"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Лекція для умовно засуджених

На базі Харківської філії Державної установи «Центр пробації» працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району міста Харкова була проведена профілактична лекція на тему: «Профілактика агресивної поведінки».

Метою заходу було проведення превенційної роботи з умовно засудженими особами та особами, що достроково звільнилися з місць позбавлення волі, направленої на мінімізацію ризику скоєння рецидивів, попередження проявів агресії, що порушують права інших людей.

Була надана інформація щодо напрямів діяльності ЦСССДМ Холодногірського району міста Харкова, а також проведене тестування на приховану агресію. За допомогою психолога з’ясували, які ситуації викликають обурення, через які особистісні чинники це відбувається та якими засобами можливо здійснювати самостійний вплив на власний психологічний стан.

Під час обговорення ситуацій, учасники активно ділилися історіями з власного життя і допомагали один одному формувати шляхи альтернативної поведінки. В результаті відбулось поліпшення комунікаційних навичок та самооцінки, учасники дізнались про можливості саморегуляції, ознайомились із безпечними формами поведінки та позитивними моделями взаємодії в соціумі.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Напрями взаємодії в ході реалізації пенітенціарної пробації

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова спільно із соціальним партнером провели просвітницький захід на базі Державної установи "Олексіївська виправна колонія № 25".

Спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова та соціального партнера – Шевченківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківської області – провели просвітницький захід на базі Державної установи «Олексіївська виправна колонія № 25» для засуджених, які відбувають покарання в установі. З метою налагодження взаємодії між установами виконання покарань та державними службами задля плідної взаємодії в ході ресоціалізації засуджених були обговорені питання можливості побутового  та трудового влаштування засуджених. У ході проведення заходу засудженим  були роз’яснені особливості напрямів роботи державних  установ та соціальних служб  у сфері допомоги особам, які звільнились з установ виконання покарань. Водночас були обговорені актуальні питання щодо можливості отримання соціальних послуг та соціального патронажу  для молоді, яка звільнились з установ виконання покарань. Наостанок засуджені отримали інформативні буклети, які вони можуть використати з метою організації свого побутового влаштування після звільнення з колонії.

Записів з 1 по 2Всього: 2