Шевченківський (Дзержинський) р-н

Академія сміху

Тривале співробітництво Центру з Будинком актора дозволило цього тижня запросити наших клієнтів на виставу “Академія сміху”.

Дотепна, іронічна комедія з несподіваним сюжетом дозволяє задуматися над тим, що завдяки спілкуванню можливе взаємопорозуміння з людьми, чий світогляд радикально відрізняється від твого власного і з якими, здавалося б, не може бути нічого спільного. Адже не дарма кажуть, що людське спілкування — це річ, яка нічого не коштує, але при цьому може бути найдорожчою в світі. Такі твори примушують задуматися над власним життям, і, можливо, щось у ньому змінити, тому що людям властиві і слабкості, і достоїнства.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Навчально-практичний семінар

21 лютого на базі школи № 154 було проведено навчально-практичний семінар для соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів.

21 лютого на базі школи № 154 було проведено навчально-практичний семінар для соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району міста Харкова “Робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах. Профілактика самоушкоджень та агресивної поведінки”. Доповідачем на заході стала співробітниця Центру О. В. Синицина. Вона розповіла присутнім про соціальні послуги, які надаються особам і сім’ям, про особливості соціального супроводу, індивідуальної і групової роботи з різними категоріями клієнтів, що перебувають у складних життєвих обставинах. Колективно було обговорено вкрай актуальну нині проблему реальної небезпеки віртуального життя підлітків, які можуть стати жертвами шахраїв у соціальних мережах. Семінар мав і теоретичне, і практичне значення для подальшого співробітництва Центру і соціальних педагогів шкіл, скоординувавши зусилля у спільній роботі з групами ризику серед дітей та підлітків нашого району.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Résonance. Black tour

Учасники бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, які перебувають на обліку в нашому Центрі, мали змогу відвідати концерт групи “Résonance”.

Учасники бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, які перебувають на обліку в нашому Центрі, мали змогу відвідати концерт групи “Résonance”, що проходив у кіноконцертному залі “Україна”. Виступ мав назву «black tour». Як зазначено на сайті колективу, це інтровертний стан і музика крізь запаморочення. Це програма, пронизана панічною атакою і нестерпною легкістю буття. Це коли слабка доля важливіша сильної. Це коли добрій людині погано. Це коли добрій людині вже добре від того, що їй погано. І коли всі кольори в кінцевому рахунку зливаються в чорний.

Группа «Résonance», хоч формально і є камерною частиною симфонічного оркестру, а також часто зараховувана до ряду сучасних рок-груп, по суті, не є ані тим, ані іншим. Музиканти групи — це викладачі консерваторій, у минулому музиканти філармоній та оперних театрів, які гастролюють по всьому світу, заслужені діячі мистецтв.

Репертуар групи – це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли до золотого фонду людства, музика, створена найталановитішими людьми планети.
Ця програма пропонує новий погляд на самі пісні. Відкинувши шаблони, слухач проникає до самого серця твору — саме те, що композитор первісно вкладав у неї. І сяяння геніальної рок-музики стає все більш відкритим, а професійний підхід музикантів, багатство скрипок, шляхетність альтів, шарм віолончелей, могутність контрабасу і рок-н-рольна свобода барабанів роблять його ще більш насиченим і барвистим, у тому числі завдяки відпрацьованим аранжуванням спеціально для групи «Résonance». Додає виразності програмі і яскравий відеоряд, який ілюструє музичні номери і дозволяє прихильникам рок-музики відразу ніби опинитися поруч із музикантами, які вперше виконали свої хіти.

Наших клієнтів приємно вразили багатство музичного виконання і професіоналізм групи. Був складений колективний лист-подяка музикантам і організаторам, що дають можливість на благодійній основі відвідувати такі заходи людям, які виконують свій патріотичний обов’язок перед Батьківщиною.

Шевченківський (Дзержинський) р-н

Група

Для наших клієнтів — учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції та членів їхніх родин — було організовано відвідання концерту групи “Фристайл”.

Для наших клієнтів — учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції та членів їхніх родин — було організовано відвідання концерту групи “Фристайл” у кіноконцертному залі “Україна”. Пік популярності цього колективу припав на кінець 80-х — 90-ті роки минулого століття. З цієї причини були запрошені родини такого віку, для яких ця група стала символом молодості, радості і приємних спогадів. Музиканти групи виконали хіти, які в ті часи були відомі майже всім і лунали з кожної студії звукозапису. Під час концерту хотілося рухатися в такт пісням (що слухачі і стали робити, відкинувши умовності). Як сказали відвідувачі, такі концерти дають можливість розслабитися і на деякий час забути про турботи і проблеми. Адже не варто забувати, що більшість учасників бойових дій нашого району — це професійні військові, для яких перебування в зоні АТО і участь у бойових діях — частина роботи, вони там бувають регулярно, і доза релаксу — жаданий відпочинок для душі і тіла.

Слобідський (Комінтернівський) р-н

Свято Дня св. Валентина

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району
м. Харкова спільно з «Центром підтримки сім’ї», який був створений при UNICEF 17.02.2017 р. провів захід для багатодітних сімей, присвячений Дню Святого Валентина.

Даний захід надав змогу дітям дізнатись історію та традиції даного свята, прийняти участь у вікторині та майстер-класі з виробу панно, прикрашеного чудовими паперовими сердечками. Наприкінці свята всіх гостей чекав солодкий стіл!

Московський р-н

Майбутня мама

Найзаповітніша подія в житті кожної жінки.

Народження дитини, як правило,  є найзаповітнішою подією в житті кожної жінки. Майбутня мама заздалегідь готується до цього відповідального кроку, вигадує ім'я для дитини, мріє про щасливе майбутнє. Але, як відомо,  у кожного правила є виключення. І нажаль,саме таке виключення трапилось з однією молодою жінкою Оксаною (ім'я змінено), яка в свої 25 років опинилась в складних життєвих обставинах.

    Оксана проживає в однокімнатній квартирі зі своїми батьками та дитиною від попередніх стосунків, які не склалися, тому жінка залишилась на самоті з дитиною на руках. Але життя тривало, рани загоїлись і вона зустріла чоловіка, який покохав Оксану, подарував надію на світле майбутнє та дві смужки на тесті на вагітність. Оксана була дуже щаслива, нарешті в житті з'явився чоловік, з яким вона буде щасливою дружиною і мамою двох дітей. Але мрії розбилися о сувору реальність,коли чоловік заявив,що він покидає жінку і що ні вона, ні майбутня дитина йому більше не потрібні. Оксана впала в депресію, годинами ридала і не знала що їй робити. Так, наче в страшному сні,  пролетіли місяці вагітності, і на світ з'явився чудовий, здоровий хлопчик.

       Перебуваючи в пологовому будинку, Оксана дивилась на щасливі обличчя жінок,які щойно народили дитину, на величезні букети квітів, які їм дарували закохані чоловіки і розуміла, що вона зовсім одинока і народження дитини, ця величезна подія дуже гостро обнажила жахливу дійсність. І тут вона прийняла страшне рішення - відмовитися від дитини, про що лікарі пологового будинку повідомили спеціалістів Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Московського району  м. Харкова.

       Спеціалісти Центру миттєво відреагували на повідомлення і негайно виїхали до медичного закладу для проведення роботи з жінкою. Співробітники Центру  довели Оксані, що жінка не може бути одинокою, коли б’ється серце її дитини,  яка так потребує маминих обіймів та ласки, і що ніхто і ніколи не зможе замінити дитині маминих лагідних очей та теплих рук, а жоден чоловік не зможе замінити жінці ту любов, яку вона відчуває до власних дітей.

        І диво сталося! Оксана змінила своє рішення, вперше пригорнула свою крихітку до серця, а в очах жінки ми побачили невимовне : « Я тебе більше нікому не віддам. Пробач…..» 

ХМЦСС «Довіра»

Шановні відвідувачі сайту!

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» стає ближче! Відтепер отримати корисну інформацію про заплановані заходи, зареєструватися на участь у цих заходах, а також задати всі питання ви зможете і в соціальній мережі «В контакте». Запрошуємо вас долучитися до нашої групи «Сімейний клуб» при Харківському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» за посиланням: vk.com/club139509807.

Сімейний клуб це – об’єднання, створене на основі цінності інтересів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах (далі – Клуб).

Основною метою створення та діяльності Клубу є доступність, сприяння в задоволенні соціальних потреб членів сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Головним завданням Клубу є залучення сімей до соціального життя міста, їх адаптацію в суспільстві, об’єднання і згуртування членів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, шляхом організації для них сімейного дозвілля. Клуб створений та діє на засадах добровільності та повноправності його членів.

«Сімейний клуб» - це спілкування. «Сімейний клуб» - це взаємозв’язок з суспільством. Тут ви зможете знайти нових друзів, поспілкуватися! Тут завжди знайдуться люди, з якими у вас спільні захоплення! Тут ви знайдете підтримку та визнання! Завітайте до нас та відчуйте все це на собі!

P.s. Отримувати послуги в рамках діяльності Клубу можуть виключно сім’ї, які перебувають на обліку Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. З питань постановки на облік звертайтеся за телефоном: (057) 705 61 64, або надсилайте особисте повідомлення через групу «Сімейний клуб» в соціальній мережі «ВК», або завітайте до нас за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд, 6 поверх.

 

Ласкаво просимо!

Індустріальний (Орджонікідзевський) р-н

Простягни на зустріч руку

Поздоровлення осіб з числа дітей – сиріт в Харківському обласному соціальному гуртожитку з новорічними святами.

    В місті Чугуєві Харківської області знаходиться обласний соціальний гуртожиток, в якому проживають особи з числа дітей – сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування.

    В цьому соціальному гуртожитку проживають хлопець Микола та дівчина Галина (імена змінені), які є особами з числа дітей – сиріт і перебувають на первинному обліку в Індустріальному районі міста Харкова.

    Микола та Галина знаходяться під соціальним супроводом в центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району міста Харкова (далі – Центр).

    Спеціаліст Центру на початку січня 2017 року відвідала соціальний гуртожиток і поздоровила Миколу та Галину з Новорічними та Різдвяними святами подарунками.

    Микола та Галина були дуже задоволені увагою та поздоровленням з боку спеціалістів Центру. Було зроблено фото на пам'ять.

 

Записів з 1 по 8Всього: 8