешканця району та чемпіона України з армреслингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, розпочата робота з дітьми-підлітками, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах.

Ціллю спільної роботи є пропаганда здорового способу життя як запоруки благополуччя.

Діти прослухали вступну лекцію, поспілкувались з Олегом, кожен розповів, що для нього позначає поняття «здоров’я» та в ігровій формі закріпили отриману інформацію наприкінці заняття.

Підліткам дуже сподобалося заняття, хтось отримав нову інформацію, хтось поділився своїми знаннями. Вже наступного дня вони, разом з Олегом, екскурсією відвідали фабрику чаю.

Тільки спільними зусиллями ми можемо зберегти здоров’я та безпеку наших дітей.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Захист та допомога сім’ям з числа внутрішньо переміщених осіб

Адресна допомога багатодітним сім'ям з числа внутрішньо переміщених осіб.

В рамках роботи з сім’ями з числа внутрішньо переміщених осіб фахівцями ЦСССДМ Індустріального району м. Харкова були відвідані багатодітні сім’ї з їх числа. В ході роботи були складені акти оцінки потреб дітей та їх сімей. Це надало змогу визначити потреби та ресурси сімей і надати першочергову допомогу.

Для надання адресної гуманітарної допомоги спеціалісти Центру залучили благодійний фонд «Право на захист». Разом з представником благодійного фонду надали допомогу у вигляді пральної машини- полуавтомата, наборів постільної білизни, наборів кухонного посуду, рушників та канцелярських товарів для дітей шкільного віку.

Сподіваємось, що наше сприяння та співпраця не тільки принесла задоволення, а є черговим етапом для змінення та покращення ситуації, в якій опинились сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб.

Записів з 1 по 2Всього: 2