"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

Цикл виїзних методичних нарад

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» розпочав проведення виїзних методичних нарад протягом   2019 року на базі Центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді районів  м. Харкова.

Методичні зустрічі будуть проходити в рамках здійснення методичного забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районів м. Харкова з метою закріплення знань працівників у галузі соціальної роботи з особами та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, та висвітлення позитивного досвіду їх роботи на місцях.

Перший захід відбувся на базі ЦСССДМ Холодногірського району            м. Харкова та присвячений роботі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни з числа УБД в зоні проведення антитерористичної операції та родинами загиблих учасників антитерористичної операції.

Методична нарада розпочалася з привітального слова адміністрації Центру «Довіра».

В ході заходу було надано інформацію щодо:

  • діяльності ЦСССДМ Холодногірського району по роботі з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах;

  • законодавства України щодо правового захисту учасників бойових дій та членів їх сімей, осіб з інвалідністю внаслідок війни та родин загиблих в зоні АТО;

  • організації надання соціальних послуг вказаним категоріям населення.

Також було представлено інноваційну технологію роботи з сім’ями УБД – форум-театр.

Спеціаліст Центру «Довіра» надав інформацію щодо моніторингу роботи ЦСССДМ м. Харкова та методичні рекомендації щодо роботи з учасниками АТО та їх сім’ями.

При підведенні підсумків було визначено що:

  • найчастіше УБД цікавляться можливістю отримання безкоштовних правових, юридичних консультацій. В роздаткових матеріалах, які були надані спеціалістам вказані контактні дані організацій, в яких УБД можуть отримати ці послуги;

  • необхідно звернути особливу увагу на надання психологічної допомоги УБД та членам їх сімей, з метою налагодження позитивного мікроклімату у родині, зниження рівня агресії і тому подібного. У цій діяльності важливу роль відіграють психологи Центрів, для досягнення вищого рівня професіоналізму, спеціалістам-психологам необхідно постійно навчатися та підвищувати свою кваліфікацію, знаходити нові методи та підходи у роботі з УБД для надання ще більш якісних соціальних послуг;

  • ефективними методами соціальної адаптації є залучення УБД та членів їх сімей до групових та масових заходів, організованих ЦСССДМ м. Харкова;

  • необхідно налагоджувати взаємодіє з громадськими організаціями, які надають послуги учасникам бойових дій.

Харківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова за підтримку в організації, проведенні методичної наради та всім учасникам.

 

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Пожалів дурень дурочку

Члени сімей внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова, відвідали прем'єрну виставу "Театру 19".

Театральна група «Театр 19» – давній соціальний партнер Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова – запросив наших клієнтів з сімей внутрішньо переміщених осіб на прем’єру своєї вистави «Пожалів дурень дурочку». За такою трохи незвичною для сприйняття назвою криється пронизлива історія про доброту і милосердя, вірність і зраду, кохання і сенс життя. Сюжет вистави поєднує трагічне і комічне, іронію і сарказм, оповідаючи історію людей, які зустрілися зовсім випадково, але потім так сталося, що вони втратили сенс життя один без іншого. Постановка показує все багатоманіття людських стосунків, дозволяє зануритися у чудовий світ театрального мистецтва і хоч ненадовго забути клопоти буденності! Глядачі були дуже вдячні акторам, які дозволили доторкнутися до чарівного царства Мельпомени і Талії!

Записів з 1 по 2Всього: 2