"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Трафінінг -сучасна форма рабства

В проведенні Єдиного правового дня 19.04.2018 року в Харківській загальноосвітній школі №90 та Харківському професійному ліцеї будівництва та автотранспорту Слобідського району м. Харкова взяла участь провідний юрисконсульт Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова. Учням було показано відеолекторій на тему: «Трафікінг – сучасна форма рабства».

Торгівля людьми (трафікінг) - це сучасна форма рабства. Особи, які потерпіли від торгівлі людьми, платять жахливу ціну – отримують фізичні та психологічні, емоційні травми, захворювання, втрачають зв'язки з близькими і рідними, стають наркозалежними, здійснюють спроби суїциду.

 Таким чином, торгівля людьми - грубе порушення прав людини, яке сприяє соціальному руйнуванню (трафікінг відриває дітей від батьків і сім'ї, забирає у молоді можливість здобути освіту тощо).

 У Харкові, як і по всій Україні, здійснюється проект «Зниження ризику торгівлі людьми в Україні». 

 В даному напрямку ведуть роботу Харківські Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Регулярно проводяться заходи щодо запобігання торгівлею людьми (просвітницькі лекції, бесіди, тренінги як з дорослим населенням, так і зі школярами, студентами). Надається юридична та психологічна допомога потенційним жертвам торгівлі людьми.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Пасхальні кулічі

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова за сприянням Народного депутата А.П. Денисенка було надано адресну допомогу у вигляді пасхальних куличів .

Великдень – день, особливий для всіх. У цей день прийнято ходити до церкви, святити пасхальні кулічі, крашанки та інше. Але, на жаль, не у всіх є можливість повноцінно відзначити це свято. Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова за сприянням Народного депутата А.П. Денисенка було надано адресну допомогу у вигляді пасхальних куличів сім’ям та особам, що знаходяться в складних життєвих обставинах, а саме внутрішньо переміщеним сім’ям, сім’ям з дітьми з фізичними обмеженнями, багатодітним сім’ям, сім’ям загиблих учасників бойових дій у зоні проведення АТО, малозабезпеченим сім’ям.

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Різноманіття твариного світу

Знання – це безцінний скарб кожної людини. Особливо важливо отримувати знання у дитячому віці, тому що саме у цей період інформація засвоюється дуже швидко та ефективно. За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова діти учасників бойових дій у зоні АТО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю,  діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах – 24.03.2018 року мали змогу відвідати Харківський музей природи.

Спеціально для Центру була організована екскурсія «Різноманіття тваринного світу». Діти дізналися багато нового про тварин, змогли побачити опудала птахів, тварин та риб, навіть тих, що вже зникли з природи. Порівняли розміри найменшої та найбільшої тварини. Екскурсовод дуже цікаво розповідала про життя та особливості тварин, а маленькі відвідувачі мали змогу перевірити свої знання.

Центр соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова  висловлює подяку адміністрації та особливо екскурсоводу Харківського музею природи за  небайдуже ставлення до дітей, що потребують уваги та підтримки з боку держави.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Безпека наших дітей – у наших руках!

В рамках проведення Єдиного правового дню 15.03.2018 року в Харківських загальноосвітніх школах №95 та 60, в Харківській спеціалізованій школі № 77 Слобідського району м. Харкова, взяла участь фахівець Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова.

Темою, з якою виступила фахівець Центру, цього разу була проблема насильства над дітьми в інтернет-середовищі. Ця тема останнім часом стала, як ніколи актуальною. 88% сучасних українських підлітків активно користується інтернетом, практично кожен зареєстрований у різних соціальних мережах. За статистикою, підлітки в мережі спілкуються з родичами- 44%, з «віртуальними друзями» - 22%, з незнайомцями – 33%. Але не завжди ми можемо знати, хто насправді є приємний співрозмовник. За доброзичливим незнайомцем може ховатися небезпечний злочинець. Тому дуже важливо дотримуватися основних правил безпеки в інтернеті – не розголошувати  інформацію особистого характеру, не надсилати незнайомцям свої фото/відео та інформацію стосовно своїх рідних та близьких. У випадку будь-якої небезпеки, як то: шантаж, погрози, прохання вислати інтимні фото – одразу повідомляти дорослим або в органи поліції.

Головна задача дорослих – не бути байдужими до того, з ким спілкується дитина в інтернет-мережі. Безпека наших дітей – у наших руках!

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Циркова сміхотерапія

Коли на календарі весна, а на вулиці ще сніг і морози, особливо хочеться тепла і гарного настрою. А що може краще підвищити настрій, ніж цирк!

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова діти учасників бойових дій у зоні АТО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю,  діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах – 10.03.2018 року мали змогу відвідати Харківський цирк.

Циркова сміхотерапія – дуже цікава програма. Весь час глядачів веселив смішний клоун, викликали захоплення повітряні гімнасти та  акробати, дітям дуже сподобалися дресировані мавпочки, собачки та поні. Глядачі залишилися у захваті.

Центр соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова  висловлює подяку адміністрації  Харківського державного цирку ім. Ф.Д. Яшинова за  небайдуже ставлення до дітей, що потребують уваги та підтримки з боку держави.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Мюзикл «Робін Гуд»

У перші весняні вихідні хочеться гарно відпочити та зарядитися гарним настроєм. Але погода не завжди сприяє прогулянкам містом або парком. Тому найкращим рішенням гарно провести час є театри, кіно чи музеї. За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова діти учасників бойових дій у зоні АТО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю , діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах – 03.03.2018 року мали змогу відвідати ХНАТОБ та подивитися мюзикл «Робін Гуд».

Це мюзикл про популярного героя середньовічних англійських народних балад, благородній ватажка лісових розбійників. За переказами, діяв зі своєю зграєю в Шервудському лісі - грабував багатих, віддаючи здобуте біднякам. Всесвітньо відома легенда у виконані акторів Харківського Національного Академічного театру опери та балету у поєднанні із гарною музикою та казковими декораціями не залишила нікого байдужим.

Центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова висловлює подяку адміністрації Харківського Національного Академічного театру опери та балету та сподівається на подальшу співпрацю.

Записів з 1 по 6Всього: 6