"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Превенція злочинності

     За даними Державної служби статистики в Україні невпинно зростає рівень злочинності. Вагому часту в якій посідає рецидив та повторність злочинів.

        Спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району м. Харкова разом з працівниками Основ’янського районного сектору органу пробації 15.09.2017 року проведено семінар серед осіб засуджених до відбування покарань не пов’язаних з позбавленням волі спрямований на профілактику вчинення нових правопорушень.

     Осіб, залучених до семінару було ознайомлено з основними положеннями норм Кримінально-виконавчого та Кримінального кодексів України. Роз’яснено права, законні інтереси та заходи заохочення, що застосовуються до осіб які належним чином виконують покладені на них обов’язки.

          Повідомлено про негативні наслідки вчинення нового правопорушення чи злочину та наведено цікаві приклади з судової практики.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Свято 1 вересня в "Качанівській виправній колоній № 54"

 

День Знань – це свято не тільки для малечі, а й для тих, хто приступає до занять у новому навчальному році. Серце переповнюють почуття радості, шкільна пора…Це свято відбулося в Качанівській виправній колонії №54 для жінок саме 1 вересня, а у якості почесних гостей було запрошено директора та фахівця із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова.

    В Качанівській ВК до занять приступлять жінки 10 та 11 класу, учениць та гостей привітала директорка школи та вчителі.  Заступник начальника колонії зазначив, що, навіть за гратами, за бажанням можна отримати повну середню освіту та потім продовжити навчання у виші. Директор ЦСССДМ привітала жінок з початком отримання знань та запросила після звільнення до мережі соціальних Центрів за місцем мешкання. А на знак поваги всі присутні мали можливість послухати пісні у виконанні дівчат у національному українському вбранні про школу, любов та Україну- співочу країну.

    Для навчання відсутні заперечення та кордони, шлях до наук тернистий, але широкий та шанований. Можна зазначити, що ті хто обирають навчання – завжди молоді душею.

Записів з 1 по 2Всього: 2