"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

Пасхальні візерунки

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради 4 квітня 2018 року на базі актової зали ОКВЕП «Держпром» Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» проведено загальноміський захід «Пасхальні візерунки» до Великодня для сімей із дітьми та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, мешканців м. Харкова.

Великдень - це найдавніше свято, витоки якого сягають глибини не віків, а цілих тисячоліть. Але традиції і обряди його святкування збереглися і до сьогоднішнього дня. Щорічно християнський народ зустрічає Воскресіння Христове з усіма почестями і традиціями, йде в храм на святкову службу, розмальовує писанки і пече паски. А в Пасхальну ніч відбуваються справжні чудеса і здійснюються найзаповітніші мрії.
Доброю традицією Пасхи є запрошення гостей, тому і Центр «Довіра» запросив до себе своїх підопічних, щоб подарувати їм гарний святковий настрій.
Для наших клієнтів волонтери підготовили цікавий майстер-клас у якому із задоволенням брали участь батьки і діти. В цей же час маленьких гостей розважали клоуни рухливими пізнавальними іграми. В рамках проведення заходу учасників привітали представники адміністрації Центру «Довіра»,  також наші гості змогли насолодитися гарними піснями талановитого колективу міста Харкова та взяти участь у святковій лотереї.
Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку в проведенні заходів соціальної спрямованості; Комунальному виробничо-експлуатаційному підприємству «Держпром», громадській організації «Харківський фонд психологічних досліджень», хліб завод «Ново-Баварський», образцова-показова студія «Зоряночка» та волонтерів, які допомагали у організації цього заходу.

 

ХМЦСССДМ «Довіра»

Круглий стіл «Надання соціальних послуг і соціальна робота в м. Харкові: стан, проблеми, перспективи»

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради 20 березня 2018 року у мілій зали Харківської міської державній адміністрації відбувся круглий стіл «Надання соціальних послуг і соціальна робота в м. Харкові: стан, проблеми, перспективи».

У заході взяли участь заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Олександрівна Горбунова-Рубан, директори та працівники районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіальних центрів надання соціальних послуг, представники профільних кафедр ряду вищих навчальних закладів та громадських організацій.

Під час круглого столу обговорювалися проблеми і напрямки поліпшення якості соціальних послуг та проведення соціальної роботи для жителів Харкова. В цілому, учасники зустрічі погодилися з тим, що соціальна робота в місті організована на досить високому рівні. Доказ тому - десятки успішних проектів, які давно працюють в Харкові, наприклад, «Єдина соціальна мережа», якій виповнилося вже 19 років.

Як зазначила Світлана Олександрівна, залучення до практичної соціальної роботи вчених має дати поштовх до розвитку цього напрямку.

«Ми хочемо, щоб наші ВУЗи, які займаються темою соціальної роботи та соціального захисту, запропонували нам щось таке, чого ми ще не робимо. Це соціальні дослідження, які проводяться на кафедрах, написання тематичних наукових робіт, підвищення кваліфікації працівників громадських організацій, надання відповідної практики студентам. Можливо, є моменти, які могли б поліпшити якість нашої діяльності в цьому напрямку і зробити життя городян ще комфортніше. Адже соціальна робота - нескінченна. Її особливість в тому, що можна придумувати такі послуги, які потрібні, може бути, одній людині. Але якщо потрібні - ми повинні їх запропонувати. У той же час необхідно розробити такі методи роботи, які могли б охопити велику кількість людей. Щоб правильно організувати і виконувати соціальну роботу, потрібні серйозні знання, аналіз і такі зустрічі. Фахівцям треба обмінюватися думками, щоб в результаті зробити якісь кроки вперед», - зазначила Світлана Олександрівна.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики

Харківської міської ради - за проведення значущих заходів соціальної спрямованості.

Записів з 1 по 2Всього: 2