"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Льодове королівство

Програму "Льодове королівство", представлену у Харківському державному цирку, відвідали члени родин учасників антитерористичної операції, які перебувають на обліку в Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова

З нагоди чудового свята – Дня Святого Миколая – Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова запросив маленьких членів родин учасників антитерористичної операції на безкоштовний перегляд вистави «Льодове королівство», представлене у Харківському державному цирку. Глядачі із задоволенням побачили чарівне феєричне шоу талановитих артистів, які показали різні номери циркового мистецтва. Найбільше захоплення, особливо у маленьких відвідувачів, звичайно, викликали виступи дресованих тварин – ведмедів, мавпочок, собачок, кішечок. Вони доводили, що кожен з них є зіркою, вартою дружніх щирих оплесків! Так приємно, коли є можливість подивитись і здивуватись безмежності людського таланту та фантазії, що переносить хоча б на деякий час до чарівного льодового королівства!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Соціальна історія багатодітної родини

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова сприяв в отриманні різних видів допомоги багатодітній родині учасника бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

Яке цікаве життя! Буває так, що спочатку співробітники Центрів допомагають тим, хто цього потребує, а потім може статися так, що і самим може бути така ж допомога  необхідна. В одному з районних центів нашого міста працювала чудова співробітниця, яка з радістю співробітничала з соціальними партнерами, щоб допомогти вирішити проблеми клієнтів. Але життя триває, змінюється. Минули роки, її чоловік брав участь у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції, вона стала багатодітною матір’ю. І сама стала нашою клієнткою, і тепер уже наш Центр сприяє у вирішенні проблем багатодітної сім’ї, де тато є учасником бойових дій. Окремо хочемо висловити щиру подяку голові Благодійної організації «Благодійний фонд «Заради життя»» Товченко Ользі Петрівні. Завдяки її великому серцю і добрій душі для двох молодших дітей було виділено матеріальні кошти у розмірі 2000 грн для купівлі дитячого харчування, регулярно надається допомога засобами гігієни для дітей, дитячим харчуванням. Завдяки Центру жінка та її старша донька отримали гуманітарну допомогу одягом. Татові була надана допомога у пошуку роботи та працевлаштуванні. Результат такої роботи наповнює серце радістю і надає відчуття щастя і користі від зробленого! А на фото – чарівні маленькі янголятка – молодші дітки!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Турнір з міні-футболу

Учасники бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції - клієнти Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шевченківського району м. Харкова - взяли участь у турнірі з міні-футболу.

Клієнти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району, які є учасниками бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, взяли участь в аматорському турнірі з міні-футболу, які проводився спільно з Шевченківською районною організацією ветеранів АТО. Наполегливість і азарт допомагали побратимам боротися за перемогу.  Гарний настрій  і задоволення від гри були бажаними гостями на заході. Чудовим додатком виявилася прекрасна сонячна осіння погода. Чоловіки змагалися, об’єднавшись у команди, а переможці були нагороджені медалями та пам’ятними призами. Приємно, що таке свято спорту допомагає об’єднати бойових побратимів і дозволяє їм весело і корисно провести дозвілля!

Записів з 1 по 3Всього: 3