"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Провдення Єдиного правового дня

В рамках проведення "Єдиного правового дня",  який щомісячно проходить в  Слобідському районі м. Харкова, 17.01.2019 року відбулась зустріч фахівців соціальних партнерів Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді району з учнями Харківської  гімназії № 178 та  ХЗОШ № 102.

Метою даної зустрічі було: ознайомити учнів з причинами виникнення булінгу, впливу цього явища на окрему особистість і учнівський колектив в цілому і як його можна визначити та впізнати. Дітям роз’яснили, що люди можуть подобатися один одному більше або менше, але це не привід переслідувати і ображати. Однією із запропонованих форм роботи щодо профілактики насильства у навчальних колективах - це  шкільна медіація, за допомогою шкільного психолога вирішення конфліктних ситуацій примиренням сторін через знаходження найкращого варіанта подолання проблеми, що задовольняє обидві сторони, за взаємним бажанням сторін знайти вихід із ситуації.

Також на зустрічі заохочували учнів до участі у психологічних тренінгах із розвитку соціальних навичок, індивідуального виявлення та зупинення проявів агресії, заміни агресивної поведінки на асертивну, яка поєднує внутрішню силу і ввічливість до оточуючих, формування та розвиток загальнолюдських моральних цінностей, толерантності.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Добро заради майбутнього

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Слобідського району спільно з Громадською організацією "Благовіст 2013" 04.01.2019 відвідали багатодітні сім'ї, що опинилися у складних життєвих обставинах.
Дітям було передано солодощі, одяг, іграшки, взуття та інші необхідні речі.

В рамках традиційної акції «Добро заради майбутнього» багатодітним сім’ям надали продуктові набори, одяг за сезоном для дітей різного віку, іграшки, солодощі. Для багатодітних сімей це неабияка підтримка, особливо у період Новорічних та Різдвяних свят, коли діти чекають на свято та подарунки. Дуже приємно чути щирі слова подяки від батьків та щасливі оченята малюків.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Слобідського району всловлює подяку Громадській організації «Благовіст 2013» за небайдуже ставлення до дітей із пільгових категорій та багаторічну підтримку і взаємодію.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Мюзикл

За сприянням Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова,  5 січня 2019 р. діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, мали змогу відвідати мюзикл «Ти особливий».

В основі мюзиклу «Ти особливий» лежить однойменна християнська розповідь американського письменника Макса Лукадо. Ця історія розповідає про чарівний світ, в якому живуть дерев'яні чоловічки. Щоденне і улюблене заняття жителів казкового міста - роздавати один одному так звані «моральні Оскари». Талановитим й розумним особистостям дістаються зірки, а менш обдарованим - сірі плями. У музично-театральній виставі не один, а відразу сім головних героїв. Автори мюзиклу закликають кожну людину пізнати свою унікальність. Тому що щасливими стають не завдяки своїм досягненням, накопиченим благам або похвалам інших людей. Істинний стан радості можна знайти лише у виконанні свого призначення і в умінні будувати гармонійні відносини.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова, висловлює подяку адміністрації Палацу студентів Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого за небайдуже ставлення до дітей, що потребують на увагу та підтримку з боку держави.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

«Снігова королева»

За сприянням Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського района м. Харкова  4 січня 2019 р.  діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, мали змогу відвідати Харківський Національний Академічний театр опери та балету та переглянути виставу «Снігова королева».

З самого початку відбувається занурення у казку. Весь балет не покидало почуття чарівництва, що відбувається на сцені. Цьому сприяло все: музика (було чутно заметіль, сніжинки просто кружляли на сцені), костюми, декорації, спецефекти, і, звичайно, гра акторів. Ми бачимо добру, ніжну і самовіддану Герду; злого, підступного і хитрого Троля; добрих і безпосередніх Принца і принцесу; безстрашну, різку, але з добрим серцем маленьку розбійницю; величну у своїй холодній красі Снігову Королеву. У акторів дуже виразна міміка, яка допомагає зрозуміти почуття героїв.
Дуже цікаво на сцені обіграна карета, запряжена трійкою коней. Звичайно, коні - це люди в костюмах. Красиво виглядало, коли Герда скаче на Північному Олені.
Танець сніжинок в поєднанні з музикою створював враження, що сніжинки літають по сцені.
Вистава вийшла динамічною, події швидко змінюють один одного.
У назві сказано, що це балет-казка. Дійсно так. Це справжня чарівна казка, де добро перемагає зло.

Центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова висловлює подяку адміністрації Харківського Національного Академічного театру опери та балету та сподівається на подальшу співпрацю.

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Новорічний Діснейленд

За сприянням Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова,  2 січня 2019 р. діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, мали змогу відвідати мюзикл «Змова в Діснейленді».

Діти всі мріють про диво, особливо під час Нового року. Побачити улюблених персонажів діснеївських мультфільмів на одній сцені було справді дивовижно та захоплююче. Маленькі глядачі співали знайомі пісні з героями мультфільмів, хвилювалися та раділи за них. Малеча залишилася у захваті від перегляду вистави.

Під час зимових канікул до уваги дітей пропонується дуже багато різноманітних заходів, вистав тощо. Але сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах не завжди можуть дозволити собі придбати квитки. Тому Центр піклується про те, щоб такі діти мали змогу проводити своє дозвілля з користю і сприяє культурному розвитку підростаючого покоління.

Центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова, висловлює подяку адміністрації Палацу студентів Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого за небайдуже ставлення до дітей, що потребують на увагу та підтримку з боку держави.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Талановиті фахівці – талановиті діти!

У центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова наполегливо працюють фахівці з високим рівнем професіоналізму, які завжди викладаються на всі 100%. Але, не дивлячись на важку роботу, вони знаходять час для виховання дітей та розвитку їх талантів та здібностей. А діти, в свою чергу, віддячують своїм батькам високими досягненнями, призовими місцями, медалями та кубками. 

Донька директора Центру Коваль Олени Олександрівни – Коваль Ганна, учениця 6 класу Харківської спеціалізованої школи № 114  професійно займається плаванням і неодноразово займала призові місця на змаганнях. У 2018 році виборола перше місце у змаганнях з зимової першості з плавання на призи Єгора Долініна, також займається англійською мовою та математикою.

Донька провідного юрисконсульта Куциної Наталії Анатоліївни - Степаненко Дар`я, учениця 9 класу Харківського ліцею №141.  Успіхи в цьому році: переможець другого регіонального турніру з фінансової грамотності на Кубок Голови Харківської обласної державної администрації, переможець Всеукраїнського турніру юних економістів (м. Луцьк), переможець У Всеукраїнського турніру юних знавців курсу "Фінансова грамотність" (м. Київ). Відмінниця у навчанні і просто красуня.

Син фахівця із соціальної роботи Андрієвської Юлії Миколаївни - Андрієвський Павло Андрійович, 9 років, учень 4-А класу ХЗОШ 1-3 ступенів № 60. Займається 4 роки в хореографічному ансамблі "Еліденс", має нагороди:

- учасник Міжнародного фестивалю танцю "SOUL FEST -2", диплом срібний лауреат номінація - сучасний естрадний танець вікова категорія до 7 років, що проходило 21.02.2016 року у місті Харкові.

- диплом срібний лауреат міжнародного фестивалю ідейного танцю, що проходило 10.04.2016 року в місті Харкрві за підтримки Департаменту спортивних іміджевих проектів і маркетингу Харківської міської ради

- учасник Всеукраїнського фестивалю танцю FLAME DANCE FEST-3, диплом срібний лауреат номінація - естрадний танець за номер "На палубе матросы", що проходило 14.05.2017 року у місті Харкові

- бронзовий призер конкурсу дитячого естрадного танцю, що проходило в ККЗ Україна, 15.01.2018 року, з номером "Відмінниця".

Донька фахівця із соціальної роботи Власенко Ірини Олександрівни – маленька Власенко Єлизавета у свої 4 рочки є моделлю, та увійшла до списку 100 найгарніших дітей України за версією журнала Lola Kids, знялася для реклами сімейної студії краси «Sakura» та подає великі надії у модельному бізнесі.

Діти – наше майбутнє, тому ми і надалі будемо наполегливо працювати над досягненнями наших дітей та їх розвитком у майбутньому.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Собаки - лікарі

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова спільно з «Центр поводження з тваринами» 26.12.2018 провів заняття по каністерапії з дітьми з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Каністерапія — один з видів лікування і реабілітації людини за допомогою звичайних або спеціально відібраних і навчених собак під наглядом кваліфікованих фахівців.

Каністерапія виявляється найбільш ефективним методом для дітей і літніх людей, які часто є найбільш вразливими категоріями в плані соціалізації та емоційного благополуччя.

Особливу значимість має каністерапія для категорії дітей з обмеженнями у розвитку, собака дає їм можливість не тільки знайти собі друга, але і справлятися зі своєю недостатністю. Собаки допомагають подолати самотність, знімають психоемоційне напруження, дають позитивні емоції, і багато, багато іншого.

Спілкування з собакою відіграє особливу роль в соціально-психологічному благополуччі дітей, воно дає необхідне емоційне «підживлення» і саме по собі є гарною психотерапією. Особливо воно необхідне дітям, які нерідко страждають від самотності у власних сім'ях, а також дітям з неблагополучних сімей.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова виносить подяку  Центру поводження з тваринами, а саме кінологу Полященку Петру та собаці Адель за чудове заняття та небайдуже ставлення до дітей з пільгових категорій.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Новорічні дива

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова 21.12.2018 було організовано свято до Новорічних та Різдвяних свят.

На свято були запрошені діти з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, діти з багатодітних сімей, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю, діти учасників бойових дій у зоні проведення АТО/ООС та діти загиблих учасників бойових дій у зоні проведення АТО/ООС.

Хороший настрій та відчуття свята дарували діткам казкові герої – Дід Мороз та Снігуронька. Дітлахам була представлена ігрова програма біля Новорічної ялинки. Малеча активно брали участь у запропонованих їм розвагах, танцювала і співала разом з казковими персонажами. Приємно було бачити десятки щасливих дитячих оченят. Насамкінець, батьки висловили щиру вдячність організаторам свята за турботу про дітей та подарунки, які принесли малятам радість.В кінці свята жодна дитина не залишилася поза увагою Діда Мороза та Снігурки й поїхала додому з подарунками.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова виносить подяку студії дитячого свята «Смайлік» за неповторну атмосферу свята та небайдуже ставлення до дітей, які потребують на особливу увагу з боку суспільства. Особлива подяка Народному депутату України Хомутиннику Віталію Юрійовичу за благодійну допомогу у вигляді солодких подарунків для дітей.

Було охоплено близько 50 дітлахів та їх батьків. 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Відвідування балету

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова 23.12.2018 сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, що знаходяться на обліку Центра,  відвідали ХНАТОБ імені М.В. Лисенко та подивилися балет "Лускунчик".

Балет "Лускунчик" - це казка про мрію, надії і доброту. Тут відкритий простір для феєричного, казкового видовища. Дія балету відбувається напередодні Різдва. В цей час всі люди бажають один одному добра, а весь світ танцює разом з героями балету. Хоча в дитячій душі все набагато простіше і ... складніше. Іграшки під новорічною ялинкою, засмучення від зламаної ляльки - це і є світ дитячих почуттів, переданий у фантастичній музиці  Чайковського. Але цей світ на очах дорослішає, і мрія про прекрасного принца цілком здатна перетворитися в реальність.

Глядачі залишилися у захваті від вистави та чудово провели свій час. Відвідування закладів мистецтва, позитивно впливає на світогляд, сприяє до аналізу свого образу життя. Люди з високим культурним рівнем будуть піклуватися про достойне існування себе та своїх дітей і навряд чи будуть проявляти антисоціальну поведінку, у тому числі алко та наркозалежність. Таким чином, культурне просвітництво є однією з форм профілактики сімейного неблагополуччя та антисоціальної поведінки.

Висловлюємо вдячність адміністрації ХНАТОБу за можливість безкоштовного перегляду вистави для сімей пільгового контингенту.

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Вистава

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова 22.12.2018 сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, що знаходяться на обліку Центра,  відвідали ХНАТОБ імені М.В. Лисенко та подивилися балет "Красуня та чудовисько".

Красуня та чудовисько – це відома казка про чарівну красуню, яка потрапила у полон до чудовиська, але змогла покохати його за добре і щире серце. Цю казку особливо люблять дівчатка, бо там є чарівна принцеса, магія і справжнє романтичне кохання.

У Харківському національному театрі опери та балету цю  історію втілили найкращі танцюристи балету. Маленькі глядачі в захваті дивилися на сцену, а аплодисменти були найкращою подякою для артистів.

Метою заходу було розширення культурологічної обізнаності та налагодження позитивних взаємовідносин серед членів сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах. В перегляді взяли участь 10 осіб.

Виражаємо вдячність адміністрації ХНАТОБу за можливість безкоштовного перегляду опери для сімей пільгового контингенту.

  

Записів з 1 по 10Всього: 12