"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

РІЗДВО ХРИСТОВЕ

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради у 4 січня 2018 року Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді «Довіра» провів захід «Різдво» присвячений святу Різдва Христова, для молоді  з функціональними обмеженими.

Найулюбленішим  і найцікавішим святом, як для дітей, так і дорослих - є звісно свято Різдва Христового. Тож у це свято зігріємо наших ближніх увагою, радіймо з тим хто в радості, подаруємо частинку душевного тепла оточуючим.

В рамках проведення святкового заходу учасників привітали представники адміністрації Центру «Довіра». Хлопці та дівчата мали змогу розповісти авторські вірші, заспівати святкових пісень, в ході конкурсів розгадувати загадки, а також потанцювати на святковій дискотеці. По закінченні заходу всіх учасників очікував «солодкий стіл» а також вручення подарунків.

Харківський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку у проведені соціально значущих заходів та Фармацевтичну компанію «Здоров’я».

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Зимова казка для дітей з інвалідністью

   Адміністрація Основ’янського району в особі Голови Адміністрації Головчанської Г.О. разом з представниками комунального закладу «Харківської гуманітарно-педагогічної академії» Харківської обласної ради та представниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району організували захід для діток прикутих до ліжка.

   На новорічні свята до сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами завітали Святий Миколай та Зимонька. У величезному чарівному мішку були заготовлені подарунки для всієї сім’ї. Батьки з радістю зустрічали гостей,  діти розповідали вірші. Щирі емоції зробили день незабутнім!

   Дякуємо господарям за гостинність! Дітям за щасливі посмішки!

   З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Київський р-н

Майстер-клас для дітей з особливими потребами

До Міжнародного дня інваліда ЦСССДМ Київського району м. Харкова було проведено майстер-клас для дітей з особливими потребами

     05 грудня з нагоди Міжнародного дня людей з особливими потребами в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харків відбувся творчий захід. Його організували та провели працівники Центру за участю представників Фельдман екопарку та Київської районної організації товариства Червоного хреста м. Харкова. Захід передбачав розважальну програму за участю тварин, проведення майстер-класів та вручення подарунків.

     Заходом було охоплено 18 сімей даної категорії. Дійство мало інтерактивний, жвавий характер, тож діти та їх батьки були не лише глядачами виступу, а й активними учасниками майстер-класу, де мали змогу проявити креативність та поспілкуватися з тваринами. Метою заходу було в першу чергу, розвиток, підтримка творчих здібностей дітей з особливими потребами, самоствердження та реалізація їхніх талантів, сприяння інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей  з особливими потребами.

     Радісний та жвавий настрій панував під час спілкування з тваринами. А насамкінець, на всіх учасників дійства чекали подарунки.

ХМЦСССДМ «Довіра»

«ЖАГА ДО ЖИТТЯ»

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради  у листопаді 2017 року Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» провів загальноміський захід «Жага до життя» присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю. Мета, заради якої цей день був проголошений - дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства

Міжнародний день людей з інвалідністю привертає увагу до проблем людей з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя.  Сьогодні особливої поваги заслуговують ті інваліди, які беруть активну участь в громадському житті.

В рамках проведення заходу учасників привітали представники адміністрації  Центру «Довіра»,  представники футбольного клубу «Металіст 1925». Для учасників заходу було проведено «Годину красоти» в рамках якої була надана можливість бажаючим зробити зачіски та візаж. А також для участников заходу  працювала зона боді-арт, волонтери й професійні колективи подарували можливість гостям насолоджуватися веселими піснями та бадьорими, енергійними танцями. В цей же час проходила виставка творчих робіт людей  з особливими потребами.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту  праці та соціальної політики Харківської міської ради - за підтримку у проведенні соціально значущих заходів, Благодійному фонду «Инва Сос Восток», комунальному  виробничо-експлуатаційному підприємству «Держпром», вокальній студії «Зоряночка», Футбольному клубу «Металіст 1925», волонтерам – за активну життєву позицію та творчу майстерність.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

До Міжнародного дня інвалідів

       30 листопада 2017 року на базі Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради     за сприянням Центру  соціальних служб для сім’ї,  дітей  та молоді  Основ’янського району м. Харкова відбувся захід з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

          Батьки дітей з особливими потребами прикутих до ліжка, отримали грошову допомогу від спонсора НПП ”Харків – ДМВ” та солодкі подарунки від Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради.

.

ХМЦСССДМ «Довіра»

«Основи комп’ютерної грамотності» для молоді з інвалідністю

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради  Харківським міським центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра»  30 листопада  2017 року в рамках зустрічей членів  клубу  спілкування «Клуб зустрічі  друзів» був  проведений  груповий  захід «Основи комп’ютерної грамотності» для молоді з інвалідністю.

Це не перше  заняття з циклу «Основи комп’ютерної грамотності»                    волонтери, що є студентами Харківського державного  університету  телекомунікацій проводять навчання зі  знань комп’ютерної грамотності членам клубу «Зустрічі  друзів», молоді з обмеженими можливостями. В ході заняття  студенти навчають,  як  правильно  користуватися комп’ютером, також розповідають  про правила  оволодіння  інтернетом, поштою та як подивитися цікавій фільм.

Хлопцям  та  дівчатам  дуже  подобається  заняття, вони   з  цікавістю  навчаються  комп’ютеру  та  з задоволення  діляться своїми  знаннями  з  своїми  друзями.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Важниця і інклюзія

      За ініціативою Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району на території відділення Ощадбанку до дня людей з інвалідністю організовано особливий захід.   

     Цими вихідними ми зіграли у Важницю з людьми з обмеженими можливостями і на справі переконались, що це люди з необмеженою волею!

     «Важниця» - це перша в Україні настільна гра, яка навчає українській мові. Цю гру розробили експерти громадської організації ЕкспертиЗА Реформ, маючи за мету сприяти створенню українськомовного середовища на Харківщині.

     За задумом розробників, гра навчає не лише мові, але й допомагає здобути знання щодо української історії, культури, літератури, сучасної музики, видатних українців. Цей продукт має потужну соціальну мету. Вона полягає не лише у популяризації української мови в нашому регіоні, але й, насправді, у трансформації сприйняття усього «українського» як просунутого, значущого, сенсоутворюючого і модного.

     Насичені чотири години пролетіли не помітно. Гра захопила всіх присутніх.

     Після цікавого та веселого ігровогу процесу учасники залюбки ділились незабутніми враженнями.      

     Позитивні емоції і веселий сміх були найкращою нагородою.

     Це був незабутній день у дружній атмосфері!

     На досягнутому - не зупиняємось, а вже плануємо нові заходи.

Записів з 1 по 7Всього: 7