"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

«Чілдрен Кінофест»

До уваги відвідувачів сайту! З 25 травня по 3 червня 2018 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Представництва Європейського союзу в Україні, дитячого фонду Організації об’єднаних націй UNICEF та Харківської міської ради проходитиме щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Захід об’єднає в собі 20 міст України, серед яких і місто Харків.

Фестиваль проходитиме на благодійних засадах, відвідати його заходи зможе кожен бажаючий безкоштовно. У Харкові безкоштовні покази проходитимуть у кінотеатрі «8 ½»: один ранковий сеанс кожного дня з 25 травня по 3 червня 2018 року.

Кінофестиваль зможуть відвідати всі бажаючі, які попередньо зареєструвалися на сайті «Чілдрен Кінофест» за посиланням: www.childrenkinofest.com.

Бажаємо приємного перегляду!

ХМЦСССДМ «Довіра»

РІЗДВО ХРИСТОВЕ

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради у 4 січня 2018 року Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді «Довіра» провів захід «Різдво» присвячений святу Різдва Христова, для молоді  з функціональними обмеженими.

Найулюбленішим  і найцікавішим святом, як для дітей, так і дорослих - є звісно свято Різдва Христового. Тож у це свято зігріємо наших ближніх увагою, радіймо з тим хто в радості, подаруємо частинку душевного тепла оточуючим.

В рамках проведення святкового заходу учасників привітали представники адміністрації Центру «Довіра». Хлопці та дівчата мали змогу розповісти авторські вірші, заспівати святкових пісень, в ході конкурсів розгадувати загадки, а також потанцювати на святковій дискотеці. По закінченні заходу всіх учасників очікував «солодкий стіл» а також вручення подарунків.

Харківський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку у проведені соціально значущих заходів та Фармацевтичну компанію «Здоров’я».

ХМЦСССДМ «Довіра»

Свято до Дня Св. Миколая

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради та організаційного сприяння Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра»19 грудня 2017 року відбувся  захід  з нагоди святкування Дня Святого Миколая  на базі  ТРЦ Магелан.

День Святого Миколая (також Свято Св. Миколая, у народі —День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам'ят Святого Миколая у католиків та православних. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, та просять передусім здоров’я собі і батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

В цей святковий день діти мали змогу безкоштовно покататися на роликах. Хтось з них був на роллердромі в перше, для таких хлопчиків та дівчаток працювали інструктори, вони навчали стояти на роликах, правильно падати та  вставати. Інші мали змогу продемонструвати свої здібності без допомоги інструкторів. Також для дітей були організовані невеличкі змагання з подолання  перешкод на роликах. В кінці заходу всім дітям були вручені святкові подарунки.

 Хлопцям  та дівчатам дуже сподобався новий досвід, вони з цікавістю навчилися катанню  на  роликах, таке активне свято було їм до вподоби. 

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту  праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку у проведенні соціально значущих заходів, роллердрому Labour Shop.

ХМЦСССДМ «Довіра»

«Кіношкола»

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради та організаційного сприяння Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 10 грудня 2017 року у клубі «Bolero» відбувся загальноміський захід - презентація підсумків соціального проекту «Кіношкола».

Центри соціальних служб м. Харкова спільно з Благодійною організацією Міжнародним благодійним фондом «Жовто-Блакитні Крила» 2017 року реалізовували соціальний проект «КИНОШКОЛА» в рамках соціально-культурного проекту «Генерація UA – крокуємо до успіху».

У проекті брали участь діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та стоять на обліку у центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  м. Харкова.

Мета проекту полягала у знайомстві дітей зі світом кінематографу, безпосередній участі та повному зануренні в процес зйомок. Почалося все із вивчення тонкощів кіноіндустрії з режисером проекту. Учасники мали змогу не тільки послухати інформацію про професії цього напряму, але й зрозуміти власну схильність до конкретного фаху.

Цого разу захід відбувався в два етапи. Спочатку у кінотеатри «Kinoland» пройшла презентація стрічки, яка була відзнята на проекті за участі дітей - «Казка про кохання». Після перегляду кіно діти перейшли до клубу «Bolero» для урочистого нагородження учасників проекту та перегляду святкового концерту. Приємним сюрпризом для дітей став фуршет і дискотека по закінченню концертної програми. Діти були переповнені емоціями та враженнями, такий досвід безумовно був дуже корисним для них, їм дуже сподобалося брати участь у знімальному процесі, тут вони знайшли нових друзів, а можливо и майбутню професію.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту  праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку у проведенні соціально значущих заходів, Міжнародний благодійний фонд «Жовто-Блакитні Крила», продюсерський центр «Нова мода».

ХМЦСССДМ «Довіра»

«ЖАГА ДО ЖИТТЯ»

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради  у листопаді 2017 року Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» провів загальноміський захід «Жага до життя» присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю. Мета, заради якої цей день був проголошений - дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства

Міжнародний день людей з інвалідністю привертає увагу до проблем людей з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя.  Сьогодні особливої поваги заслуговують ті інваліди, які беруть активну участь в громадському житті.

В рамках проведення заходу учасників привітали представники адміністрації  Центру «Довіра»,  представники футбольного клубу «Металіст 1925». Для учасників заходу було проведено «Годину красоти» в рамках якої була надана можливість бажаючим зробити зачіски та візаж. А також для участников заходу  працювала зона боді-арт, волонтери й професійні колективи подарували можливість гостям насолоджуватися веселими піснями та бадьорими, енергійними танцями. В цей же час проходила виставка творчих робіт людей  з особливими потребами.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту  праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку у проведенні соціально значущих заходів, Благодійному фонду «Инва Сос Восток», комунальному  виробничо-експлуатаційному підприємству «Держпром», вокальній студії «Зоряночка», Футбольному клубу «Металіст 1925», волонтерам – за активну життєву позицію та творчу майстерність.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Загальноміська соціальна акція «Знай більше про ВІД/СНІД»

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради  Харківським міським центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 1 грудня 2017 року було проведено загальноміську соціальну акцію  «Знай більше про ВІД/СНІД» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом щорічно відзначається по всьому світу 1 грудня. Цей День став одним з найважливіших міжнародних днів, пов’язаних з питаннями охорони здоров’я та однією з ключових можливостей підвищення інформованості, гідного належного пам'яті загиблих від хвороби, і можливості відзначити такі досягнення як розширення доступу до лікування та заходів з профілактики.

Волонтери Центру роздавали червоні стрічки – символом солідарності до ВІЛ-позитивними, та хворими на СНІД,  та корисний інформаційний матеріал працівникам та відвідувачам  Міськвиконкому.  

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту  праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку у проведенні соціально значущих заходів.

ХМЦСССДМ «Довіра»

«Основи комп’ютерної грамотності» для молоді з інвалідністю

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради  Харківським міським центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра»  30 листопада  2017 року в рамках зустрічей членів  клубу  спілкування «Клуб зустрічі  друзів» був  проведений  груповий  захід «Основи комп’ютерної грамотності» для молоді з інвалідністю.

Це не перше  заняття з циклу «Основи комп’ютерної грамотності»                    волонтери, що є студентами Харківського державного  університету  телекомунікацій проводять навчання зі  знань комп’ютерної грамотності членам клубу «Зустрічі  друзів», молоді з обмеженими можливостями. В ході заняття  студенти навчають,  як  правильно  користуватися комп’ютером, також розповідають  про правила  оволодіння  інтернетом, поштою та як подивитися цікавій фільм.

Хлопцям  та  дівчатам  дуже  подобається  заняття, вони   з  цікавістю  навчаються  комп’ютеру  та  з задоволення  діляться своїми  знаннями  з  своїми  друзями.

ХМЦСССДМ «Довіра»

#Харьков_без_насилия

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради  Харківським міським центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 29 листопада 2017 року на базі Харківської гуманітарно-педагогічно академії було проведено загальноміську соціальну акцію  «#Харьков_без_насилия» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Акція «16 днів проти насильства» проходить з 25 листопада по 10 грудня у всіх регіонах України. Тисячі громадян і сотні державних і громадських організацій більш ніж 100 країн світу активізують в ці дні свої зусилля заради спільної мети. Саме ці 16 днів вибрані не випадково: 25 листопада відзначається Міжнародний день ООН з викорінення насильства по відношенню до жінок, 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 6 грудня - річниця «Монреальської різанини», коли були вбиті 14 студенток-феміністок 10 грудня - День прав людини.

Мета акції - привернути увагу суспільства до проблеми насильства в сім'ї та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

В рамках проведення акції «#Харьков_без_насилия» працювали 5 платформ на трьох поверхах Академії.

Платформа «#Харьков_без_насилия» де студенти повною мірою змоги проявити свій креатив, а саме за допомогою фарб висловити своє відношення до проблеми насильства, наступна платформа «Соцопитування» тут хлопці та дівчатка змогли перевірити свої знання, а також довідатися щось новеньке для себе через опитування, яке підготували для них волонтери. На третьому поверсі молодих людей чекала креативна платформа «Фотозоні» і боді-арт, саме там можна було зробити не просто класне фото, але ще й соціально-значуща. На четвертому поверсі можна було познайомиться з цікавою платформою «Соціальна реклама» - рекламу, яку в тому числі і зробленою у місті Харкові, а також на платформі «Консультування» поспілкуватися з професіоналами, які працюють у напрямку допомоги особам, постраждалим від насильства, задати питання, які цікавлять або турбують, дізнатися телефони гарячих ліній тощо. Також на території всієї Академії працювали волонтери у яких можна було отримати карту акції!

Студенти с цікавістю та запалом брали участь в акції, проходили платформу за платформою, активно спілкувалися з волонтерами та спеціалістами.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту  праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку у проведенні соціально значущих заходів, Харківській гуманітарно-педагогічній академії, Молодіжному благодійному фонду «Ініціатива», Мобільним бригадам психосоціальної допомоги Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я».

Записів з 1 по 8Всього: 8