"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Біля вогню Братської могили загиблих воїнів.

Напередодні дня Великої Перемоги, 7 травня 2019 року, спеціалісти центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова разом з мешканцями Новобаварського району долучилися до шанування пам'яті тих, хто поліг у боротьбі з окупантами у Другій світовій війні.

Урочистості проходили біля вогню Братської могили, що знаходиться на вулиці Тимирязєва.

Схиляємося перед мужністю воїнів, віддаємо данину людям, у кого до цих пір болять рани, завдані війною.

Вітаємо всіх ветеранів з Перемогою та жителів міста зі святом! Нехай мир і спокій завжди живуть в ваших душах, нехай світле свято Перемоги додасть вам сил і натхнення.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Станція

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова за сприяння  соціального партнера - театру "Може бути" - запросив отримуваців послуг з сімей учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції на перегляд спектаклю "Станція "Безкінечна".

Квітневий вечір – чудовий час, щоб присвятити його відвіданню спектаклю в театрально-концертному центрі, розташованому в малому залі Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Віталійовича Лисенка. Цього разу наші давні соціальні партнери – театр «Може бути» –  запросив отримувачів послуг з сімей внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції на свій спектакль «Станція «Безкінечна»».

Дійові особи намагаються осмислити своє життя, вчинки, емоції:  які межі у розрізненні понять добра і зла, у чому сенс життя – у збагаченні, здійсненні мрій, досягненні мети, гармонії між близькими людьми, міцній сім’ї з дітьми? Без сумніву, такі питання виникають кожного дня у кожної людини, торкаючись найтонших струн душі. Герої постановки змогли зачепити ці струни, тому під час перегляду інколи не можна було втримати усмішку, а інколи – сльози. Варто згадати, що створенню потрібного настрою сприяли також музичний супровід і відео не великому екрані, які  були елементами постановки. Можна впевнено стверджувати, що режисер, актори, а також усі, задіяні до постановки, досягли мети – примусили замислитися глядачів, що наше життя – безцінне, і треба радіти кожній прожитій миті, бо вона – неповторна! Приємно, що запрошені були дуже вдячні за надану їм можливість відвідати театр і побачити цей чудовий спектакль.

Київський р-н

Вісточка для сина

У суботу, 6 квітня, на базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова відбулася зустріч групи взаємодопомоги сімей загиблих в Операції Об’єднаних Сил (ООС).

Захід проходив у рамках великого соціального проекту «Родинне коло Харківщини», під керівництвом члена Координаційної ради проекту і провідного психолога Центру Олени Нурєєвої та за участі практичних психологів.

Зустріч групи взаємодопомоги пройшла у теплій та дружній атмосфері, що сприяло активному спілкуванню всіх її учасників. Присутні ділилися один з одним труднощами, з якими доводиться боротися кожного дня, пам’яттю про загиблих та маленькими радощами, котрі допомагають їм жити сьогодні.

Зустріч батьків загиблих учасників ООС проходила напередодні великого християнського свята – Благовіщеня Пресвятої Богородиці, в останню поминальну суботу перед Великоднем, що не було випадковістю.

«Це дуже важливо для батьків загиблих, тому що такі зустрічі підтримують їх, не дають піти глибоко в себе, у свої страждання, дають відчуття приналежності. Ми постійно проводимо такі заходи, щоб батьки мали змогу поспілкуватися між собою, поділитися своїми переживаннями з іншими, знайти пораду»,  зазначила Олена Нурєєва.

Окрім обговорення наболілих питань, родичі загиблих зробили своїми руками пташок – символів приходу весни, які за традицією можуть передати звістку в інший світ, де зараз знаходяться їхні діти. Творча частина зустрічі ще більше згуртувала присутніх та допомогла кожному із них хоча б на деякий час відволіктися від повсякденних проблем. Зроблені пташки після спільного фото всі батьки забрали із собою на згадку.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова висловлює велику подяку всім учасникам соціального проекту «Родинне коло Харківщини» за надану підтримку та щире бажання допомогти людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Записів з 1 по 3Всього: 3