"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Московський р-н

Фестиваль миру

Сучасне українське суспільство, на жаль, живе в атмосфері війни та нестабільності, як економічної, так і соціальної. Такі фестивалі потрібні для духовного зростання,  для пошанування сімейних цінностей.

Сім`я- це найцінніший скарб в житті кожної людини. Сім`я- це грунт під ногами і, якщо його  не має, то неможливо себе почувати впевнено. Нажаль, на даний час в нашому суспільстві існує проблема відсутності взаєморозуміння між членами родини, небажання батьків приділяти належну увагу вихованню дітей, що призводить до бездоглядності, девіантної поведінки  з усіма негативними наслідками. Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова надає допомогу сім`ям, які перебувають у складних життєвих обставинах і тому,  дуже чітко розуміє нагальні проблеми сучасних сімей, завжди намагається створити умови для гармонізації відносин між дітьми та їх батьками, створити умови для всебічного розвитку дітей. Таким чином, 14.10.2017 та 15.10.2017 року Центр соціальних служб для сім`ї ,дітей та молоді Московського району м.Харкова, шляхом взаємодії з благодійним фондом «Наша спадщина» та за підтримки Адміністрації Московського районм. Харкова,зокрема депутатів Харківської міської ради Товкуна О.М, Зоценка В.В., Новікова С.С. провели в Харківській загальноосвітній школі № 138 для учнів цієї школи та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та стоять на обліку в Центрі,  захід під назвою «Фестиваль миру» , в якому прийняло участь понад 150 осіб. Основною  метою заходу було підвищення виховного потенціалу батьків, створення умов для  зближення їх з дітьми та розкриття творчого потенціалу кожної дитини.  Організатори створили для батьків та їх дітей розваги у виді спортивних змагань між командами, які, як звісно, формують почуття командності, єдності, а також служать запорукою здорового способу життя. Наприкінці свята, всі діти отримали грамоти, медалі та подарунки.

Московський р-н

День вчителя

Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь.Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

Щорічно 5 жовтня в понад 100 країнах світу своє свято відзначають вчителі. Це свято було засноване в 1994 році як Всесвітній день вчителя, і саме в цей день шанують викладачів і працівників сфери  освіти, відзначають їх роль та заслуги у процесі якісної освіти на всіх рівнях, їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.  І саме  цій події спеціалісти Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова  вирішили присвятити захід, який відбувся 5 жовтня на базі Центру  із залученням досвідчених фахівців із благодійного фонду «Деполь Україна» , які  розповідали дітям, які стоять на обліку в Центрі і перебувають у складних життєвих обставинах про цю важливу для суспільства професію, допомагали дітям зрозуміти скільки терпіння та наполегливості  потрібно, щоб  кожного дня навчати, виховувати та направляти на вірний шлях своїх учнів! Діти із задоволенням  слухали цікаву промову спеціалістів, ділилися  своїми враженням щодо вчителів, які викладають в їх школі. Наприкінці заходу всі діти отримали невеликі подарунки у вигляді смаколиків від БФ «Деполь Ураїна»,але найголовнішим та найбажанішим завершенням заходу стали вислови дітей про те, що вони мріють у майбутньому присвятити своє життя цій благородній професії.

Записів з 1 по 2Всього: 2