"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Московський р-н

Особливі діти

Допомога дітям з особливими потребами є найголовнішою місією спеціалістів центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова!

Поява у родині дитини з особливими потребами в більшості випадків має помітні наслідки для психологічного здоров’я всієї родини, а низька матеріальна забезпеченість сімей, що виховують дитину із вадами розвитку, труднощі в реалізації гарантованих пільг наносить потужну психологічну травму і дуже сильно ускладнює життя таких сімей. Часто ми стаємо свідками, як батьки таких дітей, не витримавши лихої долі, покидають жінок на самоті із проблемами, і жінки вимушені на своїх хрупких плечах нести весь тягар відповідальності за життя та здоров'я своєї особливої дитини. Для нас велика відповідальність – усвідомлювати те, що є сім'ї, в яких виховуються  діти з інвалідністю, що  вони потребують слів  підтримки,  інколи – й матеріальної допомоги, проте найбільше вони, все ж таки, потребують уваги.

Тому, 13.04.2018 року спеціалісти центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова разом із представниками Благодійного фонду «Милосердя» відвідали  сім'ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, які стоять на обліку в Центрі як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах та надали їм гуманітарну допомогу у вигляді  засобів гігієни, іграшок, лікарських засобів та продуктів харчування. Ми розуміємо, що можливо, наша допомога не вирішіть всіх проблем таких сімей, але вложити часточку своєї душі, виявити увагу до проблем особливих дітей та сприяти покращенню їх психологічного стану - наше покликання! Щиро дякуємо ФБ «Милосердя» за співпрацю та допомогу всім, хто цього потребує.

Записів з 1 по 1Всього: 1