"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Київський р-н

Майстер-клас для дітей з особливими потребами

До Міжнародного дня інваліда ЦСССДМ Київського району м. Харкова було проведено майстер-клас для дітей з особливими потребами

     05 грудня з нагоди Міжнародного дня людей з особливими потребами в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харків відбувся творчий захід. Його організували та провели працівники Центру за участю представників Фельдман екопарку та Київської районної організації товариства Червоного хреста м. Харкова. Захід передбачав розважальну програму за участю тварин, проведення майстер-класів та вручення подарунків.

     Заходом було охоплено 18 сімей даної категорії. Дійство мало інтерактивний, жвавий характер, тож діти та їх батьки були не лише глядачами виступу, а й активними учасниками майстер-класу, де мали змогу проявити креативність та поспілкуватися з тваринами. Метою заходу було в першу чергу, розвиток, підтримка творчих здібностей дітей з особливими потребами, самоствердження та реалізація їхніх талантів, сприяння інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей  з особливими потребами.

     Радісний та жвавий настрій панував під час спілкування з тваринами. А насамкінець, на всіх учасників дійства чекали подарунки.

Записів з 1 по 1Всього: 1