Київський р-н

Торгівля людьми: міфи і факти

На базі Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова пройшов тренінг для майбутніх соціальних працівників на тему «Торгівля людьми».

Пізнавальний захід для студентів четвертого курсу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди організував і провів керівник громадської організації Олександр Полянський. На обговорення учасників тренінгу були винесені наступні питання:

  • торгівля людьми: міфи і факти;

  • сучасна статистика торгівлі людьми в Україні і світі;

  • група ризику: найбільш вразливі категорії населення;

  • профілактика і попередження випадків торгівлі людьми;

  • оформлення документів для виїзду за кордон;

  • хто допоможе: коли і до кого звертатися постраждалим від торгівлі людьми;

  • період реабілітації: як відновити соціальні зв’язки і реалізувати себе у суспільстві постраждалим від торгівлі людьми.

Учасники тренінгу також переглянули тематичний відеофільм під назвою «Життя на продаж» і обговорили його ключові моменти.

Дискусійне обговорення актуальних соціальних тем – це важливий крок в пізнанні їх специфіки, значення та впливу на подальший розвиток суспільства. Залучення молоді до участі в подібних заходах допомагає визначити більш чіткі орієнтири для підростаючого покоління, а надто, якщо вони вибрали головною справою свого життя соціальну сферу.

«Надання послуг сім’ям і особам, які опинилися в складних життєвих обставинах потребує не лише професіоналізму, а й володіння багатьма людськими якостями, – ділиться одна із студенток-практиканток, Анжеліка. – Чесність, порядність, людяність, вміння співчувати чужій біді і намагатися спільно знайти вихід із скрутної ситуації – всі ці якості є дуже важливими, і навіть більше – необхідними в реалізації себе як справжнього соціального фахівця».

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова щиро дякує керівнику громадської організації Олександру Полянському за професійне висвітлення актуальної теми сьогодення та особистий вклад у розвиток і розширення світогляду майбутніх соціальних фахівців.

Записів з 1 по 1Всього: 1