"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Турнір з шахів

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова запросив узяти участь у турнірі з шахів дітей батьків, які є учасниками бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

Діти батьків, які є учасниками бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції та отримують соціальні послуги в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району міста Харкова, взяли участь у шаховому турнірі. Школярі демонстрували свою майстерність у цій давній грі, яка розвиває логічне мислення, розумові здібності, увагу, пам’ять та інтелект. Переможці отримали грамоти і сертифікати на безкоштовне відвідування атракціонів у парку імені Горького, мотузковому парку, на перегляд новинок мультиплікації в мережі кінотеатрів «Кіноленд». Це змагання стало чудовою можливістю поспілкуватися батькам під час гри дітей, а школярам – показати, що можна досягти майстерності, незважаючи на свій юний вік.

Учасники були вдячні Центру та його соціальному партнеру – Адміністрації Шевченківського району міста Харкова – за надану можливість позмагатися і отримати призи, які дозволять приємно провести вільний час, і водночас, стануть стимулом для подальшого розвитку і підвищення рівня гри в шахи.

Київський р-н

Добро від щирого серця

Цього року в Україні з’явилося ще одне сімейне свято – День тата, яке віднині має статус офіційного і відзначається у третю неділю червня.

Напередодні святкування Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова запросив до себе родину загиблого учасника бойових дій Костянтина Владиславовича Левіна, якій дійсно є чим пишатися, і що згадати після багатьох років спільного життя.

«Батько завжди був добрий, він навіть не міг підвищити голос на мене, якщо я навіть щось зробила не так. У нього добро завжди йшло від щирого серця – ось, що я найбільше запам’ятала про нього і вже ніколи не забуду», – згадує донька загиблого учасника бойових дій Костянтина Левіна, Євгенія.

Зараз родина Левіних мешкає в Київському районі міста Харкові. Вдова, Олена Миколаївна Левіна, працює менеджером у приватній фірмі, а донька навчається на третьому курсі Коледжу Національного фармацевтичного університету.

«Одружилися ми з Костянтином в 2000 році, а вже через рік у нас з’явилася донечка, яку він все своє життя любив просто до нестями», – говорить Олена Левіна. «Навіть я інколи дозволяла собі підвищити голос чи накричати за щось, а він – ні, ні в якому разі. У нього була дійсно неймовірна любов до своєї дитини, яку дуже рідко зустрінеш у світі».

Відразу після весілля молодий чоловік постійно радував свою дружину смачними стравами, приготованими власноруч. Вмів готувати майже все, але найкраще у нього виходила фарширована щука та курка, запечена у духовці – коронні страви, якими Костянтин полюбляв частувати гостей родини.

Сімейні мандри на море влітку, святкові вечері у теплій домашній атмосфері, рибалка за містом на вихідних, гра у футбол, збір та консервація грибів, туристичні походи з наметом і смачною кашею – спільних розваг у родини просто не перерахувати. Батько був не просто головним у сім'ї, а справжнім організатором і ідейним натхненником, який не міг довго залишатися на одному місці і весь час прагнув нових емоцій та відкриттів.

Окрім цього Костянтин Левін був надзвичайно обдарованою людиною. Спочатку він закінчив музичну школу, а в роки юності грав на гітарі та був учасником місцевої рок-групи. До призову на військову службу у 2014 році, працював у ремонтній бригаді – займався ремонтами у будинках. Майстер на всі руки – саме так в декількох словах можна охарактеризувати цю чудову та дійсно неординарну особистість.

«Костянтин був надзвичайно веселою, компанійською та активною людиною», – розповідає з теплою посмішкою на обличчі вдова загиблого, Олена. «Про таких ще говорять, що він спішив жити. Жити і любити, дарувати добро людям і не залишати поза увагою тих, хто потребує підтримки. І не важливо, близька це людина чи ні – його серце завжди було відкрите для добра і допомоги іншим».

А ще Костянтин Левін дуже любив і поважав своїх батьків, які в цьому році відзначили золоте весілля – п’ятдесят років спільного життя. Свого часу він також хотів прожити зі своєю родиною стільки ж років, але нажаль, цій мрії не судилося збутися. 13 квітня 2016 року, приблизно за тиждень до свого звільнення за наказом, він загинув від снайперської кулі біля селища Зайцеве, Бахмутського району, Донецької області. Костянтину Владиславовичу Левіну було всього сорок шість років.

Страшна звістка завдала непоправного удару всім членам родини, близьким та знайомим людям, які знали чоловіка особисто і ще довго не могли повірити у жахливу реальність. Відтоді минуло вже п’ять років, але невгамовний біль утрати не покидає серця тих, кому Костянтин Левін був турботливим сином, люблячим чоловіком, дбайливим батьком, надійним другом чи просто хорошим знайомим.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова висловлює щиру вдячність родині Левіних за цікаву розмову, а також від усього серця вітає всіх татусів з їхнім офіційним святом.

Записів з 1 по 2Всього: 2