"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Чарівний космос

З давніх давен космос притягував і зачаровував людей. Особливо цікаво дітям, коли навіть батьки не можуть відповісти на запитання маленьких чомучок, на допомогу приходять наукові фільми та енциклопедії. Але по – справжньому наблизитися до космосу допомагає дивовижний заклад – планетарій.

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова 20 січня 2018 р.  діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, діти учасників бойових дій у зоні АТО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти - інваліди мали змогу відвідати планетарій ім. Ю. О. Гагаріна.

Після перегляду яскравої вистави, діти були в захваті, дізналися багато нового про чарівний світ космосу, гарно провели час.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова  висловлює подяку адміністрації планетарія ім. Ю. О. Гагаріна за  небайдуже ставлення до дітей, що потребують на увагу та підтримку з боку держави.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Радість спілкування- діти та коні…

Іпотерапія– метод лікування, заснований на взаємодії дитини з конем, адаптованим до можливостей дитини у навчанні верховій їзді. Це не тільки катання на конях, але й спілкування, психологічний контакт з твариною.

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова та кінного клубу «Мир лошадей», 12 січня 2018 р.  діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, мали змогу здійснити кінну прогулянку на конях та поні.

Коні – дивовижні тварини і відмінні терапевти. Після катання та спілкування з ними значно покращуються настрій та самопочуття. Ці тварини  мають здатність заспокоювати, урівноважувати емоційний стан, нормалізувати тиск, а також лікують хвороби опорно – рухового апарату, ДЦП та інші.

Після спілкування з конями діти та дорослі залишилися у захваті. Малеча мала змогу покататися, а разом з батьками вони годували та пестили своїх нових друзів – коня Карата та поні Фунтика.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова, висловлює подяку кінному клубу «Мир лошадей» за небайдуже ставлення до дітей, що потребують на увагу та підтримку з боку держави, та  сподівається на подальшу співпрацю.

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Ти особливий!

Кожен із нас знає, що він особливий. Нам з дитинства про це кажуть батьки, потім вихователі і вчителі, а вже у дорослому житті ми всі бажаємо відрізнятися від інших, виділятися з натовпу.

За сприянням Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова,  5 січня 2018 р. діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, мали змогу відвідати мюзикл «Ти особливий».

Під час дійства відвідувачі мали змогу спостерігати за таким перебігом сюжету: Майстер створив місто прекрасних дерев'яних чоловічків, дав їм все необхідне і подарував музичні інструменти, щоб вони, збираючись разом дружним оркестром, мали грати чудові мелодії. Але, в боротьбі за верховенство, чоловічки забули про все: про оркестр, про інструменти, і навіть про самого Майстра. Тепер вони присвячують свій час суперечкам, хто ж з них краще. Вони навіть придумали «універсальний» спосіб: кращий той, хто назбирає більше зірок, які вони самі ж і роздають один одному. Та  якщо у когось вийшло щось не так, тоді отримай пляму! Так вони і живуть - роздають зірки і плями. Але згодом вони зрозуміють, що кожен з них особливий, кожного Майстер наділив унікальним талантом і особливою зовнішністю.

 Мюзикл дуже видовищний. Панорамний відео-екран має розмір заввишки з триповерховий будинок, спецефекти лазерних і світло-динамічних установок, танці різних стилів у виконанні переможців багатьох фестивалів, музика і пісні талановитих композиторів у сучасному аранжуванні, костюми від креативних дизайнерів – все це справило приголомшливе враження на глядачів.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова, висловлює подяку адміністрації Палацу студентів Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого за небайдуже ставлення до дітей, що потребують на увагу та підтримку з боку держави.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Подорож у світ Діснея!

  Діти  полюбляють мультфільми, особливо мультфільми Діснея, та усі діти мріють потрапити у казку.  На цих мультфільмах вже виросло декілька поколінь, а дорослі з радістю передивляються їх разом вже зі своїми дітьми.  За сприянням Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського района м. Харкова  3 січня діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, мали змогу відвідати шоу «Змова у Диснейленді»

Діти разом з улюбленими героями відправилися в незабутню подорож по казках Діснея , побачили казкових принцес та злих піратів, пережили багато хвилюючих пригод.

Прямо біля входу гостей зустрічав справжній Міккі Маус! Діти потанцювали на дискотеці з Тролями! Відвідали лабораторію та зустрілися зі Свинкою Пеппою і її друзями! І звичайно ж усіх дітлахів привітав Дід Мороз.

Захоплюючий сюжет! Багато музики, танців, ігор з глядачами, і все це на тлі величезного інтерактивного кіно-екрану.

Діти та дорослі були у захваті!

Центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова, висловлює подяку адміністрації Палацу студентів Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого за небайдуже ставлення до дітей, що потребують на увагу та підтримку з боку держави.

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Відвідування вистави

Кожен з дитинства пам’ятає казку Шарля Перро «Червона шапочка». Але діти все одно з задоволенням слухають її та просять читати батьків або бабусь.  За сприянням Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова 4 січня 2018 року діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, мали змогу відвідати  ХНАТОБ та подивитися виставу «Червона шапочка».

Всі ми знаємо класичний сюжет цієї казки. Але саме у цій виставі з’явилися нові цікаві персонажі та нові пригоди головних героїв. У Червоної Шапочки є новий друг – кіт Кузя, разом з яким вони прямують до хворої бабусі. По дорозі вони зустрічають та допомагають ляльці – балерині, проходять крізь болото з Водяним, знайомляться з Королевою квітів. А у Сірого вовка є подруга – Хитра лисиця, яка також має бажання  поласувати пиріжками.  Наприкінці нас чекає несподіванка – бабуся виявляється зовсім не старенькою і хворою, а колишньою спортсменкою та тренером, та змушує Сірого вовка займатися спортом!

Центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова висловлює подяку адміністрації Харківського Національного Академічного театру опери та балету та сподівається на подальшу співпрацю.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Балет

У День Святого Миколая усі діти чекають на подарунки та сюрпризи. І так приємно побути помічником цього чарівника. 19 та 21 грудня, за сприянням Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського района м. Харкова діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, мали змогу відвідати ХНАТОБ та подивитися балет «Лускунчик».

Це дійсно казка наяву: гарна постановка, оригінальні декорації, шикарні костюми, в балеті задіяно дуже багато артистів. Особливо хвилююче дивитися на маленьких балеринок, які дуже стараються. І все це дійство відбувається під чудову музику Петра Ілліча Чайковського у виконанні живого оркестру. Часом просто завмирає серце від настрою в музиці. І діти, і дорослі зачаровано дивилися на сцену.

Дорослі та діти отримали незабутні враження від перегляду, а дитячі посмішки були найкращою вдячністю.

Центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова висловлює подяку адміністрації Харківському Національному Академічному театру опери та балету та сподівається на подальшу співпрацю.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Відвідування вистави

Найкращий вихідний – це день, проведений у родинному колі, поруч з дітьми. Але нажаль, не всі батьки мають змогу купити квитки для дітей до театру або цирку. 24 грудня, за сприянням Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського района м. Харкова діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, мали змогу відвідати ХНАТОБ та подивитися виставу «Бременські музики» .

Музичний мультфільм «Бременські музики» на сюжет давньої казки братів Грим зявився на телеекранах 40 років тому. Але історія про те, як покохалися Трубадур (у давнину так називали вірних обов’язку лицарей, які створювали чудові пісні) та королівська донька, й досі залишається напрочуд захоплюючою. А пісні, які разом з головними героями співають мандрівні музики Кіт, Пес, Півень та Осел дуже подобаються дітям та дорослим.

Діти були в захваті, співали улюблені пісні та хвилювалися разом з героями вистави.

Центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова висловлює подяку адміністрації Харківському Національному Академічному театру опери та балету та сподівається на подальшу співпрацю.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

«Справжнє кохання чекає»

С кожним роком в Україні збільшується кількість підлітків, що ведуть активне статеве життя. За останнє десятиліття середній вік підлітків, що почали сексуальне життя, зменшився від 15 – 16 років до 13 -14 років. Це має не тільки серйозні негативні наслідки для здоров’я, але також впливає на морально- етичні погляди серед молоді.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова при залученні МБФ «Харківського центру допомоги вагітним» проводить цикл тренінгів у школах «Справжнє кохання чекає».

Мета тренінгів – профілактика негативних наслідків раннього сексуального життя; підліткової вагітності; захворювань, що передаються статевим шляхом та ВІЛ/СНІДу; укріплення морально – етичних цінностей серед підлітків; усвідомлення ступеня відповідальності за свою сексуальну поведінку.

Тренінги проходять в багатьох загальноосвітніх школах Слобідського району м. Харкова у вигляді уроків з залученням відео та фото матеріалів та макетів. Так, наприклад, учні мали змогу побачити та потримати макети ембріонів на різних етапах розвитку, побачити на фото та відео реальні негативні наслідки раннього сексуального життя та підліткової вагітності. Учні з захопленням долучаються до занять, адже вони мають змогу прояснити всі свої питання щодо цієї «незручної» теми та проконсультуватися з провідними спеціалістами.

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

«Ми - проти насильства у сім’ї!»

 Згідно статистики, щороку в Україні поліція отримує від жінок близько 165 тисяч заяв щодо домашнього насильства. З них приблизно півтори тисячі жінок гинуть від отриманих травм. Це тільки офіційна статистика. Справжня цифра вражає – більше у п’ять разів! 10 % дітей з цих сімей також стають жертвами фізичного насильства у сім’ї, не враховуючи психологічне потрясіння.

У рамках Всеукраїнської акціїї «16 днів проти насильства» та соціальної акціїї «#Харьков _без_насилия», 08.12.2017 фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району вийшли на вуличну акцію: «Ми - проти насильства у сім’ї!» біля станції метро «Спортивна». Перехожим був запропонований роздатковий матеріал у вигляді інформаційних листівок. Особливо небайдужі мешканці зупинялися, щоб поцікавитися детальніше з цього приводу. Ми сподіваємося, що таким чином змогли привернути увагу суспільства до цієї важливої проблеми, і більшість потерпілих від домашнього насильства будуть звертатися з цією проблемою до спеціалістів, а не замовчувати, ставлячи під загрозу своє життя та здоров’я!

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Профілактика насилля в сім`ї, дитячому та підлітковому середовищі

У рамках  Всеукраїнської щорічної акції  «16 днів проти насильства», 29.11.2017  спеціалістом Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району було проведено профілактичний захід у Харківській загальноосвітній школі №20, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Середньо – Уральська, 16. 

Школярами було прослухано лекції на тему: «Профілактика дитячого та підліткового насильства» та «Профілактика насильства у сім’ї». Також був проведений видеолекторій з використанням відео та фотоматеріалів на дану тему. Учням було запропоновано роздатковий матеріал у вигляді листівок, з яких вони могли дізнатися номери та адреси соціальних та екстрених служб, а також свої дії у випадку домашнього насильства. 

Діти мали змогу задати питання на дану тематику, а також проконсультуватися з фахівцем із соціальної роботи.

Загалом, учні проявили інтерес до цієї теми, та прийшли до спільної думки, що насильству не місце у родині і суспільстві взагалі, і вони бачать своє майбутнє та майбутнє України без насильства.

Записів з 1 по 10Всього: 11