"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Екскурсія до Feldman парку

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району організував екскурсію до Feldman екопарку.

13 червня для дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб було влаштовано безкоштовну екскурсію до екопарку Фельдмана. Батьки і їхні діти із задоволенням поспілкувалися з мешканцями екопарку, які залишають у душах і серцях відвідувачів незабутні позитивні враження. Для більшості відвідувачів екопарку це була перша екскурсія, люди дякували за надану можливість приєднатися до шанувальників такого чудового місця на Харківщині, де можна зустрітися з братами нашими меншими.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Проведення тренінгу

Сім’я – найдорожче, що є в людини. У родині ми завжди знайдемо підтримку, добре слово, любов. Але щоб так було завжди, треба докладати багато зусиль. 17.05.2018 у модульному містечку для переселенців за сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова відбувся тренінг для сімей «Як з любов’ю та повагою побудувати межі для дитини».

У рамках тренінгу учасники могли розібрати свої життєві ситуації, отримати цінні поради щодо виховання дітей.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова виносить подяку Харківському центру допомоги вагітним.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Мудрі батьки - щасливі діти

Для членів сімей внутрішньо переміщених осіб було організовано участь у масштабному форумі "Мудрі батьки - щасливі діти".

Наші підопічні з сімей внутрішньо переміщених осіб відвідали масштабний форум “Мудрі батьки — щасливі діти”. Такий захід уже проводиться вп’яте. Провідні українські педіатри, імунологи, психологи і педагоги давали відповіді на питання, що хвилюють батьків — деталі виховання дітей від народження і до підліткового віку. 25 важливих для батьків тем: здоров’я дитини, корисне харчування, догляд за шкірою, робота під час перебування в декретній відпустці, збереження гармонії та кохання в родині, соціальні мережі та діти і ще багато корисного. Діти змогли безкоштовно відвідати анімаційний зал, ознайомитися з розвиваючими та навчальними іграми і методиками, відвідати дефіле з показом колекції дитячої моди, зробити безкоштовну костюмовану фотосесію, зайнятися піщаною анімацією, взяти участь у науковому шоу, сфотографуватися з ростовими ляльками і трансформерами, отримати подарунки та сувеніри. Як захоплено відгукувалися після участі в заході члени родин, цей форум став і корисним, і цікавим дорослим і дітям.

Записів з 1 по 3Всього: 3