"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Міжвідомча методична нарада

На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногіроського району проведено міжвідомчу методичну нараду за участю працівників Державної установи «Центр пробації» з питань профілактики правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів, вчинених неповнолітніми, та з питань проведення індивідуально профілактичної роботи серед осіб, засуджених без позбавлення волі.

На зустрічі було складено план скоординованих спільних дій щодо проведення інформаційно профілактичних заходів, спрямованих на профілактику рецидивних злочинів.  З цією метою Центр Холодногірського району і надалі здійснюватиме соціальну підтримку осіб, які повернулися з місць позбавлення волі; засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та членів їх сімей. З усіма правопорушниками проводитимуться індивідуальні бесіди щодо відповідальності, попередження повторних правопорушень, ведення здорового способу життя, формування відповідального батьківства. Також, з метою профілактики повторних правопорушень, зниження девіантної та делінкветної поведінки, проводитиметься групова робота. З метою надання кваліфікованої допомоги до проведення заходів заплановано залучати спеціалістів закладів охорони здоров’я, служби у справах дітей, управління превентивної діяльності Національної поліції, громадських та благодійних організації.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Лекція для умовно засуджених

На базі Харківської філії Державної установи «Центр пробації» працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району міста Харкова була проведена профілактична лекція на тему: «Профілактика агресивної поведінки».

Метою заходу було проведення превенційної роботи з умовно засудженими особами та особами, що достроково звільнилися з місць позбавлення волі, направленої на мінімізацію ризику скоєння рецидивів, попередження проявів агресії, що порушують права інших людей.

Була надана інформація щодо напрямів діяльності ЦСССДМ Холодногірського району міста Харкова, а також проведене тестування на приховану агресію. За допомогою психолога з’ясували, які ситуації викликають обурення, через які особистісні чинники це відбувається та якими засобами можливо здійснювати самостійний вплив на власний психологічний стан.

Під час обговорення ситуацій, учасники активно ділилися історіями з власного життя і допомагали один одному формувати шляхи альтернативної поведінки. В результаті відбулось поліпшення комунікаційних навичок та самооцінки, учасники дізнались про можливості саморегуляції, ознайомились із безпечними формами поведінки та позитивними моделями взаємодії в соціумі.

Записів з 1 по 2Всього: 2