"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Київський р-н

Від конструктивного обговорення до правильних дій

12 грудня на базі районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області відбулася профілактична групова бесіда з підобліковими особами молодіжного віку із залученням фахівців Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова.

Вже вкотре присутні отримали змогу поспілкуватися у зручному форматі «питання-відповідь» та розглянути найбільш актуальні проблеми сучасної молоді. Працевлаштування, визначення життєвих пріоритетів, налагодження позитивних стосунків із суспільством, оформлення різних документів та пошук себе як особистості – саме ці питання стали головними на обговоренні і викликали живий інтерес в усіх присутніх.

Під час групової бесіди особам, які перебувають на обліку Київського районного сектору, також було роз’яснено щодо послуг, які надає Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Як свідчить практика, сучасна молодь завжди відкрита до конструктивного діалогу, а тому подібні заходи виконують відразу декілька функцій. По-перше, вони налагоджують необхідний для неї зв'язок із державними організаціями, по-друге, дають змогу звернути увагу на те, що на даний час дійсно турбує молоде покоління, а по-третє, допомагають знайти правильну відповідь на гостре питання шляхом його висвітлення під різними кутами зору.

Групові бесіди із залученням спеціалістів різних рівнів допомагають підобліковим особам правильно зорієнтуватися у дорослому житті, обдумати свою поведінку та зробити вірний крок у гідне та щасливе майбутнє.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Міжнародний день відмови від паління

З нагоди відзначення Міжнародного дня відмови від паління Центр соцальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова спільно з Шевченківським районним відділом державної установи “Центр пробації” в Харківській області провів груповий захід.

У третій четвер листопада щорічно відзначається Міжнародний день відмови від паління. Він установлений Американським онкологічним товариством у 1977 році. Саме з нагоди цієї дати Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова разом з Шевченківським районним відділом державної установи “Центр пробації” в Харківській області було проведено спільний груповий захід з особами, засудженими до покарань без позбавлення волі, на тему «Попередження і профілактика тютюнопаління». З присутніми обговорювались питання виникнення цієї звички, її шкідливий вплив на людський організм, розгляд дієвих способів припинення тютюнопаління. Зокрема, жвавий інтерес викликав фінансовий бік придбання і вживання тютюнових виробів, адже їхня вартість є доволі високою, особливо в порівнянні з прожитковим мінімумом або мінімальною заробітною платою. Переважна більшість чоловіків на питання, чи давно вони були у кінотеатрі, на льодовому катку або у боулінг-клубі відповіли, що вже кілька років минуло (чи взагалі ніколи не були). Але при цьому з’ясувалося, що всі вони є курцями.  І, відповідно, скільки здорових радощів, задоволень і видів відпочинку можна дозволити собі, відмовившись навіть не від щоденної пачки, а лише від кількох цигарок: катання на ковзанах чи лижах, гра у більярд чи боулінг, відвідання тренувального залу чи фітнес-клубу, вечеря в ресторані хоча б раз на місяць. А якщо запастись терпінням, то за кілька місяців можна назбирати грошей на подорож або купівлю нової техніки, про що мріялось, але завжди думалось, що це не по кишені.

А варто лише відмовитися від шкідливої звички,

і раніше недоступна мрія стає близькою і досяжною!

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Моя сім`я – мій оберіг

14.11.2018 на базі ЦСССДМ Немишлянського району м. Харкова спільними зусиллями працівників Центру та співробітників Немишлянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» для суб’єктів пробації молодіжного віку було проведено інформаційно-виховний захід.

Мета заходу – налагодження стосунків у родині, виховання гуманності та духовності до рідних і близьких. Присутні отримали інформацію про історію виникнення сім`ї та шлюбу та про те, що таке сім`я згідно законодавства України. Фахівцями було проведено індивідуальне тестування з метою з`ясовування психологічного клімату сімей учасників. Після чого, враховуючи результати, кожному надано рекомендації як покращити стосунки з рідними та близькими.

Київський р-н

Спільне обговорення проблем як ефективний спосіб їх вирішення

В приміщенні районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області  7 листопада 2018 року відбулася групова бесіда профілактичного характеру з особами молодіжного віку, які перебувають на обліку Київського районного сектору м. Харкова.

В обговоренні, яке проходило після сумісної наради, присвяченої Дню працівника соціальної сфери в Україні, також взяли участь фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова.

Під час проведення заходу у форматі питання-відповідь були розглянуті найбільш актуальні проблеми, які виникають у підоблікових, що опинились у складних життєвих обставинах, та спільні шляхи їх вирішення. Також було роз’яснено щодо послуг, які надає Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Як показує практика, найчастіше особи молодіжного віку стикаються з такими питаннями, як працевлаштування, відсутність необхідних документів, налагодження соціальних зв’язків з оточуючими, правильне визначення життєвих пріоритетів, вирішення конфліктів в родині, з друзями чи колегами по роботі.

На думку учасників заходу, спільні обговорення питань у такому форматі дають змогу краще зрозуміти прагнення та проблеми молодих людей, котрі з певних причин зробили невірний крок у своєму житті. Головною метою групових бесід з підобліковими особами є надання своєчасних, правильних та корисних порад щодо вирішення актуальних проблем у різних сферах життя молоді.

Записів з 1 по 4Всього: 4