"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Московський р-н

Взаємодії між суб`єктами соціальної роботи

Семінар за темою: "Актуальні питання взаємодії Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова", служб у справах дітей  м. Харкова, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді м. Харкова та національної поліції" відбувся 26.10.2018 року . 

Метою заходу було обговорення деяких питань взаємодії між суб`єктами соціальної роботи для покращення взаємообміну інформацією для підвищення ефективності роботи в інтересах дітей. Були обговорені питання щодо нововведень у процедурі подання документів для поселення дитини у заклад, узгоджено та врегульовано питання ведення ділової переписки між суб`єктами та закладом, зосереджено увагу на необхідності підвищення  ефективності роботі з батьками, діти яких знаходяться в Центрі соціально-психологічної реабілітації. Наприкінці зустрічі, представники вищезазначеного центру за допомогою відео та фото ознайомили нас із життям своїх вихованців, розповіли нам про плани на майбутнє. Виражаємо подяку директору центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова Черкашиній Тетяні Володимирівні за організацію зустрічі та за особливу відзнаку директора центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова Нещеретного Віталія Анатолійовича, який зі своєю командою фахівців при  підтримці БФ «Милосердя» та «Наша спадщина» допомагає дітям соціально-психологічного центру не тільки продуктами харчування, а й увагою і турботою. 

Московський р-н

Протягни руку допомоги!

Спеціалісти центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова 30.10.2018 року  відвідали Харківську міську поліклініку № 18.

Кожна дитина заслуговує на гідне та щасливе життя. Але, на жаль, не завжди все йде так, як ми цього хочемо. Історії життя  деяких дітей вражають настільки, що ми часто задаємо собі питання: «За що їм це? Чому саме з ними батьки обійшлися так жорстоко, чому саме їх забули, покинули напризволяще, зрадили?» В такі моменти хочеться  кожній дитині віддати тепло своїй душі, допомогти та підтримати, адже добре розумієш, що цим маленьким янголяткам так не вистачає любові та уваги дорослих. Центр соціальних  служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова, як завжди, не може пройти осторонь  дитячої біди, і тому, сумісними зусиллями із благодійним фондом «Милосердя», 30.10.2018 року відвідали дітей, які з різних обставин залишились  без батьківського піклування і перебувають на лікуванні у Харківській міській клінічній лікарні №18. Діти отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування. Спеціалісти кожному приділили максимум уваги, поспілкувались та вселили віру у світле майбутнє. Діти дуже задоволені увагою спеціалістів та чекає на нову зустріч, яка обов`язково відбудеться знов! 

Московський р-н

Діточки-майбутнє нашої країни!

Фахівці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова відвідали 24.10.2018 року центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова.

Діти-це наше майбутнє, наше натхнення, наша гордість! Саме на дітей ми покладаємо надії, в дітях ми бачимо запоруку нашого особистого щастя та здійснення мрій. Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство. Нажаль, на даний час не всі вони можуть похизуватися гарною родино, турботливими та люблячими батьками і такі діти, насамперед, потребують нашої уваги, любові та доброти. Тому, 24.10.2018 року спеціалісти центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова, де виховуються діти, які з різних причин були вилучені із родин та надали їм гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування. Дуже дякуємо БФ «Милосердя» та БФ «Наша Спадщина» за співпрацю та допомогу нашим дітлахам!

 

 

Московський р-н

Є така професія - допомагати!

Спеціалісти Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова  завдяки взаємодії з БФ «Милосердя» продовжують  роботу у напрямку гуманітарної допомоги сім'ям, в яких виховуються діти з інвалідністю. 

Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді як звісно працюють з найуразливішими верствами населення, і однією, з таких категорій є діти з інвалідністю.  На даний час, нажаль, державної соціальної  допомоги на дитину інваліда не вистачає на всі  потреби таких дітей і батьки вимушені звертатися за додатковою допомогою. Спеціалісти центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова, добре усвідомлюючи нагальні потреби таких сімей, не можуть пройти повз них і постійно працюють у напрямку вдосконалення алгоритму взаємодїї з благодійними фондами для надання гуманітарної допомоги сім'ям, які потребують нашої підтримки. Таким чином, завдяки довготривалій співпраці з БФ «Милосердя» вдалося закупити лікарських препаратів на суму близько 10000 гривень  для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю і батьки яких, з різних причин, не можуть забезпечити дітей всім необхідним. Таким чином, допомогу отримали близько 20 сімей, які найбільш потребували підтримки. На цьому ми не зупиняємось і в подальшому, за підтримки наших партнерів, плануємо надавати допомогу всім, хто цього потребує. Дуже дякуємо БФ «Милосердя» за співпрацю та щире серце!

Записів з 1 по 4Всього: 4