"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Здійснення хлопчачих мрій

На Обласному спортивному комплексі «Металіст» 4 липня розпочалися тренування дитячих команд для участі у соціальному проекті дитячо-юнацького турніру з футболу «Мій старт», що організовано за сприянням організації «Ротарі клуб «Харків мрія».

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харків зібрав для участі дітей з числа внутрішньо переміщених сімей, мешканців модульного містечка «Надія».

Заняття спрямовані на розширенні інтересів та знань дітей, формування здорового способу життя, розвинення любові до спорту. Це ще одна цеглинка у формуванні здорового суспільства.

Діти з захопленням очікували початку тренувань. Хто ж з хлопчиків не мріє стати футболістом?! Завдяки ініціативі організації «Ротарі клуб «Харків мрія» вони стали ближче до здійснення свого бажання.

Сьогоднішнє перше заняття почалося зі знайомства з тренерами. Хлопці уважно прослухали правила техніки безпеки під час тренувань, правила поведінки, а також отримали рекомендації щодо здорового харчування та образу життя, які є невід’ємним компонентом гарного та успішного спортсмена. І нарешті, довгоочікуване тренування та гра у футбол! Професійними тренерами було підібрано - вправи на розвиток координації, швидкості реакції, уваги, згуртування команди, тощо.

Батьки хлопчиків не залишилися осторонь. Тим часом вони прослухали інструктаж щодо безпеки, рекомендації як підтримати інтерес дітей до спорту, як допомогти дитині розвивати її здібності. Усі батьки спостерігали за заняттям, активно вболівали та підтримували старання своїх дітей.

Бажаємо успіхів майбутнім футболістам!

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Особливості соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами та сім’ями

Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Слобідського району м. Харкова 20 червня взяв участь у проведенні методичної наради за сприянням Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, ХМЦСССДМ «Довіра» та Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради.

Нарада «Особливості соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Харкова з внутрішньо переміщеними особами та сім’ями», - проводилася в рамках здійснення методичного забезпечення діяльності центрів соціальних служб з метою удосконалення соціальної роботи та підвищення професійного рівня працівників. Ця тема дуже важлива, оскільки, як відомо, саме Харків та Харківська область приймають у себе найбільшу кількість переселенців в Україні.

На цей засхід було запрошено працівників Центрів соціальних служб, діячів громадських організацій та безпосередньо самих внутрішньо переміщених осіб. Кожен поділився власним досвідом. Детально було розібрано появу такого нового соціального феномену, як внутрішньо переміщені особи, досвід роботи з цією категорією населення, допомоги в адаптації людей до нових умов життя. Було розглянуто труднощі, з якими соціальні працівники стикалися у роботі з внутрішньо переміщеними особами, які знаходили шляхи їх подолання, чого вдалося досягти.

Представник від громадської організації «Благовіст-2013» продемонстрував проект допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям, що реалізовувався їх організацією разом з Центром соціальних служб Слобідського району. Мешканка модульного містечка «Надія» розповіла про складні обставини, в яких опинилась її сім’я, внаслідок воєнного конфлікту на Донбасі. Також поділилася власним досвідом пристосування до нових умов життя, а також зазначила що саме допомога, яка здійснювалась соціальними службами, благодійними та громадськими організаціями, небайдужими людьми, дала її сім'ї віру в свої сили та вказала, що є до кого звернутися в складних обставинах.

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

«Обізнаний – отже попереджений!»

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району міста Харкова продовжує організацію заходів для дітей з протидії виникнення наркотичної залежності. Разом з «Фондом рятування дітей та підлітків України від наркотиків», президентом фонду Міславською Іриною Борисівною 14 червня 2019 року ми відвідали дитячий будинок «Родина».

Тренінгові заняття Ірини Борисівни завжди цікаві для дітей, оскільки побудовані в дивовижній формі казки та гри. Діти з радістю залучаються до участі в таких заняттях, краще сприймають та запам’ятовують інформацію. Такий ненав’язливий спосіб навчання дуже ефективний, допомагає швидко налагодити контакт з групою та залучити всіх дітей до активної участі.

Для нас дуже важливо, щоб діти дитячих будинків були попереджені про небезпеку вживання наркотиків, стали орієнтовані на побудову здорового гармонійного життя. Разом з дітьми дитячого будинку «Родина» ми заклали основи для того, щоб їх майбутнє було світлим, надійним та здоровим.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Скажіть наркоманії - Ні!

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м.Харкова 11 червня 2019 року організував для дітей та підлітків профілактичний захід щодо протидії наркоманії, що відбувся у Харківській ЗОШ № 78. Для проведення заходу було запрошено президента «Фонду рятування дітей та підлітків України від наркотиків» Міславську Ірину Борисівну.

Всесвітній день боротьби з наркоманією - 26 червня. Наркоманія – це величезна проблема всього світу і статистичні дані невтішні – кількість наркозалежних людей зростає. Найбільш вразливий шар населення – це підлітки від 12 років і старше. Саме тому, дуже важливо попередити, не допустити цього явища. Попереджений, а отже – підготовлений! Дітям дуже важливо донести інформацію про вплив наркотиків на організм та поведінку людини, на її майбутнє. Завдяки проведеному тренінгу школярі в цікавій інтерактивній, ігровій формі дізналися більше про залежність, як вона з’являється та формується, який шкідливий вплив чине на організм, стан психіки, стосунки з близькими та друзями. Важливу увагу було приділено навчанню дітей чинити власний опір, протистояти факторам, що можуть призвести до виникнення наркотичної залежності. Діти навчились розрізняти негативний вплив від позитивного, «небезпечне» коло спілкування, маніпуляції, вміти відстоювати свою думку, сказати «Ні!».

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Профілактика повторних злочинів

Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова спільно з філією державної установи «Центр пробації» у Харківській області 11 червня 2019 року провели просвітницький захід для осіб, що перебувають на обліку як засуджені без позбавлення волі.

Мета заходу – розширення знань засуджених щодо засобів вирішення проблемних життєвих ситуацій, соціально-прийнятних шляхів подолання труднощів та забезпечення потреб, підвищення якості життя, формування соціальної мобільності.

Фахівець центру з соціальної роботи II категорії Андрієвська Юлія Миколаївна з залученим волонтером психологом Коробовою Анастасією Олегівною надали інформацію стосовно послуг центру соціальних служб: допомога у вирішенні життєвих проблем, допомога в аналізі життєвої ситуації, корекція психологічного стану та поведінки в повсякденному житті, надання психологічної підтримки; допомога в оформленні документів, сприяння працевлаштуванню, допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків.

Слухачі просвітницького заходу – це особи схильні до дисфункційних поведінкових виявів, що мають труднощі з прийняттям зважених рішень, плануванні позитивних змін у власному житті, визначенні життєвих цілей. Вони безперечно потребують допомоги соціальних працівників та психологів для налагодження особистого життя та адаптації у суспільстві. Завдяки роботі фахівців соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді засуджені особи мають можливість будувати позитивні соціальні зв’язки, налагодити стосунки з сім’єю та дітьми, переглянути цінності та стереотипи поведінки, навчитися ненасильницьким засобам спілкування, змінити своє життя на краще. Така робота сприяє не тільки налагодженню життя окремих осіб, але й суспільства в цілому.

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Чарівна мить дитинства

Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова, що підпорядковується Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, 31 травня 2019 року у парку ім. Машинобудівників організував свято для сімей із дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Наша місія – допомагати та підтримувати дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та їх батьків.

Діти — це безмежна щирість та відвертість, сонячні посмішки та приємні клопоти. Впевнені, що разом ми зробимо все від нас залежне для того, аби захистити наших дітей від гіркоти розчарувань та зневіри. Давайте створимо для них щасливий світ. Світ, у якому ніколи не буде жорстокості, сліз та страждань. Зігріймо їх теплом свого серця та батьківською ласкою.
Хочеться вірити в те, що кожна дитина обере правильний шлях, знайде своє покликання, виросте достойною людиною та віддячить батькам за подароване життя, за турботу та ніжність.

Наші постійні соціальні партнери та спонсори нашого традиційного свята як завжди були поряд і надали чудові подарунки маленьким учасникам урочистого заходу.

Від щирого серця дякуємо народному депутату України Анатолію Денисенко, директору парку ім. Машинобудівників Томіній Валентині Олександрівні за безкоштовні атракціони та небайдуже ставлення до дітей пільгових категорій, директору поліграфічної агенції ТОВ РПА «Бріск» Шинкаренку Максиму Віталійовичу, ТОВ «Фабриці морозива Хладопром» та директору Баришевському Олексію Володимировичу за багаторічну співпрацю та надання морозива, аніматору Муровайко Максиму за святкову программу, мотоклубу «Iron Heds» за участь у святі.

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій! Бажаємо усім діткам щасливого безтурботного дитинства, добра, тепла та здоров’я!

 

Записів з 1 по 6Всього: 6