"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

Вечір футболу. Матч «Шахтар-Динамо»

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 10 листопада 2019 року запросив дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, а також дітей, молодь з обмеженими можливостями, до стадіону «Металіст» на перегляд матча «Шахтар – Динамо».

Вже на протязі 14-ти років «Динамо» і «Шахтар» розігрують між собою золоті медалі національної першості. Матчі Шахтаря проти Динамо завжди супроводжуються великою кількістю непоступливої боротьби та загострення пристрастей до самого фінального свистка. Немає сумнівів, що даний матч подарував багато емоцій, а українські шанувальники футболу ще кілька днів будуть обговорювати фінальний підсумок протистояння.

Хлопці і дівчата мали змогу побувати на 14-ому турі чемпіонату України з футболу та емоційно вболівати за улюблену команду. Їм дуже сподобався матч, вони дуже переживали за команду «Шахтар» та з радістю підтримували гравців. Завдяки підтримці уболівальників команда «Шахтар» одержала перемогу.   

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює щиру подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, футбольний клуб «Шахтар» - за підтримку в проведенні соціальних заходів.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Вечір боксу

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 02 листопада 2019 року запросив сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах до спортивного комплексу «Локомотив» на перегляд міжнародного турніру зі змішаних бойових мистецтв WWFC 16.

Цей захід проходить у перше м. Харкові. Турніри під егідою WWFC проходять за уніфікованими правилами ММА. Кожен раунд триває п’ять хвилин. Нетитульні поєдинки складаються з трьох раундів, а чемпіонські - з п’яти. Між кожним раундом передбачений хвилинну перерву. Поєдинки проходять в Гексагон - клітці-шестикутнику.
Хлопцям та дівчатам дуже сподобався турнір. Вони з задоволенням дивилися поєдинки та боліли за боксерів. В поєдинках змагалися та захищали свій титул кращі бійці: спаринг-партнер Конора Мак Грегора і кривдник Теймура Рагимова - Блейн О’Дрісколл, Дениса Бондаря, Олександр Петренко, Іран Мохсен Замани. Цей захід привертає увагу кожного до спорту, можливості бути сильним фізично та духовно. І найголовніше, займатися спортом для здоров’я.
Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює щиру подяку: Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку в проведенні соціально значущих заходів; Міжнародній ліги зі змішаних бойових мистецтв World Warriors Fighting Championship за можливість гарно провести час та поболіти за кращих бійців. 

ХМЦСССДМ «Довіра»

Вечір гумору

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 16 жовтня 2019 року запросив сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах до Палацу студентів НЮУ ім. Я. Мудрого на перегляд шоу «Мамахохотала».

Студія Мамахохотала - українська гумористична студія, заснована у 2012 році на основі команди КВН «Збірна КПІ». Вона швидко підкорила українську аудиторію, створюючи гумористичні ТВ-шоу, серіали і регулярно радуючи глядачів великими концертами і стендап-виступами. Сьогодні це найпопулярніше гумористичне шоу, яке користується популярністю не тільки у дорослих, але і у дітей.

Сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, була надана можливість безкоштовного подивитися шоу «Мамахохотала», вони з великим задоволенням відвідали гумористичне шоу, провели гарно час в колі близьких та друзів.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює щиру подяку: Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку в проведенні соціально значущих заходів; та компанії «Мамахохотала – event» за можливість відвідати шоу та весело провести час.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Володарі арени

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, 22 вересня 2019 року Харківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» організував груповий захід у вигляді безкоштовного перегляду сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, циркової міжнародної програми «Володарі арени» у Харківському Державному цирку.

Харківський цирк є одним з найстаріших і найавторитетніших установ даного профілю в Україні. Історія цирку складається з ряду славних сторінок, що дає нам можливість по праву пишатися досягненнями багатьох поколінь артистів і працівників цирку.

Міжнародна програма - це видовище для найдосвідченіших глядачів, яке надихає, дивує і радує дорослих і дітей. Виступ гордих, незалежних циркових тварин, надихає та бадьорить.

Повноправні господарі циркового манежу - коні фризи, індійський слон, собаки на скейті і кенгуру, повітряні гімнасти і акробати, дресирувальники і клоуни. Чудове незабутнє шоу!

Харківський цирк залишається улюбленим місцем дозвілля харків'ян і гостей міста, де глядачі незмінно отримують заряд оптимізму, де веселі жарти, запаморочливі трюки, наші «брати менші» радують своїм мистецтвом і дарують людям гарний настрій!

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює щиру подяку: Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку в проведенні соціально значущих заходів; Харківському Державному цирку – за можливість відвідати вищезазначену виставу членам сімей, які потребують допомоги.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Ще раз про червоний капелюшок

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, 21 вересня 2019 року Харківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» організував груповий захід у вигляді безкоштовного перегляду сім’ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, вистави «Ще раз про червоний капелюшок» у Харківському Державному академічному театрі ляльок ім. В.А. Афанасьєва.

Харківський Державний театр ляльок є одним з найстаріших і найавторитетніших установ даного профілю в Україні. За час існування театром поставлено 260 п’єс . Сьогодні репертуар театру становить понад 30 п’єс. Постійно у фойє театру експонуються виставки дитячої творчості, також на базі театру створений єдиний в Україні Музей театральних ляльок.

Сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, була надана можливість безкоштовного перегляду вистави «Ще раз про червоний капелюшок». Без сумнівів всі знають історію про маленьку дівчинку, яка получила своє ім’я завдяки червоному капелюшку. Всім відома ця казка, но те, що у казку можна потрапити і безпосередньо прийняти участь з усіма відомими героями, це було новиною для глядачів у залі. Спектакль-гра - це рідка можливість для дітей і дорослих, стати учасниками театральної низки.

Харківський Державний академічний театр ляльок ім. В.А. Афанасьєва  залишається улюбленим місцем дозвілля харків'ян і гостей міста, де глядачі незмінно отримують заряд оптимізму.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює щиру подяку: Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку в проведенні соціально значущих заходів; Харківський Державний академічний театр ляльок ім. В.А.  – за можливість відвідати виставу і познайомитися з театром ляльок .

 

ХМЦСССДМ «Довіра»

Поважай та люби себе, жінко!

За сприяння Харківської міської ради та при фінансовій підтримці Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в рамках реалізації проект «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» за участі Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради 21 вересня 2019 року відбулася зустріч соціально активних жінок нашого міста з Марію Єфросініною - Почесним Послом Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Зустріч відбулася на базі Креативного ХАБу «Розвиток». Учасниками були і молоді дівчата, студентки закладів вищої освіти, волонтерки Харківського міського центру для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» так і жінки сім’ї, яких знаходяться на обліку Центру «Довіра».

На початку зустрічі, до присутніх жінок звернулась Марія Єфросініна з проханням, щоб кожна учасниця задумалася над тим, що вона має поважати й любити себе, бути натхненною і щасливою кожного дня. Тільки коли ти впевнена в собі і поважаєш себе і свій вибір, до тебе відносяться з повагою, цінують та поважають оточуючі. Психолог розповіла про ті методики, які допомагають жінці бути сміливою, впевненою, переборювати свої страхи та життєві труднощі.

В ході цього заходу присутні стали учасниками арт-заняття, на якому змогли не тільки краще уявити кожна свою мрію, а й зобразити її фарбами. Арт-заняття це можливість зайнятися собою, подумати над чимось важливим й особистим, знайти правильний шлях в ситуації, подолати внутрішні конфлікти та хвилювання, поділитися власними думками.

Всі зустрічі в житті, за однією із теорій, не випадкові, і мають свою мету для кожного. Найважливіше знайти позитив, натхнення, розібратися як же діяти в майбутньому. Учасниці зустрічі висловлюють щиру подяку всім організаторам за натхнення та мотивацію до саморозвитку, поваги й любові до себе.

Записів з 1 по 6Всього: 6