"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Театральний фестиваль

Будинок актора гостинно запросив наших клієнтів на театральний фестиваль "Курбалесія"

У рамках співробітництва з нашим давнім соціальним партнером – Харківським Будинком актора – клієнти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова з числа членів родин учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції були запрошені на щорічний театральний фестиваль «Курбалесія», який уже став традиційним і проводиться в тринадцятий раз. Цього року клієнти були запрошені на спектакль «Тіні забутих предків» за повістю Михайла Коцюбинського. Цей твір уже став хрестоматійним і увійшов до «золотого фонду» класичної української літератури. Трагічна історія кохання головних героїв на фоні мальовничої карпатської природи примушує задуматися над вічними питаннями людського існування. Відвідування спектаклю родинами стало нагодою для них провести час разом, відчуваючи єднання і маючи можливість для спільного дозвілля. Шанувальники театрального мистецтва були у захваті від постановки твору і вдячні організаторам фестивалю і Центру за можливість долучитися до чудового світу театру!

Холодногірський (Ленінський) р-н

Клуб взаємодопомоги для жінок

На базі Центру відбулась зустріч постійно діючого Клубу для жінок. Метою таких зустрічей є надання жінкам, що опинились у складних життєвих обставинах, психологічної підтримки, підняття їх самооцінки, допомога в розумінні своїх потреб, визначення власних можливостей.

Кожного вівторка на базі Центру проводяться зустрічі за для того, щоб жінки, що постраждали від насильства в родині та ті, які мають близьких, що залежні від алкоголю, мали змогу поспілкуватися, поділитися  життєвими історіями і переживаннями та своїм особистим досвідом пошуку роботи та ресурсу, який може бути корисним для інших.

Цього разу було проведено тренінгове заняття с задачею підвищення впевненості жінок задля розвитку їх потенціалу. Усвідомлення власного вкладу у свою життєву ситуацію, способів впливу задля змін у позитивному напрямку - надбання учасниць тренінгу.

Жінки відчули себе важливими, відчули, що вони не одинокі у своїх проблемах, але що найважливіше – вони зрозуміли - якщо  не опускати рук та шукати способи йти вперед можна  будь-якій ситуаціі.

 

 

Записів з 1 по 2Всього: 2