"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Приватна вечірка

Клієнти нашого Центру відвідали в Будинку актора виставу "Приватна вечірка".

Давній соціальний партнер нашого Центру — харківська трупа “Театр у театрі”, яка виступає на сцені Будинку актора, — знову запросив наших клієнтів з родин учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб на перегляд своєї вистави “Приватна вечірка”. Незвичним є формат дійства: це не спектакль у звичному розумінні цього слова, а інтерактивне спілкування, яке відбувається між акторами, музикантами і глядачами. Кожен присутній може взяти участь у виставі, виконавши невелику роль — постановка є своєрідним колажем, зітканим з уривків літературних творів авторів різних епох — від “Гамлета” Шекспіра, “Майстра і Маргарити” Булгакова до творів сучасного автора Євгена Гришковця. І актори, і глядачі-учасники, і музиканти, які також стали повноправними учасниками вистави, змогли створити атмосферу свята і позитиву, отриманого від перегляду і участі у постановці. Такі емоції є вкрай необхідними для наших клієнтів, у яких наявні психоемоційні розлади внаслідок тих сумних подій, які мале місце в їхньому житті.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Консультативна зустріч «Соціальні пільги та права учасників бойових дій в зоні АТО»

24 січня спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова на базі громадської організації БФ «Лада»  проведена консультація для учасників бойових дій та їх сімей, з теми: «Соціальні пільги та права учасників бойових дій в зоні АТО».

Учасникам бойових дій та їх сім’ям було роз’яснено усі їх права, якими вони можуть користуватися.Безпосередньо перелік пільг, що передбачені для учасників бойових дій, передбачений у ст. 12 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».  У ході консультації були роз’яснені усі аспекти надання пільг. 

Також кожний бажаючий скористувався індивідуальними консультаціями з психологом. Запити були різні: скорегувати сприйняття мирного життя, допомогти подолати негативні емоції, навчити рідних сприймати його таким, яким він став. Довіра до спеціалістів отримана, розпочата робота.

Зустріч була проведена за допомогою громадської організації БФ "Лада".

 

Записів з 1 по 2Всього: 2