"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Московський р-н

Батько може все, що завгодно!

Для зближення татусів та їх дітей, Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району  м. Харкова  15.09.2018 року разом із БФ «Наша спадщина» організували сімейне свято.

  Тато в житті кожної дитини виконує багато дуже важливих функцій, а саме: для дівчинки тато – це зразок чоловіка, по якому вона буде згодом обирати майбутнього  батька  для своїх дітей, а також -  це уособлення тих характеристик, що природою не закладені і не передбачені для дівчинки, але такі потрібні їй для позитивного розуміння і сприйняття світу. Для хлопчика тато відіграє не менш вирішальну роль – він стає ідеалом і основою поведінки, прикладом мужності і своєрідним куратором дій протягом цілого життя.

Татусі повинні усвідомлювати важливість свого впливу на виховання своїх дітей і тому, спеціалісти Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м.Харкова разом із благодійним фондом «Наша спадщина» вирішили в цьому їм допомогти і організували 15.09.2018 року  захід під назвою «Батько може все, що завгодно!» Захід було організовано в Журавлівському гідропарку на свіжому повітрі і участь у ньому прийняло більше 25 сімей із татусями, які перебувають у складних життєвих обставинах та стоять на обліку в Центрі. Метою заходу було формування у дітей та їх батьків почуття єдності, адже тільки той батько, який проводить сумісне дозвілля разом із своєю сім'єю може виростити щасливих дітей, які люблять та поважають своїх батьків!

Захід розпочався зі спортивних змагань, на яких кожна родина вчилась підтримувати один одного та щиро радіти своїм успіхам, також організували катання на човнах, де татусі  були основними путівниками. Після конкурсів та змагань всі учасники були залучені до приготування смачного плову, який потім  із апетитом куштували  в великій та дружній компанії.

Всі члени родин були дуже задоволені цією зустріччю, а ми в свою чергу зробимо все можливе, щоб такі заходи проводилися частіше. Дуже дякуємо БФ «Наша спадщина» за плідну роботу у напрямку зближення батьків та дітей, за організацію та проведення таких важливих для нашого суспільства заходів.

Московський р-н

Перший дзвоник

Завдяки взаємодії з благодійним фондом «Милосердя», до нового учбового року вдалося зібрати до школи 150 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та стоять на обліку в Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова. 

Вже розпочався новий навчальний рік і в кожній школі пролунав дзвоник, який закликав учнів на уроки! Всі  діти в перший навчальний день мріють  прийти до школи з новим портфелем, новими яскравими зошитами та шкільним приладдям. Нажаль, не кожна родина має можливість втілити мрію дитини у реальність, але  спеціалісти центру соціальнихслужб для сім`ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова, як завжди, опинились на стороні дитячих мрій. Так, завдяки взаємодії з благодійним фондом «Милосердя»  вдалося подарувати дітям батьки, яких знаходяться у скрутному матеріальному становищі та стоять на обліку в Центрі, нові рюкзаки та канцелярські товари: зошити, обкладинки для підручників, олівці,ручки та інше, так необхідне нашим дітлахам для навчання. Також, спеціалісти фонду «Милосердя» разом зі спеціалістами Центру підготували дітям свято першого дзвоника, на якому були присутні справжні герої  найулюбленіших мультфільмів, які показали маленьким гостям дивовижне шоу мильних бульбашок. Дітлахи були в захваті, їх обличчя світилися посмішками. Маємо надію, що заряду позитиву, яким вони отримали на цьому заході, вистачить на цілий учбовий рік, а нові зошити та олівці допоможуть здобути високі успіхи у навчанні. Щиро вдячні БФ «Милосердя» за допомогу дітям та співпрацю!.

Московський р-н

Я маю право!

       В рамках нової програми від Міністерства юстиції України   «Я маю право»,  спеціалісти Центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова організували круглий стіл із  залученням представників служби  у справах дітей по Московському району та Московського відділу державної виконавчої служби м. Харкова. 

 На сьогоднішній день у нашому суспільстві дуже гостро постає питання не виконання батьками зобов'язань щодо утримання дітей, а саме сплати аліментів, адже, досі не було такого механізму впливу на боржника, який би не просто карав за несплату, а й ефективно попереджав її. Тому, сьогодні, 30.08.2018 року у рамках нової програми від Міністерства юстиції України «Я маю право»,  спеціалісти Центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова організували круглий стіл із залученням спеціаістів, які працюють у даному напрямі для аналізу останніх змін до законодавства України, що мають на меті покращити захист прав дітей.  

Метою заходу було  підвищення обізнаності спеціалістів стосовно вищезазначеного питання для більш ефективної роботи із клієнтами Центру у частині надання їм юридичної консультації щодо стягнення аліментів з боржника та методів впливу на них. В рамках заходу, представники державної виконавчої служби ознайомили нас із останніми змінами у законодавстві України, а саме щодо Закону України «Про виконавче впровадження», а також зі змінами в Інструкції з примусового виконання рішень. 

Виражаємо щиру подяку учасникам заходу за надання нам актуальної та обґрунтованої інформації   з даного питання!

Записів з 1 по 3Всього: 3