"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Групова бесіда з молоддю

У рамках спільної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова та відділу пробації були проведені групові бесіди з молоддю, засудженою до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

В рамках спільної роботи, що здійснює Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова і управління пробації Шевченківського району, була проведена групова бесіда профілактичного характеру з неповнолітніми та молоддю, засудженими до покарання без позбавлення волі. Тема бесіди - “Конституція України — гарантія прав і свобод громадян. Порядок та умови відбування покарання із випробуванням з випробувальний строком. Правові наслідки ухилення від призначеного покарання”.

Було проведено також індивідуальні бесіди з молоддю з метою визначення основних проблем та надання інформаційно-правової допомоги для їх вирішення.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Зустріч з умовно засудженими

Спеціалістом Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова, разом із представником БФ Благо, на базі Холодногірського сектору з питань пробації було проведено зустріч із особами, засудженими до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі та особами, які умовно  достроково звільнилися з місць позбавлення волі.

Було проінформовано про види соціальних послуг, що надаються Центром соціальних служб Холодногірського району, надано юридичні консультації з питань попередження рецидивної злочинності та адміністративних правопорушень. Проведено бесіду щодо необхідності ведення здорового способу життя  та профілактики залежної поведінки. 

Також були проведені тренінгові вправи,  спрямовані на формування безконфліктного співіснування в соціумі та вправа по медіації конфліктів. Учасники подякували за не знайомі раніше навички, які допоможуть здійсняти більш ефективне спілкування та досягти порозуміння в конфліктних ситуаціях.

Записів з 1 по 2Всього: 2