"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Заняття з арт - терапії для дітей

На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова спеціалістами та волонтерами Центру було проведено творче заняття для дітей із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.

 

В зустрічі брали участь діти із сімей учасників АТО та прийомних сімей. Психологи та волонтери діагностували психоемоційний стан дітей, працювали над подоланням тривожності, напруженості, страхів, покращенням дитячого емоційного стану та оптимізації мікроклімату в сім’ї. Заняття з арт терапії завжди корисні для дітей, вони дозволяють дістатися до прихованих емоційних проблем, стимулють творчість та усвідомлення почуттів, допомагають досліджувати рольові взаємини в групі і вплив членів групи на індивідуальний досвід. 

Наприкінці зустрічі обговорювали враження, смакуючи чай із солодощами.

Зустрічі планується проводити на постійній основі.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

"Круглий стіл" щодо профілактики туберкульозу

Проблема виявлення та лікування туберкульозу в Україні є предметом міжнародних зобов’язань України в частині виконання положень Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, з іншого.

Представник Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова взяла участь у роботі “круглий столу” на тему: “Сучасна епідеміологічна ситуація щодо туберкульозу в Харківській області”. Ціллю заходу стало обговорення поточної епідеміологічної ситуації по туберкульозу в Харківській області та визначення можливих шляхів її покращення, завданням — представлення досвіду співпраці медичної та соціальних служб, залучення громадського сектору до протидії туберкульозу, обговорення можливостей поширення даного досвіду; інформування про сучасний стан організації лабораторної діагностики туберкульозу в Харківській області; розгляд перспективи подальшого розвитку лабораторної протитуберкульозної служби; визначення причини недостатньої ефективності лікування, обговорення можливого вирішення даної проблеми. Учасниками “круглого столу” стали представники навчальних закладів, державних організацій, що працюють у цій сфері, соціальних служб та всі зацікавлені особи.

За результатами розгляду і обговорення питань “круглого столу” було прийнято резолюцію, яка передбачає, зокрема, за сприянням центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді посилення активного виявлення туберкульозу серед груп високого ризику щодо туберкульозу, в тому числі покращення доступу внутрішньо переміщених осіб до послуг з діагностики та лікування туберкульозу шляхом посилення взаємодії між закладами медико-соціальної допомоги населенню та комунальними і приватними закладами, які надають соціальні послуги цій категорії громадян; реалізації прав пацієнтів, хворих на туберкульоз, на доступ до якісного лікування в Харківській області.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Рука допомоги

Члени сімей внутрішньо переміщених осіб та малозабезпечені родини, які є клієнтами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова, беруть участь у проекті з надання коштів для організації власного бізнесу.

Клієнти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова із малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб беруть участь у проекті «Рука допомоги», заснованого Міністерством соціальної політики України за підтримки Всесвітнього банку в рамках більш широкої стратегії модернізації системи соціальної підтримки населення. Коли людина вимушена змінити місце проживання або тривалий час є безробітною, втрачається мотивація до пошуку роботи. Аби цього уникнути, передбачається фінансування для закупки витратних матеріалів або устаткування. Наприклад, родина вирішила зайнятися сільськогосподарським бізнесом і завдяки участі у проекті змогла отримати грошову суму, щоб придбати обладнання. Співробітники Центру здійснюють оцінку потреб членів сім’ї, яка враховується при вирішенні питання щодо надання коштів для організації власної справи. Хочеться сподіватися, що цей проект допоможе родинам залучитися до економічної активності з урахуванням їхніх особливостей і прагнень кожної з них.

Записів з 1 по 3Всього: 3