"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Свято 1 вересня в "Качанівській виправній колоній № 54"

 

День Знань – це свято не тільки для малечі, а й для тих, хто приступає до занять у новому навчальному році. Серце переповнюють почуття радості, шкільна пора…Це свято відбулося в Качанівській виправній колонії №54 для жінок саме 1 вересня, а у якості почесних гостей було запрошено директора та фахівця із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова.

    В Качанівській ВК до занять приступлять жінки 10 та 11 класу, учениць та гостей привітала директорка школи та вчителі.  Заступник начальника колонії зазначив, що, навіть за гратами, за бажанням можна отримати повну середню освіту та потім продовжити навчання у виші. Директор ЦСССДМ привітала жінок з початком отримання знань та запросила після звільнення до мережі соціальних Центрів за місцем мешкання. А на знак поваги всі присутні мали можливість послухати пісні у виконанні дівчат у національному українському вбранні про школу, любов та Україну- співочу країну.

    Для навчання відсутні заперечення та кордони, шлях до наук тернистий, але широкий та шанований. Можна зазначити, що ті хто обирають навчання – завжди молоді душею.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Привітання дітей-першокласників з Днем знань

Напередодні "Дня Знань" Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова  спільно з представником громадської організації „Благовіст 2013” привітали 15 майбутніх першокласників-мешканців транзитного містечка для вимушених переселенців  "Надія" із зони АТО.

Окрім вітальних слів дітлахи отримали канцелярське приладдя, іграшки та гарний настрій.

Записів з 1 по 2Всього: 2