"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Навички комунікації. Підготовка до звільнення

Напередодні останнього дня жовтня - 30.10.2017 р. в Качанівській виправній колонії (№54) відбулася зустріч «Навички комунікацій. Підготовка до звільнення» серед жінок, що мають достроково залишити виправну установу. Зустріч проводилася  фахівцем із соціальної роботи  Центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова

В стінах закладу, в теплій дружній обстановці, жінки мали можливість почути про зміни, що на них чекають на волі в широкому діапазоні - від оформлення втраченого паспорту, налагодження стосунків в родині та соціумі, до комунальних пільг та повернення додому дітей, що виховувались родичами під час відбуття ними покарання.

Головною темою заходу була думка про те, що жінки повинні зрозуміти, що після звільнення, вони не мають залишитися сам-на-сам зі своїми проблемами, але мають можливість звернення до соціальних установ в тому числі Центрів соціальних служб в своїй місцевості для вирішення проблемних питань, щоб знов не опинитися за гратами. Головною тезою зустрічі можна вважати вислів, що «у кожної людини в житті можуть траплятись різні випробування, та прийняття ситуації що склалася може позитивно впливати на особистість».

В підсумку можна зазначити, що жінки під час перебування у виправному закладі володіють інформацією про сьогодення, мають намір на зміну свого життя та позитивно дивляться в майбутнє.

 

Записів з 1 по 1Всього: 1