ХМЦСССДМ «Довіра»

Воркшоп «Я можу!»

За підтримки Департаменту праці та соціальної політики  Харківської міської ради 16 січня 2020 року Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» організовано та проведено захід «Я можу!» дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах м. Харкова.За підтримки Департаменту праці та соціальної політики  Харківської міської ради 16 січня 2020 року Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» організовано та проведено захід «Я можу!» дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах м. Харкова.

Всі ми в дитинстві, де б не жили, в повноцінній сім’ї, прийомній сім’ї або в інтернатному закладі, вірять в дива. Але чим старшими ми стаємо, тим менше казкового помічаємо навкруги нас. Серед отримувачів послуг Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра»  є ті, кому віра в дива найважливіша, це підлітки, та молоді люди з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах.

Захід відбувався в форматі воркшопу – інтерактивної гри «Я можу!». Мета заходу - соціальна адаптація, підготовка до самостійного життя дітей та молоді зазначеної категорії. Крім того вони мали  можливість познайомитися, поспілкуватися,  отримати нові соціальні зв’язки.   

Наприкінці воркшопу всі учасники отримали солодкі подарунки, а команда, яка перемогла – можливість безкоштовного відвідання ковзанки. Після офіційної частини, учасники частувались гарячим ароматним чаєм зі смаколиками.

Протягом заходу хлопці та дівчата змагалися в інтелектуально-розважальних конкурсах, спілкувалися між собою та знайомилися з волонтерами, які були долучені до організації та проведення воркшопу. Деякі з учасників проявили бажання вступити до волонтерської команди Центру «Довіра».

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» висловлює вдячність за підтримку у проведення заходів для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради та соціальним партнерам:  Майстерні  «Sugar&Canela», Майстерні «Пряники від Олени Сафонової», Розважальному Центру «Шато-ледо»  та волонтерам Центру «Довіра».

 

Бажаємо колективам наших партнерів міцного здоров’я, благополуччя,

подальших успіхів у роботі!

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Світові хіти зимових свят

Отримувачі послуг Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова з числа сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, 14 січня 2020 року мали змогу відвідати Харківський національний театр опери та балету ім. М.В. Лисенка. 

В програмі заходу прозвучали композиції, які асоціюються з новорічно-різдвяними святами. Всі присутні поринули у зимову казку, відчули  затишний і святковий настрій. Метою організації подібних зустрічей є залучення осіб до культурних заходів та отримання емоційного розвантаження від повсякденних труднощів.

Висловлюємо подяку адміністрації ХНАТОБу за безкоштовне відвідування театру особам пільгових категорій.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Новорічні солодкі подарунки дітям

За сприянням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району діти із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, отримали новорічні подарунки, які були надані  ООО «Тайфун-2000» та ТОВ "Чигиринов".

 

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят, з проханням про надання гуманітарної допомоги у вигляді святкових харчових наборів для сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, ЦСССДМ Холодногірського району звернувся до підприємств району.

На запит відгукнулися виробничний концерн ООО «Тайфун - 2000» та ТОВ "Чигиринов". Підприємством були надані сотні солодких десертів, що були розподілені серед найвразливіших отримувачів послуг. Діти та їх батьки отримали задоволення від солодощів та несподівану радість від уваги до себе.

Всі сім'ї та працівники Центру висловлюють щиру подяку керівництву ООО "Тайфун - 2000", ТОВ "Чигиринов" та сподіваються на подальшу плідну співпрацю щодо соціальної підтримки сімей з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах.

Холодногірський (Ленінський) р-н

Новорічна акція

Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова у рамках проведення присвяченої новорічно - різдвяним святам акції "Подаруй дітям казку" було влаштовано відвідування сім'ями, що опинились у складних життєвих обставинах, дитячої новорічної вистави у Театрі Музичної комедії.

З нагоди новорічно-різдвяних свят Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Холодногірського району м. Харкова, спільно з Благодійниою організацією  "Благодійний фонд «Лада», було запропоновано театрам району приєднатись до акції "Подаруй дітя казку". За сприянням Харківського Академічного Театру Музичної комедії, на захід було запрошено  30 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Діти та батьки мали нагоду відвідати дві вистави "Пітер Пен". Висловлюємо щиру подяку керівництву Театру Музичної Комедії за подаровані дітям хвилинки радості.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Продовження свят

Діточки найбільш за  всіх люблять новорічні клопоти та новорічні подарунки. Вони  дуже чекають свят і сподіваються, що вони триватимуть якнайдовше!

Найбільше задоволення — бачити радісні, усміхнені дитячі обличчя. Тому в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова відбулося поздоровлення дітей з новорічними та різдвяними святами. Діткам з числа сімей, які перебувають на обліку в Центрі, разом з добрими побажаннями було вручено солодкі подарунки, отримані за сприянням керівництва Харківської міської ради. Сподіваємося, що діточок чекає дуже насичений рік, сповнений успіхів і нових досягнень.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Підтримка родин

В скрутні часи завжди потрібна допомога близьких.

Своєю допомогою кожен може показати не тільки доброту свого серця, але ще й покращити життя інших. Бо якщо людина просить допомоги — значить має певні труднощі на життєвому шляху. 

В Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова триває видача гуманітарної допомоги, отриманої за сприянням небайдужих мешканців Новобаварського району та БО БФ «Станція Харків».

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Новорічна казка

Під час зимових канікул, за сприянням Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Основ`янського району м. Харкова, хлопчики та дівчатка з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах,  разом  з  батьками  відвідали  Харківський  державний  академічний  театр  ляльок ім. В.А. Афанасьєва й отримали багато нових вражень та  солодкі новорічні подарунки.

На початку Дід Мороз зі Снігуркою привітали із святами маленьких відвідувачів, разом з ними танцювали та веселились прямо у глядацькому залі.  А потім дітлахи поринули у світ казкових зимових пригод разом з персонажами казки Г.Х. Андерсона «Снігова королева». Завдяки новітнім розробкам та технологіям вистава дуже вразила дітей.

Задоволені дорослі та малеча висловили подяку фахівцям Центру та з нетерпінням чекають на нові незабутні зустрічі!!! 

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Святкова театральна вистава

Ортимувачі послуг Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова, що опинились в складних життєвих обставинах, 09.01.2020 року відвідали Харківський національний театр опери та балету ім.. М.В. Лисенка. 

У програмі перегляду була опера «Оле-Лукойе», постановка була у виконанні дитячих колективів. Діти та батьки мали змогу побачити яскраву виставу за мотивами дитячих казок Русалонька, Снігова королева та інших.

Всі присутні були у захваті від яскравих костюмів виконавців, добрих пісень з дитячих казок, мали змогу знизити напруження та отримати вітання з зимовими святами.

Виражаємо подяку адміністрації ХНАТОБу за можливість безкоштовного відвідування спектаклю сім’ям пільгового контингенту.

Київський р-н

Від замкнутого життя до яскравого визнання

Сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах із тих чи інших причин, завжди потребують державної допомоги та підтримки, а особливо, коли в них виховуються маленькі діти.

Одна із таких сімей знаходиться на обліку в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова з 2017 року. Фахівці Центру тісно співпрацюють з усіма членами родини – матір’ю, батьком та їхнім неповнолітнім сином, надаючи їм цілий комплекс різних послуг, в тому числі і юридичних.

На момент звернення за допомогою до Центру, мати хлопчика не мала паспорту і тому не могла зареєструвати дитину згідно чинного законодавства України. Маленький Вадим до семи років не відвідував дитячий садок і постійно знаходився вдома. Відсутність коштів та необхідних документів не давали йому нормально адаптуватися у суспільстві і спілкуватися з однолітками.

За сприяння провідного юрисконсульта Центру згодом біологічний батько хлопчика встановив батьківство через суд, а дитина отримала свідоцтво про народження, картку платника податків і пішла до першого класу місцевої школи. Завдяки тісній співпраці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова з Громадською організацією «Ротарі клуб «Харків Мрія», хлопець отримав чудову можливість безкоштовно набути майстерність у грі з футболу та показати свої вміння під час командних поєдинків із іншими районами міста.

Влітку, протягом декількох місяців в рамках реалізації соціального проекту «Дитячо-юнацький футбольний турнір «Мій старт» він приймав участь у тренуваннях на ОСК «Металіст», за що отримав м’яч у подарунок, а його команда зайняла третє місце у вирішальному футбольному поєдинку. Варто зазначити, що після спокійного, навіть дещо занедбаного способу життя, хлопчик буквально розквітнув на очах. У нього з’явилися нові друзі та улюблене хобі, він навчається у школі разом з іншими хлопцями та дівчатами, постійно розвиваючи свої таланти та здобуваючи необхідні знання для успішного майбутнього. Після шкільних занять Вадим займається вдома з репетитором – працівник Харківського обласного благодійного фонду «Соціальна служба допомоги» декілька разів на тиждень проводить для нього заняття з англійської та української мови, а також приділяє увагу розвитку творчих здібностей з малювання, аплікації та ліплення.

«Вадим із нетерпінням чекає наступного приходу репетитора і завжди старанно виконує всі домашні завдання», – радіє за успіхи сина Оксана Миколаївна. – «Ми дуже задоволені, що спільні зусилля – наші, як батьків, і фахівців Центру, як державної організації, дали швидкий і позитивний результат. Я вірю, що мій син здійснить свою давню мрію і буде грати у футбол, як справжній професіонал».

Нажаль, зараз родина хлопчика не має фінансової можливості сплачувати вартість тренувань у дитячо-юнацькій футбольній спеціалізованій школі ФК «Металіст 1925» і він тимчасово змушений припинити заняття.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова висловлює щиру вдячність за надану допомогу Громадській організації «Ротарі клуб «Харків Мрія» і Харківському обласному благодійному фонду «Соціальна Служба Допомоги», а також звертається до усіх небайдужих людей із проханням допомогти хлопчику здійснити свою давню мрію – стати справжнім футболістом. Якщо хтось виявить бажання допомогти дитині і надалі займатися улюбленою справою – грати у футбол, ви можете зв’язатися з фахівцями Центру, які нададуть всю необхідну інформацію про родину хлопчика.

Київський р-н

Смачні та теплі подарунки до свят

Сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, які проживають на території Київського району міста Харкова, отримали гуманітарну допомогу до новорічних свят.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Заради життя» провела передсвяткову акцію і зібрала для родин, що потребують підтримки, необхідні речі повсякденного вжитку та продукти харчування. Вручення корисних та смачних подарунків відбулося на базі благодійної організації, яка запросила до себе батьків разом із дітьми на сімейний захід.

Близько десяти родин окрім солодощів та продуктів харчування, також отримали сезонний одяг та взуття. Теплі зимові куртки, штани, светри, футболки, чобітки для дітей та дорослих – все це представники благодійної організації вручили сім’ям напередодні новорічних свят. Також до подарункових наборів увійшли засоби гігієни, підгузники, дитяче харчування та вологі серветки.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова висловлює щиру вдячність Благодійній організації «Благодійний фонд «Заради життя» за плідну співпрацю та надану допомогу сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Записів з 1 по 10Всього: 55