"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

Зустріч з казкою

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради  Харківській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» організував відвідування сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах на виставу «Кресало», яка відбулася у Харківському державному академічному театрі ляльок ім. В.А. Афанасьєва.

Спектакль «Кресало» - це класична історія знаменитого європейського казкаря, пана Андерсена, про Солдата, якому просто хотілося стати щасливим і завоювати любов Принцеси. Головному герою належить пройти безліч випробувань, щоб знайти своє щастя! Чудеса, чудова музика, небезпечні пригоди і іскрометний гумор порадували і надихнули малюків і дорослих, які з задоволенням зустрілися з дивовижним світом казки. Маленькі глядачі були в захваті від казкового, чарівного та захоплюючого світу ляльокового театру.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Харківському малому театру маріонеток та колективу за гарний настрій, за підтримку в проведенні заходів соціальної спрямованості.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Квест

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 08.06.2018 року у Парку Машинобудівників провів квест «Крокуємо у самостійне життя» для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа - випускників навчальних закладів.

Квест (від англ. quest - пошук, пошуки пригод) - спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є виконання заздалегідь підготовлених завдань командами. Учасники перед проходженням квесту були розділені по командам, які складалися з представників кожного району м. Харкова, вони мали можливість обрати назву, капітанами були обрані працівники центрів соціальних служб, а членами команд стали діти.

Під час гри команди вирішували логічні завдання, здійснювали пошук на місцевості, будували оптимальні маршрути переміщення, шукали оригінальні рішення і підказки. Після виконаного завдання команда, отримавши фрагмент карти,  переходила до наступної точки. Перемогу здобули ті команди, які швидше за всіх виконали завдання, зібрали всі фрагменти карти і на фінішному етапі правильно її склеїли.

Різного роду завдання дали змогу кожному проявити себе в інтелектуальному, фізичному та творчому напрямах, розвинути вміння працювати однією  командою, логічно мислити, приймати правильні рішення при нестандартних обставинах. Квест пройшов у дружній атмосфері. По закінченні заходу всі учасники отримали подарунки та поласували морозивом.

До проведення загальноміського заходу були залучені партнери -  Комунальне підприємство «Об'єднання парків культури і відпочинку в м. Харкові», адміністрація парку «Машинобудівник», мотузкове містечко «S-park» на Московському проспекті, товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОКОМ», «Хладик», «Лотос», парфюмерно-косметична фабрика «АРОМАТ», торгова марка «Ahmad Tea», Харківський обласний реабілітаційний центр «Твоя перемога», Харківський благодійний фонд «БЛАГО» і волонтери центру «Довіра».

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради за підтримку в проведені заходів соціальної спрямованості  та всім партнерам, які долучилися до організації  квесту і порадували учасників цінними подарунками.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Виявлення та система надання первинної допомоги постраждалим від насильства

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 1 червня 2018 року провів семінар-тренінг  на тему «Виявлення та система надання первинної допомоги постраждалим від насильства».

На заході були присутні:

- Сергій Веліготский - регіональний координатор, фахівець з питань гуманітарного реагування Харківської області Фонду Народонаселення ООН;

-Лаймуте Чаплікіне - підполковник поліції Литви, начальник відділупланування навчальної роботи Латвійської школи поліції;

- Алла Щербак - директор Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді «Довіра»;

-Ірина Краснолобова - директор КЗ «Центру надання допомоги, постраждалим від насильства в сім'ї»;

 - працівники  Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра»;

-психологи мобільної бригади психо-соціальної допомоги постраждалим від насильства, працівники Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Харкова та представники Ювінальної поліції м. Харкова.

На початку семінару-тренінгу, після привітання учасників слово мала Лаймуте Чаплікіне - підполковник поліції Литви, начальник відділу планування навчальної роботи Литовської школи поліції (м. Каунас) з інформацією про взаємодію соціальних служб та інших організацій з поліцією в Литві щодо реагування на випадки насильства, своїм досвідом також поділилися присутні на заходи представники поліції та працівники соціальних служб м. Харкова.

На теоретичній частині заходу всі учасники висловлювали свою позицію щодо теми семінару-тренінгу: визначали проблеми, можливі шляхи вирішення, дізналися про досвід роботи з випадками насильства у інших розвинених країнах, проаналізували нюанси алгоритму дій в роботі з постраждалими від домашнього насильства у м. Харкові, додатково зупинилися на процесі розміщення постраждалих до КЗ «Центр надання допомоги, постраждалим від насильства в сім'ї».

На практичному етапі  було запропоновано визначити дії спеціаліста з соціальної роботи у різних ситуаціях. Психологи мобільної бригади психо-соціальної допомоги постраждалим від насильства м. Харкова проінформували всіх учасників тренінгу про правильність взаємодії з членами родини, в якій має місце факт домашнього насильства. І особливу увагу приділили спілкуванню та роботі з агресором, бо це є важливим фактором для вирішення проблеми в сім’ї. Психологи запропонували учасникам заходу відтворити  певні ситуації взаємодії з кривдником та постраждалим з можливістю корегувати свої дії. Це дало змогу кожному побути в різних ролях, краще зрозуміти учасників конфлікту, знайти правильний підхід до взаємодії зі сторонами конфлікту та визначити оптимальний варіант виходу з проблемної ситуації.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку в проведенні заходів соціальної спрямованості, МБФ «Ініціатива», МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», Фонд народонаселення ООН та всім учасникам семінару-тренінгу за активну професійну позицію та досвід, який допоможе кожному в процесі виявлення та системі надання первинної допомоги постраждалим від насильства.

Бажаємо подальших успіхів!

ХМЦСССДМ «Довіра»

День захисту дітей

Під патронатом заступника міського голови з питань охорони здоровя та соціального захисту населення Світлани Олександрівни Горбунової-Рубан, за підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради до Міжнародного дня захисту  дітей було організовано безкоштовне відвідування вистави у Харківському дельфінарії «Немо» для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та стоять на обліку у центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Харкова. 

Води на планеті в два рази більше, ніж суші. Це таємничий, вражаючий і величезний підводний світ. Наближаючись до нього в дельфінарії ми розуміємо, що збереження цього світу залежить і від людини. Нам просто необхідно більше знати про морських мешканців, щоб зрозуміти всю відповідальність перед ними. Дельфінарій - це, мабуть, єдине місце, де можна побачити дивних мешканців моря так близько. Родини з дітьми мали можливість ближче познайомитися з морськими жителями в самому центрі Харкова.

Дивовижні дельфіни Віта, Геша, Злата, Місяць, білі кити Пломбір і Снєжка, а також смішні морський котик Боб, морський лев Алонсо відкрили для кожного присутнього двері в дивовижний світ природи, краси і гармонії.

На знак подяки за турботу і підтримку тренерів-вихователів і всіх фахівців Харківського дельфінарію, розумні морські ссавці із задоволенням демонстрували свої спортивні, танцювальні, акторські таланти харків'янам і гостям міста. Найбільший захват у глядачів викликали акробатичні трюки, які демонстрували ссавці. Їх незабутні виступи дарували радість і щирі чисті позитивні емоції. Після вистави всі діти отримали ще один подаруночок – морозиво від ТМ «Хладпром».

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку заступнику міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлані Олександрівні Горбунової-Рубан, Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, Харківському дельфінарію «Немо» та Товариству з обмеженою відповідальністю «Фабрика морозива Хладопром» за можливість зануритися в неймовірний світ морських жителів та солодкий подаруночок.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Нагорода переможцям

Переможці інтерактивного заходу «Працівники центрів соціальних служб - представники інтелектуальної еліти соціальної сфери м. Харкова», який проводився Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» команда «Мрія» використали свій призовий подарунковий сертифікат у квест-кімнату.

Квест-кімната — новий вид розваг. Учасники грають командно і кожний з них вносить свій внесок в перемогу. У такий спосіб можна натренувати увагу, навчити себе дивитись на навколишні світ по-іншому, навчитись грати в команді і перевірити себе на рішучість у екстремальних умовах. Команду з 2х – 4х людей закривають в квест-кімнаті і вони мають певний час на те, щоб розгадати всі загадки, котрі приведуть їх до ключа від кімнати. Це можуть бути різного роду пазли, кодові замки, магніти, головоломки і тому подібне. Для виходу з кімнати зовсім не потрібна велика фізична сила, неважливий зріст чи інші фізичні параметри людини, тому зіграти може кожен. Головне — це логічне мислення, гарний настрій та командна гра.

Наші колеги мали можливість ближче познайомитися, відпочити, розвити вміння креативно мислити, знаходити рішення у нестандартних обставинах та працювати в команді. Такого формату заходи також є ефективною профілактикою професійного вигорання, за це щиро вдячні  Квест рум TheDOOM у м. Харкові.

 

ХМЦСССДМ «Довіра»

Подорож по сонячній системі

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку в Харківському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 01.04.2018 року відвідали програму «Подорож по сонячній системі» в Харківському планетарії ім. льотчика-космонавта Ю.О. Гагаріна.

Тема подорожі по Сонячній системі завжди була пріоритетною. Це незмінний хіт, який має постійний попит у відвідувачів. З появою комп’ютерної графіки таке шоу набуває ще більшої барвистості, наочності та інформативності.

Нове шоу, присвячене даній тематиці, втілює в собі всі ці елементи. Глядачі не просто отримують інформацію про планети Сонячної системи, але і стають учасниками приголомшливої подорожі. Перед ними відкриваються чудові краєвиди планет і їх супутників. Опинившись над поверхнею розжареного Сонця можна відчути його жар, насолодитися видовищем химерних ландшафтів планет земної групи і відчути льодовий холод далеких газових гігантів.Блискуче виконана комп’ютерна графіка і чудова сучасна музика створюють незабутнє враження. У фільмі використані останні наукові дані про природу планет і їх супутників, про нашу зірку - Сонце.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку в проведенні заходів соціальної спрямованості та Харківського планетарію ім. льотчика-космонавта Ю.О. Гагаріна  за можливість стати співучасником неймовірною космічної подорожі.

ХМЦСССДМ «Довіра»

«Подорож до художнього світу»

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 31 травня 2018 року організував відвідування Харківського художнього музею для сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Харківський художній музей - це один з найстаріших музеїв України, належить до числа найвідоміших і відвідуваних в нашому місті. Його велика колекція (більше 20 тисяч експонатів), що формувалася протягом більш 200 років, включає унікальні твори живопису, графіки, скульптури та декоративно-прикладного мистецтва мастрів всього світу та українських. Гордістю Харківського художнього музею є  найбільша в Україні колекція творів видатного художника Іллі Рєпіна: вона включає 11 живописних полотен і 8 графічних робіт майстра, в їх числі - один з варіантів знаменитої картини «Запорожці пишуть листа турецькому султану». У харківському музеї також зберігаються твори інших відомих живописців - Івана Айвазовського, Карла Брюллова, Івана Шишкіна, Олександра Бенуа. Музей розміщується в двох старовинних будівлях, спроектованих відомим харківським архітектором А. Бекетовим.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, Харківському художньому музею - за підтримку в проведенні заходів соціальної спрямованості.

ХМЦСССДМ «Довіра»

«Подаруй плаття»

Харківській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» 31 травня 2018 року взяв участь в акції «Подаруй плаття» для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Напередодні випускних балів організатори акції  хочуть підтримати дітей, подарувавши  їм вечірнє вбрання. Дівчата мали змогу обрати вечірні сукні, а хлопці костюми. Діти із захватом приміряли різноманітні вбрання та мали можливість серед усіх варіантів підібрати найкращий на свій смак. 

   Харківській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Олені Бугло за небайдужість та соціальну активність.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Відвідування Будинку актора

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради  Харківській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» організував відвідування Будинку актора на виставу «Домовик» для сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі родини внутрішньо переміщених осіб, багатодітні сім'ї, родини, в яких є мобілізовані, демобілізовані або загиблі в зоні проведення АТО.

Лялькове ШОУ "Домовичок" - весела і жартівлива вистава лялькаря-черевомовця для сімейного перегляду!Як ужитися разом зануді домовичку, веселій людині і полохливому коту. Саме цей сюжет захопив глядачів. Діти були дуже задоволенні настроєм та атмосферою, яка панувала в залі. Подібні заходи грають важливу роль у  зближенні родин, батьки проводять більше часу з дітьми  та мають можливість у подальшому краще розуміти один одного .

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, Будинку актора за чудову можливість доторкнутися до чаруючого світу театру.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Зустріч з казкою

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради  Харківській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» організував відвідування Харківського державного академічного театру ляльок ім. В.А. Афанасьєва на спектакль «Жили-були» для сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі родини внутрішньо переміщених осіб, багатодітних сімей, родини, в яких є мобілізовані, демобілізовані або загиблі в зоні проведення АТО.

Спектакль «Жили –Були» - це комічна опера для дітей за мотивами російських народних казок: «Курочка-Ряба», «Колобок», «Ріпка».  Улюблені казки про добро і зло театр адресує своїм найменшим глядачам. Це спектакль – жарт, у вигляді простих прийомів балаганного театру розкривається жива самобутня природа російського фольклору, а сутність театру стає ближче і зрозуміліше дітям.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Харківському малому театру маріонеток за підтримку в проведенні заходів соціальної спрямованості та можливість доторкнутися глядачам  до казкового, зачаровуючого світу ляльок.

Записів з 1 по 10Всього: 14