"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Московський р-н

Новорічна казка продовжується

 18.01.2019 року фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова відвідали дитячий хоспис та подарували дітям новорічні подарунки. 

Кожна дитина заслуговує на гідне та щасливе життя. Але, на жаль, не завжди все йде так, як ми цього хочемо. Історії життя деяких дітей вражають настільки, що ми часто задаємо собі питання: "За що їм це? Чому саме з ними доля обійшлася так жорстоко?" В такі моменти хочеться кожній дитині віддати тепло своїй душі, допомогти та підтримати, адже добре розумієш, що цим маленьким янголяткам так не вистачає радості і щасливих моментів у житті.

Тому, 18.01.2019 року, фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова відвідали дитячий хоспис, який розташований на базі Харківської міської дитячої лікарні № 5 та подарували дітям новорічні  подарунки. І нехай, подарунок наш не такий великий, але в ньому теплота нашої душі,  яку  ми  бажаємо  передати  цим  діткам!

Дякуємо за співпрацю ГС «Милосердя», а також щиро вдячні заступнику міського голови за питань охорони здоров'я та соціального захисту населення - Горбуновій-Рубан Світлані Олександрівні  та  директору Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - Болговій Ларисі Віталіївні за сприяння в організації зустрічі з адміністрацією хоспису. 

 

Московський р-н

Здоров`я - найцінніший скарб!

Фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова відвідали гематологічне відділення Харківської міської дитячої поліклініки № 16 з метою поздоровити дітей з Новорічними святами, подарувати їм подарунки та побажати скорішого одужання. 

  Сьогодні, 17.01.2019 року, завдяки співпраці з громадською спілкою «Милосердя», фахівці Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова завітали до відділення гематології Харківської міської дитячої поліклініки № 16, в якому перебувають діти з онкологічними захворюваннями із нагоди Новорічних свят та для підтримки їх морального духу, привітали  з Новорічними святами, подарували подарунки. Діти та батьки були дуже задоволені нашим візитом, адже зараз вони переживають нелегкі часи свого життя і потребують підтримки та уваги. Загалом, подарунки отримали  32 дитини віком від 2 до 17 років, тобто всі діти, які наразі перебувають на стаціонарному лікуванні. Виражаємо щиру подяку заступнику міського голови Харківської міської ради з питань охорони здоров'я та захисту населення - Світлані Олександрівні Горбуновій-Рубан та директору Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - Болговій Ларисі Віталіївні, за підтримку та сприяння в організації візиту до закладу, адміністрація якого в особі заступника головного лікаря - Кучеренко Марини  Валентинівни, дуже тепло нас зустріла та підтримала. І, як завжди, щиро вдячні ГС «Милосердя» за те, що вболівають за дитячі долі та  допомагають здійснити їх мрії!

Бажаємо кожній дитині скоріше почути найбажаніші слова:

«Ти повністю здоровий, можеш їхати додому!»

Московський р-н

Різдвяні колядки

Фахівці  центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова  завдяки взаємодії з благодійним фондом «Наша спадщина» організували для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю дивовижний Святий вечір!

  Для нас велика відповідальність – усвідомлювати те, що є сім'ї, в яких виховуються  діти з інвалідністю, що  вони потребують слів  підтримки,  інколи – й матеріальної допомоги, проте найбільше вони, все ж таки, потребують уваги. Для нас це визначально, адже не залежно від своїх можливостей ми повинні сприяти їм і допомагати. Тому,  07.01.2019 року фахівці нашого Центру та представники благодійного фонду «Наша спадщина відвідали сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах через те, що мають дітей з важкими формами інвалідності і стоять на обліку в Центрі. До кожного, хто найбільше потребує уваги та допомоги фахівці особисто прийшли додому,  дружньо заспівали колядки та подарували подарунки. Ми розуміємо, що можливо, наша допомога не вирішіть всіх проблем таких сімей, але вложити часточку своєї душі, виявити увагу до проблем особливих дітей та сприяти покращенню їх психологічного стану, особливо у період казкових новорічних свят - наше покликання! Щиро дякуємо ФБ  «Наша спадщина» за співпрацю та  допомогу всім, хто цього потребує.

Київський р-н

Для бажаних подарунків і яскравих емоцій немає ніяких перешкод

Зима – пора казкових чудес, бажаних подарунків та веселих забав для дітвори. Саме в цю пору року можна погратися у сніжки, гайнути з друзями на гірку чи зліпити снігову бабу на власному подвір’ї.

Нажаль, не всі дітки мають змогу без обмежень гратися з однолітками та вести звичний спосіб життя. Особлива категорія малечі – діти з інвалідністю, які дуже хочуть, але з причин поганого самопочуття, не можуть бути на рівні зі своїми ровесниками. Вони, як і всі, мріють отримати бажаний подарунок на Новий рік, а ще сфотографуватися з Дідом Морозом, скоштувати смачних цукерок чи потрапити під яскравий дощ із конфетті.

Працівники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова та Благодійного фонду «Карітас Харків» на деякий час перевтілилися у справжніх чарівників, здійснивши відразу декілька бажань малечі, що має обмежені можливості.

Смачні солодощі, різноманітні фрукти, щирі побажання та яскраві посмішки на обличчі – все це дітвора отримала у достатній кількості. Під час відвідування працівники поспілкувалися з дітьми та їхніми батьками в комфортній домашній обстановці, побажали їм щастя та здоров’я у новому, 2019 році. Шість сімей, які виховують дванадцять дітей з інвалідністю, також отримали продуктові набори і сфотографувалися напам’ять дружньою та міцною родиною.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Миколай у кожний дім!

Центр соціальних служб Слобідського району м. Харкова  спільно з благодійним фондом «Карітас Харків» 21.12.2018 року провів благодійну акцію «Миколай у кожен дім!» для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю та сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Сім’ї отримали продуктові набори та необхідні речі для повноцінного розвитку дітей. Завдяки коштам благодійників та небайдужих громадян кожна дитина мала змогу отримати свій подарунок та по-справжньому відчути неповторність новорічних свят.

Центр соціальних служб Слобідського району м. Харкова виносить щиру подяку Благодійному фонду «Карітас Харків» за співпрацю та небайдуже ставлення до дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

ХМЦСССДМ «Довіра»

Світ творчості та натхнення

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради  Харківським міським центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» потягом 2018 року проводить групові заходи з арт-занять, комп’ютерної грамотності та малювання в рамках зустрічей членів клубу спілкування «Клуб зустрічі друзів».

Це не перше заняття з циклу «Основи комп’ютерної грамотності» волонтери, що є студентами Харківського державного університету телекомунікацій проводять навчання зі знань комп’ютерної грамотності членам клубу «Зустрічі друзів», за допомогою цих курсів молодь на кожному занятті виконує різні практичні завдання та вивчає такі програми, як: Microsoft Word, Интернет, E-mail – електронна пошта. Також хлопцям та дівчатам розповідають, як правильно користуватися інтернетом та про його можливості, як працювати та створювати папки і файли, працювати з «флешкою», спілкуватися в популярних соціальних мережах та спілкуватися  по Skype. За допомогою цих курсів можна багато чому навчитися так як комп’ютер є невід'ємною частиною нашого життя.

Також на базі нашого центру проводиться ще один цікавий груповий захід малювання під керівництвом Світлани Олексіївни для членів клубу на цих заняттях дівчата та хлопці мають змогу навчитися формуванню художньої культури, творчого потенціалу, спеціальних здібностей, що дозволяють самореалізуватися в різних видах і формах художньо-творчої діяльності. Ще одна з цілей цього заняття - це розвиток уяви і пам’яті. Малювання відмінно розвиває пам'ять це заняття на запам'ятовування  зовнішнього вигляду предмета і малювання його по пам’яті. Також гурток виконує виховні завдання. Молодь знайомляться з відомими творами декоративно-прикладного мистецтва, вивчають предмети різних народів. Завдяки цьому у них формується естетичний смак.

Ще в нашому центрі проходять пізнавальні, цікаві та веселі арт-заняття, які проводять волонтери із Харківської гуманітарно-педагогічної академії та Харківського національного університету ім.В.Н. Каразіна, завдяки цим заняттям наша молодь може розвинути свої творчі здібності та навчитися новому.

Хлопцям та дівчатам дуже подобається заняття. Вони з великою цікавістю навчаються малюванню, ліпленню, аплікації, пісочній анімації, комп’ютерній грамотності та з задоволення спілкуються між собою та діляться своїми успіхами. 

Харківський міський центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді «Довіра» вдячний всім волонтерам за небайдуже ставлення та проведення заходів для молоді з інвалідністю.

Записів з 1 по 6Всього: 6