"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Київський р-н

Всеукраїнська акція «Загальними зусиллями проти торгівлі людьми»

до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми волонтери ЦСССДМ взяли участь в Всеукраїнській акції«Загальними зусиллями проти торгівлі людьми» 

    12 волонтерів ЦСССДМ Київського району м. Харкова 30 липня 2017 року взяли участь у благородній справі – Всеукраїнській акції «Загальними зусиллями проти торгівлі людьми», присвяченій Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми.

    Після введення безвізового режиму, який дозволяє вільно перетинати кордон, питання протидії торгівлі людьми стало ще більш актуальним. Злодії користуються малою інформованістю жертв, пропонуючи нелегальну працю, оформлення неіснуючих або непотрібних документів (як привід відібрати паспорт, наприклад) тощо. Тому інформування громадян є важливою частиною боротьби проти сучасного рабства.

    Волонтери, незважаючи на похмуру погоду, вийшли до Центрального парку культури та відпочинку імені М. Горького. З собою вони прихопили інформаційні матеріали, в яких є поради як не стати жертвою торгівців людьми та номер національної «гарячої лінії» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів. Відвідувачі парку із цікавістю поставилися до проблеми.

   Сподіваємося, що інформація, яка була надана волонтерами, допоможе врятувати чиюсь свободу або навіть життя.

Записів з 1 по 1Всього: 1