"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Не сподіваючись на допомогу...

Соціальна історія про багатодітну сім'ю, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

У кожної людини своя доля, своє життя. В одних воно радісне, у інших похмуре. На жаль, не завжди все йде так, як ми цього бажаємо. Мабуть, немає такої людини в світі, яка б не робила помилок в своєму житті та не хотіла б їх виправити. В такі моменти дуже важливо не зламатися і знайти вірне рішення.

До центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району  м. Харкова зі сльозами на очах звернулася жінка на ім’я Мальвіна. Вона розповіла, що не є громадянкою України, що два роки тому чоловік кинув її з 4-ма дітьми, виїхав до Африки і не повернувся, дотепер зв’язку з ним немає. Життям і вихованням дітей не цікавиться, від спілкування з сім’єю відмовляється, фінансової допомоги не надає. Діти проживають в неналежних умовах.

Фахівцями центру було вирішено взяти родину Мальвіни під соціальний супровід. Завдання спеціалістів було в тому, щоб допомогти вирішити питання з реєстрацією, стати на облік як багатодітна мати, сприяти в оформленні державних соціальних виплат в органах Управлыння праці та соціального захисту населення як малозабезпечена сім’я, надати консультації щодо оформлення розлучення і отримання аліментів.

Для початку Мальвіні запропонували зареєструватися в центрі реінтеграції. Після чого спеціалісти Центру допомогли жінці зібрати та надати необхідні документи до комітету у справах сім’ї, молоді та спорту та районного управління праці та соціального захисту населення.

Мальвіна отримала посвідчення багатодітної матері, оформила соціальні виплати та подала необхідні документи на розлучення.

Яке щастя бачити в очах людини не сльози, а проблиски надії, знати, що ти не кинутий напризволяще і тобі обов’язково допоможуть!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Профілактика вчинення повторних злочинів

Соціальна робота з особами, які засудженні до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

У червні 2019 року фахівець ЦСССДМ Індустріального району м. Харкова на базі Індустріального районного сектору Харківського міського відділу з питань пробації проводив індивідуальні консультації та надавав соціальні послуги особам, які засудженні до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

Основним видом соціальної послуги, яка надається данній категорії отримувачів послуг – є послуга соціальної профілактики, а також профілактика вчинення повторних злочинів.

Крім того, метою сумісної роботи Центру з Індустріальним районним сектором Харківського міського відділу з питань пробації є розповсюдження іміджевої реклами, надання інформації про можливість отримання соціальних послуг особами, які перебувають на обліку та членами їх сімей. 

В ході надання соціальних послуг з засудженими проводились бесіди з профілактики вживання наркотичних речовин, надавались консультації з питань чиного законодавства тощо.

Також всім засудженим були роздані буклети на тему «Ні наркотикам!»

 

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

МІЙ СТАРТ

Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова разом з Громадською організацією "Ротарі клуб "Харків Мрія" розпочато соціальний проект дитячо-юнацького турніру з футболу "МІЙ СТАРТ".

Мабуть один із найвідоміших видів спорту у світі – це футбол. Гра мільйонів. Недивно, що багато дітей мріють стати відомими футболістами. Саме з футболу у хлопців з раннього віку починає формуватися сильний внутрішній стрижень. Футбол розвиває спритність, уважність, координацію рухів, баланс, тактичне мислення на полі, формується витривалість. Працюючи в команді однолітків, дитина ніколи не буде нудьгувати.

Так, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району міста Харкова разом із громадською організацією «Ротарі клуб «Харків Мрія» 03.06.2019 року на базі районної загальноосвітньої школи провели захід для дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

З метою розвитку сильних якостей справжнього чоловіка, виховати вольовий характер і, звичайно ж, лідерські навички представники громадської організації презентували соціальний проект дитячо-юнацького турніру з футболу «МІЙ СТАРТ», який буде проходити по всіх районах міста.

На початку заходу  представники громадської організації разом з тренером футбольного клубу «Металіст», якого також було запрошено на захід, провели дітям екскурс по історії створення футболу, потім діти прийняли участь у спортивній вікторині. Наприкінці ознайомчої зустрічі усі отримали солодкі сюрпризи.

Діти ще більше зацікавились турніром з футболу, коли дізнались, що з ними будуть працювати справжні тренера – професіонали, фахівці своєї справи.

Сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах – це особливо вразлива категорія населення, тому дуже важливо активність і енергію дітей з цих сімей направити в правильне русло. Ідеальним варіантом для хлопців якраз і є футбол!

Цей спорт допоможе завжди бути в прекрасній фізичній формі, стати цілеспрямованим, спортивним, здоровим і з легкістю допоможе відмовитися від шкідливих звичок в майбутньому.

Безумовно, заняття футболом для дітей несуть в собі тільки позитивні емоції, а вони якраз і є запорукою гарного настрою та міцного здоров’я!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Заходи для малечі

Напередодні Дня захисту дітей у Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова відбувся захід для дітей, які потребують уваги.

   До Дня захисту дітей Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова було влаштовано невеличкий захід для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

        Діти  на початку заходу отримали цікаву інформацію про свої права, відповідальність та необхідність надавати підтримку тим, хто поряд, особливо молодшим за віком, потім вони грали в логічні ігри та відчули себе справжніми ерудитами.         

        По закінчені заходу усі діти отримали цікаві та смачні подарунки.

                                      У СВІТІ ВСІ МАЛЯТА — І ХЛОПЧИКИ Й ДІВЧАТА —
                                      ПОВИННІ ПРАВО МАТИ ЩАСЛИВИМИ ЗРОСТАТИ!

 

Записів з 1 по 4Всього: 4