"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Літній дитячий відпочинок

Протягом літніх місяців діти з сімей внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції мали змогу безкоштовно оздоровлюватися в таборах різних областей України.

Ось і закінчилося літо — час дитячих шкільних канікул. Можна підвести певні підсумки щодо соціальної роботи з такими категоріями наших клієнтів, як діти та підлітки із сімей внутрішньо переміщених осіб і родин учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції. За три літні місяці завдяки спільній роботі нашого Центру з соціальними партнерами — Комітетом у справах сім’ї, молоді та спорту по Шевченківському району, а також громадськими організаціями — вдалося надати можливість більш ніж 150 дітям безкоштовно оздоровитися та відпочити у дитячих таборах, розташованих як у нашій області, так і на узбережжі Чорного та Азовського морів, а також у Карпатах.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Футбольне свято для дітей з зони АТО присвячене Дню знань

     01 вересня 2017 року напередодні матчу відбору до ЧС-2018 з футболу Україна-Туреччина для сотні дітей, що постраждали від збройного конфлікту на Донбасі, а зараз мешкають на Харківщині, в рамках соціального проекту «1000 дитячих посмішок», який реалізується ВГО «Українська мрія» під егідою Міністерства молоді та спорту України за підтримки Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України» відбулося справжнє футбольне свято.

     За сприянням  громадської організації «Благовіст 2013» Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району організував участь у заході дітей з родин ВПО. Хлопці та дівчата змагалися у футбольній вікторині, переглянули відеопривітання від гравців Національної збірної України з футболу, отримали футбольну атрибутику та квитки на матч Україна-Туреччина, який вони мали змогу відвідати разом із своїми сім’ями.

     Захід сприяє популяризації футболу серед дітей соціально уразливих категорій, організації змістовного сімейного дозвілля.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Привітання дітей-першокласників з Днем знань

Напередодні "Дня Знань" Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова  спільно з представником громадської організації „Благовіст 2013” привітали 15 майбутніх першокласників-мешканців транзитного містечка для вимушених переселенців  "Надія" із зони АТО.

Окрім вітальних слів дітлахи отримали канцелярське приладдя, іграшки та гарний настрій.

Записів з 1 по 3Всього: 3