"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Марафон "Визволення"

Наші клієнти взяли участь у марафоні "Визволення", приуроченому до Дня міста і Дня Незалежності України.

До Дня міста Харкова та Дня Незалежності України був приурочений марафон “Визволення”, який нещодавно проходив у Харкові. За сприяння Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова у ньому брали участь і наші клієнти — діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також діти з обмеженнями здоров’я. Варто зазначити, що пробігти дистанцію в 10 км підлітку, який має порушення опорно-рухового апарату — це величезна напруга, витримка сили волі. Приємно знати, що такі люди існують, переборюючи власну хворобу, вірячи у свої сили і кінцевий позитивний результат. Для заохочення Харківська міська рада по закінченні змагань вручала пам’ятні і корисні подарунки всім учасникам, особливо відзначивши спортивні сім’ї, людей з обмеженими можливостями здоров’я, найстарших і наймолодших учасників.

ХМЦСССДМ «Довіра»

«Клуб зустрічі друзів» у просторах космосу

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» спільно з керівництвом Харківського планетарію ім. Ю.О. Гагаріна  29 липня 2017 року був організований безкоштовний перегляд повнокупольного відеошоу «Повітряні привиди» для учасників клубу спілкування «Клуб зустрічі друзів» Центру «Довіра».

Космос завжди зачаровував людей своєю недосяжністю і безкрайністю. Кожен із нас мріє доторкнутися до зірок та побачити всесвіт у великому масштабі, дякуючи сучасним технологіям це стає можливим. Саме у Харківському планетарії ім. Ю.О. Гагаріна учасники змогли відчути і побачити велич галактик, зірок і планет.

Група Клубу отримала безліч позитивних емоцій, також всі мали змогу відвідати музей космонавтики, де навіть змогли пофотографуватися з муляжами інопланетних істот і кораблів, та навіть доторкнутися до справжнього астероїда.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює подяку Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради та керівництву Харківського планетарію ім. Ю.О. Гагаріна – за підтримку у проведенні життєво-важливого заходу для учасників клубу спілкування «Клуб зустрічі друзів».

Записів з 1 по 2Всього: 2