"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

«Безпечна міграція»

В центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова було проведено тренінг на тему «Безпечна міграція»

Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

Програма протидії торгівлі людьми МОМ в Україні розпочала свою роботу в 1998 році з метою допомогти Уряду України та громадськості у зусиллях із протидії торгівлі людьми та забезпечення доступу постраждалих до допомоги та правосуддя.

Саме цій темі був присвячений тренінг на базі ЦСССДМ. Тренінг мав назву «Безпечна міграція», до якого були залучені клієнти центру з  категорії КВІ. Були охоплені гострі теми, які пов’язані з актуальними проблемами сьогодення, такі як : « Що таке безпечна міграція», « Торгівля людьми», « Як не опинитися в групі ризику», « Міфи та факти торгівлі людьми», « Які наслідки цієї проблеми».  На останнє клієнти подивилися інформаційний фільм на актуальну тему, кожен знайшов для себе корисні нові знайомства та поділився один з одним своїми враженнями та знаннями, які закріпили на даному заході.

Записів з 1 по 1Всього: 1