"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

Батьки, будьте пильними!

На сьогоднішній момент світ іграшок, дивайсів, дитячих засобів пересування, пристроїв неймовірний! Їх кількість та різноманіття на будь-який смак, на майже будь-яку кишеню. Але що ми маємо, придбавши для дитини таку іграшку?

Звичайно багато позитивних, неймовірних емоцій! Щасливі очі дітей коли вони отримують такий бажаний велосипед, самокат, героборд тощо, а коли щасливі діти, щасливі і батьки. Нерідко користування такими пристроями також на користь здоров’ю дітей, як наприклад біговий велосипед, що розвиває почуття балансу, спортивні навички та якості. Але є і інший бік користування такими іграшками.

Не дивлячись на те, що всі ці засоби, пристрої пересування в основному для дітей, вони здатні розвивати досить серйозну швидкість. Важливо розуміти, коли ваша дитина опиняється за кермом швидкісного пристрою, це може бути небезпечно. Статистика останнього часу жахає. Кількість ДТП, у яких постраждали діти зросла вчетверо у порівнянні з минулими роками. Значна частина цих випадків пов’язана з тим, що діти опинялися на проїжджій частині. Оскільки діти невеличкого зросту, будучи на пересувному пристрої рухаються досить швидко, водії не встигають зреагувати або реагують запізно.

Ви можете не допустити неприємних, а іноді і жахливих наслідків!

Поясніть дітям основні правила дорожнього руху!

Візьміть за правило кататися подалі від проїжджих частин!

Уважно слідкуйте за дітьми які знаходяться за кермом швидкісного пристрою!

Життя вашої дитини у ваших руках!

ХМЦСССДМ «Довіра»

Іміджева діяльність, як невід’ємний напрям роботи

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, в партнерстві з Молодіжним благодійним фондом «Ініціатива», Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 31 липня 2018 року провів семінар-тренінг для спеціалістів.

Темою семінару-тренінгу була «Організація іміджевої діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Харкова».

В сучасному світі  при такому широкому розвитку засобів масової інформації та інтернет ресурсів діяльність щодо рекламної продукції, в тому числі ведення сайту, блогу, виготовлення та розповсюдження роздаткового матеріалу набула важливого значення.

Цей захід мав за ціль проаналізувати діяльність центрів соціальних служб у цьому напрямку, висвітлити позитивні сторони та необхідність цієї роботи, визначити основні проблеми, з якими стикаються спеціалісти, а також інструментарій для подолання цих труднощів.

Після вступного слова ведучої всім учасникам семінару-тренінгу було запропоновано стати учасником гри «Історія мого імені», що дало змогу не тільки познайомитися з всіма присутніми, а й налаштуватися на спільну працю.

Морозова Єлізавета Юріївна – начальник відділу  методичного забезпечення соціальної роботи Харківського міського центру «Довіра», проаналізувавши роботу з сайтом, визначила  важливі етапи та проблемні сторони розміщення статей на сайт та важливість соціальної реклами в сфері діяльності центрів..

Світлова Марина Олегівна – соціальний працівник КЗ «Центр надання допомоги постраждалим від насильства в сім’ї» розповіла про інструменти, які допоможуть кожному спеціалісту покращити ефективність діяльності як на сайті, так і при розробці іміджевого соціального матеріалу:

  • Сила заголовку;
  • Як писати цікаві тексти;
  • Адвокація хештегу;
  • Особливості роботи на різних онлайн-платформах, для того щоб мати можливість проінформувати більшу кількість населення щодо діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Харкова;
  • Вміння розповісти історію, викласти факти так ,щоб зацікавити читача.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює вдячність Департаменту праці та соціальної політики, КЗ «Центр надання допомоги постраждалим від насильства в сім’ї» та МБФ «Ініціатива» за підтримку та партнерство.

ХМЦСССДМ «Довіра»

«Тварини-наші друзі»

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» 22 червня 2018 року разом з Харківським зоопарком був проведений захід для молоді з обмеженими можливостями.

Харківський державний зоопарк є найвідомішим і найстарішим зоопарком України. Офіційно він був заснований в 1896 року, а відкритий для відвідувачів в 1903 році. 1896 році  на місці сьогоднішнього зоопарку була всього лише невелика виставка з домашніми тваринами і птахами. Зрідка, експозиція поповнювалася деякими дикими тваринами, яких привозили жителі з найближчих, навколишніх сіл. Також в цьому місці знаходилася величезна пасіка.

Площа зоопарку сьогодні становить 22 гектари, тут мешкає понад 7700 тварин.  У зоопарку зберігаються і вивчаються представники дикої фауни з усіх континентів. Крім того, Харківський зоопарк - культурно-просвітницька установа, оскільки в ньому проводяться різні екскурсії, даються консультації з питань, що стосуються охорони тваринного світу та природи.

Так як зоопарк на даний час зачинений на реконструкцію, наші партнери зі своїми маленькими друзями мали змогу розповісти багато цікавого про тваринний світ і подарувати хороший настрій особам з інвалідністю. Присутнім в залі було дуже цікаво дізнатися чим харчуєтеся сова, які бувають види черепах та багато інших  цікавих фактів про тварин, які приїздили до нас.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, Харківському зоопарку - за підтримку в проведенні заходу для молоді з обмеженими можливостями.

Записів з 1 по 3Всього: 3