"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Холодногірський (Ленінський) р-н

Методична нарада з питань роботи з родинами учасників бойових дій

На базі Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова було проведено нараду для працівників Центрів для сімей, дітей та молоді м. Харкова з питань роботи з родинами учасників бойових дій Операції об'єднаних сил (ООС).

Участь у нараді взяли директорка Харківського міського Центру соціальних служб «Довіра», директори та спеціалісти міського та районних Центрів соціальних служб м. Харкова. Директоркою Холодногірського Центру соціальних служб був представлений аналіз діяльності Центру по роботі з сім’ями, з дітьми та особами, які перебувають у складних життєвих обставинах, за 2018 рік. Також були висвітлені питання законодавства України щодо правового захисту учасників бойових дій та членів їх сімей, інвалідів війни та родин загиблих в зоні ООС; організації надання соціальних послуг учасникам бойових дій та членам їх сімей, особам з інвалідністю внаслідок війни та родинам загиблих в зоні ООС.  Представлена  одна з методик практичної роботи сім’ями УБД  «Форум-театр» – інноваційна технологія групової психологічної допомоги в кризових ситуаціях. Представник Центру "Довіра" надано методичні рекомендації щодо роботи з учасниками бойових дій та їх сім’ями.

Обмін досвідом спеціалістів Центрів – необхідна частина професійної діяльності. Накопичення знань, розвиток навичок, збільшення інформації щодо методів і форм надання соціальних послуг спеціалістів покращують ефективність діяльності Центру вцілому. Висловлюємо подяку керівництву та всім учасникам наради за участь та обговорення теми наради.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Романсу сріблясті струни

Члени родин учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, які є клієнтами Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова, мали змогу безкоштовно відвідати програму Харківської філармонії "Романсу сріблясті струни".

Харківська філармонія - соціальний партнер Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова – запросив наших клієнтів - членів родин учасників антитерористичної операції, на безкоштовний перегляд своєї програми «Романсу сріблясті струни». Слухачі із задоволенням насолоджувалися аріями із мюзиклів, які увійшли до золотого фонду світової музики, а також відомими шлягерами з репертуару Клавдії Шульженко, творчість якої безпосередньо пов’язана з нашим улюбленим Харковом. Висловлюємо величезну подяку нашому соціальному партнеру за можливість долучитися до чаруючого світу музики!

Записів з 1 по 2Всього: 2