"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Московський р-н

Життя без паління.

В день боротьби з палінням, 31 травня, центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова розповів про комплекс заходів, які проводяться Центром, спрямованих на зменшення вживання тютюнових виробів серед населення та зниження популярності паління.

31 травня відзначають  Всесвітній день боротьби с палінням. Дана проблема дуже актуальна у сучасному суспільстві, адже, згідно статистики, на даний час кожен п'ятикласник вже намагається спробувати палити, половина восьмикласників вже палять  і  60 відсотків старшокласників та випускників шкіл вже є заядлими курцями! У молодіжному середовищі вже багато років існує стереотипне уявлення, що сигарета - це атрибут дорослої, сформованої і самостійної людини, і  для того щоб відповідати цьому хибному образу підліток починає курити. Тому усвідомлюючи нагальність даної проблеми,  31 травня у студії каналу ОТБ у рубриці «Твій ранок»  заступник директора - начальник відділу соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова - Леонова Тетяна Олександрівна у прямому ефірі  розповіла про заходи, які проводить ЦСССДМ з підлітками та їх батьками у напрямку профілактики тютюнопаління та формування навичок здорового способу життя. Також поділилась порадами як батькам розмовляти з дітьми про паління, з якого віку це краще робити та які методи розмови з підлітками найбільш ефективні . 

Московський р-н

Відвідування кінотеатру

      З нагоди закінчення учбового року, Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова за підтримки Благодійного Фонду «Милосердя» подарували дітям подорож у кінотеатр «IMAX».

25.05.2018 у всіх школах Харкова пролунав останній дзвоник, мелодія якого сповіщає, що настала пора відпочинку, розваг, виїзду на ласкаве тепле море!  Для дітлахів це найрадісніше свято, бо весь учбовий рік вони старанно вчилися і не завжди вистачало часу побавитися з друзями на дворі або просто подивитись мультики. Тому 02.06.2018 року при підтримці Благодійного Фонду «Милосердя» Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова  з нагоди закінчення учбового року подарували дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та стоять на обліку в Центрі відвідування кінотеатру «IMAX», де вони подивилися дивовижний мультик «Зачарований принц».

Московський р-н

Діточки - наші квіточки!

01.06.2018 року у Всесвітній  день  захисту дітей спеціалісти центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району  відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова.

Діти - це наше майбутнє,  натхнення, наша гордість! Саме на дітей ми покладаємо надії, в них ми бачимо запоруку нашого особистого щастя та здійснення мрій. Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство. Нажаль, на даний час не всі вони можуть похизуватися гарною родиною, турботливими та люблячими батьками і саме вони, насамперед, потребують нашої уваги, любові та доброти. Тому, 01.06.2018 року у  Всесвітній  день  захисту дітей спеціалісти Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова разом із спеціалістами благодійного фонду «Милосердя» відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова. Діти були дуже раді гостям, адже ми вже не в перше завітали до них і вони очікували на цю зустріч. Дітлахи ретельно підготувалися -  співали пісні, танцювали та розповідали вірші. А спеціалісти Центру соціальних служб та БФ «Милосердя» в свою чергу  подарували діткам подарунки у вигляді іграшок та побажали їм того, що їм так необхідно в житті- материнської ласки, любові та турботи! 

Московський р-н

Захистимо дитинство разом!

01.06.2018 року у Всесвітній день захисту дітей,  завдяки взаємодії центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова з Благодійним фондом «Милосердя» був влаштований масовий захід для дітей під назвою «На стороні дитячих мрій».

 Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - це прекрасне свято радості, світлої надії, адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Саме від  ставлення та піклування дорослих залежить доля кожної дитини. І якщо ми будемо виховувати  в нах риси спражньої достойної особистості, вони змінять життя на краще!

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова завдяки взаємодії з благодійним фондом «Милосердя» 01.06.2018 року  влаштували масовий захід для дітлахів під назвою «На стороні дитячих мрій». Він розпочався із веселих змагань, на яких діти демонстрували свою винахідливість та спритність, потім вони розважалися на великому надувному батуті, а наприкінці свята кожен безкоштовно отримав солодку вату та морозиво. Загалом, на заході прийняло участь 280 дітей, які перебувають на обліку в Центрі.  Діти дуже задоволені  такою увагою, тому ми прагнемо і надалі оточувати їх турботою та любов'ю заради світлого майбутнього. 

Московський р-н

Сімейний пікнік

Найбільший вплив на розвиток особистості дитини має сім'я, і саме сумісне сімейне дозвілля - це дивовижна можливість всієї родини провести час разом, дізнатися один одного краще і зблизитися.

 

Центр соціальнихслужб для сім'ї, дітей та молодіМосковського району м. Харкова продовжує співпрацю з благодійним фондом «Наша спадщина» у напрямку зближення батьків та дітей через сумісний виїзд на пікнік! Таким чином, 29.04.2018 року більше 20 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та стоять на обліку в нашому Центрі прийняло участь у заході під назвою «Сімейний пікнік», який нам сумісними зусиллями з благодійним фондом вдалося організувати у Журавлівському гідропарку. Метою заходу було формування у дітей та батьків почуття єдності, адже тільки та родина, яка проводить сумісне дозвілля може виростити щасливих дітей, які люблять та поважають своїх батьків!                           

 Сімейний пікнік розпочався зі спортивних змагань, на яких кожна родина вчилась підтримувати один одного та щиро радіти своїм успіхам. Після конкурсів та змагань всі учасники були залучені до приготування смачного плову, який потім  із апетитом куштували  в великій та дружній компанії.                  

      Всі члени родин були дуже задоволені цією зустріччю, а ми в свою чергу зробимо все можливе, щоб такі заходи проводилися частіше. Дуже дякуємо БФ «Наша спадщина» за велику роботу у напрямку зближення батьків та дітей, за організацію та проведення таких важливих для нашого суспільства заходів.

Записів з 1 по 5Всього: 5