"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

"Стоп - булінг!"

Проведення просвітницьких заходів з профілактики булінгу в учнівському середовищи.

     З приходом вересня діти приступили до шкільних занять. З поверненням учнів за парти, знов стає актуальним питання шкільного цькування.

     За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше потерпав від принижень і глузувань в школі: 10 % - регулярно (раз на тиждень і частіше); 55 % - частково піддаються знущанню з боку однокласників; 26 % - батьків вважають своїх дітей жертвами залякування.

Булінг (або цькування, англ. bully — залякувати, цькувати, задирати) — прояв агресії з подальшим залякуванням особистості, цькування та погрози, моральне приниження.

     У початковій школі діти ще не займаються жорстким булінгом, але вже можуть бути нетолерантними до інших. Справжній булінг починається у середній школі – з 10-11 років – віку входження у підліткову кризу.

     З метою профілактики булінгу представниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району було проведено просвітницький захід «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» по школах району з учнями п’ятих класів.       

      Спеціалісти роз’яснили дітям які існують види булінгу, що необхідно робити та як поводитись в ситуації, коли відчуваєш прояви цькування на собі чи спостерігаєш знущання над кимось з оточуючих.

     В ході зустрічі діти активно приймали участь у бесідах та ставили запитання, які їх цікавлять.

     Проведені заходи змусили дітей замислитися над власними вчинками, діями, сприяли вихованню в учнів відповідальності, толерантності, поваги  до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків. 

Записів з 1 по 1Всього: 1