"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Наприкінці новорічних свят

Новорічний захід наприкінці свят у центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова.

    Новорічні свята, нажаль, закінчуються, та, як з’ясувалося, що не до усіх дітей зміг доїхати Дід Мороз. Тому ЦСССДМ Індустріального району за підтримки активного мешканця району та Міжнародного благодійного фонду «Час служити» влаштували невеличкий, але яскравий новорічний захід для дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

    Дітки співали різдвяні пісні та розповідали новорічні історії та вірші під ялинкою, продивилися тематичні мультфільми, під які танцювали та потім обговорювали їх. Позитивні емоції, радість та знайомство з новими друзями принесли в їх життя наша новорічна ялинка.

    На згадку про свято усі діти отримали гарні, цікаві та ще й зі смачним сюрпризом подарунки. Відчувалося справжнє свято, бо навкруги лунав дитячий сміх.

 

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

"16 днів проти насильства"

Круглий стіл в рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

06 грудня 2017 року  на базі Комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Індустріальному району м. Харкова було проведено круглий стіл в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». На заході були присутні спеціалісти служби у справах дітей, управління освіти, інспектор ювенальної превенції, дільничні інспектори, спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представники ОБСЄ.

Метою круглого столу було з’ясування актуальних питань щодо змін в законодавстві стосовно попередження насильства в сім’ї, обговорення проблем, з якими постійно стикаються фахівці у роботі з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах з приводу насильства в сім’ї та обмін інформацією щодо покращення роботи з даною категорією населення.

Записів з 1 по 2Всього: 2