"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Вистава Аладін

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова  діти учасників бойових дій у зоні АТО, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю,  діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах – 21.10.2018 року мали змогу відвідати Харківський державний академічний театр ім. Т. Г. Шевченко та переглянути виставу «Аладін».

Аладін – це відома з дитинства казка. Багато з нас бачили відомий діснеєвський мультфільм, деякі читали цю казку, і всі мріяли отримати чарівну лампу та мати власного джина. Актори театра ім. Т.Г. Шевченка майстерно показали чарівні події на сцені. Маленькі глядачі поринули у казку та залишилися у захваті.

Привчати дітей до відвідування закладів культури - дуже важливо, особливо дітей шкільного віку. Але, нажаль, не всі батьки мають змогу придбати квитки до театру або цирку. Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова  сприяє підвищенню культурного рівня сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Таким чином, дітям буде не цікаво долучатися до шкідливих звичок або спілкуватися з поганими компаніями і вести антисоціальний спосіб життя, тому що вони матимуть змогу долучитися до театрального мистецтва і побачити, що життя може бути цікавим і яскравим!

Центр соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова  висловлює подяку адміністрації Харківського державного академічного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Вітання захисників України!

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова 13.10.2018 учасники бойових дій, що знаходяться на обліку Центра, мали змогу відвідати Харківський молодіжний театр «Мадригал» та переглянути мюзикл «Дон Жуан».

Вже четвертий рік в Україні відзначають День захисника України.
 У зв’язку з подіями на сході України учасників бойових дій стає все більше. Кожен день наші співвітчизники ризикують своїм життям та здоров’ям заради миру та спокою в Україні. Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова щиро вітає захисників та бажає здоров’я, миру та благополуччя!

Мюзикл «Дон Жуан» - це вихор пристрасті. Події на сцені захоплюють та змушують затамувати подих. Іспанський колорит, неперевершені вокальні партії акторів, особливу увагу привертає танцювальний колектив. Глядачі залишилися у захваті від перегляду вистави.

Відвідування закладів культури позитивно впливає на соціальну адаптацію учасників бойових дій, допомагає відволіктися від спогадів, пов’язаних з пережитими подіями і сприяє покращенню психологічного стану.

Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Слобідського району м. Харкова висловлює подяку адміністрації Харківського молодіжного театру «Мадригал» за небайдуже ставлення до громадян, які  потребують уваги та підтримки з боку держави.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Відвідування опери "Сват мимоволі"

З метою покращення психоемоційного стану 25.09.2018  за сприянням Центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова сім’ї учасників бойових дій та сім’ї загиблих учасників бойових дій мали змогу відвідати  ХНАТОБ та подивитися оперу «Сват мимоволі».

Театральне мистецтво позитивно впливає на психологічний та емоційний стан. Відвідування закладів культури є однією зі складових психологічної реабілітації.
«Сват мимоволі» – це комічна опера харківського режисера – постановника Віталія Губаренка на п’єсу Григорія Квітки – «Шельменко - денщик». В опері "Шельменко-денщик" гумором пронизано все: хитросплетіння сюжету, діалоги персонажів, які відбуваються на "гримучій" суміші української, російської та французької мов, а також музика - написана свіжою сучасною мовою, яка використовує численні посилання до традиційних пісень і романсів, і навіть висміює сформовані оперні штампи. 

Самі глядачі підтверджують, що після відвідування вистави у них покращується настрій, що сприяє психологічній реабілітації та відновленню у цивільному житті. Так, наприклад, мати загиблого учасника бойових дій каже, що після загибелі єдиного сина відвідування культурних закладів є способом відволіктися від поганих думок та гарно провести час.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова висловлює подяку адміністрації Харківського Національного Академічного театру опери та балету та сподівається на подальшу співпрацю.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Опера Паяци

З метою попередження сімейного неблагополуччя шляхом підвищення культурного рівня батьків 20.09.2018  за сприянням Центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району  м. Харкова сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, мали змогу відвідати  ХНАТОБ та подивитися оперу «Паяци».

Опера – це вид театрального мистецтва, який існує ще з давніх часів. Відвідування опери дає змогу підвищити свій культурний рівень, послухати професійний спів та насолодитися грою артистів.

Паяци – це відома опера Руджеро Леонкавалло, одна з найвідоміших італійських опер. Досить оригінальною є ця постановка в ХНАТОБі. На сцені був використаний мультимедійний екран, на якому відображалися різни фони. Опера виконувалася мовою оригіналу, що свідчить про високий професійний рівень артистів. Різнобарвні костюми, танці та партії хору в поєднанні створили на сцені справжню феєрію. Виконавці головних ролей досить проникливо виконували свої партії і змогли передати глядачам справжні емоції та почуття.

Глядачі залишилися у захваті від вистави та чудово провели свій час. Відвідування закладів мистецтва, таких, як театр, позитивно впливає на світогляд, сприяє до перегляду свого образу життя. Люди з високим культурним рівнем будуть піклуватися про достойне існування себе та своїх дітей і навряд чи будуть проявляти антисоціальну поведінку, у тому числі алко та наркозалежність. Таким чином, культурне просвітництво є однією з форм профілактики сімейного неблагополуччя та антисоціальної поведінки.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

«Насильство у підлітковому середовищі»

В рамках проведення «Єдиного правового» дня 20.09.2018 року в Харківський загальноосвітній школі №20  та Харківській гімназії №46 Куцина Н.А. – провідний юрисконсульт відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова провела відеолекторій на теми: «Зупинемо насильство разом» та «Профілактика зловживання дітьми в кіберпросторі».

 

Булінг – нове поняття в Україні, але, на жаль, не нове явище. Булінг (від англ. bully — залякувати, цькувати, задирати) — прояв агресії з подальшим залякуванням особистості, цькування та погрози, моральне приниження. За даними дослідження UNICEF Україна за 2017 рік, 67% дітей зіткалися з булінгом, а 40% потерпілих від цькування взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою.

Через розповсюдження Інтернету і соціальних мереж з’явився новий вид цькування – кібербулінг, або цькування в інтернеті, яке може перерости в насилля.

Булінг – небезпечне явище, яке несе загрозу для життя і здоров’я дітей. Неабияку роль у попередженні булінгу відіграють батьки, інші члени сім'ї, класний керівник і інші важливі дорослі в оточенні дитини. Байдуже ставлення батьків до дитини змушує її шукати спілкування та підтримки в інтернет – оточенні. Тому важливе завдання для дорослих – цікавитися, з ким спілкується та проводить час дитина, слідкувати за її настроєм та психологічним станом, і у разі виявлення загрози негайно вживати необхідних заходів.

Близько 150 школярів прослухали відеолекторій і зазначили, що ця тема є надзвичайно актуальною. Учні дізналися про свої дії у випадку булінга і насильства у підлітковому середовищі і будуть використовувати набуті знання за необхідністю.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

«Казкові барви арени»

 За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова 15.09.2018 діти учасників бойових дій, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю,  діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах мали змогу відвідати Харківський  цирк.

З початком навчального року свої двері гостинно відчиняє Харківський державний цирк. Новий сезон присвячений юбілею сучасного цирку є надзвичайно цікавим та захоплюючим.

«Казкові барви арени»- чарівна програма, насичена яскравими номерами. На арені глядачі побачили виступи повітряних гімнастів, акробатів, розумних дресированих тварин, фокусників та веселих клоунів. Вистава не залишила нікого байдужими. І діти, і дорослі залишилися у захваті.

Центр соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді Слобідського  району м. Харкова  висловлює подяку адміністрації  Харківського державного цирку ім. Ф.Д. Яшинова за  небайдуже ставлення до дітей, що потребують уваги та підтримки з боку держави.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Відкриття дитячого майданчика

У Слобідському районі, 07.09.2018 р., за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса та адміністрації Слобідського района м. Харкова відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика за адресою: проспект Героїв Сталінграда,150.

У святі прийняли участь фахівці Центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського района м.Харкова. Центром було запрошено на свято сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, які мешкають у цьому районі.

Для повноцінного розвитку дітям необхідне свіже повітря та активні фізичні ігри. На дитячому майданчику діти можуть гарно провести час, зміцнити своє здоров’я, поспілкуватися з друзями. Завдяки спортивному комплексу, що знаходиться на дитячому майданчику, діти мають змогу долучитися до спорту, самостійно тренуватися у вільний час.

На честь відкриття був проведений концерт за участю дитячих колективів району. Дітей розважали веселі аніматори, клоуни, а наприкінці свята всіх дітлахів очікував солодкий сюрприз – морозиво.

Діти та батьки дуже радіють новому майданчику, і будуть з задоволенням проводити там свій вільний час.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Разом готуємось до школи!

Спеціалістами Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Слобідського району м.Харкова спільно зі Службою у справах дітей по Слобідському району в м. Харкові 22 серпня 2018 року проведено профілактичний захід – рейд «Урок» для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На виконання ст. 53 Конституції України та Закону України «Про загальну середню освіту», з метою надання  соціальних послуг дітям із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі.

Основною метою проведення такого цільового рейду –  перевірка умов утримання та виховання дітей у сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, а також виявлення дітей, які без поважних причин не намагаються приступити до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням.

Проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, попередження про правову відповідальність згідно чинного законодавства про обов’язкове відвідування уроків, що ухилення батьків або осіб, що їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх осіб, згідно зі ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення, тягне за собою відповідне покарання.

Особлива увага привернута до дітей шкільного віку, які переміщені із тимчасово окупованих територій або районів проведення антитерористичної операції, залучення їх до участі у різноманітних навчально-виховних програмах, проектах, шкільній, позашкільній та позаурочній громадській діяльності, гуртках, факультативах, творчих колективах, спортивних секціях.

Записів з 1 по 8Всього: 8