"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Група взаэмопідтримки для учасників бойових дій

Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова проводиться постійна робота з учасниками бойових дій, що повернулися до мирного життя.

 Головні виникаючі проблеми - це самоізоляція учасника АТО, яка викликана набутим досвідом, незадоволення, викликане очікуваннями від повернення і реальним результатом, упереджене ставлення суспільства, в тому числі і роботодавців, проблеми в сім'ї.

Чоловіки найчастіше стикаються з нерозумінням того, що відбувається з їх почуттями, і вони замикаються в собі, шукають заспокоєння поза родиною. Частина людей, що потрапляє на війну, потім повертається, а відносини з близькими псуються.

Особливість українців в тому, що вони не звикли звертатися за психологічною допомогою, а залишаються з своїм станом на самоті та замикаються в собі. З негативними наслідками, до яких призводить такий вибір, стикається все українське суспільство.Тому важливою задачею є привернення уваги до послуг Центру та мотивація клієнтів до їх отримання.

Співробітниками Центру проводиться роз’яснювальна робота з учасниками бойових дій та членами їх сімей, анонсуються заходи, що здійснюються на базі Центру спільно з благодійним фондом «Лада». - Працює постійно діюча група взаємопідтримки, направлена на відновлення соціальних контактів, особистісного статусу та соціальної ролі в сім’ї, втрачених в результаті перебування в стресових обставинах. За участю психолога учасники проводять аналіз і корекцію проблем сімейного спілкування, виявляють конфліктогенні зони, знаходять альтернативні шляхи виходу та нові рішення.

Записів з 1 по 1Всього: 1