"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Здійснення хлопчачих мрій

На Обласному спортивному комплексі «Металіст» 4 липня розпочалися тренування дитячих команд для участі у соціальному проекті дитячо-юнацького турніру з футболу «Мій старт», що організовано за сприянням організації «Ротарі клуб «Харків мрія».

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харків зібрав для участі дітей з числа внутрішньо переміщених сімей, мешканців модульного містечка «Надія».

Заняття спрямовані на розширенні інтересів та знань дітей, формування здорового способу життя, розвинення любові до спорту. Це ще одна цеглинка у формуванні здорового суспільства.

Діти з захопленням очікували початку тренувань. Хто ж з хлопчиків не мріє стати футболістом?! Завдяки ініціативі організації «Ротарі клуб «Харків мрія» вони стали ближче до здійснення свого бажання.

Сьогоднішнє перше заняття почалося зі знайомства з тренерами. Хлопці уважно прослухали правила техніки безпеки під час тренувань, правила поведінки, а також отримали рекомендації щодо здорового харчування та образу життя, які є невід’ємним компонентом гарного та успішного спортсмена. І нарешті, довгоочікуване тренування та гра у футбол! Професійними тренерами було підібрано - вправи на розвиток координації, швидкості реакції, уваги, згуртування команди, тощо.

Батьки хлопчиків не залишилися осторонь. Тим часом вони прослухали інструктаж щодо безпеки, рекомендації як підтримати інтерес дітей до спорту, як допомогти дитині розвивати її здібності. Усі батьки спостерігали за заняттям, активно вболівали та підтримували старання своїх дітей.

Бажаємо успіхів майбутнім футболістам!

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Особливості соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами та сім’ями

Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Слобідського району м. Харкова 20 червня взяв участь у проведенні методичної наради за сприянням Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, ХМЦСССДМ «Довіра» та Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради.

Нарада «Особливості соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Харкова з внутрішньо переміщеними особами та сім’ями», - проводилася в рамках здійснення методичного забезпечення діяльності центрів соціальних служб з метою удосконалення соціальної роботи та підвищення професійного рівня працівників. Ця тема дуже важлива, оскільки, як відомо, саме Харків та Харківська область приймають у себе найбільшу кількість переселенців в Україні.

На цей засхід було запрошено працівників Центрів соціальних служб, діячів громадських організацій та безпосередньо самих внутрішньо переміщених осіб. Кожен поділився власним досвідом. Детально було розібрано появу такого нового соціального феномену, як внутрішньо переміщені особи, досвід роботи з цією категорією населення, допомоги в адаптації людей до нових умов життя. Було розглянуто труднощі, з якими соціальні працівники стикалися у роботі з внутрішньо переміщеними особами, які знаходили шляхи їх подолання, чого вдалося досягти.

Представник від громадської організації «Благовіст-2013» продемонстрував проект допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям, що реалізовувався їх організацією разом з Центром соціальних служб Слобідського району. Мешканка модульного містечка «Надія» розповіла про складні обставини, в яких опинилась її сім’я, внаслідок воєнного конфлікту на Донбасі. Також поділилася власним досвідом пристосування до нових умов життя, а також зазначила що саме допомога, яка здійснювалась соціальними службами, благодійними та громадськими організаціями, небайдужими людьми, дала її сім'ї віру в свої сили та вказала, що є до кого звернутися в складних обставинах.

 

Записів з 1 по 2Всього: 2