"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Московський р-н

Різдво Христове!

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Ми, українці, найбільше очікуємо його приходу. Це свято приносить нам тепло і радість у кожну родину.

Тонкий аромат хвої, переливчасте мерехтіння ялинкової мішури, гора барвисто упакованих подарунків під ялинкою, пухнастий сніг за вікнами…. Саме ця картина постає перед поглядом при одному згадуванні назви цього свята. Незважаючи на стрімкий біг століть, світле свято Різдва Христового залишається найголовнішим. Самим чарівним, істинно сімейним святом чудес і добра. В цей світлий день кожна родина збирається за великим  святковим столом , згадує події минулого року ,загадує мрії на наступний рік, обмінюються подарунками та світлими побажаннями.Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова як звісно, працює із найуразливішими верствами населення і добре усвідомлює, що не всі діти мають можливість в цей казковий день отримати подарунки та увагу від близьких. Тому, 07.01.2017 року, саме в день світлого Різдва Христового  разом із Благодійним фондом «Наша спадщина» відвідали сім'ї, які виховують дітей з функціональними обмеженнями, які прикуті до ліжка і майже не виходять із дому.  Спеціалісти Центру та Благодійного Фонду «Наша спадщина» заспівали для дітей колядки, а також подарували всім найбажаніші подарунки! Всі діти були у захваті! Позбавлені спілкування та уваги, вони щиро тягнуться до всіх, хто виявляє до них любов і турботу! 

Московський р-н

Різдвяні зустрічі

Різдво вважають святом сім'ї, його традиційно святкують у родинному колі. Можна сказати, що період приготування до Різдва - це Богом благословенний час для того, щоб забути старі образи, перепросити тих, кого ми могли образити, подякувати тим, хто зробив нам добро чи просто був поруч з нами протягом цього року.

 

03.01.2018 року спеціалісти Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Московського району м.Харкова сумісно із Благодійним фондом «Наша спадщина» на базі соціального центру «Сім'я» провели різдвяну зустріч для дітей учасників бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції , яка відбулася 03.01.2018 року.  Організатори зустрічі підготували для дітей костюмовану виставу фокусників, які перенесли дітлахів у казковий світ магії та чарівництва, якого так чекають діти на Новорічні свята! Діти мали змогу прийняти участь у створенні дива власноруч, доторкнутися до магії,  і від цього вони були просто в захваті! Наприкінці зустрічі всі отримали подарунки від казкових героїв, які побажали кожній дитині щасливого дитинства, наповненого казковими, дивовижними подіями!

Московський р-н

День інвалідів

Міжнародний день інвалідів нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.

3 грудня відзначаютьміжнародний День інвалідів, який свого часу започаткувала Генеральна Асамблея ООН. Мета цього рішення очевидна: люди з особливими фізичними потребами повинні відчувати себе рівноправними членами суспільства. На даний час, нажаль, вони почувають себе невпевнено, відчувають на собі погляди людей, які не навчені толерантному відношенню до тих, хто волею долі, за тих чи інших обставин отримав статус людини з особливими фізичними потребами, не розуміють, що такі люди, як і звичайні, потребують уваги, любові та поважного відношення. Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова, з нагоди дня інвалідів, завдяки взаємодїї з благодійним фондом «Милосердя» провели для сімей, яких торкнулась проблема інвалідності фотосесію, на якій діти мали можливість відчути себе справжніми «фотозірками» та поринути у казкову передноворічну атмосферу.

Записів з 1 по 3Всього: 3