Київський р-н

Яскрава творчість у форматі он-лайн

Активна малеча Київського району міста Харкова долучилася до загальноміського артмарафону "Ми діти України", який було організовано Харківським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді "Довіра".

Захід до Міжнародного дня захисту дітей проходить в он-лайн режимі у зв’язку із введенням карантину, але навіть цей факт не впливає на бажання дітвори проявити свій талант. Малювання, ліплення із пластиліну, аплікація, творчі доробки із бісеру – коло дитячих захоплень не має меж і дивує своїм різноманіттям та винахідливістю.

Одним із перших учасників артмарафону в Київському районі став тринадцятирічний Олександр Замбар, який намалював відразу декілька малюнків гуашшю на різну тематику: пейзажі природи, космос, фантастика. Хлопчик навчається в Харківському спеціальному навчально-виховному комплексі №8 і на даний час перейшов до восьмого класу. За словами його мами, Тетяни Георгіївни, навіть тяжка хвороба не обмежує бажання її сина займатися улюбленими хобі – малювати та грати у шахи.

Деякі роботи діти виконали зі своїми батьками, що є підтвердженням однієї простої, але дуже важливої життєвої істини – спільна робота двох поколінь зближує і робить ще більш міцними та надійними родинні зв’язки. Веселий дитячий щебет, невимушене спілкування у звичній домашній атмосфері, допомога словом і ділом старших – все це робить творчий процес насиченим, цікавим та продуктивним.

Загалом до участі в артмарафоні "Ми діти України" в Київському районі долучилося десять сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Хлопчики та дівчатка віком від шести до сімнадцяти років показали свої вміння у декількох творчих напрямках, вразивши своїм талантом не лише ровесників, а й дорослих.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова щиро дякує всім дітям та їхнім батькам за активну участь у заході та наполегливість у розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.

Записів з 1 по 1Всього: 1