"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Київський р-н

Допомога в різдвяні свята

Гуманітарна допомога продуктами харчування сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

     Упродовж свят усі діти очікують на диво та подарунки. Але, на жаль, не всі родини мають можливість подарувати справжнє свято своїм дітям. Тому сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах ЦСССДМ Київського району було організовано захід з нагоди святкування Різдва спільно з представниками православної церкви, який не тільки створив святковий настрій та приніс радість багатьом дітям та їх родинам, а також привернув увагу громади до проблем цих сімей.

     Оскільки захід приурочили до святкування Різдва Христового, то і захід був особливим - для гостей організували програму з танців, поезії і музичних номерів, які розкривають суть свята. Сім’ї мали змогу збагатити уявлення про обряди та звичаї українського народу, зокрема зимові свята, підтримати інтерес дітей до фольклорної обрядової творчості, виховати любов до рідного краю та українських традицій. Діти брали активну участь у обговоренні Різдвяних свят, обмінювалися інформацією традицій святкування Різдва у їхніх оселях. Пригадували обрядові пісні – колядки, щедрівки та посівалки.

     По закінченню свята усіх присутніх чекали різдвяні подарунки. Ніхто не пішов додому з пустими руками: діти раділи солодощам та фруктам, а дорослі – харчовим продуктам, які були роздані отцем Сергієм за підтримки Храму усікновення глави Іоана Предтечі у кількості 100 продуктових наборів для батьків та 250-ти дитячих наборів.

Записів з 1 по 1Всього: 1