"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Фестиваль гігантських китайських ліхтарів

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району запрошує СЬОГОДНІ БЕЗКОШТОВНО 24 ЖОВТНЯ відвідати фестиваль гігантських китайських ліхтарів у Літопарку дітей пільгових категорій

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова запрошує сьогодні, 24 жовтня 2019 року, відвідати безкоштовно фестиваль гігантських китайських ліхтарів всіх дітей з соціально незахищених категорій (діти з інвалідністю, діти-сироти, діти з багатодітних сімей та інших пільгових категорій). Вони зможуть побачити понад 30 казкових світлових інсталяцій у вигляді панд, оленів, райських птахів, яскраві фігури фламінго, слонів і 40-метрову інсталяцію вогнедишного дракона. Крім того, для дітей підготували розважальну програму.

Місце проведення - Літопарк (Центральний парк культури і відпочинку імені Горького, вул. Сумська, 81).

Час роботи - з 18:00 до 23:00.

На вході потрібно буде показати посвідчення дитини

Холодногірський (Ленінський) р-н

Заняття з арт-терапії для дітей з особливостями розвитку

На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району на постійній основі проводяться заняття з АРТ-терапії для дітей з особливостями розвитку. З дітьми займаються  художники – волонтери Центру. Заняття будуть направлені на розвантаження дітей,  зняття напруги та розвиток опорної-рухової системи і дрібної моторики. Діти прикрашали зробленими раніше виробами власніі речі.

АРТ-терапія - ефективний і захоплюючий комплекс методів корекції та оздоровлення психоемоційного та фізичного стану людини, зокрема, дитини. Метою цього майстер класу була корекція негативних станів, формування відчуття психологічного благополуччя у дітей.

Також заняття було направлено на групову взаємодію, розвиток комунікативності, самоконтролю, емпатії та емоційного інтелекту; розвиток уваги, концентрації та просторової уяви; відпущення та відпрацювання агресії та негативних емоцій; розвиток творчих здібностей; пізнання себе, усвідомлення власних почуттів та підвищення самооцінки; розслаблення та відпочинок в творчій атмосфері без оцінювання, рамок та меж.

Діти  переключили увагу на творчу діяльність та зняли напругу повсякдення, навчились  малювати, вирізати та вишивати різноманітні фігурки, зрозуміли - як власна праця та творча уява може прикрасити життя, також відпочили, освоїли нову справу, отримали море незабутніх емоцій та вражень, збагатили внутрішній ресурс. Наприкінці зустрічі діти разом з батьками мали можливість обговорити враження за чаєм із солодощами.

Київський р-н

Без обмежень!

В середу, 9 жовтня, в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова пройшов захід для дітей з обмеженими можливостями.

Його організаторами стали фахівці Центру та майбутні соціальні працівники, що зараз навчаються на четвертому курсі Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди. До проведення дитячого заходу також долучилися представники Благодійної організації «Благодійний фонд «Дон Калабрія Україна» і Харківського ліцею «МИР», забезпечивши малечу всім необхідним для творчості та корисними подарунками на згадку.

Активні студенти провели цікаве арт-заняття для дітей віком від шести до п’ятнадцяти років, під час якого малеча отримала змогу продемонструвати неабиякі творчі здібності. Дитячий церебральний параліч, аутизм, хвороба Дауна, цукровий діабет – ці недуги не стали на заваді для дітвори, яка прагне і вміє розвиватися незалежно від складних життєвих обставин.

Аплікації із різнокольорового паперу, рухливі ігри, захоплюючі розповіді, відгадування загадок про улюблених казкових персонажів – творчий політ фантазій цього вечора не мав ніяких обмежень. Діти повністю розчинилися в теплій атмосфері добра, дружби та взаємопідтримки, створюючи яскраві композиції та розповідаючи цікаві історії зі свого життя.

Найбільшим спільним витвором малечі стала аплікація «Рукавичка», до якої вони поселили цілу купу казкових звірят. Зайчик-побігайчик та руда лисичка-сестричка, вайлуватий ведмедик та маленька сіра мишка, лагідний котик-муркотик та вовчик-панібратик – всі вони стали постійними жителями казкової рукавички. Рукавичку, яку діти зробили за допомогою паперу та фарб, а потім подарували її на згадку працівникам Центру.

Наприкінці заходу всі присутні, а це студенти, діти та їхні батьки стали у спільне коло та висловили один одному щирі побажання. Здоров’я, щастя, успіхів, творчого натхнення, радості, любові – теплі слова переповнювали серця кожного, хто в цей час знаходився в актовому залі Центру.

На думку організаторів, такі заходи дозволяють дітям з обмеженими можливостями відчути себе частиною дружнього колективу та проявити творчі здібності. Спільна робота пробуджує в них інтерес та наснагу до життя і розвитку, стимулює бажання бути ще кращими та розвиватися на рівні з однолітками.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова висловлює щиру вдячність студентам Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Благодійній організації «Благодійний фонд «Дон Калабрія Україна» та ліцею «МИР» за організацію і проведення цікавого заходу для дітей.

Записів з 1 по 3Всього: 3