"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Київський р-н

Захистимо дітей разом!

Благодійна організація «Благодійний фонд «Заради життя» запрошує добровольців і волонтерів на захист дітей з моменту їх зачаття на зустріч!

Співробітництво з БО «БФ «Заради життя» вже стало доброю традицією для Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова. 1 вересня 2018 р. з 14.00 до 18.00 з повідомлення Харківської міської влади, в сквері біля майдану Свободи (алея від метро Університет до Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна) відбудеться черговий інформаційно-просвітницький захід «За життя».

Соціальна необхідність зборів: в 2018 році, в місті Харкові та Харківській області, спостерігається зниження природного руху населення, населення скоротилося на – 10142 особи.

Мета зборів: сформувати позитивні цінності сімейного життя і багатодітності у населення, для відродження української нації та збільшення народжуваності.

Заходи зборів: обговорити проблеми поліпшення репродуктивного здоров'я населення, забезпечення охорони, турботи і належного правового захисту дитини з моменту її зачаття, сформувати позитивну ідеологію сім'ї, як зміцнити престиж і роль сім'ї в суспільстві та державі; провести соціальне опитування населення про ставлення до абортів.

На центральній алеї планується розмістити штендер з реквізитами фонду, невеликий стіл з листівками, макетами дитини 12 тижнів від запліднення, науковою літературою: «Що таке аборти», «Життя в утробі матері. Розвиток людини від зачаття до народження», «Абортивні дії засобів контрацепції ».

Фонд гарантує громадський порядок і чистоту. Збори не створять загрозу національній безпеці України і ніяких перешкод для руху транспорту чи іншої небезпеки, не призведуть до порушення громадського порядку.

Відповідальна особа за проведення заходу – Караченцев Юрій (тел. 380 984 384 766), відповідальні особи по роботі з волонтерами – Ганшина Людмила (тел + 380984156374) і Деркач Людмила (тел. + 380500247487).

Вам близький наш підхід до вирішення проблеми народжуваності в Україні, ми будемо раді бачити Вас в нашій команді і на зборах 01 вересня 2018 року!

ПРИХОДЬТЕ!

Київський р-н

Вечір пам’яті

21 серпня в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова пройшов Вечір пам’яті, присвячений визволенню міста від німецько-фашистських загарбників.

Рівно 75 років минуло з того часу, як Харків був повністю звільнений від німецьких окупантів. Лише з четвертої спроби, 23 серпня 1943 року, після тяжкої та виснажливої окупації, яка тривала 641 день, наше місто знову стало вільним. В боях за його визволення одночасно приймали участь армії трьох фронтів: Південно-Західного, Степового та Воронезького.

Під час заходу присутні зробили короткий екскурс в історію визволення Харкова та відкрили для себе багато невідомих фактів про рідне місто. У вшануванні пам’яті загиблих героїв взяли участь родини з дітьми та координатор Всеукраїнського молодіжного руху «Твоя країна», керівник програми обміну американських студентів в Україні Олена Халіна, яка виконала декілька тематичних пісень: «Помни», «Тучи в голубом», «Харьков, мой город родной», «Намалюю тобі зорі», «Спасибо вам, люди».

Київський р-н

«Початок життя»: смачні подарунки та корисні поради

16 – 17 серпня на базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова була надана благодійна допомога родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Співробітники благодійної організації «Благодійний фонд «За життя» спільно з фахівцями Центру передали продукти харчування, засоби гігієни та іграшки 25 сім’ям, які мають дітей до 3-х років. Товари першої необхідності отримали родини Київського, Слобідського, Новобаварського, Немишлянського, Шевченківського та Індустріального районів м. Харкова.

Благодійна допомога була зібрана під час проведення шостої в цьому році акції «Покупка милосердя «Початок життя», яка проходила 28 липня в супермаркеті «Сільпо» в ТЦ «Французький бульвар». Загальна сума допомоги склала 10947, 38 грн.

Під час заходу Голова правління БО «БФ «За життя» Ольга Товченко також провела з присутніми бесіду на тему «Як побороти депресію». Мами отримали заряд позитивних емоцій та корисні поради, як поводити себе в різних життєвих ситуаціях.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова висловлює подяку «Благодійному фонду «За життя» та не байдужим жителям нашого міста.

Київський р-н

Благодійна акція «Початок життя»

28 липня 2018 року з 12-00 до 17-00 у супермаркеті «Сільпо», в м. Харкові, у ТЦ «Французький бульвар» (вул. Академіка Павлова, 44Б) відбудеться спільний міський VI благодійний захід покупка милосердя «Початок життя».

Мета події: Поліпшити умови життя сімей, де є маленькі діти, які опинилися у складних життєвих обставинах .

Під час заходу, кожний відвідувач супермаркету «Сільпо» зможе надати благодійну допомогу малюкам у віці до 3-х років, придбавши їм продукти харчування, засоби особистої гігієни тощо.

Сподіваємося побачити Всіх небайдужих, які хочуть допомогти родинам, що на даний момент не в змозі самостійно подолати сладну життєву ситуацію, надати їм необхідну підтримку та зробити особистий внесок у добру справу. 

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова висловлює щиру вдячність Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради ( http://esm.kharkov.ua/ ) за підтримку в організації та проведенні всіх соціальних заходів. 

Організатори заходу: БО «БФ «Заради життя» ( http://zajizn-kh.com.ua/ ) за підтримкою Харківського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді «ДОВІРА» ( http://dovira.kh.ua/ ),  супермаркету «Сільпо» ( https://www.silpo.ua/ ), інші партнери Фонду ( http://zajizn-kh.com.ua/partners/ ).

Контактна особа: Голова наглядової ради БО «БФ «Заради життя» Кравченко Ольга Вікторівна (телефон: +38 050 323 21 02 ).

 

Записів з 1 по 4Всього: 4