"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Осіння розкіш

Члени родин осіб, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, були запрошені на бал хризантем, що проходить у Фельдман Екопарку і є його окрасою.

Всі люди різні, тому і подобається найбільше комусь весна, а комусь – осінь, коли листя дерев і кущів буяє різними кольорами, даруючи насолоду зору від споглядання цього дива! А якщо додати яскраву палітру хризантем, бал яких уже вкотре влаштовується в Фельдман Екопарку, то створюється щось неймовірне! Цього року Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова запросив родини, члени яких мають статус внутрішньо переміщених осіб, на яскраве свято чудових квітів, які в поєднанні з чарівними мешканцями Екопарку зі світу фауни нашої планети створюють незабутню приємну гармонію. Чудовим бонусом для такої екскурсії стала тепла сонячна погода, яка так радує в другій половині осені. Відвідувачі були в захваті від кольорів та сортів квітів, з яких створено різноманітні інсталяції, а разом із спостереженням за тваринами це стало гарантією чудового настрою і незабутніх вражень!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Літній дитячий відпочинок

Діти з сімей внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції за сприяння Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району мали можливість оздоровитися у літніх дитячих таборах.

Ось і закінчилося літо — час дитячих шкільних канікул. Можна підвести певні підсумки щодо соціальної роботи з такими категоріями наших отримувачів послуг, як діти та підлітки із сімей внутрішньо переміщених осіб і родин учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції. За три літні місяці завдяки спільній роботі нашого Центру з соціальними партнерами — Комітетом у справах сім’ї, молоді та спорту по Шевченківському району, а також громадськими організаціями — вдалося надати можливість більш ніж 150 дітям безкоштовно оздоровитися та відпочити у дитячих таборах, розташованих як у нашій області, так і на узбережжях Чорного та Азовського морів, а також у Карпатах.

Записів з 1 по 2Всього: 2