ХМЦСССДМ «Довіра»

Воркшоп «Я можу!»

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики  Харківської міської ради 16 січня 2020 року Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» організовано та проведено захід «Я можу!» дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах м. Харкова.За підтримки Департаменту праці та соціальної політики  Харківської міської ради 16 січня 2020 року Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» організовано та проведено захід «Я можу!» дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах м. Харкова.

Всі ми в дитинстві, де б не жили, в повноцінній сім’ї, прийомній сім’ї або в інтернатному закладі, вірять в дива. Але чим старшими ми стаємо, тим менше казкового помічаємо навкруги нас. Серед отримувачів послуг Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра»  є ті, кому віра в дива найважливіша, це підлітки, та молоді люди з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах.

Захід відбувався в форматі воркшопу – інтерактивної гри «Я можу!». Мета заходу - соціальна адаптація, підготовка до самостійного життя дітей та молоді зазначеної категорії. Крім того вони мали  можливість познайомитися, поспілкуватися,  отримати нові соціальні зв’язки.   

Наприкінці воркшопу всі учасники отримали солодкі подарунки, а команда, яка перемогла – можливість безкоштовного відвідання ковзанки. Після офіційної частини, учасники частувались гарячим ароматним чаєм зі смаколиками.

Протягом заходу хлопці та дівчата змагалися в інтелектуально-розважальних конкурсах, спілкувалися між собою та знайомилися з волонтерами, які були долучені до організації та проведення воркшопу. Деякі з учасників проявили бажання вступити до волонтерської команди Центру «Довіра».

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює вдячність за підтримку у проведення заходів для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради та соціальним партнерам:  Майстерні  «Sugar&Canela», Майстерні «Пряники від Олени Сафонової», Розважальному Центру «Шато-ледо»  та волонтерам Центру «Довіра».

 

Бажаємо колективам наших партнерів міцного здоров’я, благополуччя,

подальших успіхів у роботі!

ХМЦСССДМ «Довіра»

Новорічні сімейні розваги

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради 18 грудня 2019 року на базі актової зали ОКВЕП «Держпром»  Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» проведено загальноміський захід «Новорічні сімейні розваги» до новорічних та різдвяних свят для дітей із сімей, які потребують допомоги, мешканців м. Харкова.

Узимку на нас чекає багато свят таких як День Святого Миколая, Новий рік, Різдво. Одним із очікуваним святом для всіх дітей є День Святого Миколая, у ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки. Це найбажаніший день у році для дітей.  Напередодні свята діти пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Виховані діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, неслухняні - прутик.

Після Святого Миколая йде ще одне свято сповнене чудес Новий рік це  найдавніший і найпопулярніший календарне свято, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і з нетерпінням чекають всі діти та дорослі.

Тому для наших маленьких діточок Центр «Довіра» приготував цікаву святкову програму. Зустрічали дітей аніматори із Громадської організації «Харківський фонд психологічних досліджень» та запрошували приєднатися до ігор та розваг.

Захід розпочався з офіційної частини. Ведуча зі сцени привітала всіх присутніх з наступаючими новорічними та різдвяними святами також учасників заходу привітали представники адміністрації Центру «Довіра». Далі на всіх дітей чекала дуже цікава весела розважальна святкова програма.

На нашому заході виступали представники Харківського зоопарку, вони приїхали не одні, а привезли з собою наших друзів молодших: їжака, сову, черепаху, хом’яка, равлика та розповіли дітям про цих жителів зоопарку, як вони живуть, чим харчуються та ще багато цікавого. Згодом на всіх дітлахів чекав сюрприз від організації Супер-Крошки, які приготували для дітей багато різноманітних ігор. Хлопцям та дівчатам дуже сподобалися ігри, вони з задоволенням грали та розважалися разом з снігуронькою та Святим Миколаєм.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює вдячність за підтримку у проведення заходів для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, Департаменту праці та соціальної політики, працівникам центрів соціальних служб районів                   м. Харкова, нашим соціальним партнерам: Комунальному підприємству Держпром, організації «Супер-Крошки», фірмі«Лазерна різка», Громадській організації «Харківський фонд психологічних досліджень», Харківському зоопарку, Торгівельній компанії «Лукас», Товариству з обмеженою відповідальністю «Конд Клас» і волонтерам Центру «Довіра». 

Бажаємо колективам наших партнерів міцного здоров’я, благополуччя, подальших успіхів у роботі! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

ХМЦСССДМ «Довіра»

Дій проти насильства

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, 11 грудня 2019 року волонтери Харківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» долучилися до проведення загальноміської соціальної акції «Дій проти насильства» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Акція відбулася за організації Головного управління національної поліції в Харківській області, за участі державних та не державних установ, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, а саме:

  • Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях;
  • соціальні служби;
  • Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги;
  • громадські організації.

Захід відбувся на майдані Конституції.

Всеукраїнська акція, була направлена на підвищення активності з протидії насильству протягом 16 днів у період з 25 листопада по 10 грудня з метою привернути увагу кожного до цієї проблеми, адже насильство може бути поряд з нами. Основні тематичні кольори акції білий та помаранчевий.

Залучені учасники акції розміщували свої локації з роздатковим інформаційним матеріалом та проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу.

На локаціях громадянам надавалися правові консультації та роз’яснення з питань:

  • куди звертатись постраждалим особам від насильства;
  • які права постраждалих осіб;
  • які соціальні послуги надаються постраждалим особам;
  • як звернутися до суду за захистом своїх порушених прав та ін.

Бути учасником соціальних акцій – це можливість поглибити знання з певної теми, розвивати комунікативні, лідерські якості, дізнатися думку інших щодо цієї теми та долучитися до суспільно-корисної діяльності.

БУДЬ АКТИВНИМ!

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАШОЇ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ КОМАНДИ!

 

ХМЦСССДМ «Довіра»

Всеукраїнський тиждень права

Заходи Всеукраїнського тижня права приурочені до проголошення Загальної декларації прав людини, спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

Україна, починаючи з 2008, долучилася до проведення Тижня права. 

Головні завдання Тижня – показати українцям важливість правової освіти, виховувати повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

Відтоді кожного року Кабінет Міністрів України до 1 жовтня розробляє та затверджує план заходів, які міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні та міські державні адміністрації будуть проводити впродовж Тижня.

До проведення заходів щорічно долучається велика кількість громадських та студентських організацій, юридичних компаній, закладів освіти, правників та активістів.

Всеукраїнський тиждень права – це:

– уроки про права людини;

– конкурси, мистецькі виставки, кіноклуби, медіатеки;

– публічні дискусії та конференції;

– правові конкурси, ігри, змагання, флешмоби та ін.

В м. Харкові у цей період розповсюджуються листівки та буклети в закладах освіти щодо протидії булінгу, відбуваються зустрічі прийомних батьків та батьків-вихователів з метою обговорення питань реалізації та захисту прав дітей, публікуються статті у засобах масової інформації про історії успіхів внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО, членів їх сімей.

 

Будьте відповідальними!

Долучайтеся до Всеукраїнського тижня права!

Для цього необхідно у соціальних мережах розмістити пост

 з  хештегом «#ЯМаюПраво» та вказати,

які права для вас пріорітетніші в даний проміжок часу.

Ви маєте знати свої права та поважати права оточуючих!

ХМЦСССДМ «Довіра»

Добротою разом зігріємо серця!

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради 5 грудня 2019 року на базі зали для проведення тренінгів Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» провів загальноміський захід «Добротою разом зігріємо серця!» до Міжнародного дня волонтера.

В умовах сьогодення важливим є профілактика вигорання добровольців. Саме тому Центр «Довіра» проводить мотиваційні заходи для активістів та щорічно відзначає зусилля найактивніших серед них.

Розпочався захід з привітань учасників ведучою, представником адміністрації Центру «Довіра» та урочистої церемонії нагородження тих, хто має активну соціальну позицію, і протягом 2019 року брав участь в якості організатора у соціальних заходах та подіях м. Харкова. Це ті люди, які мають у своїх скарбничках безліч добрих справ.

Також організатори підготовили відеоролик, у якому відображені найяскравіші моменти волонтерського життя за 2019 рік. Спогади про участь у заходах для тих, кому так необхідна допомога суспільства, розчулили та надали відчуття гордості за особисту причетність до суспільно-корисної діяльності.

Наступним етапом зустрічі стала інтерактивна програма, підчас проведення якої всі присутні визначали, які знання, вміння та практичні навички важливо розвивати кожній людині для успішного життя та покращення рівня волонтерських вмінь для успішної допомоги.

Приємним завершенням  для учасників стало вручення символічних пам’ятних подарунків та солодкого подарунка від керівництва Центру «Довіра».

Підчас чаювання учасники мали можливість поділилися своїми враженнями, зазначивши, що зустріч мала позитивний, бадьорий настрій. Учасники змогли дізнатися один про одного більше, проявити свої лідерські та комунікативні навички, активно та весело провести дозвілля. І в підсумку, дійшли до висновку, що будь яка  діяльність має гарний результат, тільки тоді, коли кожен чітко розуміє важливість виконання своєї задачі для досягнення поставленої спільної мети.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку: Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку у проведенні вагомих соціальних заходів та волонтерам Центру «Довіра» - за допомогу в організації та проведенні заходу.


 

ХМЦСССДМ «Довіра»

Почуй себе у цьому світі

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, 02 грудня 2019 року на базі конференц-залу ОКВЕП «Держпром» Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» провів загальноміський захід для осіб і сімей, які потребують допомоги, з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Щорічно з 1992 року 3 грудня у багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день покликаний привертати увагу громадськості до людей з особливими потребами, проявляти турботу й милосердя по відношенню до них, відстоювати захист їх прав та гідності.

Особи, з обмеженими можливостями  –  це не просто категорія соціуму. Це окремі життя. Окремі людські надії на краще та більш легше своє існування. Адже кожен день у житті людей, які мають інвалідність, наповнений прагненням пристосовуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалюватися, приносити радість собі та оточуючим.

Саме тому на базі Центру «Довіра» вже багато років поспіль активно діє клуб спілкування для осіб з  інвалідністю «Клуб зустрічі друзів», кількість учасників якого щорічно збільшується.

І традиційно, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, Центр «Довіра» подарував сім’ям, які виховують дітей та молодь з обмеженими можливостями, частинку радості, любові і безтурботності шляхом проведення святкового заходу, який розпочався з теплих слів привітання адміністрації Центру «Довіра» та приємного сюрпризу – феєричного виступу зразково-вокальної студії «Зоряночка», яка подарувала незабутні яскраві враження.

Концертну програму доповнили запальні танцювальні та вокальні номери вихованців дитячого будинку сімейного типу «Отрадне», які завітали на захід аби привітати своїми виступами осіб з особливими потребами, подарувати їм тепло, доброту і любов.

Атмосфера, що панувала у залі під час проведення свята, була наповнена безмежними радощами, посмішками та захопленнями.

Всі учасники заходу отримали солодкі подарунки від  приватного акціонерного товариства «Харківської бісквітної фабрики».

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює щиру подяку: Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку в проведенні соціально значущих заходів; приватному акціонерному товариству «Харківської бісквітної фабрики», комунальному виробничо-експлуатаційному підприємству «Держпром»; благодійній організації «Молодіжний благодійний фонд «Ініціатива»; зразково-вокальну студію «Зоряночка»; вихованцям дитячого будинку сімейного типу «Отрадное», волонтерам Волонтерського центру ХМЦСССДМ «Довіра» - за допомогу в організації та проведенні заходу.

Записів з 1 по 6Всього: 6