"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Київський р-н

Безпечна міграція та протидія торгівлі людьми

На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова пройшло навчання педагогічних працівників системи професійно-технічної освіти Харківщини щодо протидії торгівлі людьми.

В обговоренні теми «Безпечна міграція та протидія торгівлі людьми. Організація профілактичної роботи» взяли участь тринадцять спеціалістів. Захід провели тренери Олександр Полянський та Костянтин Жиленко, які представили найбільш актуальну інформацію у даному напрямку. Обговорення пройшло у зручному форматі «питання-відповідь», що дало змогу вільно поспілкуватися та отримати відповіді на актуальні питання усім присутнім.

На сьогоднішній день торгівля людьми є однією із найбільш гострих та актуальних проблем як для України, так і для світового співтовариства в цілому. Розповсюдження цього явища зумовлено, в першу чергу, можливістю отримувати значні фінансові прибутки від цього виду злочинної діяльності. Факторами, що сприяють існуванню та поширенню торгівлі людьми, є бідність основної кількості населення ряду країн, недостатній рівень його соціального захисту, високий рівень безробіття, воєнні конфлікти та інші соціальні катаклізми.

Захід було організовано в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Харківській області». Його реалізацією займається Громадська організація «Твоє право» у партнерстві з IOM Ukraine за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та проекту «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні» (YCAT) та Міністерства міжнародних справ Канади.

Записів з 1 по 1Всього: 1