Корисні посилання

Архів

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Визначення пріоритетних напрямів роботи

Відділом соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" було ініційовано робочу зустріч з районним відділом пробації.

Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» провів робочу зустріч зі спеціалістами уповноваженого органу з питань пробації Шевченківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області.

У ході наради була обговорена подальша взаємодія та визначенні пріоритетні напрями співпраці, узгоджений план дій на поточний рік для успішної ресоціалізації отримувачів послуг з числа засуджених осіб. На завершення зустрічі сторони відзначили, що об’єднані зусилля у процесі організації та надання соціальних послуг є невід’ємною складовою роботи з суб’єктами пробації.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Проведення робочої зустрічі в ДУ Центр пробації

У рамках співпраці та взаємодії з органом пробації 1 лютого 2023 року відбувся круглий стіл за участю провідного фахівця із соціальної роботи Відділу соціальної роботи по Індустріальному району міста Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" (далі - Відділ) та співробітників Індустріального районного відділу філії  Державної установи "Центр пробації" в Харківській області.

У ході круглого столу було підведено підсумки співпраці у 2022 році, обговорювались завдання на 2023 рік, були виділені основні аспекти взаємодії з метою поглиблення співпраці з громадою для підвищення безпеки суспільства. В ході заходу також обговорювалися норми Закону України "Про соціальні послуги". Фахівець розповіла про те, які категорії осіб мають право на отримання соціальних послуг, хто є надавачами тих чи інших соціальних послуг та про надавачів соціальних послуг, які можуть належати до державного, комунального та недержавного секторів.

Особлива увага приділялася визначенню соціальних послуг спрямованих на соціальну профілактику, підтримку суб’єктів пробації та членів їх сімей, які знаходяться на обліку .

Наприкінці зустрічі було вирішено, що спільними зусиллями ми зможемо сформувати негативне ставлення до протиправних дій , виховати правову свідомість та запобігти вчиненню  повторних правопорушень.

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Налагоджена співпраця між службами - запорука успіху в роботі

Фахівець відділу соціальної роботи по Основ`янському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» взяв участь у Дні відкритих дверей у Секторі ювенальної пробації м. Харкова філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області. 

Виконуюча обов`язки начальника Сектору ювенальної пробації м. Харкова філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Коцан О.В. провела презентацію «8-ми річний досвід реалізації Закону України «Про пробацію» та досвіду взаємодії Сектору ювенальної пробації м. Харкова філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області та партнерської мережі в напрямку профілактики скоєння повторних правопорушень серед неповнолітніх».

До заходу також долучились начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Харківській області підполковник поліції Коновалов А.В., інспектор сектору ювенальної превенції ВП ХРУП № 1 ст. лейтенант поліції Масленко М.М., начальник комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Основ’янському району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Самара І.В., юрисконсульт служби у справах дітей по Основ’янському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради Калінова А.М.

Метою заходу є посилення взаємодії та покращення доступу неповнолітніх до отримання послуг для забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом, та запобігання вчинення ними повторних правопорушень.

Московський р-н

Робоча зустріч з Салтівським районним відділом з питань пробації

Одним із важливих аспектів діяльності відділу соціальної роботи по Салтівському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра», є взаємодія з Салтівським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» Харківської області, що передбачає забезпечення соціального супроводу та контролю за поведінкою осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково.

Робота спрямована передусім на розв'язання питання зменшення ризику випадків скоєння  засудженими та особами  повторних злочинів.

У системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно засуджених важливе місце займає соціально-виховна робота. Така робота спрямована на формування та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів.

З такою метою, на поточному тижні фахівцем Відділу було проведено бесіди щодо запобігання вчинення повторних злочинів засудженими, які перебувають на обліку, а також надано актуальну інформацію щодо місця розташування бомбосховищ та укриттів де можна сховатись під час ракетного удару чи артобстрілу. Також працівниками Відділу було надано інформацію щодо переліку послуг, які надаються Відділом під час воєнного стану

 

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Профілактика повторних правопорушень в ДУ Центр пробації

У рамках взаємодіі фахівцем відділу соціальноі роботи по Індустріальному району Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» 5 січня 2023 року в Індустріальному районному відділі філіі Державноі установи Центр пробаціі в Харківській області з особами, які перебувають на обліку та до яких застосовуються заходи пробаціі проведена профілактична бесіда на тему «Дотримання соціальних та правових норм, як запорука невчинення повторних правопорушень».

Фахівцем в ході бесіди обговорювались шляхи попередження та подолання проблеми девіантної поведінки та вибір альтернативних шляхів виходу, аніж вчинення правопорушень. Учасникам було запропоновано звертатись до фахівців та не замовчувати свої проблеми. Наприкінці зустрічі всім учасникам надавалась іміджева реклама Відділу, а також контакти благодійних та громадських організацій в залежності від потреб засуджених.

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Відвідування сімей неповнолітніх, які перебувають на обліку Сектору ювенальної пробації

На поточному тижні було здійснено спільний вихід фахівців відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова ХМЦСС «Довіра», в.о. начальника Сектору ювенальної пробації м. Харкова філії Державної установи «Центр пробації», та інспектора Сектору ювенальної превенції ВП Харківського районного управління поліції № 2.

Метою виходу стало відвідування сімей неповнолітніх, які перебувають на обліку Сектору та проживають в Індустріальному районі м. Харкова, для проведення оцінювання їх потреб та проведення заходів профілактичного характеру.

За результатами відвідування фахівцем Відділу було проведено бесіди та надано консультації в межах компетенцій з питань чинного законодавства, також щодо отримання гуманітарної допомоги та оформлення необхідних документів суб’єктам пробації.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Соціальна робота в "Центрі Прорбації"

Фахівці відділу соціальної роботи по Слобідському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" продовжують практику надання соціальних послуг у філії Державної установи "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ" в Харківській області Слобідського районного відділу, консультують мешканців Слободского району з питань працевлаштування, оформлення та відновлення документів, можливісті отримання адресної гуманітарної допомоги, тощо.

Звертаємо вашу увагу на те, що соціальні послуги Ви можете отримати не тільки дистанційно, але й безпосередньо у відділі соціальної роботи по Слобідському району м.Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра", попередньо записавшись за номером телефону 0916150998.

Бережіть себе та не нехтуйте сигналом тривоги та спускайтесь в укриття! 

 

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Cпівпраця із соціальним партнером

Одним із напрямів діяльності відділу соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб "Довіра" є проведення профілактичної роботи із засудженими неповнолітніми особами.

У рамках спільної діяльності відділу соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» та Сектору ювенальної пробації м. Харкова філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проводиться профілактична робота з неповнолітніми засудженими особами, які знаходяться на обліку. Зокрема, надаються соціальні послуги з метою недопущення повторних випадків протиправних вчинків, формування позитивного способу життя через відновлення особистісного статусу, позитивних звичок, навичок, набутих до вироку суду, наголошується на необхідності отримання освіти для подальшої інтеграції в суспільне життя. Коли засуджені є внутрішньо переміщеними особами, вони отримують консультації щодо виплат і пільг, передбачених чинним законодавством для такої категорії громадян України.

Московський р-н

Робоча зустріч з Салтівським районним відділом з питань пробації

Одним із важливих аспектів діяльності відділу соціальної роботи по Салтівському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» є взаємодія з Салтівським районним відділом філії державної установи «Центр пробації» в Харківській області, що передбачає забезпечення соціального супроводу та контролю за поведінкою осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарань з випробуванням або умовно-достроково.

З такою метою, 21.11.2022 року фахівцями Відділу було проведено робочу зустріч з Салтівським районним відділом з питань пробації, на якій було обговорено питання зменшення ризику випадків скоєння засудженими повторних злочинів. У системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно засуджених важливе місце займає соціально-виховна робота. Така робота спрямована на формування та закріплення прагнення до занять суспільно корисною діяльністю, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів.

Також фахівцями Відділу було надано інформацію щодо переліку послуг, які надаються Відділом під час воєнного стану.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Соціальна робота

На початку осені, в перший вівторок вересня 06.09.2022 року, провідний фахівець із соціальної роботи провела зустріч з підобліковими особами Філії Державної установи "Центр пробації" по Слобідському району м. Харкова.

Метою зустрічі було з'ясування та вирішення різних соціальних питань. Осіб хвилювала робота міського центру зайнятості, постановка на облік, пошук роботи, тощо. Також, зверталися з питанням психологічної підтримки у разі виникнення особистісних труднощів чи зниження мотивації. В усіх, хто спілкувався з фахівцем із соціальної роботи, був позитивний настрій. Лише одна особа відмовилась від підтримки. На загал, зустріч в стінах Держпрому пройшла цікаво та змістовно.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у Відділі соціальної роботи по Слобідському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра».

Чекаємо на Вас за попереднім записом за тел. 0916150998.

Дотримуйтеся правил під час сигналу тривоги

та спускайтесь в укриття!

Бережіть себе!

Записів з 1 по 10Всього: 113