Слобідський (Комінтернівський) р-н

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні отримувачі послуг!

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, у зв’язку з введенням у місті Харкові режиму карантину

КОНСУЛЬТАЦІЇ ПРАЦІВНИКАМИ

Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова з 17.03. по 03.04.2020 будуть надаватися ВИКЛЮЧНО ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕЛЕФОННОГО ЗВ’ЯЗКУ, ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ!!!

Контактні телефони:

(057) 725 26 86, (057) 725 26 87

E–mail: csssdm-kr@ukr.net 

Сайт: www.dovira.kh.ua

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Ще раз про Червону шапочку

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова 07.03.2020 року сім’ї з дітьми з числа малозабезпечених, багатодітних та сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, відвідали виставу Харківського академічного театру ляльок ім. В.А. Афанасьєва «Ще раз про червону шапочку».

Метою заходу було розширення кругозору дітей, навчання добру та взаємоповаги через казку.

Діти та їх батьки мали змогу переглянути казку «Червона шапочка» у виконанні ляльок та доторкнутися до вічних тем: любові, нахабства, взаємовиручки та добра. Малечі сподобалась інтерактивна гра під час перегляду лялькової вистави.

Висловлюємо подяку адміністрації театру ляльок за можливість безкоштовного перегляду вистави «Ще раз про червону шапочку» дітям пільгових категорій.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Соціальна робота – це покликання

Соціальна робота як професія, а соціальні працівники як фахівці цієї професії покликані проявляти турботу про моральність народу, фізичне та духовне здоров'я нації, гармонізацію відносин у суспільстві. За своїм призначенням, функція соціальної роботи - мінити світ та покращити життя людей, не оминаючи жодної людини та її проблем.

Так, нещодавно до нашого Центру звернулася жінка, яка потребувала допомоги та підтримки з боку суспільства та не могла знайти вихід з ситуації, що склалася в її сім’ї. Завдяки високому професіоналізму, небайдужості та чуйності спеціаліста Центру,  жінка отримала низку кваліфікаційних послуг та підтримку, яку так довго шукала.

Вдячність отримувачів соціальних послуг та мешканців Слобідського району м.Харкова  – це найвища нагорода для фахівця із соціальної роботи! 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Круглий стіл

За ініціативою начальника Слобідського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Олени Середенко 6 лютого 2020 року був проведений круглий стіл з представниками структурних підрозділів району.

Серед присутніх був прокурор Харківської місцевої прокуратури № 5 Віталій Оводенко, начальник відділення соціально-виховної служби установи виконання покарань «Качанівська виправна колонія (№54)» Антоніна Стрижак, голова спостережної комісії Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради Денис Дорожкін, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова Олена Коваль та співробітники районного відділу пробації.

Під час заходу була розглянута низка питань, пов’язаних з пенітенціарною пробацією. Заступник начальника Слобідського районного відділу з питань пробації Наталія Старченко презентувала План підготовки до звільнення засуджених жінок, які відбувають покараня в установі віконання покарань № 54 та готуються до звільнення на підставі статті 82 Кримінального кодексу України, в рамках Проекту NORLAU, в якому приймає участь відділ пробації.

Голова спостережної комісії Денис Дорожкін розповів про роботу комісії під час підготовки засуджених до звільнення.

Підбивав підсумки круглого столу прокурор Харківської місцевої прокуратури №5 Віталій Оводенко, який зазначив, що тільки тісна співпраця між місцевими органами самоврядування, громадськими організаціями прокуратурою, установою виконання покарань та пробацією, призведе до безпечного суспільства.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Опера «Сват мимоволі»

Отримувачі послуг Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова з числа сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, багатодітних та малозабезпечених, 31 січня 2020 року відвідали Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М.В.Лисенка.

В програмі спектаклю була опера «Сват мимоволі». Іскрометна комічна опера видатного харківського композитора, справжнього класика української музики Віталія Губаренка «Сват мимоволі», написаної на сюжет п'єси Г. Квітки-Основ'яненка «Шельменко-денщик».

Представники сімей мали змогу залучитися до прекрасного та зняти емоційну напругу від повсякдення.

Висловлюємо подяку адміністрації ХНАТОБу за можливість безкоштовного відвідування опери сім’ям пільгових категорій.

Записів з 1 по 5Всього: 5