Корисні посилання

Архів

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Соціально - профілактична робота в сім`ях

Фахівці відділу соціальної роботи по Слобідському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" продовжують надання соціальних послуг у приміщенні Відділу та здійснюючи відвідування за адресами проживання родин, які є отримувачами послуг та потребують допомоги.

 

Працівники відділу соціальної роботи по Слобідському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" проводять соціально-профілактичну роботу серед сімей, які мають ризик потрапляння у складні життєві обставини, надають консультації, проводять профілактичні бесіди з батьками щодо відповідального батьківства, підвищення рівня батьківського потенціалу, належного виховання дітей,  інформаційно-просвітницьку роботу, направлену на підвищення рівня обізнаності про права людини, необхідність отримання дітьми освіти, дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання та утримання дітей, на протидію домашньому насильству та насильству за ознакою статі, запобігання безпритульності дітей, недопущення їх втягування у злочинну та протиправну діяльність, запобігання наркоманії, тютюнопаління та алкоголізму, здійснюють оцінку потреб, в ході якої йдеться пошук можливих варіантів вирішення проблемних питань сімей.

Нагадуємо мешканцями Слобідського району м. Харкова, що отримати соціальні послуги ви можете попередньо записавшись на прийом за телефоном

☎️ 0916150998.

  

 

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Соціальна робота з мешканцями Слобідського району м. Харкова

В умовах наших реалій значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги, які тією чи іншою мірою надаються державними та громадськими організаціями й базуються на відповідній нормативно-правовій базі. 

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності Відділу соціальної роботи по Слобідському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра». В зазначеному напрямку роботи одним з найголовніших чинників є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги.

Основне завдання фахівців із соціальної роботи - бути помічником для кожної родини, яка потребує допомоги. Насамперед для сімей, які ризикують потрапити у складні життєві обставини внаслідок втрати роботи членами сім’ї, інвалідності, тяжкого захворювання, насильства над дітьми, розлучення, повернення одного з батьків після відбування покарання в місцях позбавлення волі, неналежного виконання батьківських обов’язків тощо.

Сприяють оформленню і відновленню документів, державних соціальних виплат, допомог, пільг, тощо. Сприяють у вирішенні проблемних питань, з'ясовують потреби сімей, допомагають вирішити нагальні проблеми.

Нагадуємо мешканцям Слобідського району м. Харкова, що отримати соціальні послуги ви можете попередньо записавшись на прийом за телефоном ☎️ 091 615 09 98

Бережіть себе!

Слобідський (Комінтернівський) р-н

З Днем Державного прапора України!

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.

З цим символом український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним  українці йшли на захист своїх прав та свобод під час  Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю  від окупантів на Сході України.

У мить, коли здіймається і майорить Прапор України та звучить Державний Гімн – відчувається піднесення, яке сповнює наші серця гордістю за рідну країну.

Відділ соціальної роботи по Слобідському району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» щиро вітає всіх з Днем Державного Прапора України. Бажаємо всім щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу!

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Обережно сказ!

Сказ – особливо небезпечна інфекційна хвороба всіх теплокровних тварин і людини. Характеризується тяжкими ураженнями центральної нервової системи і закінчується смертю.

На сказ хворіють всі теплокровні тварини. Найбільш чутливі лисиці, щури, вовки, хом’яки, коти, собаки, борсуки, кажани, велика рогата худоба.
Джерелом збудника сказу є хворі тварини, що виділяють вірус головним чином із слиною. В містах джерелом збудника є головним чином безпритульні собаки. Вважається що хвора собака може переносити хворобу на 20-80 км. Від місця зараження.
Низькі температури консервують вірус. Температура 60 С інактивує його за 5-10 хвилин; 70 С миттєво. Дезінфекційні засоби діють на вірус згубно.

Зараження свійських тварин відбувається при контакті з хворими представниками дикої фауни та безпритульними собаками і котами. Свійські тварини а також людина, заражаються через укус або при обслинені пошкодженої поверхні тіла.
Симптоми захворювання: інкубаційний період різної тривалості – від 10-14 днів до 3 місяців, а іноді і до 18 місяців і залежить від наступних причин:
-  віку тварин: чим молодша тварина тим період коротший;
-  ступеня індивідуального сприйняття (1% собак та лисиць природно стійкий до вірусу сказу);
-  характеру укусу – наявність або відсутність нервово-рецепторної  зони, глибини укусу;
-  умов утримання (стомлення, голод);
-  кількість та біологічні властивості вірусу сказу, що потрапив в організм.
Клінічні ознаки вірусу сказу, що потрапив в організм найбільш вивчені у собак. Вони хворіють буйною, тихою (або паралітичною)атиповою, зворотньою та абортивною формами.
Буйна форма продовж 6-11 діб і має три стадії. У першій тварина уникає людей, ховається у темні місця або навпаки ластиться. Друга стадія – збудження або маніакальна. Третя -паралітична або депресивна.
Паралітична або тиха форма. Сказ при цій формі клінічно не супроводжується збудженням або агресивністю. На першому плані виступають швидко прогресуючі паралічі. Перебіг хвороби коротший, ніж при буйній.
Атипова форма захворювання характеризується підгострим перебігом, стадії збудження немає. Добре  виражене виснаження, атрофія моторної мускулатури та гастроентерити.
Діагностика: попередній діагноз ставиться на основі клініко-епізоотичних, патолого-анатомічних даних: кінцевий діагноз результати лабораторних досліджень.
Надійним засобом профілактики сказу є щорічне щеплення сприятливих тварин відповідними вакцинами. Крім того якщо тварині були нанесені покуси іншими свійськими тваринами або дикими (лиси) можливе в першу добу вимушене вакцинування проти сказу. 
Імунітет утворюється через 10 днів після вакцинації, при цьому в крові з’являється віруснейтралізуючі антитіла.
При нанесенні покусу підозрілої на сказ тварини необхідно негайно промити рану мильним розчином та звернутися до медичної установи. Тварину яка нанесла покус забивати заборонено, її необхідно ізолювати та звернутись до ветеринарної установи.

Бережіть себе!

Відділ соціальної роботи по Слобідському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра»

м. Харків, вул. Плеханівська, 42, каб.45,46,47

тел. 0916150998

Записів з 1 по 4Всього: 4