"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Київський р-н

Спільне обговорення проблем як ефективний спосіб їх вирішення

В приміщенні районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області  7 листопада 2018 року відбулася групова бесіда профілактичного характеру з особами молодіжного віку, які перебувають на обліку Київського районного сектору м. Харкова.

В обговоренні, яке проходило після сумісної наради, присвяченої Дню працівника соціальної сфери в Україні, також взяли участь фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова.

Під час проведення заходу у форматі питання-відповідь були розглянуті найбільш актуальні проблеми, які виникають у підоблікових, що опинились у складних життєвих обставинах, та спільні шляхи їх вирішення. Також було роз’яснено щодо послуг, які надає Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Як показує практика, найчастіше особи молодіжного віку стикаються з такими питаннями, як працевлаштування, відсутність необхідних документів, налагодження соціальних зв’язків з оточуючими, правильне визначення життєвих пріоритетів, вирішення конфліктів в родині, з друзями чи колегами по роботі.

На думку учасників заходу, спільні обговорення питань у такому форматі дають змогу краще зрозуміти прагнення та проблеми молодих людей, котрі з певних причин зробили невірний крок у своєму житті. Головною метою групових бесід з підобліковими особами є надання своєчасних, правильних та корисних порад щодо вирішення актуальних проблем у різних сферах життя молоді.

Записів з 1 по 1Всього: 1