"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

ХМЦСССДМ «Довіра»

«Тварини-наші друзі»

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» 22 червня 2018 року разом з Харківським зоопарком був проведений захід для молоді з обмеженими можливостями.

Харківський державний зоопарк є найвідомішим і найстарішим зоопарком України. Офіційно він був заснований в 1896 року, а відкритий для відвідувачів в 1903 році. 1896 році  на місці сьогоднішнього зоопарку була всього лише невелика виставка з домашніми тваринами і птахами. Зрідка, експозиція поповнювалася деякими дикими тваринами, яких привозили жителі з найближчих, навколишніх сіл. Також в цьому місці знаходилася величезна пасіка.

Площа зоопарку сьогодні становить 22 гектари, тут мешкає понад 7700 тварин.  У зоопарку зберігаються і вивчаються представники дикої фауни з усіх континентів. Крім того, Харківський зоопарк - культурно-просвітницька установа, оскільки в ньому проводяться різні екскурсії, даються консультації з питань, що стосуються охорони тваринного світу та природи.

Так як зоопарк на даний час зачинений на реконструкцію, наші партнери зі своїми маленькими друзями мали змогу розповісти багато цікавого про тваринний світ і подарувати хороший настрій особам з інвалідністю. Присутнім в залі було дуже цікаво дізнатися чим харчуєтеся сова, які бувають види черепах та багато інших  цікавих фактів про тварин, які приїздили до нас.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, Харківському зоопарку - за підтримку в проведенні заходу для молоді з обмеженими можливостями.

Записів з 1 по 1Всього: 1