"Всі через це проходять...
Б'є - значить любить...
Це нічого не змінить...
Мені соромно...
Я боюсь..."

Не мовчи!
і тобі допоможуть

Екстрена соціально-психологічна допомога мобільних бригад у випадках насильства

Контакти у місті Харкові:

Бригада №1Бригада №2
093 795 34 53093 795 31 06
099 366 63 45099 366 63 58

безкоштовна національна
"гаряча лінія"

з попередження
домашнього насильства

0 800 500 355 (зі стаціонарного)
386(з мобільного)

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Неймовірні проекти для дітей з ЦСССДМ Немишлянського району з приводу нового навчального року.

Різноманітні подарунки, поїздки та екскурсії, які були організовані для школярів не закінчилися і тільки продовжуються!  Нові знайомства, живі веселі розмови, а також можливість розповісти як кожний провів  своє тепле літо та багато чого іншого кожен школяр може знайти для себе у ЦСССДМ Немишлянського району.

До початку шкільного року за підтримки благодійників дітям з ЦСССДМ Немишлянського р-ну були видані канцтовари та інше шкільне приладдя. Також Олег Вікторович  особисто проводить заняття і бесіди на морально-етичну тематику. На шкільні канікули також заплановані цікаві екскурсії.

 В свою чергу  благодійна всеукраїнська організація  «ДеПоль Україна» знову розпочала свої заняття . До дітей, які були постійними гостями таких заходів приєдналися нові друзі, і поповнили дружню компанію. Зі смачними ласощами та чаєм діти з великим задоволенням ділилися своїми емоціями та враженнями та обговорювали актуальні теми нового навчального року.

Також незабаром діти які на початку літа приймали участь у проекті «Кіношкола» зможуть побачити змонтований фільм з іх участю у ролі юних акторів та режисерів.

 

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Сила звички – змінити життя.

 21 вересня за підтримки благодійників було проведено ще одне пізнавальне заняття для хлопців та дівчат з ЦСССДМ Немишлянського району на тему « Звички та їх контроль ».

Чи задумувалися ви коли-небудь наскільки звички впливають на те, як ми живемо? Наші звички і щоденні ритуали мають прямий вплив на наше життя, життя наших близьких, на самопочуття і здоров’я, на успішність і рівень задоволення життям та щастя.. Саме на цю тематику велася щира розмова з конкурсами та подарунками.  Ці бесіди дозволили підліткам задуматися чи всі їхні звички мають позитивний зміст і позитивно впливають на життя та поведінку, на мікроклімат у сім`ях. І мабуть, кожний з присутніх зробить все можливе щоб його звички були корисні.

У одного хлопця цього дня було день народження, на честь цього весь дружній колектив подарував Кирилу смачні подарунки.

 

 

Новобаварський (Жовтневий) р-н

«Незнайка йде до школи»

13 вересня Центром соціальних служб для сімей, дітей та молоді Новобаварського району міста Харкова спільно з  Дитячим центром «Карітас Харків»  було проведено захід «Подорож Незнайка до Країни Знань».

Діти віком від 3-х до 6-ти років з багатодітних та малозабезпечених сімей  Новобаварського району  разом із героями лялькового театру Незнайком та Буквариком робили зарядку,  бавилися у ігри спрямовані на розвиток ерудиції, відвідали майстер-клас з аплікації, на якому зробили «помічника для підручників». Наприкінці заходу діти отримали приємні подарунки.

Водночас із батьків цих дітей було  створено групу,  де спеціаліст Центру   проінформував  гостей  про діяльність та послуги, які надає Центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді Новобаварського району з розповсюдженням листівок соціального характеру. Також, співробітники Карітас презентували програми та послуги  Дитячого центру «Карітас Харків».

 

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Допомога

Надання допомоги багатодітній матері, яка самостійно виховує трьох малолітніх дітей.

     До Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району м. Харкова у вересні 2017 року звернулась жінка, яка виховує трьох малолітніх дітей. Вона розповіла, що мешкала разом із чоловіком та дітьми у Харківській області, але спільне життя їх не склалося. Жінка була вимушена разом з дітьми повернутися до місця реєстрації та на даний час вона проживає зі своєю матір’ю, сестрою, яка виховує також трьох дітей та братом в одній кімнаті гуртожитку. Життям та розвитком дітей батько не цікавиться, не допомагає сім’ї також матеріально. Мати потребує допомоги навіть у речах для дітей.

     Родину було взято під соціальний супровід з метою вирішення соціально-побутових проблем, покращення умов проживання, сприяння в у стягненні аліментів з батька дітей, надання юридичних консультацій, гуманітарної допомоги одягом, взуттям тощо.

     На даний час в сім’ї вирішується питання стосовно оформлення аліментів, фахівцями Центру надано коляску для молодшої дитини та гуманітарну допомогу одягом. Також запропоновано у подальшому брати участь у заходах для дітей, які будуть проводитись у районі та місті.

Московський р-н

День знань

Цей день, не залежно від того, чи є в родині школярі, дарує кожному з нас святковий настрій і найтепліші емоції!

     Зовсім нещодавно пройшов День знать і в кожній школі пролунав дзвоник, який віщує  начало нового учбового року! Всі  діти в цей день мріють  прийти до школи з новим портфелем, новими яскравими зошитами та шкільними принадами. Нажаль, не кожна родина має можливість втілити мрію дитини у реальність, але  спеціалісти центру соціальнихслужб для сім`ї, дітей та молоді Московського району м. Харкова, як завжди, опинились на стороні дитячих мрій. Так, завдяки взаємодії з благодійним фондом «Милосердя»  вдалося подарувати дітям, батьки яких знаходяться у скрутному матеріальному становищі та стоять на обліку в Центрі  нові рюкзаки та канцелярські принади: зошити, обкладинки для підручників, олівці, ручки та інше, так необхідне нашим дітлахам для навчання. Також, спеціалісти фонду «Милосердя» разом зі спеціалістами Центру підготували дітям свято першого дзвоника, на якому були присутні справжні герої  найулюбленіших мультфільмів , які показали маленьким гостям дивовижне шоу мильних бульбашок. Дітлахи були в захваті, їх обличчя світилися посмішками. Маємо надію, що заряду позитиву, яким вони зарядились на цьому заході, вистачить на цілий учбовий рік, а нові зошити та олівці допоможуть здобути нові успіхи у навчанні. 

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Екскурсія до Харківського Свято - Покровського монастиря.

19 серпня відбулася екскурсія у Харківському Свято-Покровському чоловічому монастирі,яку відвідали 30 дітей ЦСССДМ Немишлянського району м. Харкова.

Хлопці та дівчата відвідали , музей при монастирі, дзвіницю та з цікавістю слухали історію Покровського  монастиря. Наприкінці отримали презенти і подарунки у виді солодощів та канцелярського приладдя до дня знань від партнерів центру – благодійної  організації та Харківської Єпархії.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

Чудовий відпочинок дітей з Харкова у дружній Польші.

         Перед початком нового навчального року діти з сімей внутрішньо переміщених осіб Немишлянського району м. Харкова відпочивали у квітучих Сорквітах.

Під час відпочинку хлопці та дівчата дружньо проводили час, відвідували багато  цікавих місць: це і музей Пряника в м.Торунь, туристичний комплекс, який розташований в  лісі  Герлиц,  8 км від Кентшина (Растенбурга), також здійснили  похід на байдарках по Мазурським озерам.

         На запрошення місцевого пастора, діти побували у стародавньому соборі, якому 361 рік,  співали пісні про Україну.

         Поляки дуже люблять український народ і співчувають мешканцям сходу, які страждають від війни. Після поїздки діти, які пройшли крізь жахіття війни відтаяли, почали посміхатися, стали більш розкутими, повернулися до дитячих розваг, також з'явилося бажання вивчати іноземні мови і отримати европейську освіту, щоб побудувати мирну квітучу Україну.

         Усі з любов’ю та радістю будуть згадувати дні проведені в Польщі.

         Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова спільно з батьками дітей щиро подякував за співпрацю Дияконії  України та Польщі і особисто  Павлу Шварцу та його родині за організацію такої поїздки. В рамках спільних проектів з такими небайдужими людьми робота продовжиться і в подальшому.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Рейд

Протягом вересня у загальноосвітніх навчальних закладах нашого району проводиться рейд "Урок", спрямований на виховання відповідального ставлення до навчання та учнівської дисципліни.

 Спільна комісія у складі співробітників ЦСССДМ Шевченківського району м. Харкова, Служби у справах дітей, Міністерства внутрішніх справ і прокуратури бере участь у проведенні рейду “Урок” у загальноосвітніх навчальних закладах нашого району. Рейд триватиме протягом вересня. Проводяться групові профілактичні заходи із запобігання дитячому та підлітковому бродяжництву, вживання тютюнових та алкогольних виробів. Індивідуальні консультації з учнями, які без поважних причин пропускають навчальні заняття, передбачають проведення з ними бесід з метою недопущення в подальшому порушень навчальної дисципліни.

Немишлянський (Фрунзенський) р-н

11 дітей з ЦСССДМ Немишлянського району були оздоровлені

                За підтримки Аборнева Олега Вікторовича було направлено на відпочинок і  оздоровлено одинадцять дітей, які є отримувачами послуг у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Немишлянського району м. Харкова. Відпочинок відбувся у  «Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ» Львівської області. Діти отримали масу задоволення від походів у гори, походів через гірські річки, відвідали пам’ятні місця де у вересні 1914 року відбулися перші бої відроджених збройних сил України – Січових стрільців.

 

               

Основ’янський (Червонозаводський) р-н

Бесіда з дітьми приймальника-розподільника на тему: «Розвиток сімейних ціннісних орієнтацій, профілактика емоційного неблагополуччя, актуалізація внутрішніх ресурсів і розвиток позитивних моральних якостей особистості»

          На базі приймальника-розподільника 28. 08. 2017 року проведена бесіда психолога Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району з неповнолітніми дітьми, які тимчасово там перебувають.

 

        Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району багато років співпрацює з приймальником-розподільником для дітей ГУМВС України в Харківській області.

        На базі приймальника-розподільника проведена бесіда психолога Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району з неповнолітніми дітьми, які тимчасово там перебувають. Тема бесіди: «Розвиток сімейних ціннісних орієнтацій, профілактика емоційного неблагополуччя, актуалізація внутрішніх ресурсів і розвиток позитивних моральних якостей особистості».

           Діти відверто розповідали  як смачно готують,  показали як гарно вміють вишивати. А головне, що у складних життєвих обставинах чекають змін на краще та вірять у власні сили.

           Під час консультування психологу Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району вдалося покращити емоційний стан дітей завдяки використанню психологічних технік, навчити методам психічної саморегуляції, провести бесіду спрямовану на виявлення життєвих перспектив та побудову планів на майбутнє.

         Вдячні слова дитини, посмішка та бажання спілкування надалі були чудовим завершенням зустрічі.

 

Записів з 1 по 10Всього: 13