"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

«Клуб зустрічі друзів» у просторах космосу

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» спільно з керівництвом Харківського планетарію ім. Ю.О. Гагаріна  29 липня 2017 року був організований безкоштовний перегляд повнокупольного відеошоу «Повітряні привиди» для учасників клубу спілкування «Клуб зустрічі друзів» Центру «Довіра».

Космос завжди зачаровував людей своєю недосяжністю і безкрайністю. Кожен із нас мріє доторкнутися до зірок та побачити всесвіт у великому масштабі, дякуючи сучасним технологіям це стає можливим. Саме у Харківському планетарії ім. Ю.О. Гагаріна учасники змогли відчути і побачити велич галактик, зірок і планет.

Група Клубу отримала безліч позитивних емоцій, також всі мали змогу відвідати музей космонавтики, де навіть змогли пофотографуватися з муляжами інопланетних істот і кораблів, та навіть доторкнутися до справжнього астероїда.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради та керівництву Харківського планетарію ім. Ю.О. Гагаріна – за підтримку у проведенні життєво-важливого заходу для учасників клубу спілкування «Клуб зустрічі друзів».

ХМЦСССДМ «Довіра»

«Соціальна акція»

За даними ВОЗ в Україні понад 5% громадян інфіковані вірусним гепатитом С.

Цього року МБФ «Альянс громадського здоров’я», який більше 15 років підтримує  у місті Харкові заходи з профілактики ВІЛ, гепатитів, під патронатом Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради спільно з партнерами проводить акцію до Дня боротьби з гепатитом в рамках всеукраїнської акції «Гепатит С: знай, тестуй, лікуй вчасно!» з метою підвищення рівня обізнаності населення про вірусний гепатит С, розширення доступу до діагностики та лікування.

Адреса проведення акції: м. Харків, вул. Сумська, 29/8, тротуар біля входу із станції метро «Університет».

Час проведення акції: 28 липня 2017 року з 9.30 до 12.30.  

Запрошуємо всіх охочих!

Записів з 1 по 2Всього: 2