"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

Володарі арени

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, 22 вересня 2019 року Харківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» організував груповий захід у вигляді безкоштовного перегляду сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, циркової міжнародної програми «Володарі арени» у Харківському Державному цирку.

Харківський цирк є одним з найстаріших і найавторитетніших установ даного профілю в Україні. Історія цирку складається з ряду славних сторінок, що дає нам можливість по праву пишатися досягненнями багатьох поколінь артистів і працівників цирку.

Міжнародна програма - це видовище для найдосвідченіших глядачів, яке надихає, дивує і радує дорослих і дітей. Виступ гордих, незалежних циркових тварин, надихає та бадьорить.

Повноправні господарі циркового манежу - коні фризи, індійський слон, собаки на скейті і кенгуру, повітряні гімнасти і акробати, дресирувальники і клоуни. Чудове незабутнє шоу!

Харківський цирк залишається улюбленим місцем дозвілля харків'ян і гостей міста, де глядачі незмінно отримують заряд оптимізму, де веселі жарти, запаморочливі трюки, наші «брати менші» радують своїм мистецтвом і дарують людям гарний настрій!

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює щиру подяку: Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку в проведенні соціально значущих заходів; Харківському Державному цирку – за можливість відвідати вищезазначену виставу членам сімей, які потребують допомоги.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Ще раз про червоний капелюшок

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, 21 вересня 2019 року Харківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» організував груповий захід у вигляді безкоштовного перегляду сім’ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, вистави «Ще раз про червоний капелюшок» у Харківському Державному академічному театрі ляльок ім. В.А. Афанасьєва.

Харківський Державний театр ляльок є одним з найстаріших і найавторитетніших установ даного профілю в Україні. За час існування театром поставлено 260 п’єс . Сьогодні репертуар театру становить понад 30 п’єс. Постійно у фойє театру експонуються виставки дитячої творчості, також на базі театру створений єдиний в Україні Музей театральних ляльок.

Сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, була надана можливість безкоштовного перегляду вистави «Ще раз про червоний капелюшок». Без сумнівів всі знають історію про маленьку дівчинку, яка получила своє ім’я завдяки червоному капелюшку. Всім відома ця казка, но те, що у казку можна потрапити і безпосередньо прийняти участь з усіма відомими героями, це було новиною для глядачів у залі. Спектакль-гра - це рідка можливість для дітей і дорослих, стати учасниками театральної низки.

Харківський Державний академічний театр ляльок ім. В.А. Афанасьєва  залишається улюбленим місцем дозвілля харків'ян і гостей міста, де глядачі незмінно отримують заряд оптимізму.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює щиру подяку: Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку в проведенні соціально значущих заходів; Харківський Державний академічний театр ляльок ім. В.А.  – за можливість відвідати виставу і познайомитися з театром ляльок .

 

ХМЦСССДМ «Довіра»

Поважай та люби себе, жінко!

За сприяння Харківської міської ради та при фінансовій підтримці Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в рамках реалізації проект «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» за участі Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради 21 вересня 2019 року відбулася зустріч соціально активних жінок нашого міста з Марію Єфросініною - Почесним Послом Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Зустріч відбулася на базі Креативного ХАБу «Розвиток». Учасниками були і молоді дівчата, студентки закладів вищої освіти, волонтерки Харківського міського центру для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» так і жінки сім’ї, яких знаходяться на обліку Центру «Довіра».

На початку зустрічі, до присутніх жінок звернулась Марія Єфросініна з проханням, щоб кожна учасниця задумалася над тим, що вона має поважати й любити себе, бути натхненною і щасливою кожного дня. Тільки коли ти впевнена в собі і поважаєш себе і свій вибір, до тебе відносяться з повагою, цінують та поважають оточуючі. Психолог розповіла про ті методики, які допомагають жінці бути сміливою, впевненою, переборювати свої страхи та життєві труднощі.

В ході цього заходу присутні стали учасниками арт-заняття, на якому змогли не тільки краще уявити кожна свою мрію, а й зобразити її фарбами. Арт-заняття це можливість зайнятися собою, подумати над чимось важливим й особистим, знайти правильний шлях в ситуації, подолати внутрішні конфлікти та хвилювання, поділитися власними думками.

Всі зустрічі в житті, за однією із теорій, не випадкові, і мають свою мету для кожного. Найважливіше знайти позитив, натхнення, розібратися як же діяти в майбутньому. Учасниці зустрічі висловлюють щиру подяку всім організаторам за натхнення та мотивацію до саморозвитку, поваги й любові до себе.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Профорієнтаційна програма для молоді

З 1 жовтня 2019 року на Станції Харків стартує друга хвиля проекту «HumanHub» (Створення можливостей для розвитку молоді як особистостей і конкурентоспроможних професіоналів) за підтримки Компанії MobiDev.

HumanHub – профорієнтаційна програма для молоді

Навчання триватиме 2 місяці (з 1-го жовтня по 30 листопада 2019 року), будуть очні заняття – 1 раз на тиждень (вівторок або четвер, друга половина дня з 16.00) та постійна підтримка і консультації онлайн. Навчання безкоштовне.

Хто може взяти участь?

Молодь 14-17 років (8-11 клас) із сімей наступних категорій:

 • багатодітні родини;
 • малозабезпечені родини; 
 • сім'ї ВПЛ;
 • сім'ї загиблих;
 • родини учасників бойових дій; 
 • сім'ї з людьми з інвалідністю (батьки, діти);
 • родини без категорій у складних життєвих обставинах.

Чим займемося?

Під час навчання учасники отримають знання та сформують уміння в технологіях підготовки до здачі ЗНО, вибору професії, ЗВО і спеціальності, в особливостях процедури вступу до ЗВО, в пошуку можливостей і подачі заяв на закордонні стажування, в написанні CV, резюме та есе, зможуть зустрітися з успішними людьми - представниками різних професій тощо.

Що учасники отримають?

В кінці проекту учасники зможуть визначитися з обраною професією, підібрати вуз / інший навчальний заклад, факультет і спеціальність.

Супербонус

Активні учасники, які успішно захистять підсумковий проект (презентують його публічно), зможуть отримати від компанії MobiDev стипендію на оплату підготовчих курсів в обраному ЗВО чи інших професійних курсів.

Зареєструватися на підготовчі курси можна за посиланням https://forms.gle/BeYRHQtDptCBockv8. Кількість місць обмежена, учасники, які пройшли відбір, отримають підтвердження на E-mail (учасники повинні бути уважні, вказуючи E-mail в анкеті).

Наша адреса: м. Харків, вул. Дмитрівська, 20, тел. 0800-408-400 (Пн-Пт з 10.00 до 15.00)

ХМЦСССДМ «Довіра»

Шалені друзі

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, 04 вересня 2019 року Харківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» організував груповий захід у вигляді безкоштовного перегляду сім’ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, мультиплікаційного фільму «Шалені друзі» у Харківському кінотеатрі 8 1/2.

Перегляд мультфільму націлений на формування у глядачів почуття людяності та милосердя як вищої форми духовного розвитку. Переглядаючи мультфільм, всі присутні мали можливість отримати урок доброти і співпереживання, зрозуміти наскільки важливо знайти дружні стосунки між собою та злагоду, щоб досягти перемоги.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює щиру подяку: Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку в проведенні соціально значущих заходів; Харківський кінотеатр 8 1/2 - за допомогу в організації та проведенні заходу.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Сімейний відпочинок у країні знань!

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» (далі – Центр «Довіра») 30 серпня 2019 року організував захід, присвячений початку нового навчального року – «Сімейний відпочинок у країні знань» до Дня знань для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Свято проходило на території  Парку  «Машинобудівників».

Захід розпочався з офіційної частини. Ведуча зі сцени привітала всіх присутніх з Днем знань, свої побажання успіхів у навчанні, гарних друзів дітям та сил і наснаги батькам побажала заступник директора Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» - Демянник Олена Вікторівна. Свої музичні вітання зі сцени дарували талановиті діти - вихованці Вокальної студії «Джем».

Далі для всіх дітей настав найцікавіший етап заходу. На сцені з’явилися аніматори з партнерської організації «Супер-крихітки», які в дружній святковій та ігровій атмосфері повідомили дітям про те, що їх чекає пізнавальний квест «Кругосвітна подорож!», також розповіли про правила участі в ньому. Біля сцени відбувся розподіл на команди. Після того, як всі команди представили себе, був оголошений початок квесту.

Всі учасники повинні були пройти 10 точок на своєму маршруті – виконати всі завдання та заповнити візами (балами) імпровізовані паспорти, які стосуються країн світу, а саме:

 • Швеції;
 • Японії;
 • Греції;
 • Англії;
 • Мексики;
 • Китаю;
 • Гаваїв;
 • Шотландії;
 • України;
 • Австрії.

Члени команд показали рівень своїх знань та вмінь, проявили своє прагнення до перемоги, активність, винахідливість, креативність та спритність. Подолавши всі етапи квесту, кожна команда мала змогу зробити групове фото на пам’ять.

По закінченню змагання учасники отримали подарунки: морозиво від торгової марки «Хладопром», подарункові сертифікати від мотузкового S-parkу на метро «Московський проспект», а також подарункові сертифікати від кінного клубу «Mon Ami», розважального центру «Шато-ледо» та дипломи від Центру «Довіра».

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює вдячність Департаменту праці та соціальної політики та нашим соціальним партнерам: організаціям «Супер крихітки», Мотузковому містечку «S-park» біля метро Московський проспект, Кінному клуб «Мон амі», «Харківському палацу дитячої та юнацької творчості», Адміністрації парку  «Машинобудівників», Приватному акціонерному товариству «Хладопром» за підтримку у проведенні заходів для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю! Бажаємо колективам наших партнерів успіхів та процвітання!

ХМЦСССДМ «Довіра»

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ, ЗАРЕЄСТРОВАНИХ У М. ХАРКОВІ!

 

З жовтня 2019 року 50% пільга на оплату комунальних послуг буде перераховуватися у грошовій формі на особисті банківські рахунки!!!Тому вам потрібно найближчим часом відвідати управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації родини та повідомити працівникам даного закладу номер особистого банківського рахунку, куди вам будуть з жовтня перераховувати гроші, та свій контактний номер телефону!

Управління праці та соціального захисту населення УПСЗН

(колишній райсобес)

Щодо оформлення та переоформлення усіх видів виплат

звертайтеся до районних управлінь за місцем проживання!

Індустріального району

вул. Біблика, 6, тел. 93-20-49

Київського району

вул. Сумська, 78,тел. 700-14-98

Московського району

вул. Гв. Широнінці, 38-Г66-31-38

Немишлянського району

пр. Л. Ландау, 48, 392-50-07

Новобаварського району

вул. Різдвяна, 1,  712-52-30

Основ’янського району

пр. Гагаріна, 7, к. 2, 18, 732-42-61

Слобідського району

вул. Вишнева, 3, 721-21-32

Холодногірський район

вул. Благовіщенська, 34, 712-03-18

Шевченківського району

вул. Тобольська, 63, 702-11-36

 

ХМЦСССДМ «Довіра»

Супервізія - професійна допомога спеціалісту

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради працівники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Харкова та Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» протягом літнього періоду взяли участь у навчальній програмі «Розбудова потенціалу з надання психосоціальної підтримки внутрішньо переміщеним особам і приймаючим громадам. Тренінг для супервізорів».

В рамках комплексної програми з розбудови потенціалу надання психоемоційної підтримки спеціалістами державних та недержавних організацій з сектору соціальних послуг, освіти та охорони здоров’я впроваджено вищевказану навчальну програму Німецьким товариством міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

Супервізія є формою підвищення кваліфікації практикуючих спеціалістів і може проводитись в індивідуальній та груповій формах. На супервізійних заняттях можна робити наголос не лише на методичній стороні справи, не лише на професійних навичках, але і на його особистісних утрудненнях, наголос робиться на особливостях взаємостосунків між психологом та учасниками процесу надання соціальних.

Супервізія – надання професійної допомоги спеціалісту або закладу, яка спрямована на роботу з професійними труднощами, аналізу недоліків та удосконалення організації роботи.

Важливо зазначити, що індивідуальна та групова супервізія є обов’язковою ланкою професійної підготовки психологів та психотерапевтів згідно європейських стандартів.

Загалом, супервізію можна розглядати як систему професійної підтримки спеціалістів, що працюють у сфері «людина–людина».

Завдання супервізії – задоволення організаційних, професійних та особистісних потреб практичного психолога. Взагалі можна говорити про три основні функції супервізії:

 • освітницьку (формуючу) або дидактичну (теоретичну), що включає розширення професійних знань, розвиток професійних умінь, навичок;

 • підтримуючу (тонізуючу), що включає підвищення стійкості до негативного впливу зі сторони проблем отримувачів послуг; контроль психолога-консультанта над власною особистістю (своїми недоліками, слабкими сторонами, «сліпими плямами», страхом осуду тощо);

 • динамічну, яка має на меті супровід роботи спеціаліста протягом певного періоду.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради та Харківському обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - за підтримку у проведенні методичних заходів для надання методичної допомоги працівникам центрів соціальних служб м. Харкова.

Записів з 1 по 8Всього: 8