"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Профілактика наркоманії та алкоголізму серед військовослужбовців

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова у Харківській окремій авіаційній ескадрильї 27.06.2018р. було проведено відеолекторій на тему: «Пияцтво та наркоманія- крок до злочину»

Статистичні дані свідчать про все нові випадки наркоманії в середовищі військових колективів. На сьогоднішній день вона поки далека від свого критичного рівня, але недооцінювати її небезпеку не можна. Вже сьогодні зростає судимість військовослужбовців за правопорушення, пов'язані з обігом наркотиків. Поширенню серед військовослужбовців вживання наркотиків сприяє пропагування наркоманами «особливого» їх впливу на душевний стан, можливість «відволіктися» від служби, «зняти нервову напругу». Разом з тим багато хто недооцінює соціальної небезпеки наркоманії, її негативного впливу на бойову готовність, стан правопорядку та військової дисципліни, безпеку особи, життя і здоров'я військовослужбовців.

Профілактика наркоманії та алкогоголізму забезпечується системою організаційних заходів, спрямованих на:

  • попередження їх розповсюдження серед особового складу;
  • активне виявлення осіб, які вживають наркотичні препарати та алкоголь, застосування до них заходів виховного, правового, дисциплінарного і медичного характеру;
  • проведення просвітницької роботи щодо соціальних і медичних наслідків наркоманії та алкоголізму.

Ці завдання можуть бути вирішенні тільки при повсякденній узгодженості командирів, офіцерів вихователів, юристів, медичних працівників. Профілактичні заходи повинні проводитися у тісному і нерозривному зв’язку з виховною роботою щодо формування навичок ведення здорового способу життя, боротьбою за статутний порядок, проти пияцтва і алкоголізму.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Подорож до Екопарку

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова діти учасників бойових дій у зоні АТО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю,  діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах – 27.06.2018 року мали змогу відвідати Фельдман Екопарк.

Екопарк – це унікальне місце, де гості мають змогу побачити різноманіття тваринного світу. Тут живуть тварини з усіх куточків Землі. Відвідувачі мали змогу дізнатися більше про тварин  завдяки досвідченому екскурсоводу. Після захоплюючої екскурсії діти разом з батьками мали змогу відвідати контактний зоопарк та поспілкуватися з тваринами. Діти з задоволенням гладили свинок та кізочок; відпочили та гарно провели час!

Центр соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова  висловлює подяку адміністрації  Фельдман Екопарку за  небайдуже ставлення до дітей, що потребують уваги та підтримки з боку держави.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Цікава наука

19.06.18 за сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова діти учасників бойових дій у зоні АТО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю,  діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах мали змогу відвідати ЛандауЦентр.

Наука – це цілий незвіданий світ. І чим більше ти її пізнаєш, тим більше вражаєшся, скільки ще нового і цікавого можна дізнатися. Іноді наука може здаватися нудною, і діти не завжди люблять вчитися. Але науковці довели – наука може бути не тільки цікавою, а навіть розважальною.

ЛандауЦентр – це навчальний центр Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Він названий на честь видатного радянського фізика, лауреата  Нобелівської премії з фізики Льва Давидовича Ландау.

У ЛандауЦентрі представлені експонати, завдяки яким ми можемо бачити закони фізики у дії. А найголовніше – що маленькі дослідники можуть власноруч провести досліди і побачити їх результат. І це головна задача ЛандауЦентра – щоб у дітей та дорослих була зацікавленість та потяг до науки та досліджень. Можливо, після екскурсії нас очікують нові маленькі науковці, а може й взагалі майбутні нобелівські лауреати! Дорослі, привчайте дітей до науки, щоб наше місто і вся країна в майбутньому пишалася своїми громадянами!

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова  висловлює подяку адміністрації ЛандауЦентра за  небайдуже ставлення до дітей, що потребують на увагу та підтримку з боку держави.

 

Записів з 1 по 3Всього: 3