"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Київський р-н

«Сильна родина - сильні діти»

В центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова спільно з Харківським обласним благодійним фондом «Соціальна служба допомоги» продовжується робота з батьками із  сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На базі центру 17.08.2017 року було проведено черговий тренінг «Розвиток креативності та творчих здібностей».

Мета тренінгу це розвиток здатності учасників знаходити нові нестандартні (креативні) вирішення завдань; налагодження комунікативних зв'язків усередині групи, а також усвідомлення і подолання бар'єрів для прояву і розвитку творчого мислення, усвідомлення характеристики креативної середовища, формування навичок і вмінь управління творчим процесом.

В ході  зустрічі батьки обговорювали проблемні питання, які їх хвилювали, обмінювалися емоціями і почуттями, та озвучували всі свої ідеї.

Київський р-н

«Майбутнє без наркотиків»

Проведення на базі центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова  групи взаємодопомоги для батьків споживачів наркотиків та  їх близького оточення.

На базі центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова продовжують проводитися два рази на тиждень групи взаємодопомоги для батьків споживачів наркотиків та  їх близького оточення.

В результаті спільної діяльності громадської організації «Майбутнє без наркотиків» та Центру, яка направлена на поліпшення психологічного та емоційного становища осіб, яких торкнулася проблема наркотиків групи функціонують і на сьогоднішній день. Також проводяться сумісні заходи спрямовані на профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі та проходить обмін набутим досвідом та інформацією.

Якщо Вам потрібна консультація спеціаліста чи просто підтримка, звертайтесь, ми допоможемо.

Звертайтеся за адресою: м. Харків, вул. Алчевських, б. 5. т. 700-52-85

       Контактна особа: Луганський Ігор Миколайович, т. 050-92-46-346

Київський р-н

Всеукраїнська акція «Загальними зусиллями проти торгівлі людьми»

до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми волонтери ЦСССДМ взяли участь в Всеукраїнській акції«Загальними зусиллями проти торгівлі людьми» 

    12 волонтерів ЦСССДМ Київського району м. Харкова 30 липня 2017 року взяли участь у благородній справі – Всеукраїнській акції «Загальними зусиллями проти торгівлі людьми», присвяченій Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми.

    Після введення безвізового режиму, який дозволяє вільно перетинати кордон, питання протидії торгівлі людьми стало ще більш актуальним. Злодії користуються малою інформованістю жертв, пропонуючи нелегальну працю, оформлення неіснуючих або непотрібних документів (як привід відібрати паспорт, наприклад) тощо. Тому інформування громадян є важливою частиною боротьби проти сучасного рабства.

    Волонтери, незважаючи на похмуру погоду, вийшли до Центрального парку культури та відпочинку імені М. Горького. З собою вони прихопили інформаційні матеріали, в яких є поради як не стати жертвою торгівців людьми та номер національної «гарячої лінії» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів. Відвідувачі парку із цікавістю поставилися до проблеми.

   Сподіваємося, що інформація, яка була надана волонтерами, допоможе врятувати чиюсь свободу або навіть життя.

Записів з 1 по 3Всього: 3