"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Московський р-н

Багато читати- світ пізнавати!

Проведення заходу на базі Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова присвяченого розвитку у дітей інтересу, поваги та любові до книжки! 

На даний час у нашому суспільстві дуже гостро постає проблема відсутності зацікавленості дітей до книжок, все більше часу вони проводять у віртуальному світі своїх мобільних телефонів та планшетів і ця проблема веде до тотального зниження рівня грамотності серед дітей та молоді. Насамперед, відсутність зацікавленості до книжок виходить із того, що батьки дітей теж зараз мало приділяють уваги такому корисному заняттю як читання, а батьківський приклад в цьому питанні має колосальне значення.

Тому, 12.04.2018 року спеціалісти центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московськогорайону м. Харкова  провели на базі  нашого Центру  захід під назвою «Будеш з книгою дружити-буде легше в світі жити!»  В заході прийняло  участь 25 дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та стоять на обліку в Центрі. Метою заходу було  формування  у дітей навичок поважного ставлення до книги та того джерела знань, які вона несе у собі. Також, з дітьми проведено бесіду про вміння орієнтуватися в художній, науково-пізнавальній та довідковій літературі. Для проведення  заходу книжки та енциклопедії  нам щиро надав Благодійний фонд «Милосердя», які після закінчення були подаровані дітям. Всім учасникам дуже сподобалося знайомство з казковим світом пізнавальної літератури  і ми маємо на меті проводити такі заходи постійно. Дуже вдячні БФ «Милосердя» за надану корисну літературу та подарунки для дітей!

Московський р-н

Особливі діти

Допомога дітям з особливими потребами є найголовнішою місією спеціалістів центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова!

Поява у родині дитини з особливими потребами в більшості випадків має помітні наслідки для психологічного здоров’я всієї родини, а низька матеріальна забезпеченість сімей, що виховують дитину із вадами розвитку, труднощі в реалізації гарантованих пільг наносить потужну психологічну травму і дуже сильно ускладнює життя таких сімей. Часто ми стаємо свідками, як батьки таких дітей, не витримавши лихої долі, покидають жінок на самоті із проблемами, і жінки вимушені на своїх хрупких плечах нести весь тягар відповідальності за життя та здоров'я своєї особливої дитини. Для нас велика відповідальність – усвідомлювати те, що є сім'ї, в яких виховуються  діти з інвалідністю, що  вони потребують слів  підтримки,  інколи – й матеріальної допомоги, проте найбільше вони, все ж таки, потребують уваги.

Тому, 13.04.2018 року спеціалісти центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова разом із представниками Благодійного фонду «Милосердя» відвідали  сім'ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, які стоять на обліку в Центрі як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах та надали їм гуманітарну допомогу у вигляді  засобів гігієни, іграшок, лікарських засобів та продуктів харчування. Ми розуміємо, що можливо, наша допомога не вирішіть всіх проблем таких сімей, але вложити часточку своєї душі, виявити увагу до проблем особливих дітей та сприяти покращенню їх психологічного стану - наше покликання! Щиро дякуємо ФБ «Милосердя» за співпрацю та допомогу всім, хто цього потребує.

Московський р-н

Діти-наше майбутнє!

Допомога дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах- найголовніша місія Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова! 

Спеціалісти Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова разом із спеціалістами Благодійного фонду «Милосердя» 03.04.2017 року відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова, в яких на даний час виховуються діти із сімей Московського району, що перебувають у складних життєвих обставинах.  Всі ці діти тимчасово відібрані у батьків, які за різних обставин не виконують  батьківські обов'язки. Спеціалісти Центру добре усвідомлюють що  дітлахи за своє коротке життя вже встигли відчути чимало страждань, болю та розчарувань, і зараз, опинившись  у новому для себе середовищі для безболісної адаптації їм потрібна всебічна увага, турбота і любов. І тому ми, разом  зі спеціалістами БФ «Милосердя» на базі центру соціально-психологічної реабілітації, організували зустріч з дітьми нашого району з метою їх підтримки, надання їм гуманітарної допомоги у вигляді іграшок, засобів гігієни, канцелярських приладів та інших необхідних речей. Діти та адміністрація закладу дуже задоволені зустріччю,  вдячні за увагу і допомогу та чекають на нас знов. А ми в свою чергу вдячні адміністрації центру соціально-психологічної реабілітації за щирий прийом та теплу турботу про наших дітей. І особливу вдячність виражаємо  спеціалістам БФ «Милосердя» за велике,добре серце і готовність завжди прийти на допомогу тим, хто є найдорожчим скарбом в нашому житті-дітям!

Московський р-н

Піклуйся про тих, хто дав життя!

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району  м. Харкова відвідав людей похилого віку, які залишилися без уваги близьких родичів. 

Однією з найбільших людських чеснот завжди була й залишається любов та повага до старших. Важко уявити що хтось здатен шанувати інших людей, якщо він не навчився поважати матір та батька або просто  тих, хто старший за віком. Але часто так трапляється, що власні діти забувають про своїх батьків, і навіть покидають їх напризволяще. На даний час, нажаль,  багато людей похилого віку, маючи живих і здорових  дітей, у поважному віці залишаються без засобів існування та уваги від тих, кому вони дали життя, кому співали колискові пісні та не спали ночами, коли ті хворіли. Багато з таких людей  мають хвороби, інвалідність, та фізичні вади тому, вони, як ніхто потребують любові і уваги від близьких. Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова, у взаємодії з Благодійним фондом «Милосердя»  04.04.2018 року  відвідали людей похилого віку, які перебувають у складних життєвих обставинах, мають інвалідність та позбавлені уваги близьких,  надали їм гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування  та медичних препаратів для лікування. Дякуємо БФ «Милосердя» за небайдужість, співпрацю та активну допомогу  всім, хто цього потребує!

Московський р-н

Допомагати дітям- важлива місія!

Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. І ніхто ні від чого, на жаль, не застрахований. Коли у нас все добре, ми мало замислюємося про проблеми інших. 

 

Кожна дитина заслуговує на гідне та щасливе життя. Але, на жаль, незавжди все йде так, як ми цього хочемо. Історії життя деяких дітей вражають настільки, що ми часто задаємо собі питання:«За що їм це? Чому саме з ними батьки обійшлися так жорстоко, чому саме їх забули, покинули на призволяще, зрадили?» В такі моменти хочеться кожній дитині віддати тепло своїй душі, допомогти та підтримати, адже добре розумієш, що цим маленьким янголяткам так не вистачає любові та уваги дорослих.

Центр соціальних  служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м.Харкова, як завжди, не може пройти осторонь  дитячої біди, і тому,сумісними зусиллями із благодійним фондом «Милосердя», 26.03.2018 року вдалося відвідати дітей, які з різних обставин залишились  без батьківського піклування і перебувають на лікуванні у Харківській міській клінічній лікарні № 19. Діти отримали подарунки у вигляді солодощів, іграшок та медичних препаратів для лікування. Спеціалісти кожному приділили максимум уваги, поспілкувались, та вселили віру у світле майбутнє.  Малеча дуже задоволена увагою спеціалістів та чекає на нову зустріч, яка обов'язково відбудеться знов! 

Записів з 1 по 5Всього: 5