"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Московський р-н

Поки інші балакають-ми робимо!

   Допомога дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах - найголовніша місія Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова! 

Спеціалісти Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова разом із спеціалістами Громадського союзу «Милосердя» 06.02.2018 року відвідали Харківську міську багатопрофільну лікарню № 18, в якій на даний час виховуються діти із сімей Московського району, що перебувають у складних життєвих обставинах. Всі ці діти тимчасово відібрані у батьків, які за різних обставин не виконують  батьківські обов'язки. Також, в цей день ми завітали до Харківського дитячого хоспису. Спеціалісти Центру добре усвідомлюють що  дітлахи за своє коротке життя вже встигли відчути чимало страждань, болю та розчарувань, і зараз, опинившись  у новому для себе середовищі для безболісної адаптації їм потрібна всебічна увага, турбота і любов. І тому ми, разом  зі спеціалістами ГС  «Милосердя» з метою підтримки дітей, організували  надання їм гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування та  інших необхідних речей. Дітлахи та адміністрація закладу дуже задоволені зустріччю,  вдячні за увагу і допомогу та чекають на нас знов. А ми, в свою чергу, вдячні керівництву вищезазначених закладів за щирий прийом та теплу турботу про дітей.

Особливу вдячність виражаємо  спеціалістам ГС  «Милосердя» за велике, добре серце і готовність завжди прийти на допомогу тим, хто є найдорожчим скарбом в нашому житті - дітям, а також директору департаменту праці та соціальної політики ХМР Болговій Ларисі Віталіївні за сприяння в організації співпраці з адміністрацією вищезазначених закладів. 

Московський р-н

Новорічна казка продовжується

 18.01.2019 року фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова відвідали дитячий хоспис та подарували дітям новорічні подарунки. 

Кожна дитина заслуговує на гідне та щасливе життя. Але, на жаль, не завжди все йде так, як ми цього хочемо. Історії життя деяких дітей вражають настільки, що ми часто задаємо собі питання: "За що їм це? Чому саме з ними доля обійшлася так жорстоко?" В такі моменти хочеться кожній дитині віддати тепло своїй душі, допомогти та підтримати, адже добре розумієш, що цим маленьким янголяткам так не вистачає радості і щасливих моментів у житті.

Тому, 18.01.2019 року, фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова відвідали дитячий хоспис, який розташований на базі Харківської міської дитячої лікарні № 5 та подарували дітям новорічні  подарунки. І нехай, подарунок наш не такий великий, але в ньому теплота нашої душі,  яку  ми  бажаємо  передати  цим  діткам!

Дякуємо за співпрацю ГС «Милосердя», а також щиро вдячні заступнику міського голови за питань охорони здоров'я та соціального захисту населення - Горбуновій-Рубан Світлані Олександрівні  та  директору Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - Болговій Ларисі Віталіївні за сприяння в організації зустрічі з адміністрацією хоспису. 

 

Московський р-н

Здоров`я - найцінніший скарб!

Фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова відвідали гематологічне відділення Харківської міської дитячої поліклініки № 16 з метою поздоровити дітей з Новорічними святами, подарувати їм подарунки та побажати скорішого одужання. 

  Сьогодні, 17.01.2019 року, завдяки співпраці з громадською спілкою «Милосердя», фахівці Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова завітали до відділення гематології Харківської міської дитячої поліклініки № 16, в якому перебувають діти з онкологічними захворюваннями із нагоди Новорічних свят та для підтримки їх морального духу, привітали  з Новорічними святами, подарували подарунки. Діти та батьки були дуже задоволені нашим візитом, адже зараз вони переживають нелегкі часи свого життя і потребують підтримки та уваги. Загалом, подарунки отримали  32 дитини віком від 2 до 17 років, тобто всі діти, які наразі перебувають на стаціонарному лікуванні. Виражаємо щиру подяку заступнику міського голови Харківської міської ради з питань охорони здоров'я та захисту населення - Світлані Олександрівні Горбуновій-Рубан та директору Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради - Болговій Ларисі Віталіївні, за підтримку та сприяння в організації візиту до закладу, адміністрація якого в особі заступника головного лікаря - Кучеренко Марини  Валентинівни, дуже тепло нас зустріла та підтримала. І, як завжди, щиро вдячні ГС «Милосердя» за те, що вболівають за дитячі долі та  допомагають здійснити їх мрії!

Бажаємо кожній дитині скоріше почути найбажаніші слова:

«Ти повністю здоровий, можеш їхати додому!»

Московський р-н

Мрії повинні збуватися!

Фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м.Харкова за підтримки благодійного фонду «Наша спадщина» та громадської організації «HROMADA» здійснили новорічні мрії дітей.

   Мрії дітей повинні збуватися і наше покликання роботи все необхідне для цього! Тому, з нагоди новорічних свят фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова за підтримки благодійного фонду «Наша спадщина» та громадської організації «HROMADA» залучили дітей до святкової вистави, яка відбулася на базі «Сімейного центру YOU TOO», який відвідують сім'ї з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах і стоять на обліку в Центрі, та отримали насправді коштовні подарунки, про які так мріяли. Дітям подарували фірмові горні велосипеди, роликові ковзани, коштовні настільні ігри, великі конструктори «Лего», спортивні форми для занять хокеєм та футболом і багато того, чого на жаль, батьки не можуть купити своїм дітям. Дуже дякуємо БФ «Наша спадщина», «Cімейному центру YOU TOO» та ГО «HROMADA» за коштовні  подарунки для наших діток, увагу і турботу до кожного, хто потребує допомоги. 

Московський р-н

Різдвяні колядки

Фахівці  центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова  завдяки взаємодії з благодійним фондом «Наша спадщина» організували для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю дивовижний Святий вечір!

  Для нас велика відповідальність – усвідомлювати те, що є сім'ї, в яких виховуються  діти з інвалідністю, що  вони потребують слів  підтримки,  інколи – й матеріальної допомоги, проте найбільше вони, все ж таки, потребують уваги. Для нас це визначально, адже не залежно від своїх можливостей ми повинні сприяти їм і допомагати. Тому,  07.01.2019 року фахівці нашого Центру та представники благодійного фонду «Наша спадщина відвідали сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах через те, що мають дітей з важкими формами інвалідності і стоять на обліку в Центрі. До кожного, хто найбільше потребує уваги та допомоги фахівці особисто прийшли додому,  дружньо заспівали колядки та подарували подарунки. Ми розуміємо, що можливо, наша допомога не вирішіть всіх проблем таких сімей, але вложити часточку своєї душі, виявити увагу до проблем особливих дітей та сприяти покращенню їх психологічного стану, особливо у період казкових новорічних свят - наше покликання! Щиро дякуємо ФБ  «Наша спадщина» за співпрацю та  допомогу всім, хто цього потребує.

Московський р-н

Казковий час

    Фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова за підтримки громадської організації «Милосердя» 07.01.2019 року провели масштабний захід під назвою «Казковий час» для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та стоять на обліку в Центрі. 

  Кожна дитина вірить в диво, особливо в період казкових новорічних свят! Саме цього потребують діти і особливо ті сім'ї, які з тих чи інших причин перебувають у складних життєвих обставинах.  І тому, 07.01.2018 року, в Святий вечір,  Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району  м. Харкова  у взаємодії з громадським союзом «Милосердя» провели для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та стоять на обліку в Центрі захід, під назвою «Казковий час». За підтримки Громадської організації нам вдалося організувати справжнє диво для дітей, якого їм так не вистачає в житті! На захід були запрошені казкові герої, які провели з дітьми конкурси та вікторини. Діти відгадували ребуси, загадки, дивилися новорічну виставу, а потім розважалися на шоу мильних бульбашок. Загалом, у заході прийняло участь близько 300 дітей. Наприкінці свята, кожна дитина отримала найбажаніший подарунок з рук справжнього Діда Мороза та Снігуроньки, які побажали їм міцного здоров'я та розповіли їм, що дива трапляються не тільки на новорічні свята, а на протязі всього життя, головне - вірити в казку!  

Московський р-н

Святий Миколай дарує радість дітям!

  На честь дня Святого Миколая спеціалісти центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова разом із представниками благодійного фонду «Милосердя» провели дивовижний захід для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і стоять на обліку в Центрі. 

   Завдяки співпраці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова та благодійного фонду «Милосердя», спеціалістам нашого Центру вдалося організувати дивовижний захід, присвячений Дню Святого Миколая для дітей, із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Свято було організовано у торгівельному центрі «Протон» і прийняло участь у ньому близько 50 дітей. Дітлахи пригали на батутах, бавились з аніматорами, дивились виставу із залученням казкових героїв, пригощалися піцою та іншими смаколиками. Це було неймовірне свято, яке дітлахи запам'ятають на довго! Дякуємо нашим партнерам БФ «Милосердя» та адміністрації ТЦ «Протон» у допомозі в організації та проведенні свята. 

Московський р-н

День Святого Миколая!

 Напередодні дня Cвятого Миколая фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова завітали до центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова щоб поздоровити дітей та персонал центру з великим святом. 

   День Святого Миколая - найбажаніше свято для всіх дітлахів!  Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день Cвятого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки. І Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова не оминає цю чудову традицію. Таким чином, 18.12.2018 року фахівці Центру відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова. В цей день, вихованці закладу були в чудовому настрої, зустрічали нас щиро та радісно. Дітлахи показали гостям неймовірний концерт, який запам'ятається надовго. Ну а ми, прийшли до дітей теж не з пустими руками, і завдяки взаємодії з Благодійними фондами  «Милосердя», «Наша спадщина» та «Деполь-Україна» подарували дітям подарунки у вигляді солодощів, одягу, продуктів харчування та взуття. Дуже теплі спогади залишилися у нас та дітлахів від цієї неймовірної зустрічі. Ми щиро радіємо від того, що зуміли виконати мрії дітей і подарувати їм саме найдорожче- увагу, тепло, турботу та любов! 

Записів з 1 по 8Всього: 8