"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Театр

Театр "Сахалін" з нагоди Дня матерів запросив жінок - дружин учасників бойових дій у зоні проведення АТО на виставу з інтригуючою назвою "Дорослі ігри".

З нагоди Дня матері, який цього року відзначається 13 травня, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова за сприяння нашого соціального партнера — харківського театру “Sa Xa Lin Ua” — запросив матусь — дружин учасників бойових дій у зоні проведення АТО на спектакль “Дорослі ігри”. Незважаючи на інтригуючу назву, його сюжет розкриває тему людських стосунків, зокрема між чоловіком і жінкою, а також між друзями, які знайомі і дружать змалечку. Чи можливі варіанти повної довіри і відвертості між людьми, які є друзями або пов’язані шлюбом? На такі важливі питання герої вистави намагаються дати відповідь. Піднята тема є дуже актуальною і життєвою для родин, де чоловіки (а інколи і жінки) виїжджають у зону АТО на тривалий час, а повертаються, як правило, з ознаками психічної нестабільності після побаченого і відчутого. Дуже приємно після проведення таких заходів отримувати від клієнтів слова подяки, особливо коли на виставу запрошено жінок-матерів, адже мати, матуся — найкращі слова у світі. І чудово, що існує такий день, присвячений саме мамам, коли можна привітати їх, так би мовити, з професійним святом, адже мама — це не просто слово, це постійна щоденна праця, якщо хочеш, щоб твоя дитина виросла здоровою і щасливою!

Київський р-н

Чужої біди не буває

Саме під таким гаслом з 2014 року в нашому місті працює соціальний проект «Родинне коло Харківщини».

21 квітня на базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова пройшла група в підтримку сімей, що постраждали від Антитерористичної операції на сході України. У заході прийняли участь психологи-волонтери соціального проекту та матері загиблих учасників АТО, що мешкають в м. Харкові та Харківській області.

Перша частина заходу проходила у форматі тренінгу, під час якого всі учасники отримали психологічну підтримку в проживанні біди, відновленні соціальних зв’язків із суспільством та душевної рівноваги після трагедії.

У другій частині групи присутні долучилися до роботи творчої майстерні та власноруч змайстрували «мішечки з ресурсами групи», поклавши до них елементи психологічної підтримки оточуючих.

Кожен учасник ділився з іншими тим, в чому він може надати допомогу, поміщаючи в свій мішечок відповідні речі: квіти, геометричні фігури, абстрактні вироби. Всі творчі доробки були змайстровані власноруч з допомогою тканини, яскравих стрічок та пластики.

Подібні групи підтримки соціальний проект «Родинне коло Харківщини» проводить кожного місяця, надаючи моральну та психологічну підтримку матерям загиблих у бойових діях на сході країни.

Записів з 1 по 2Всього: 2