Корисні посилання

Архів

ХМЦСС «Довіра»

Продовжуємо надавати соціальні послуги

Шановні отримувачі послуг та партнери, звертаємо вашу увагу, що Харківський міський центр соціальних служб «Довіра» продовжує надавати соціальні послуги та здійснює прийом громадян безпосередньо у відділах соціальної роботи по районам м. Харкова.

У зв’язку з дією в Україні воєнного стану та небезпекою через можливі обстріли м. Харкова прийом громадян здійснюється за попереднім записом. Контактні дані:
✔️Відділ соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова - вул. Біблика, 20/8, 093 385 79 12;
✔️Відділ соціальної роботи по Київському району м. Харкова - вул. Алчевських, 5, 098 711 55 08;
✔️Відділ соціальної роботи по Московському району м. Харкова - вул. Руслана Плоходька, 3, 063 465 88 03;                    
✔️Відділ соціальної роботи по Немишлянському району м. Харкова - вул. Танкопія, 11/1, 093 385 65 92;                 
✔️Відділ соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова - вул. Полтавський Шлях, 11, 068 066 21 88;                 
✔️Відділ соціальної роботи по Основ'янському району м. Харкова - вул. Богдана Хмельницького, 8, 068 624 52 38;
✔️Відділ соціальної роботи по Слобідському району м. Харкова - вул. Плеханівська,  42, 091 615 09 98;                                 
✔️Відділ соціальної роботи по Холодногірському  району м. Харкова - вул. Полтавський Шлях, 46, 063 524 91 45;
✔️Відділ соціальної роботи по Шевченківському  району м. Харкова - м-н Свободи, 5, 6 під’їзд, 8 поверх, 066 194 24 19.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Проведення роботи з отримувачами послуг

Відділ соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" продовжує надавати допомогу тим, хто її потребує.

Працівники Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" продовжують надання соціальних послуг їх отримувачам як у приміщенні Відділу, так  і за місцем проживання. У разі виникнення питань працівники Відділу готові Вас підтримати у цей не легкий час у межах компетенції.

Повідомляємо, що  прийом громадян у приміщенні Відділу здійснюється за адресою: м. Харків, вул. Полтавський шлях, буд. 11, щоденно з 9.00 до 13.00, за попереднім записом за телефоном: 0680662188

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Допомога домашнім удлюбленцям

Працівники Відділу Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" підримують не тільки отримувачів послуг, а й їх улюбленців. Літні люди, як ніхто, потребують особливої уваги та допомоги. Вони емоційніші та більш чуйні до чужих негараздів. Особливо, якщо справа стосується домашніх улюбленців. Тому наразі важливо також підтримувати і маленьких чотирилапих друзів та не забувати про ближніх.

Родина Іванових (призвіще змінено) є отримувачами послуг Вже тривалий час. Фахівцями Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" на постійній основі надавалася допомога: юридична, психологічна, надавалося сприяння у вирішенні різних соуіальних питань.  З початком бойових дій батьки та діти з родини евакуювалися за кордон, а бабуся прийняла для себе рішення залишитися у рідному місті, адже вдома у неї залишаються п'ять котів. Жінка вважала для себе неприйнятним залишити їх або на вулиці або раздати комусь, адже багато друзів також евакуювалися. Тому працівники Відділу продовжують підтримувати жінку та передавати їй харчування для домашніх улюбленців. А також, працівники Відділу розглянули соціальні питання жінки, надали психологічну та юридичну підтримку. Розглядається питання щодо направлення жінки до Територіального центру надання соціальних послуг.

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Дякуємо всім, хто відгукнувся на звернення!

Працівники Відділу  соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" підтримали ініціативу небайдужих громадян району та отримувачів послуг Відділу щодо надання допомоги захисникам нашої Батьківщини та  сприяння у її доставці.

Нажаль, наша Батьківщина переживає зараз складні та неспокійні часи. Допомоги та підтримки потребують усі, навіть військові. Працівники Віддіду підтримують активну громадянську позицію у допомозі ЗСУ. Зібрана допомога вже передана за належністю, нашим захисникам. Дякуємо всім, хто долучився! Віримо в найскорішу перемогу ! ????????
 

Новобаварський (Жовтневий) р-н

Пропонуємо долучитися до соціальної активності

Фахівці Відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова ХМЦСС "Довіра" пропонують мешканцям району долучитися до соціальної активності з надання допомоги близьким, знайомим, сусідам, чиє житло постраждало від ворожих обстрілів.

З оголошенням військового стану житло багатьох мешканців району було пошкоджене або зруйноване внаслідок ворожих обстрілів. Працівники Відділу також не залишаються осторонь та підтримують активну громадську позицію з допомоги мешканцям міста.
Віримо в найскорішу перемогу та бажаємо миру всім громадянам!
 
 

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Привітання з Днем учителя

Цього року 2 жовтня відзначається професійне свято педагогічних працівників - День учителя, з яким ми і поздоровляємо освітян.

Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» хоче привітати з професіональним святом усіх освітян. Традиційно воно відзначається у першу неділю жовтня. Бажаємо вихователям дошкільних навчальних закладів, учителям загальноосвітніх шкіл, викладачам вищих навчальних закладів міцного здоров’я, творчого натхнення у їхній непростій роботі, вдячних учнів, здійснення бажань, гарного настрою і, звичайно ж, мирного неба, повернення до звичайного ритму життя без стресів і негараздів. Ваша робота є вкрай необхідною, дозволяючи робити наше суспільство кращим у його стремлінні відбудувати країну і зробити її прекрасною і процвітаючою!

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Нові можливості популярного застосунку

У застосунку "Дія" введено нові функції, які дозволять користувачам спростити власне життя і зробити його більш комфортним.

Відділ соціальної роботи по Шевченківському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра» інформує, що відтепер в органах державної реєстрації актів цивільного стану доступна нова функція, яку запровадили разом Міністерство цифрової трансформації і Міністерство юстиції України. Функція полягає у використанні внутрішнього та закордонного цифрових паспортів у застосунку «Дія». Для замовлення чи отримання адміністративної послуги достатньо у застосунку поділитися цифровою копією документу.

Для цього необхідно відкрити паспорт у «Дії», натиснути на нього, потім на штрихкод. Працівник органу державної реєстрації актів цивільного стану зісканує штрихкод або вручну введе в систему 13-значний код, який розташований під ним. Потім необхідно підтвердити запит на передачу даних у застосунку «Дія». Відтак цифрова копія паспорта та електронний підпис передаються до сервісу органів державної реєстрації. Зокрема, таким чином можна навіть одружитися, якщо немає при собі звичайного паперового паспорта. Сподіваємося, надана інформація стане корисною отримувачам послуг, полегшуючи життя і роблячи його більш комфортним і пристосованим до сучасних реалій.

 

ХМЦСС «Довіра»

Право на перетин державного кордону під час воєнного стану

Харківський міський центр соціальних служб «Довіра» надає інформацію щодо перетину державного кордону громадянами України під час воєнного стану:
 

 • особи з інвалідністю за наявності довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією або посвідчення, яке підтверджує відповідний статус, або пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до законів, в яких зазначено групу та причину інвалідності;
 • особи, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю і супроводжують таких дружину (чоловіка) для виїзду за межі України;
 • особи, які мають одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи і супроводжують одного із таких батьків для виїзду за межі України;
 • особи, які здійснюють постійний догляд за особами з інвалідністю I чи II групи і супроводжують таких осіб для виїзду за межі України;
 • батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років;
 • батьки, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина, яка є особою з інвалідністю I чи II групи;
 • баби, діди, повнолітні брати, сестри, мачухи, вітчими, які супроводжують дітей з інвалідністю для виїзду за межі України, у разі їх приналежності до категорії осіб, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації;
 • особи, які потребують постійного догляду, - у супроводі одного із членів сім’ї першого ступеня споріднення за наявності документів, що підтверджують родинні зв’язки, та висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про потребу у постійному сторонньому догляді або у супроводі особи, яка здійснює постійний догляд за зазначеними особами;
 • опікуни осіб з інвалідністю, визнаних судом недієздатними, які супроводжують таких осіб для виїзду за межі України;
 • особи з інвалідністю або інші особи, які потребують постійного догляду, які проживають (перебувають) у закладах/установах незалежно від форми власності та підпорядкування і отримують соціальні послуги із стаціонарного догляду, паліативного догляду, підтриманого проживання (далі - заклади догляду), - у супроводі працівників закладу догляду, уповноважених директором закладу догляду або особою, яка його заміщує.

ХМЦСС «Довіра»

Мешканці деокупованих територій Харківщини отримують грошову допомогу

За інформацією ГУ Національної слціальної сервісної служби у Харківській області на Харківщині стартував пілотний проєкт: жителі звільнених територій отримують разову грошову допомогу в розмірі 1200 грн. Кошти виплатять всім - незалежно від віку та реєстрації місця проживання.

Перелік осіб складає відповідна територіальна громада й передає до обласної військової адміністрації. Обласна військова адміністрація спільно з громадою перевіряє та затверджує списки, які можуть доповнюватися. Виплати проводить Укрпошта.

Подальший графік виплат в населених пунктах деокупованих територій буде складатися в залежності від формування списків та безпекової ситуації в регіоні.

ХМЦСС «Довіра»

Негативний вплив контенту на дитину

До вашої уваги поради, як батькам говорити з дитиною, якщо вона поводиться з ризиком для здоров’я через вплив на неї контенту в мережі:

 • заспокоюйте дитину тим, що ви поруч, готові вислухати і допомогти;
 • наголошуйте дитині на тому, що вона зараз перебуває в безпеці;
 • слідкуйте за тоном свого голосу під час розмови. Якщо ви почнете розмову повчальним тоном, ви можете налякати дитину, і вона, швидше за все, дасть вам відповіді, які ви хочете почути, а не правду, яка з нею трапилась. Намагайтеся зробити розмову невимушеною – це дозволить дитині розслабитись;
 • ставте відкриті питання. Наприклад, «Поділись, будь ласка, що спричинило такі переживання у тебе? Що повпливало на твою поведінку останнім часом?»;
 • слухайте та чуйте. Дозвольте дитині розповідати у тому ритмі, як зараз їй хочеться. Не приймайте її слова у свій бік – дитина може висловлюватись доволі агресивно. Спробуйте почути, про що саме
 • вона говорить і що потребує зараз;
 • вона говорить і що потребує зараз;

 • уникайте суджень та звинувачень;

 • використовуйте «Я»- повідомлення. Замість «Як таке могло трапитись?» – «Я співчуваю, що тобі довелось таке пережити...»;

 • подякуйте дитині за те, що вона поділилась своїми переживаннями.

  До кого звернутися по допомогу?
  enlightenedУрядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в інтернеті 1545. Лінія була створена із метою підвищення рівня обізнаності дітей, батьків та спеціалістів, які працюють у контакті із дітьми про попередження та реагування на ризики, із якими діти можуть зіткнутися в інтернеті – анонімно, цілодобово, безплатно.
  enlightenedПсихологічна лінія підтримки на тему онлайн-ризиків (за посиланням: https://stop-sexting.in.ua/).Працює для дітей, що постраждали від онлайн-ризиків. Також за допомогою можуть звернутись батьки, діти яких постраждали через інтернет-контент.
  enlightenedКіберполіція. Заяву можна подати онлайн (за посиланням: https://ticket.cyberpolice.gov.ua/)

Записів з 1 по 10Всього: 1357