"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Цікава наука

19.06.18 за сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова діти учасників бойових дій у зоні АТО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю,  діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах мали змогу відвідати ЛандауЦентр.

Наука – це цілий незвіданий світ. І чим більше ти її пізнаєш, тим більше вражаєшся, скільки ще нового і цікавого можна дізнатися. Іноді наука може здаватися нудною, і діти не завжди люблять вчитися. Але науковці довели – наука може бути не тільки цікавою, а навіть розважальною.

ЛандауЦентр – це навчальний центр Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Він названий на честь видатного радянського фізика, лауреата  Нобелівської премії з фізики Льва Давидовича Ландау.

У ЛандауЦентрі представлені експонати, завдяки яким ми можемо бачити закони фізики у дії. А найголовніше – що маленькі дослідники можуть власноруч провести досліди і побачити їх результат. І це головна задача ЛандауЦентра – щоб у дітей та дорослих була зацікавленість та потяг до науки та досліджень. Можливо, після екскурсії нас очікують нові маленькі науковці, а може й взагалі майбутні нобелівські лауреати! Дорослі, привчайте дітей до науки, щоб наше місто і вся країна в майбутньому пишалася своїми громадянами!

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова  висловлює подяку адміністрації ЛандауЦентра за  небайдуже ставлення до дітей, що потребують на увагу та підтримку з боку держави.

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Чарівне коло арени

В чудові літні дні усім хочеться гарно відпочити та провести час разом з сім’єю, особливо з дітьми. 10.06.2018 за сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова діти учасників бойових дій у зоні АТО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти, які мають інвалідність,  діти з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах мали змогу відвідати Харківський  цирк.

Чарівне коло арени – неймовірно насичена нова програма! Чого тільки не було в ній: акробати, жонглери, повітряні гімнасти, розумні такси, білосніжні лами і величезні бурі ведмеді на мотоциклі і кулі! Несподіваним бонусом і, звичайно ж, "родзинкою" програми став атракціон з африканськими левами. Зал просто завмер в той момент, коли дресирувальник вклав голову одному з хижаків в пащу. А клоун, який виконав партію "білого лебедя", підірвав зал реготом!
 
Один з найважливіших подарунків, які ми зобов'язані дарувати своїм дітям протягом всього нашого життя - це час проведений разом! Багато дитячих спогадів зітруться з пам'яті, але залишаться лише найяскравіші, найприголомшливіші! 
Центр соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова  висловлює подяку адміністрації  Харківського державного цирку ім. Ф.Д. Яшинова за  небайдуже ставлення до дітей, що потребують уваги та підтримки з боку держави.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Мюзикл

11.06.2018 за сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова діти учасників бойових дій у зоні АТО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю,  діти з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах мали змогу відвідати Харківський академічний театр музичної комедії.

Театр музичної комедії – це місце, де на одній сцені поєднуються чудова музика, прекрасний вокал й хореографія.

Пітер Пен – відома казка про хлопчика, що не хотів дорослішати. У ній багато чарів, сміху, пригод. Цей мюзикл цікавий як для дітей, так і для дорослих. Діти мали можливість  ще раз зануритися в світ казки та пригод, а батьки з задоволенням провели час з дітьми та задумалися про важливу роль дорослих у становленні кожної  маленької особистості. Гра акторів театру музичної комедії  неперевершена. Глядачі залишилися у захваті від атмосфери, що панувала як на сцені, так і в залі.

Центр соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова  висловлює подяку адміністрації  Харківського академічного театру музичної комедії за  небайдуже ставлення до дітей, що потребують уваги та підтримки з боку держави.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

«Дитинство- чарівна країна!»

Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова, що підпорядковується Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради,  31 травня 2018 року у парку ім. Машинобудівників організував свято для сімей із дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Коли у небі сонечко сміється,
А в полі, лузі квіти розцвітають,
Тоді всіх із цим прекрасним святом - 
З Днем захисту дітей завжди вітають!
 

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов`язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об`єднуючі зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

Діти - наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.   

Саме тому постійні соціальні партнери та спонсори нашого традиційного свята як завжди були поряд і надали чудові подарунки маленьким учасникам урочистого заходу.

Від щирого серця дякуємо: народному депутату України Анатолію Денисенку; директору парку ім. Машинобудівників  Томіній Валентині Олександрівні за безкоштовні атракціони та небайдуже ставлення до дітей пільгових категорій; директору  поліграфічної агенції ТОВ РПА «Бріск» Шинкаренку Максиму Віталійовичу; ТОВ «Фабриці морозива Хладопром» в особі директора Баришевського Олексія Володимировича за багаторічну співпрацю та надання морозива;  директору  розвиваючого дитячого центру  школи «Чомучок»  Огірь Людмилі Анатоліївні та окрема подяка дітям театральної студії школи «Чомучок» за допомогу у проведенні свята та організацію розважальної програми; творчому колективу « Foxy Art Group» за організацію розважальної програми; кінному клубу «Мир лошадей» за можливість здійснити кінні прогулянки.

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій!

 Бажаємо дітям та їх батькам зростати у мирі та злагоді!

 Зі святом!

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Обміняй цигарку на цукерку

Всесвітній День боротьби з тютюнопалінням відзначається 31 травня. У цей день традиційно проводять соціальні акції; заходи, присвяченні профілактиці тютюнопаління. 29.05.2018 Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського района м. Харкова було проведено вуличну соціальну акцію «Обміняй цигарку на цукерку».

Мета акції – привернути увагу до проблеми залежності від тютюнопаління, пропаганда здорового способу життя.

У рамках акції фахівці Центру зверталися до перехожих, що палять, з пропозицією обміняти цигарку на цукерку. Багато людей охоче погоджувались здійснити такий обмін. Люди стверджували, що усвідомлюють, що мають залежність, але не можуть самостійно її подолати.

До акції також активно долучалися перехожі, що ведуть здоровий спосіб життя та не палять, або успішно подолали цю пагубну звичку. Вони мали змогу написати на плакаті свою думку та отримати за це цукерку.

Ми сподіваємось, що участь у цій акції допоможе тютюнозалежним громадянам зробити перший крок у подоланні залежності.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Пам’ятаємо! Застерігаємо!

22.05.2018 року Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова була проведена вулична соціальна акція «Пам’ятаємо! Застерігаємо!», присвячена Дню пам’яті людей, що померли від СНІДу. 

СНІД – це чума 21 століття. Згідно статистики, в Україні від СНІДу кожного дня помирає 7 людей. У третю неділю травня відзначається День пам’яті людей, що померли від СНІДу.

Мета акції – привернути увагу до проблеми ВІЛ/СНІДу, закликати бути уважнішим до свого здоров’я та образу життя.

У рамках акції перехожим був запропонований роздатковий матеріал, та особливо небайдужі мешканці району мали можливість залишити свою думку на стенді.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Проведення тренінгу

Сім’я – найдорожче, що є в людини. У родині ми завжди знайдемо підтримку, добре слово, любов. Але щоб так було завжди, треба докладати багато зусиль. 17.05.2018 у модульному містечку для переселенців за сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова відбувся тренінг для сімей «Як з любов’ю та повагою побудувати межі для дитини».

У рамках тренінгу учасники могли розібрати свої життєві ситуації, отримати цінні поради щодо виховання дітей.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова виносить подяку Харківському центру допомоги вагітним.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Проведення Єдиного правового дня

В рамках проведення Єдиного правового дня 17.05.2018 року в Харківських загальноосвітних школах №78, 91 та Харківській гімназії №82 взяла участь фахівець Центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова.

Фахівцем було проведено відеолекторій на тему «Торгівля людьми» та «Зупинимо насильство у сім’ї». Школярі мали змогу задати питання представникам ювенальної поліції, психологам, фахівцям із соціальної роботи. Основна мета правового дня – надати необхідні знання для маленьких громадян нашої країни, роз’яснити їх права та обов’язки.

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Відвідування зоопарку

Давно відомо, що тварини – одні з найкращих антидепресантів. Саме тому багато людей заводить собі хатніх тварин. А в кого немає можливості мати власну тваринку, має змогу відвідати контактний зоопарк. За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова 11.05.2018 року діти із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю мали змогу відвідати "Трогательный зоопарк"

Діти побачили багато екзотичних тварин, дізналися багато нових фактів про звички тварин, про їх умови утримання .

Маленькі відвідувачі мали змогу потримати тваринок, погладити, погодувати. Діти отримали купу вражень, гарно відпочили та зарядилися позитивним настроєм.

Центр соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова  висловлює подяку адміністрації  "Трогательного зоопарка" за  небайдуже ставлення до дітей, що потребують уваги та підтримки з боку держави.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Колисанка дитинства

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова 12.05.2018 матері, що знаходяться на обліку Центра, відвідали Харківський державний академічний український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка.

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначають День матері.

Мамо! Найдорожче слово в світі!

Де б ти не був, щоб ти не робив,

Назавжди вона твій шлях освітить,

Ніжним серцем відданим свої!

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова 12.05.2018 матері, що знаходяться на обліку Центра, мали змогу відвідати Харківський державний академічний український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка.

Мати – наш янгол земний. Вона супроводжує нас до кінця свого життя,  та навіть після цього вона стає нашим янголом небесним. Ми вітаємо всіх матусь з цим весняним святом!

Центр соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова  висловлює подяку адміністрації Харківського державного академічного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

Записів з 1 по 10Всього: 13