"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Київський р-н

Активна гра та цікавий відпочинок

У неділю, 4 серпня, малеча Київського району міста Харкова відвідала перший домашній матч футбольного клубу «Шахтар» на стадіоні «Металіст».

Юні вболівальники отримали чудову нагоду стати свідками блискучої перемоги донецького клубу, який цього разу боровся за першість із футбольним клубом «Карпати» зі Львова. Перша гра команд у новому сезоні закінчилася із рахунком 3:0 на користь гірняків, подарувавши всім вболівальникам видовищного футболу яскраві та щирі емоції.

Білети на матч діти отримали завдяки співпраці із Громадською організацією «Ротарі клуб «Харків Мрія», яка надала можливість відвідати футбольний поєдинок безкоштовно. Малеча залишилася задоволеною і щасливою з того, що на власні очі змогла побачити, як грають їхні кумири: Андрій Пятов, Давид Хочолава, Тарас Степаненко, Марлос та інші відомі футболісти.

Діти, які відвідали поєдинок двох українських команд, також активно грають у футбол. Їхні тренування проходять щовівторка на футбольному полі на базі ОСК «Металіст» за підтримки Громадської організації «Ротарі клуб «Харків Мрія». Соціальний проект дитячо-юнацького футбольного турніру «Мій старт» розпочав свою роботу на початку літа цього року. До участі в ньому було залучено дванадцять хлопчиків віком від восьми до одинадцяти років, що проживають на території Київського району міста Харкова. В червні-липні юні футболісти пройшли тренування, а в серпні вони прийматимуть участь у змаганнях з командами з інших районів міста, які також тренуються у рамках реалізації даного проекту.

Футбол – це гра на спільний результат, адже вона вчить бути зібраним, відповідальним та націленим на загальну перемогу кожного члена команди. Граючи у футбол, підлітки стають більш витривалими, активними та цілеспрямованими, що без сумніву допоможе їм у подальшому житті.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова висловлює щиру вдячність Громадській організації «Ротарі клуб «Харків Мрія» за турботу та проявлену увагу до дітей, сім'ї яких опинилися в складних життєвих обставинах.

Київський р-н

Влучні відповіді на актуальні питання

В Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова відбулася чергова зустріч представників Головного територіального управління юстиції у Харківській області із його працівниками.

Під час проведення заходу присутні обговорили дві важливі теми для суспільства – «Як проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року не за місцем реєстрації» та «Суд за участі присяжних».

Так, алгоритм голосування на позачергових виборах народних депутатів України не за місцем реєстрації включає в себе наступні кроки:

Крок 1. Звернення особи до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів.

Крок 2. Пред’явлення документу, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (жодних додаткових документів не потрібно).

Крок 3. Подання заяви про тимчасово зміну місця голосування.

Крок 4. Голосування 21 липня 2019 року з 8:00 до 20:00.

Якщо особа вже проходила аналогічну процедуру для голосування на виборах Президента України 2019 року, то її необхідно повторити і цього разу в такій самій послідовності. Якщо особа голосує поза межами одномандатного виборчого округу, вона отримує тільки один виборчий бюлетень для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Друга частина зустрічі була присвячена обговоренню питання суду за участі присяжних. Хто такі присяжні і як ними стати, статус та гарантії присяжних під час судового процесу, хто може бути присяжним – відповіді на ці та деякі інші тематичні питання працівники Центру отримали у повному обсязі. Також представники Головного територіального управління юстиції у Харківській області повідомили номери телефонів та адреси сайтів, за якими можна дізнатися всю необхідну інформацію із вище зазначених питань.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова висловлює щиру вдячність Головному територіальному управлінню юстиції у Харківській області за надану інформацію та плідну співпрацю на благо спільних інтересів.

Корисна інформація

Стосовно питань голосування на виборах можна зв’язатися за телефоном Єдиного контакт-центру безплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (цілодобово, безкоштовно).

Перевірити себе у списку виборців можна за допомогою онлайн сервісу «Кабінет виборця» на сайті www.drv.gov.ua, а потім у списках виборців на виборчій дільниці, яка була визначена як місце для голосування.

Більш детальну інформацію про інститут присяжних можна отримати за номером Гарячої телефонної лінії Державної судової адміністрації України: 0-800-501-492 або на сайтах:

www.dsa.court.gov.ua – Державна судова адміністрація України,

 www.pravo.minjust.gov.ua – сайт проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Записів з 1 по 2Всього: 2