Корисні посилання

Архів

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Робоча зустріч з представниками районної організації Червоного хреста України

На теперішній час найбільш актуальною залишається проблема допомоги постраждалим від домашнього насильства в умовах воєнного стану.

Фахівцями відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" разом з представниками районної організації Червоного хреста України та зі спеціалістами "Центру Інтегрованої підтримки" було проведено робочу зустріч, на якій обговорювались питання допомоги постраждалим від насильства та можливості співпраці з питань допомоги сім'ям з дітьми з числа внутрішньо-переміщених осіб, що мешкають на теріторії нашого району.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Профілактична робота із засудженими

В рамках співпраці та взаємодії з органом пробації провідним фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» на поточному з підобліковими Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проведені індивідуальні та групові профілактичні бесіди на тему: «Дотримання соціальних та правових норм, як запорука невчинення повторних правопорушень».

С початку бесіди, в рамках патріотичного виховання молоді, засудженим було запропоновано вшанувати пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та завжди пам’ятати якою ціною виборюється незалежність нашої країни.
В ході бесіди учасників було націлено на те, що життєві труднощі необхідно долати, а скоєння правопорушень, це шлях в нікуди.
 Фізичне та психологічне здоров’я людини також залежить від соціального оточення, а вживання алкоголю або наркотичних речовин може сприяти вчиненню повторних злочинів.
Також була надана інформація щодо напрямів діяльності відділу соціальної роботи по Індустріальному  району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра", де засуджені можуть отримати соціальні послуги відповідно до потреб. 
Така профілактична робота націлена на  мінімізацію ризиків скоєння рецидивів, попередження проявів агресії.

Записів з 1 по 2Всього: 2