Київський р-н

Як стати на облік до Центру зайнятості у воєнний час

Відділ соціальної роботи по Київському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» підготував актуальну інформацію для тих, хто втратив роботу під час війни і має на меті стати на облік до Центру зайнятості.

У зв’язку з активними бойовими діями на території міста Харкова і області та переходом центрів зайнятості Харківщини на роботу у дистанційному режимі, отримати інформацію щодо питань зайнятості та безробіття можна через телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Kharkiv або у режимі «гарячої лінії» Харківської обласної служби зайнятості, яка працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00 за телефонами: 098-567-05-76; 095-138-72-96; 099-056-28-00; 073-055-98-24; 063-471-65-92 (Viber, WhatsApp). За цими контактами можна проконсультуватися у профільних спеціалістів із загальних питань зайнятості. Для отримання більш детальної інформації ви завжди можете звернутися на офіційний сайт державної установи за посиланням: https://kha.dcz.gov.ua/.

Алгоритм постановки на облік до Центру зайнятості

Кожен мешканець міста Харкова чи області, який втратив роботу під час війни, має змогу безпечно і швидко стати на облік до Центру зайнятості. Для цього необхідно спочатку авторизуватися у кабінеті користувача на порталі «Дія» за допомогою електронного підпису, електронної системи ідентифікації Bank ID або Mobile ID, перейшовши за посиланням: https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu.

Далі потрібно заповнити електронну заяву і завантажити скан-копії особистих документів – паспорту, документу про навчання та трудової книги із відповідним записом про звільнення з останнього місця роботи. Після цього на електронну пошту (мобільний телефон) заявника надійде підтвердження про отримання статусу безробітного і виплати допомоги по безробіттю або повідомлення про необхідність доопрацювання чи аргументована відмова.

На час воєнних дій регулярні відмітки у спеціалістів Центру зайнятості скасовано, тому з безпечного місця перебування нікуди їхати не потрібно. Отримати інформацію щодо актуальних вакансій можна у будь-який час за посиланням: https://t.me/worknowdcz, або користуючись послугами віртуального помічника – @DCZWorkNowBbot. 

Допомога по безробіттю буде надходити на банківську картку для соціальних виплат. У разі її відсутності, необхідно звернутися до найближчого відділення будь-якого банку для її оформлення. Під час дії воєнного стану в країні пластикові картки для соціальних виплат випускають всі українські банки. 

Нагадуємо, що он-лайн підтримка електронного сервісу державних послуг «Дія» з питань постановки на облік до Центру зайнятості та допомоги по безробіттю працює в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/mintsyfra/posts/359511169551539 та за телефоном 0800-33-18-34 (щодня, з 8:00 до 22:00).

Наші контакти:

сайт: http://dovira.kh.ua/

facebook: https://www.facebook.com/viddil.kievskij

Instagram: www.instagram.com/css.kievrajon

Авторка: Юр’єва Ірина Сергіївна, фахівець із соціальної роботи І категорії Відділу соціальної роботи по Київському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра»

Київський р-н

Маленькі дитячі радощі під час війни

Діти, які вже декілька місяців перебувають в укритті на станціях Харківського метрополітену, продовжують отримувати благодійну допомогу від небайдужих людей.

Цього разу, завдяки скоординованим діям Відділу соціальної роботи по Київському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра», Благодійної організації «Благодійний фонд «Заради життя» та Фонду «Професійний розвиток Харкова», малеча отримала декілька ящиків іграшок.

Різноманітні прикраси для дівчаток, сучасні розвиваючі ігри, яскраві пазли, м’які і пластмасові іграшки та інші дитячі радощі – малеча із задоволенням занурювала свої рученята у коробки та діставала те, що їм найбільше до вподоби.

За декілька місяців перебування на станціях метрополітену діти змогли не лише адаптуватися до нових умов життя, а й завести собі чимало друзів. Малювання, складання пазлів, збір конструкторів, читання книг та ліплення із пластиліну – спільні заняття згуртували дітвору та допомогли не втратити життєвого оптимізму.

Під постійним наглядом дорослих – власних батьків, старших сестричок і братиків, діти розвивають свої творчі здібності та дрібну моторику рук, спілкуються із ровесниками та навчаються допомагати один одному у скрутний час. Спільні заняття з однолітками покращують комунікативні здібності, сприяють розширенню кола знайомих та друзів, а також допомагають із користю та позитивними емоціями провести час.

Відділ соціальної роботи по Київському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» щиро дякує БО «БФ «Заради життя» та всім, хто долучився до участі у благодійній акції і подарував дітям яскраві та щасливі моменти життя. Висловлюємо слова подяки Фонду «Професійний розвиток Харкова», який працює в рамках реалізації проєкту «Спільно. Для молоді» разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за високий професіоналізм та доставку благодійної допомоги дітям.

Наші контакти:

сайт: http://dovira.kh.ua/

facebook: https://www.facebook.com/viddil.kievskij

Instagram: www.instagram.com/css.kievrajon

Авторка: Юр’єва Ірина Сергіївна, фахівець із соціальної роботи І категорії

Відділу соціальної роботи по Київському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра»

Київський р-н

Безпечна консультація у воєнний час

У період дії військового стану в Україні жителі міста Харкова мають змогу вирішити різні життєві питання залишаючись у безпечному місці. У даній підбірці ви знайдете корисні номери телефонів та актуальні посилання різних державних установ.

Отримати консультацію працівників Департаменту соціальної політики Харківської міської ради можна декількома способами, а саме:

З питань реєстрації новонародженої дитини, шлюбу або отримання свідоцтва про смерть необхідно звертатися до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків):

  • електронна пошта – info2@kh.minjust.gov.ua;
  • «гаряча лінія» – 099-639-63-64; 050-036-80-39; 063-054-76-23; 093-274-70-37; (05745) 7-41-05;
  • прийом громадян (з 03.05.2022р.) за адресою: м. Харків, вул. Плеханівська, 73 (у вівторок та п’ятницю, з 10:00 до 14:00).

Що стосується питань паспортних послуг, то їх вирішенням займається Державна міграційна служба України в Харківській області. Сторінка у мережі Facebook: https://www.facebook.com/gudmsukharkiv. Загальну інформацію можна отримати за телефонами 066-700-02-07 та 068-383-29-21, стосовно отримання громадянства України – за номером 067-336-54-94, перебування іноземців та осіб без громадянства – за телефоном 097-737-72-71.

Для отримання реєстрації місця проживання необхідно звертатися до Департаменту реєстрації Харківської міської ради за посиланням: https://www.facebook.com/dr.city.kharkov.ua/ або надіславши лист на електронну адресу: deprbudynok.kh@gmail.com (виключно для отримання консультацій у період воєнного стану).

З питань перевірки наявності ID-картки та паспортів громадянина України щодо вклейки фотографії при досягненні 25- та 45-річного віку в м. Харкові потрібно телефонувати за номером 098-088-60-04.

Нагадуємо, що отримати актуальну інформацію щодо оформлення довідки внутрішньо переміщеної особи (ВПО) та допомоги через електронний портал «Дія» можна звернувшись на «гарячу» лінію Міністерства цифрової трансформації за телефоном: 0800-331-834. Графік роботи «гарячої» лінії – щоденно з 8:00 до 22:00.

Наші контакти:

сайт: http://dovira.kh.ua/

facebook: https://www.facebook.com/viddil.kievskij

Instagram: www.instagram.com/css.kievrajon

Авторка: Юр’єва Ірина Сергіївна, фахівець із соціальної роботи І категорії Відділу соціальної роботи по Київському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра»

Київський р-н

Безкоштовна допомога маленьким харків’янам

Діти, що наразі перебувають в укритті на станціях Харківського метрополітену, у зв’язку із воєнними діями у місті, отримали безкоштовні канцелярські товари та розвиваючі ігри. Набори різнокольорових олівців та фломастерів для малювання, двосторонній кольоровий папір, дитячі ігри (гра-шнурівка на природі, географічне лото) та багато іншого – все це маленькі харків’яни зможуть використовувати для розвитку власних творчих здібностей. 

Надання безкоштовної допомоги малечі у цей нелегкий час стало можливим завдяки тісній співпраці Відділу соціальної роботи по Київському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Заради життя» та Фондом «Професійний розвиток Харкова». 

Підтримка батьків з дітьми, які на сьогоднішній день змушені майже цілодобово перебувати у харківській підземці – дуже важлива і корисна справа, яка потребує не лише щирого бажання допомагати іншим, а й неабиякої сміливості і самовідданості. Кожен, хто вирішив взяти на себе цю благородну місію, заслуговує на самі теплі і щирі слова подяки, адже саме ці люди щодня і щохвилини роблять свій неоцінений внесок у спільну справу – допомогти і підтримати сім’ї з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Відділ соціальної роботи по Київському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра» щиро дякує БО «БФ «Заради життя» та всім небайдужим людям, які попри всі труднощі на даний час, долучилися до збору коштів і придбання товарів для дітей. Також висловлюємо щиру вдячність представникам Фонду «Професійний розвиток Харкова», який працює у рамках реалізації проєкту «Спільно. Для молоді» разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за швидку та скоординовану доставку безкоштовної допомоги дітям в укриттях.

Наші контакти:

м. Харків, вул. Алчевських, 5

тел.: 725-19-37 (38, 39)

сайт: http://dovira.kh.ua/

facebook: https://www.facebook.com/viddil.kievskij

Instagram: www.instagram.com/css.kievrajon

Авторка: Юр’єва Ірина Сергіївна, фахівець із соціальної роботи І категорії Відділу соціальної роботи по Київському району м. Харкова ХМЦСС «Довіра»

 

Записів з 1 по 4Всього: 4