"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Московський р-н

Мій старт

Екскурсія на стадіон  «Металіст» – відміний спосіб привчити дитину до спортивно масового життя. 

  

     Фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова в рамках проекту «Дитячо-юнацький футбольний турнір», який запровадила ГО «Ротарі клуб» організували для дітей, які беруть участь у тренуванні в рамках даного проекту, та які перебувають у складних життєвих обставинах, екскурсію по стадіону «Металіст». Діти відвідали чашу стадіону, приміщення футболістів, та офіційних представників команд, дізналися про історію стадіону та клубу і взагалі повністю занурилися в атмосферу футболу. Діти були в захваті. Дуже дякуємо ГО «Ротарі клуб» за можливість для дітей отримати неймовірні враження від такої екскурсії.

Московський р-н

Мій старт

Наші діти гарантовано отримують жагу до спорту та нових знань, стануть справжніми лідерами - успішними, та впевненими у  собі.

Центр  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова долучився до організації проекту,  який реалізує Громадська організація «Ротарі клуб «Харків Мрія».

Розпочалося практичний єтап проекту - «Дитячо – юнацькі футбольні турніри» «Мій старт» серед дітей віком від 8 до 14 років із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб, багатодітних родин, із сімей, в яких є мобілізовані, демобілізовані або загиблі в зоні проведення антитерористичної операції учасники бойових дій.

Тренування будуть відбуватися 1 раз на тиждень по 2 години протягом червня-липня 2019 року, а в серпні планується проведення змагань серед кращіх команд всіх районів міста Харкова.

Проект направлено на підтримку дітей вразливих категорій, організацію їх дозвілля, розвиток спортивного потенціалу та виявлення талантів. 

Московський р-н

Сімейний пікнік

Найбільший вплив на розвиток особистості дитини має сім'я, і саме сумісне сімейне дозвілля - це дивовижна можливість всієї родини побути разом, дізнатися один одного краще і зблизитися.

     Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова продовжує співпрацю з Благодійним фондом «Наша Спадщина» та  з Сімейним центром «YOU TOO» у напрямку зближення батьків та дітей через сумісний виїзд на пікнік! Таким чином, 02.06.2019 року більше 25 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та стоять на обліку в нашому Центрі прийняли  участь  у заході під назвою «Сімейний пікнік», який нам сумісними зусиллями з Благодійним фондом вдалося організувати у Журавлівському гідропарку. Метою заходу було формування у дітей та батьків почуття єдності, адже тільки та родина, яка проводить сумісне дозвілля може виростити щасливих дітей, які люблять та поважають своїх батьків!

  Сімейний пікнік розпочався зі спортивних змагань, на яких кожна родина вчилась підтримувати один одного та щиро радіти своїм успіхам. Після конкурсів та змагань всі учасники були залучені до приготування смачного плову, який потім  із апетитом куштували  в великій та дружній компанії. Всі члени родин були дуже задоволені цією зустріччю, а ми в свою чергу зробимо все можливе, щоб такі заходи проводилися частіше. Дуже дякуємо БФ «Наша Спадщина» та Сімейному центру «YOU TOO» за велику роботу у напрямку зближення батьків та дітей, за організацію та проведення таких важливих для нашого суспільства заходів. 

Записів з 1 по 3Всього: 3