"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Проведення тренінгу в Центрі пробації

В Центрі Пробації –Держпром, 4 під’їзд, 2 поверх 12.03.2019 р. відбувся тренінг «Позитивні стосунки» в якому брали участь представник Пробації по Слобідському району, фахівець Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова.

В Центрі Пробації для осіб, засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі - мешканців Слобідського району, молодих осіб до 35 років, було проведено груповий захід щодо подалання складних життєвих обставин.

Метою заходу було запобігання скоєнню повторних злочинів крізь підвищення здатності суб’єктів пробації змінювати прокримінальне мислення.

З підобліковими було проведено 2 інтерактивні гри на зміну прокримінальної поведінки на позитивну в сучасних умовах життя. Учасники мали змогу обирати в грі, в реальних ситуаціях шляхи вирішення поставлених завдань з позитивними змінами без обрання кримінальних проявів. Охоплено 5 осіб.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Щоб не потрапити на стежку біди

На базі Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова 25 лютого 2019 року спільно із представниками Немишлянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області для суб’єктів пробації молодіжного віку проведено пізнавально-профілактичний захід, направлений на інформування про наслідки вживання наркотичних засобів та виховання морально-етичних правил поведінки у повсякденному житті.

Психолог Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова Ольга Гриценко розповіла присутнім про види психотропних речовин та ризик для життя і здоров’я людини в разі їх вживання. Під час заходу обговорено історію виникнення наркотиків, фактори, які впливають на початок їх вживання, заходи попередження наркоманії та способи боротьби з руйнуючим людину лихом. Наприкінці зустрічі провідний інспектор Немишлянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Анастасія Кірякова подякувала усім присутнім за участь і зазначила:

«Пам`ятайте, наркотики – це загибель. Якщо раптом у Вас виникне спокуса спробувати їх – пригадайте нашу годину спілкування, щоб не потрапити на стежку біди!».

Київський р-н

Зручний формат спілкування для молоді та дорослих

На базі районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області відбулася чергова профілактична бесіда з підобліковими особами молодіжного віку, до якої залучилися і фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова.

Причиною правопорушень серед підлітків найчастіше є те, що вони не усвідомлюють всю серйозність незаконних дій і вважають їх небезпечною і захоплюючою грою. Підліткові правопорушення можуть бути різними, починаючи від незначної крадіжки чи хуліганства і закінчуючи більш тяжкими злочинами, а отже і покарання за них варіюються від умовного засудження до серйозного терміну з відбуванням у колонії.

Профілактичні бесіди з підлітками, які отримали умовний термін за ті чи інші правопорушення, мають на меті запобігти повторенню подібної ситуації у майбутньому. Також вони допомагають зорієнтувати сучасну молодь на правильний життєвий шлях, знайти себе у роботі, улюбленому хобі, різноманітних інтересах.

Формат проведення бесіди «питання-відповідь» залишився незмінним, що дало змогу всім бажаючим прийняти участь у обговоренні таких актуальних проблем, як працевлаштування молоді, налагодження соціальних зв’язків із суспільством, реалізація себе та своїх здібностей у сучасному світі, взаємовідносини з близькими людьми та у робочому колективі. Під час групової бесіди особам, що перебувають на обліку Київського районного сектору, також було роз’яснено щодо послуг, які надає Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

На заході особи молодіжного віку мають змогу отримати безкоштовну юридичну чи психологічну консультацію. Якщо у них є діти чи їхні сім'ї перебувають у складних життєвих обставинах, працівники Центру можуть взяти родину під соціальний супровід, сприяти отриманню посильної гуманітарної допомоги одягом, взуттям, продуктами харчування, а також допомогти в організації культурно-освітнього дозвілля сім’ї.

Вже вкотре представники Державної установи «Центр пробації» в Харківській області та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова впевнилися, що зустрічі у такому форматі мають максимальну користь для обох сторін. Дорослим вони допомагають краще зрозуміти прагнення і бажання молодого покоління, а молоді – знайти відповіді на важливі питання і впевнитися, що їм завжди є куди звернутися за допомогою.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Спільна робота з молоддю

Взаємодія Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова та Новобаварського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації»

В ході взаємодії Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова та Новобаварського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, з особами, які перебувають на Обліку кримінально-виконавчої інспекції, спеціалістами центру проводиться соціально-профілактична, інформаційно-просвітницька робота спрямована на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя, навичок безпечної поведінки та попередження розповсюдження інфекційних хвороб, популяризацію сімейних цінностей, профілактику соціального сирітства шляхом розповсюдження соціальної реклами, проведення консультацій, групових та масових заходів із залученням громадських  та благодійних організацій.

Записів з 1 по 4Всього: 4